А чи не пора нам в Абазівці виставити блокпост.

23.11.2014 23:20

А чи не пора нам в Абазівці виставити блокпост.

 

Шановні читачі. Моєму терпінню прийшов край. Я прошу вас взяти до рук районну газету "Горизонти Зачепилівщини" за 22 листопада і відкрити другу сторінку. Там ви побачите у всій його красі -  пана Грицака. Коли я дивлюся на це фото у мене мурашки по тілу пробігають. Це щось схоже на фото часів Великої Вітчизняної війни.  І це не є фото переодітого артиста Тихонова в фільмі "Сімнадцять миттєвостей... ", це реалії сьогоднішнього дня. Ці люди продовжують за крадені в народу кошти з допомогою зачепилівських журналістів районки, замилювати мізки моїх земляків. Це виходить так: щоб мене одурили я повинен розрахуватися своєю пенсією.

Хто сьогодні виписує таку газету? Відповідаю. Той, хто хоче дізнатися скільки добра  мешканцям району принесла Кобильська, Глянь Л.Д., Борішко В., Подколзіна, Бойко і його колеги, всі прокурори, Кривенко, Галій і багато інших депутатів і не депутатів в результаті своєї творчої та невтомної діяльності. Відповідь - від 1 до 3 процентів від можливого. От і все. Ось тому мені б дуже не хотілося щоб районна газета, яка живе за рахунок коштів мешканців району і коштів державного бюджету, скотилася до рівня гебельської пропаганди. Так відверто дурити народ - це просто великий гріх. Тому моє звернення до виконуючої обов'язки редактора газети - Тютюнник Світлани Єфремівни полягає в єдиному - це прохання припинити цю вашу професійну злочинну діяльність по одурманюванню моїх земляків та зраду їх інтересів.

Далі я своїм читачам пропоную повернутися до статті пана Грицака. Він пише, що він щиро наш. Я з цим ніяк погодитися не можу. Познайомившись з цим чоловіком  з допомогою  Інтернету я пересвідчився, що це є один із бандитів-генералів, яких у нас хоч греблю гати. Я ніколи не повірю в те, що дану статтю написав особисто пан Грицак. Дана стаття написана досвідченим журналістом за певні кошти. А коштів там хватає. От і вся таємниця. Грицак обіцяє ще повернутися, а я Богу молитимуся щоб його до віку не бачити і тим більше щоб такі, як він, ніколи не потрапляли до влади.

В статті Грицак доволі детально розповідає про проблеми нашого життя, але не наводить жодного прикладу кому він чимось допоміг і звідки у нього мільйонні статки. А можливо, що ми того так і живемо, що маємо саме таких генералів.

Світлана Єфремівна. Я хочу щоб ти мене вірно зрозуміла. Почну з питання: з якою метою створювалася "Зачепилівська правда"? А тому, що за останні років з 15 ви жодної моєї статті не надрукували. І не зважаючи на все це я до тебе відносився завжди з певною повагою, як до досвідченого професійного журналіста. Я намагався зрозуміти ваші часові труднощі, політичну ситуацію і т. д. Але ця історія з Грицаком геть перечеркнула всі мої сподівання на якусь перебудову. Мені не є відомим хто дав добро на друк цієї ахінеї чи Глянь Л.Д., чи Бойко Наталка (мозговий центр Білого дому), але це є явний "перебор". В моїх очах - це є фашистська пропаганда. І вона не повинна мати місце на Зачепилівській землі. Хто такий Грицак і як він проводив агітаційну компанію - ви знаєте не гірше за мене. І він в статті навіть не назвав прізвища переможця на виборах, бо вони мало чим відрізняються один від одного. Тому заробляти якісь кошти чи девіденти на горі чи неосвіченості моїх земляків - не варто. Колись за такі речі просто звільняли з роботи. А коли ти вже якийсь час знаходишся в ранзі в. о., то тебе так і цінять. Висновки роби сама. Ти людина доросла. Раби також інколи повставали.

Особисто мені соромно за нашу районку, її політичну позицію, її безпринципність і т. д. Про це слід пам'ятати мешканцям району перш ніж оформити підписку на наступний рік. Це все рівно, що послати грошовий перевод Путіну щоб той купив літак, який буде скидати бомби на наші голови. Отже , думайте. Чи, можливо, я не правий?

Слава Україні.

 

23.11.2014 р.          Редактор - Віктор Марголін.

Тема: А чи не пора нам в Абазівці виставити блокпост.

А чи не пора гнать

ЦРБ | 01.12.2014

Как же страшно когда нет влады в районе - почему Козак гребёт и гребёт медикаменты,берет для Вали в стомат кабинет (которая берет за ремонт зуба 300 грн.)а оформляет совсем другим наименованием медикаментов.А больные должны лечится за свои деньги.Это можно прекратить быстро если медикаменты ЦРБ будет получать только в №113 аптеке а не в Каракуцы.Один и другой это преступники перед жителями района.

Re: А чи не пора гнать

люди | 04.01.2015

Каракуца скотина.

А чи не пора гнать к чертовой матери

Ангел | 24.11.2014

О,да финотдел это отдельная ужасная история Зачепиловки.

А чи пора

Вася | 24.11.2014

А почему досих пор работает Межерицкая?Взяла деньги 20тыс. а осудили Кравчука.Этот горе руководитель Галя и сейчас берет поборы с руководителей.Без этого она уже не может жить.Руководитель на протяжении года даже канцтовары не может купить не согласовавши с Галей.Разрешит купить или не разрешит -это же абсурд Прошу начать люстрацию с Межерицкой.

Re: А чи пора

блокнот | 25.11.2014

треба с Бойчихи, вона всым заправляэ. Глянь як бесплатний трахканець.

Re: Re: А чи пора

Люба | 28.11.2014

А ще треба люстрировать - кастрировать Колю Часныка - бессменного пидараса Зачепиловской администрации

Re: Re: Re: А чи пора

танька | 29.11.2014

да-аааааааааа, писюн еще тот!

додати новий внесок