І знову про міліцію. І не тільки.

08.04.2014 14:59

І знову про міліцію. І не тільки.

Взагалі то ця тема не є новою. Про «успіхи» нашої районної міліції я вже писав неодноразово. А що змінилося? Та, нічого. Я розумію, що шукати тільки погане в роботі колективу, це було би не вірно. Тому я звернувся до керівника підполковника міліції Харченка Ю. В. з пропозицією самим подати до редакції який не будь позитивний матеріал про роботу працівників міліції. Це було би справедливо. Та пройшов рік і жодної пропозиції.

Сьогодні наша країна переживає надзвичайно складні часи. Мова іде про існування самої держави України. В цій ситуації суспільству слід ще більше об’єднатися для зміцнення всіх можливостей по збереженню нашої матінки України. Приклад такої мобілізації зусиль в такій критичній ситуації , без сумніву, повинні показувати громадяни, які в даний час знаходяться на державній службі. І в Зачепилівці також. Та не все так просто і не все так з краю.

Я навіть уявити собі не можу. Що  потрібно ще статися з нами усіма щоб кожен працівник міліції чи прокуратури усвідомив  оту високу відповідальність стосовно його особистого вкладу по спасінню  України. Якщо ти ще не на дійсному фронті, то роби хоч те, що тобі під силу тут у Зачепилівці. Але ж не відбувається нічого подібного. Як жили омріяними хабарами, так і далі продовжують жити. Чуть що – відразу в міліції показують пальцем в сторону районної прокуратури і, мовляв, через це маємо деякі гріхи.

Уявімо собі що я займаюся якимось забороненим бізнесом. Нехай це буде вирощування коноплі, торгівля ГСМ, продаж алкогольних виробів без відповідного дозволу, захотілося лісу попиляти в районі, надаю людям послуги з різних питань і т. д. При цьому в мене немає бажання чесно сплачувати належні податки. То як бути в даному випадку? Вихід один і він дуже простий. Треба піти до прокурора району чи до начальника міліції і розповісти все це якнайчесніше. Згодом там обміркують умови такого бізнесу і ви маєте відповідну «кришу». Я ж не думаю, що у прокурора хватить розуму різати курку яка несе золоті яйця. В такій ситуації вам кайданки ніхто не одіне. А з другої сторони я не думаю, що прокурор чи полковник міліції такі вже патріоти що їздять в Зачепилівку за 130 - 150 кілометрів просто так  щоб виконати свій священний обов’язок. Щоб довести що це не є мої випадкові слова і це є моїм переконанням – доказів море. Про інтереси рідної держави в такій ситуації подібні чиновники  згадують дуже рідко.

Щоб читач не звинуватив мене в тому що я наїхав на майже беззахисних без належних підстав людей я  спробую, спираючись на конкретні документи, дещо прояснити. Я держу в руках документ який в міліції називають «висновком». Сама назва цього документа в мене не викликає бажаної довіри до праці працівника правоохоронного органу. І тим більше коли вже відкрита карна справа. Кому потрібна в даному випадку особиста думка пана майора. Є вимога закону. Ним є кримінально процесуальний кодекс. Будь ласка, якщо слідчі дії закінчені, то виносьте постанову і справу або закривайте, або несіть її до суду. Це буде чесно і порядно. А в нашій міліції склемзали якийсь висновок, повідомили про те що карна справа відкрита відносно громадян і при цьому навіть не вказують прізвищ підозрюваних людей. У них це Петя і Вася. На підставі цього майор міліції «вважав би» подальший розгляд матеріалу припинити…  Це вже якийсь ідіотизм. Це навіть на лапшу, яка звисає з вух, не схоже. А найстрашніше те, що на цій писульці стоїть підпис підполковника міліції. І все це чудо, очевидно, пройшло фільтр в прокуратурі району.

Я запитав голову суду чи прийме він до розгляду в суді отой висновок якщо людина захоче його оскаржити. Відповідь була однозначною. Потрібно мати постанову. А що робити коли її не хочуть писати. Можливо «правий сектор» треба запросити до Зачепилівки щоб провели юридичний лікнеп і розповіли  нашим правозахисникам зміст ст. 284       кримінально-процесуального закону?

Дана писанина мене особисто не торкається, а тому я пишу так, взагалі. Хоча маю велику тривогу відносно долі моєї держави коли вона знаходиться в руках таких майорів і полковників. Моя особисто тривога полягає ще і в тому, що з цим «висновком», вибачте, крім туалету нікуди сходити не можна. Такий «документ» не можна оскаржити в жодному суді. То це виходить про  справедливе судочинство взагалі не можна і мову вести. Нас до цього привів прокурор Медяник і нач. міліції Харченко. Ці полковники так і не зрозуміли чому люди вийшли на Майдан з мирним протестом.

Про хамське відношення до справи в Зачепилівських правоохоронних органах можна розповідати досить довго. Терпеливий у нас народ. Ось тому і зловживають чиновники, роблять вигляд що борються з корупцією та злочинністю, яку самі і породжують у багатьох випадках.

Отже наша країна веде війну на два фронти. Дуже нелегка ця справа. Занадто далеко ми зайшли в своїй байдужості по відношенню до долі завтрашнього дня і наших дітей та внуків яким бажаємо добра і злагоди.

Та є у мене ще питання про яке слід згадати. Це, я вважаю, вимога часу. Я прошу моїх читачів згадати який не будь репортаж  в телевізорі  про військових США, Англії, чи Німеччини. На їх військових приємно дивитися. Їх виправці можна позаздрити. І це не важно кого показують – генерала чи адмірала, чи рядового. Поряд із цим згадайте яке пузо носить наш прокурор і скільки лишнього сала труситься на судді Огієнку. Про Кобильську я вже мовчу. Ви думаєте що оці «борови»  опікуються станом правосуддя в нашому районі? Мені ж видається, що вони від «корита» надовго не відходять. А в такому стані кров намагається попасти спочатку до черева, а вже що залишиться, до мозків. Ось таких маємо захисників Вітчизни і борців з корупцією. Та вони скоріше самі організують оту корупцію бо у держави сьогодні руки до них не доходять. Будемо сподіватися що такий стан речей протягнеться не так довго. Більше чекали.

Цими днями в Рівному оплакують покійного Сашу Бєлого тільки за те, як це розумію я , що він  здатний був потримати за краватку любого прокурора. За це його пам’ятатимуть віками. А в Зачепилівській рай прокуратурі створили галерею прокурорів з часів після війни і до цього часу та чомусь портрет нинішнього прокурора зняли. Отямилися , ніби хтось вважає що є хороший прокурор. Саме прокурори робили все від них залежне щоб режим Януковича до нитки пограбував обездолений народ України. Себе вони також не забули. Подонки. Не вспів я дати телеграму Сашкові щоб завітав до Зачепилівки. В цьому я жалкую.

 

29.03.2014 р.  Редактор – Віктор Марголін.

 

счетчик посещений