І знову "Зачепилівська правда" в пошуках справедливості.

21.11.2014 00:36

І знову "Зачепилівська правда" в пошуках справедливості.

 

Шановні читачі. Я не збираюся когось із вас здивувати даним заголовком, так як добре знаю, що справедливості хочуть багато хто із нас, але встрявати в цю боротьбу бажаючих в Зачепилівці малувато. І це м'яко сказано. Я розцінюю цю ситуацію з позиції дійсної реальності, коли добитися отієї справедливості майже неможливо. Багато хто із нас розводять руки демонструючи безнадійність своїх устремлінь чи небажання витрачати час, сили і кошти на боротьбу. Нехай такі як бойки і далі грабують наших дітей та внуків, а ми будемо лише боятися. Чи не так?

Я розповів свою історію одному із своїх земляків, а він говорить, що цих падлюк треба не тільки люструвати, а і кастрірувати одночасно. А я думаю так, що цього вже і замало, якщо об'єктивно оцінити ними скоєне. Так і війни не бояться. Отакий інстинкт виробився. Їх, коли б це відбувалося десь там в Антарктиді, то називали б не інакше як Путіна - підарасами.

Без великої гордості я мушу констатувати факт, що вже 13 років я оббиваю пороги зачепилівських і Харківських чиновників в пошуках правди. А вже скільки листів написано, то я їм рахунку не знаю. Із всього цього найціннішим залишається лише певний досвід. А мафія залишається поки дійсно непереможною. Цей факт сьогодні слід визнати і не соромлячись треба заявити про це на увесь цивілізований світ. Так, дійсно, ми корупцію і мафію не перемогли. Але країна стала вже не тою, що була. І я не виключаю можливість третього Майдану, так як український народ почав вставати з колін. Я не маю на увазі мешканців Харківської області. Народ повірив у свої сили і намагається довести хто в цій країні є господар.

Ніхто  нікому і ніколи в історії людства владу на блюдечку не приносив. За владу завжди боролися і найчастіше та боротьба була кривавою в якій гинули навіть мільйони людей. Про це слід памятати завжди.

Ми з вами останнім часом нерідко чуємо обіцянки з Києва про те, що значну частину повноважень дійсно необхідно передати на місця. Таким є досвід співпраці в країнах сучасної Європи та багатьох інших країн. Проти цього заперечувати було б недоречним. Але ж  чи готова влада на місцях впоратися з додатковим навантаженням та чесно і порядно розпорядитися народним багатством? В мене по цьому питанню є дуже великі сумніви. Вони пов'язані з наступною ситуацією. Щоб наш бюджет району та селища бувдостатньо пристойним, то треба щоб працювали всі напрями економічного розвитку району, щоб люди мали роботу, одержували прозоро заробітну плату, проводилися відрахування до бюджету з боку організацій, підприємств. Хто у нас бажає подивитися на роботу кирпичного заводу, сільгоспхімії, райсільгосптехніки, радіозаводу та деяких інших, то варто лише наблизитись до їх колишніх територій. Там все розвалено, розграбовано. І в той же час знаходяться люди, які рвуться до влади, як цуцик на мотузку. Значить, бачать якісь резерви, щоб ще щось украсти. А , можливо, що і не всі саме такі. Тут доречно пригадати досвід Грузії по реформуванню країни. Їх головна думка, коли вони діляться досвідом, лунає приблизно так: якщо ми не знайдемо людей, які готові іти до влади і нічого не красти і іншим цього не дозволяти, то ніякі реформи в суспільстві та економіці зробити ми не зможемо. Ці нові люди, по суті, повинні собою пожертвувати. Ось тому я і хотів би задати питання нашим деяким управлінцям , таким як Кривенко Ю.В., Подколзіна О.В., Галій Г.І., Глянь Л.Д., Бойко Н.Г. (Кобильська тут не при ділах) чи готові вони виконати таку свою історичну місію по відбудові зачепилівського краю? Особисто я в  них такої готовності не бачу. Всі вони є випадковими людьми коло державного "корита" і готові виконувати чиїсь команди. От і все.

Розумні і в деякій мірі досвідчені люди розказують нам із Києва, що реформи слід починати з ГАІ, міліції, прокуратури і суду. Я цьому заперечувати не буду. І ось чому.

Щоб переконати своїх читачів я часто звертаюся до документів, які пов'язані з судовими справами. В даному випадку я маю абсолютний свіжак. Пояснюю. 20 березня ц. р. голова суду Бойко Г.В. розглянув мою адміністративну справу і скасував рішення сесії селищної ради за 2008 рік, на якій наші найкращі депутати підняли тарифи на воду і водовідведення в селищі більше ніж у два рази. Такого чуда  по всій Україні я знайти так і не зміг. Все було ніби і з запізненням, але відчувалась якась доля справедливості. До прийнятого судового рішення у мене зауважень не було. Складалось враження, що справедливість наступає. Та ми ж іще і нового селищного голову вибрали і сподівалися, що нова мітла і местиме по новому. Та виявилося, що все це зовсім не так. Знову мені прийшлося іти в райпрокуратуру, в суд , звертатися до обласної служби по примусовому виконанню судових рішень. І т. д. Всі якісь бумаги пишуть, а толку ніякого. Проходить вісім місяців після прийняття судового рішення, а віз і нині там. Голова суду в черговий раз лише продемонстрував, порушуючи все що можна, хто господар в районі. Він може уважно вислухати, покивати головою, ніби погоджується з конкретними доводами. Та примусити собаку їсти сіно практично неможливо. Так і родилася моя заява до суду. Вона наступна:

Заява

в зв'язку з бездіяльністю відповідача в справі виконання судового рішення від 20.03.2014 року, справа № 620\211\14-а.

 

В даному випадку мова іде про адміністративну справу, постанова суду по якій набрала законної сили і відповідачем не оскаржувалась.

В даній заяві я хочу повідомити суд про наступне.

20.03.2014 р. голова   суду Бойко Г.В. розглянув мій адміністративний позов до Зачепилівської селищної ради, третя особа - КП Зачепилівське ВКП про визнання рішення сесії Зачепилівської селищної ради від 31.07.2008 р. протиправним та його скасування.

Згідно прийнятої судової постанови вищевказане рішення Зачепилівської селищної ради визнане не чинним. Відповідача зобов'язано було переглянути тарифи на водопостачання та водовідведення.

Пройшло майже вісім місяців. За цей час я отримав рахунки за кожен місяць (ніким не підписані) від водоканалу за користування їх послугами на рівні уже скасованих тарифів, що діяли до судового рішення від 20.03.2014 р. Це свідчить про те, що постанова суду від 20.03.2014 р. залишається не виконаною.

Крім цього, в районній газеті адміністрація водоканалу опублікувала розрахунки стосовно собівартості своїх послуг та попросили мешканців селища надати свої зауваження та пропозиції. Такі пропозиції, в кількості 19 шт., я подав у письмовій формі до Зачепилівської селищної ради 01.10.2014 р. ( копію додаю). Селищний голова Кривенко Ю.В. 22.10.2014 р. намагався  провести засідання фінансової комісії селищної ради і розглянути подані пропозиції, але з членів комісії прийшла одна людина і засідання практично було провалено. Таким чином на моє звернення від 01.10.2014 р. я відповіді не отримав.

         Згідно із ст.ст. 1, 4, 16, 19, 20 Закону України «Про звернення громадян» громадяни України мають право звернутись до органів державної влади із скаргами щодо перешкод при здійсненні їх прав та законних інтересів. Відмова в розгляді звернень забороняється. Органи державної влади зобов'язані  розглядати скаргу та не пізніш як в місячний термін повідомити заявника про результати розгляду.

 

17.09.2014 р. було прийнято судове рішення яким зобов'язано прокурора Зачепилівського району внести до ЄРДР за фактом вчинення службовими особами КП "Зачепилівське ВКП" діянь, що містять ознаки злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України. Відтоді пройшло майже два місяці, але мені не є відомим про  жоден із фактів проведення слідчих дій по цьому питанню.

Згідно виконавчого листа Зачепилівського районного суду від 14.08.2014 р. державний виконавець відділу примусового виконання рішень Управління Державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Харківській області своєю постановою від 21.08.2014 р. зобов'язав Зачепилівську селищну раду до 28.08.2014 р. виконати рішення суду. І це не допомогло виконати рішення суду.

Відповідно до вимог, викладених в статті 267 КАС України, селищний голова Кривенко Ю.В. уже надавав суду і мені інформацію про свої плани по виконанню судового рішення від 20.03.2014 р., але практично все це є простим обманом.

На протязі своєї "діяльності" на посаді селищного голови Кривенко Ю.В. повинен був детально розібратися в усіх проблемах підвідомчого йому підприємства - Зачепилівському водоканалі. Але, я вважаю, що цього не відбулося. Навпаки, Кривенко Ю.В. намагається "кришувати" злочинну діяльність керівника водоканалу - Галія Г.І.

 Все це дозволяє вважати про наявність підстав злісного ухиляння посадових осіб Зачепилівської селищної ради та водоканалу від справи виконання судового рішення. Це є злочинна бездіяльність. В результаті я отримав право на звернення до суду з питанням про відшкодування мені заподіяної шкоди в результаті злісного невиконання рішення суду та порушення моїх прав та інтересів.

 Дуже важливо, щоб чиновники у своїх діях керувалися моральними принципами і законами нашої країни.

Науково-практичний коментар до ст. 267 КАС України пояснює , що

 " 2. За наслідками розгляду звіту суб'єкта владних повноважень про виконання постанови суду або в разі неподання такого звіту суддя своєю ухвалою може встановити новий строк подання звіту, накласти на керівника суб'єкта владних повноважень, відповідального за виконання постанови, штраф у розмірі від десяти до тридцяти мінімальних заробітних плат" .

Враховуючи викладене та керуючись  ч.2 ст. 267  КАС України  та з метою захисту моїх порушених прав прошу суд:

- Визнати незаконною бездіяльність селищного голови Зачепилівки Кривенка Ю.В. в справі виконання судового рішення від 20.03.2014 р. За наслідками розгляду звіту  постановити окрему ухвалу, згідно вимог чинного законодавства.

 

12.11.2014 р.                 ___________________  В.Н. Марголін

 

І що ви думаєте , панове? 20.11.2014 року "розродився" голова суду і виніс ухвалу в якій жирним шрифтом написано - відмовити у відкритті провадження в адміністративній справі за заявою Марголіна... Можете оскаржити... Справа ваша. Інших пояснень немає. Коли я зайшов до приймальної голови суду, то чути було як в кабінеті "ржали як коні" голова суду і селищний голова. Знайшли порозуміння.

В результаті родилася апеляційна скарга. Скучнувата ця справа, та вона показує ступінь нашого цивілізованого розвитку. Читачу варто її прочитати:

 

Апеляційна скарга.

 

20.11.2014 р. слідчий   суддя,  Зачепилівського районного суду  Харківської області, голова суду Бойко Г.В. розглянувши мою скаргу від 12.11.2014 року, виніс ухвалу про  повернення заяви заявнику.

         Вважаю рішення суду незаконним і необґрунтованим, яке підлягає безумовному скасуванню як таке , що ухвалене з порушенням норм процесуального права та порушенням мого конституційного права на звернення до суду.

В Ухвалі суду голова суду безпідставно посилається на ст. 109 ч.1 п.2 КАС України зміст якої наступний:

2) у спорі між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав є такі, що набрали законної сили: постанова суду чи ухвала суду про відмову у відкритті првадження в адміністративній справі, про закриття провадження в такій справі у зв’язку з відмовою позивача від адміністративного позову або примиренням сторін;

В даному випадку підстави спору є абсолютно іншими, ніж це визначено в рішенні суду від 20.03.2014 р., та 04.07.2014 р. Інших судових рішень по даному питанню взагалі не існує. Тому таку позицію голови суду слід розглядати як кришування  недобросовісного виконавця судового рішення в особі селищного голови Зачепилівки Харківської області Кривенка Ю.В.  Такі дії голови суду слід розглядати, як мінімум, як підстава для люстрації.

Мої вимоги повністю відповідають ст. 105 п. 4 КАС України стосовно стягнення з відповідача за його бездіяльність в справі виконання судового рішення від 20.03.2014 р. А посилання на  рішення суду від 04.07.2014 р. лише додає питань: чому рішення суду через 8 місяців залишається зовсім невиконаним, незважаючи на згадане рішення суду від 04.07.2014 р. В даній постанові суду записано:

"Згідно ст. 267 КАС України особа - позивач, на користь якої ухвалено постанову суду має право подати до суду першої інстанції заяву про визнання протиправними рішень, дій чи бездіяльність, вчинених суб'єктом владних повноважень - відповідачем на виконання такої постанови суду або порушення прав позивача підтверджених такою постановою суду.

Статтею 267 КАС України передбачений судовий контроль за виконанням судових рішень в адміністративних справах". Що я і зробив.

Та такого контролю я не бачу, так як в Зачепилівському суді голова суду безсовісно і безвідповідально ставиться до виконання своїх службових обов'язків. Де професійна гордість суддів, коли вони маючи право по закону, не відстоюють своє ж рішення , яке умисно та відверто не виконується? Це і є корупційне діяння. Це є ознаки  злочинного зговору посадових осіб.

Крім цього, вважаю за необхідне поінформувати суд про те, що відповідач  жодним чином не відреагував на відповідну постанову по справі головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області від 21.08.2014 року Панюкової О.О. та в зв'язку з відкриттям карної справи по водоканалу за рішенням Зачепилівського суду від 17.09.2014 р.

Згідно законодавства України я маю пільги щодо сплати судового збору як громадянин, який звернувся до суду як споживач в зв'язку з порушенням прав.

Враховуючи викладене та керуючись ст. 185, ст.199 ч. 1 п. 2 КАС України прошу суд:

 

1. Прийняти до розгляду дану апеляційну скаргу.

2. Запросити із Зачепилівського районного суду Харківської області справи за № 620\211\14-а, 620\553\14-а, 620\999\14-а.

3. Скасувати ухвалу Зачепилівського районного суду від 20.11.2014 р., як незаконну та змінити ухвалу суду у відповідності до моїх вимог, викладених в заяві від 12.11.2014 р.

4. Справу прошу розглянути без моєї присутності, так як мені вже 68 років і добратися в м. Харків мені складно.

 

21.11.2014 р.               ________________    Марголін В.Н.       

 

Ось такі пироги, мої земляки. А все тому, що я , по суті, один у цій боротьбі. А ви лише вибираєте то Гіршфельда, то Кобильську, дійшла черга і до Кривенка. Надійтеся. Царство небесне вже не за горами.

З повагою: Віктор Марголін, мешканець Зачепилівки зі стажем в 35 років.

 До зустрічі на сторінках "Зачепилівської правди", 21.11.2014 р.

Тема: І знову "Зачепилівська правда" в пошуках справедливості.

редактору

манул | 18.04.2015

А стосовно Вашои боротьбы, то Вы малы- б уже зрозумиты: все йде з Кыева и докы майданути пры влади краще не стане, Медыкы для боротьбы з пухлынамы выкорыстовують речовыны, яки подибни до необхидных пухлыни витаминив,але такымы не являються и лышають пухлыну жывленя, Вы Наумовыч диете так само; подибни дооппозыции,та не вона

Re: редактору

КАТЯ | 18.01.2017

ОЕШП5ЕШОПШЩТПШЩЕОПШЩРТШЩТПТПШЩТПЩШТПТПОЕТПОТЬЕЛПОЬЩЛТОТОТОТОТЕЩПЩАППРОЬППИЗДА

в пошуках?

манул | 18.04.2015

зря Вы говорыте:зачепыляны не боряться, В туалети на базари,появывся напыс: слава бендери, Высновок: по крайний мири одному дурню Вы голову задурылы, А загалом засраный туалет саме мисце для бендеры, можлыво невидомый зачепылянын мав на увази инше, бендера прыйде( до туалета) порядок навыде, винык йому в рукы

В пошуках справедливост1

Водокачка | 22.11.2014

А заму юры крывшего-ненасытной плакальщице Лене -с чего зарплату платить? На пенсии баба,магазин под жопой? А все не нажрется?допалась до корыта

редактору

Тобі | 21.11.2014

А тобі вже пора в те царство заглянути, 68 років як неяк.а людей чесних довбеш

Re: редактору

Редактор | 23.11.2014

Якщо вони дійсно чесні, то чому б їх прізвища не назвати? Редактор.

І ЗНОВУ

І знову | 21.11.2014

А як же без Кобильської?

додати новий внесок