А чекати довелося довго.

19.02.2015 20:22

А чекати довелося довго…

 

Шановні мої читачі, зачепиляни. Сьогоднішній день назвати рядовим я не можу. Відбулася подія, якої ми чекали довгий час. Адже район довгий час залишався практично некерованим. Те що ми, за звичкою, називали владою на самім ділі такою не являлась. Це була якась бутафорія і не більше. Прикладів я називати не буду. Так воно керувалось хіба що  за часів Молчанова…

Сьогодні в актовому залі  в РДА представниця з Харкова на російській мові представила активу району нового керівника Зачепилівської райдержадміністрації - Коноплю Андрія Леонідовича. Був зачитаний указ, по даному питанню, Президента України. Запрягали довго, та нарешті скоїлось.

Що можна сказати з цього приводу. Вся ця церемонія залишає дуже гарне  враження. Були щедрі оплески, було багато квітів, поздоровлень і побажань. Мені приємно було бачити на трибуні і нашого батюшку, який уміє сказати добре слово.

Андрій Леонідович є відомою людиною в районі. Тому виступаючі не зловживали похвалою, а  натомість наголошували часто на ті проблеми, які треба вирішувати в районі і яких у нас більше, ніж достатньо. З програмною  доповіддю з трибуни виступив і сам Андрій Леонідович.

Та, як відомо, після свят наступають будні. Андрій Леонідович взяв на себе нелегку ношу. Та від нас усіх залежить ким і якими ми будемо завтра. Якщо ми будемо виражати підтримку новому керівнику району, то гірше не повинно бути. А часи наша країна переживає ой які складні.

Я хочу, в зв'язку з цими подіями, звернути увагу читачів і самого  Андрія Леонідовича ще на одну сторону майбутньої роботи. Давно люди говорили, що не така страшна робота, як те з ким її будеш виконувати. Треба створити команду однодумців у яких болить душа за долю України. Це повинні бути патріоти, а не "перельотные птицы". Я назову такий приклад. Коли в залі Верховної Ради депутати голосували за питання про визнання Росії агресором по відношенню до України, то пана Гіршфельда в залі чомусь не було. А коли він приїде в Зачепилівку, то тут буде себе в груди бити… У школу може і м'яча привезти. А ми поляпаємо…

Шановні читачі. Для чого я про це веду мову? Пояснюю. Так уже хочеться щоб наші люди називали владу з великої букви. Щоб нас за людей рахували у всіх державних установах. Щоб був праведний суд, щоб була нормальна поліція, щоб не було дармоїдів в райпрокуратурі, щоб всі ми стали дружною українською сім'єю. У Андрія Леонідовича є всі дані для того, щоб нас усіх зробити кращими, добрішими і в деякій мірі розумнішими.

Бажаючи всіляких успіхів у розбудові Зачепилівського краю новому керівнику хочу побажати з першого дня стати більш принциповим, вимогливим і справедливим. Слід відмовитися від послуг біликів і дебіликів, на відстані тримати  досвідчених дорошенківців, колишніх завзятих регіоналів-крадіїв і люди оцінять все це.

Пройде небагато часу, емоції уляжуться, а спільна робота повинна нас усіх об'єднати. Україна у нас одна. Про це слід завжди памятати.

То ж за працю, друзі.

Слава Україні!

Героям слава!

 

Редактор - Віктор Марголін. 19.02.2015 р.

Тема: А чекати довелося довго.

сьгодні памьять небесноі сотні

манул | 10.04.2015

тяжко молитися за найдурніших на майдані,яких своі ж і пробили,Украіна з глузду зійшла, ми дозволяем американським холуям себе грабувати( бачили ціну на газ) дозволяемо убивати украінців в громадянскій війні,а тепер ще й дозволили майдаунам глумитися з памьяті батьків та дідів(читайте указ військових злочинців про декомунізацію)Украіна,проснись

сьогодні памьять небесноі сотні

манул | 05.04.2015

Ви вірите в Бога , чи в СБУ (служба "беспеки" украіни), а бабушка "віруючоі" вірила в ГПУ-НКВД (беріі)

команда

лєна | 22.02.2015

Од регіоналів пішли .і до них же й прийшли-тільки шкури змінили

про батюшку

віруюча | 21.02.2015

Наш батюшка старанно молиться про мир і спокій в нашій державі! І ви всі моліться!
Молитва за мир в Україні
Владыко Вседержителю, Святый Царю.
Призри с небесе и виждь, како враждуют людие земли нашея и замышляют друг на друга суетное и злобное.
О Многомилостиве! Прости грехи и беззакония наша, ихже ради многия скорби, беды и устрашения приидоша на ны.
Благодатию Пресвятого Духа ороси любовию изсохшия сердца людския, тернием самолюбия, ненависти, зависти, злобы, вражды, лукавства и иных беззаконий поросшия, да возрастят горящую к Тебе и братиям своим любовь, и ею да будут истреблены вси распри, раздоры, разделения во Отечестве нашем.
Усердно молим Тя: мир державе нашей даруй, Церкви Твоей и всем людям земли нашея.
Ты бо еси Царь мира и мира Твоего несть предела и Тебе слава и благодарение и поклонение от всех да возсылается, ныне и присно и во веки веков. Аминь.

правда

люстратор | 21.02.2015

На представлении Конопли небыло ни одного активиста блока ПЕТРА ПОРОШЕНКА балом правили регионалы и братья Глянь .Назначение Конопли это огромная ошибка в чем очень скоро убедяться жители района.

Re: правда

Избиратель | 22.02.2015

А разве в районе есть партияПорошенка? А кто ее возглавляет? Конопля все время был народником. А вся остальная эллллита - рыгами.

команда- это важно

житель | 21.02.2015

Очень справедливое замечание всех коментариев. Коноплю знают все, но станет ли он настоящим головою. Ведь Л.Глянь к нему будет относится как к подчиненному по РАПО. И сможет ли он разобраться теперь с высоты этой должности кто есть кто. Ведь он, как нач. штаба выборов в президенты от Порошенко должен знать или помнить как вели себя райрада в лице Н. Бойко. Глянь, который в какой он только партии не был,- они не вылазили из штабов "Заступа!" "Опозиционного блока! " Партии регионов, где заправляла Надежда Лазурович (Немашкало, Гришина), которую в свое время в честь 90-летия района наградила медалью Кобыльская Л. за верность ее делам и идеям диктатуры. Докажи, уважаемый голова РДА, что ты СМОЖЕШЬ РУКОВОДИТЬ РАЙОННОМ.!!! Да, кстати, есть такой Чиж, который очень прославляет и симпатизирует России, а его жена у вас работает начальником очень важного отдела - учет избирателей. А она не только член ПР ( ну может сейчас изменила шкуру). но и районный депутат. А вдруг это российские агенты... Что делает М.Фесенко? ведь он тоже возглавляет очень-очень большой отдел по своему названию. Сможешь ли ты его заставить работать на опережение событий или как соседи на одной улице пустишь на самотек. Так что крыс возле тебя очень много.

Re: команда- это важно

Штаб | 21.02.2015

Из конопли будет такой же глава, как и начштаба - тятя матютя.

Re: команда- это важно

знр | 24.02.2015

таких бы как чиж да побольше чтоб скинуть эту хунту

Re: Re: команда- это важно

народ | 15.03.2015

Артемка растет!

1 | 2 >>

додати новий внесок