А чи не пора назвати речі своїми іменами? Як ви думаєте?

04.09.2015 14:04

А чи не пора назвати речі своїми іменами? Як ви думаєте?

 

За локомотивом влади нерідко слідує склад злочинів.

В. Колечицький

 

Шановні читачі. Якось прийшла мені в голову така ідея. Наша вітчизняна українська наука має певний авторитет. От було би добре коли б ми могли замовити науковцям щоб ті виготовили такий прибор, на зразок дозиметра. Такий прибор має показувати рівень хамства чиновників які сидять в  конкретній конторі. Заходиш із таким прибором, наприклад,  до Зачепилівської селищної ради і на порозі включаєш той прибор, а він починає пищати, тобто зашкалює. І тут у вас появляється можливість подумати чи варто іти далі.

Щоб було все зрозумілим я повинен дещо пояснити читачам. Такі ідеї виникають не на пустому місці. Так от, обласна прокуратура розглядала питання пов'язане з відкритою карною справою відносно законності дій нашого дільничного міліціонера - майора Шевченка. За моїм глибоким переконанням цей майор повинен уже років 5-7  відсидіти і через 2-3 роки мав би бути на волі, а він своєю "працею" лише клопоту завдає людям і керівництву. Та в зв'язку з тим, що в обласній прокуратурі сидять далеко не кращі правоохоронці від наших, там винесли постанову про закриття карної справи. Тобто Шевченку можна бити людей у міліції, ставити їх на коліна, травити газом, бити палкою і навіть залазити до людей в будинок коли тебе туди не пускають т. д. Як бачимо, все це схоже на якусь "реформу" в прокуратурі і міліції. Хтось із читачів скаже - а навіщо я це розповідаю? А справа цікава тим, що в обласній прокуратурі замісто того щоб займатися Шевченком вирішили поцікавитися а хто такий Марголін в Зачепилівці. Тому вирішили з цим питанням звернутися до селищного голови. Як вони здогадалися куди треба звертатися? Видно досить таки досвідчені чекісти. А в селищній раді пан Кривенко ніби чекав цього питання. Отут і розкрився його талант, як керівника. Тут добросовісно виконали вказівку з облпрокуратури і на світ білий появилася характеристика на Марголіна, яка потім була вшита до карної справи на Шевченка. Що там написано конкретно - мені відомо не так багато. Знаю тільки те, що пан Кривенко повідомив про те, що Марголін подає  в СМІ не провірені факти. Більше я нічого не знаю, але мені цікаво. Тому я написав заяву щоб у селищній раді мені надали копію тієї характеристики і щоб повідомили про наявність правових підстав у Кривенка, як посадової особи, давати характеристику людині яка з ним зовсім ніяк не співпрацює. Великий досвід у написанні характеристики на Марголіна має і пан Галій. Це свідчення абсолютного дебілізму та непорядності, яке вже не варте обговорення.

Враховуючи особу Кривенка я би сказав, що все це дурниці і на них уваги звертати не слід. Аналогічні випробування я вже проходив під час царювання прокурора  Комаря і селищного голови Запорожця. То вже є історія, яка всім придуркам від влади так нічого і не дала. А питання у нас із вами залишаються і вони для мешканців селища мають далеко важливіше значення. Це є рівень тарифів на воду і водовідведення. Це є цілий клубок зловживань, порушень закону, ігнорування інтересів громади на всіх рівнях влади. Я навіть звернувся до Премєр-міністра з питанням, яке стосується  використання коштів, які виділяються у вигляді субсидії. Станом на 01.08.2015 р. водоканал мені винен 835 грн. Це є дурниця і з цим треба щось вирішувати на рівні Києва. Так не повинно бути.

Крім цього я повинен читачам  повідомити про те, що я звертався до прокурора області з конкретним питанням про бездіяльність правоохоронних органів району в справі  розгляду карної справи по водоканалу в зв'язку з їхніми недобросовісними розрахунками собівартості послуг підприємства. Таких розцінок на території СНГ я не знаю. Ось тому ці речі і треба називати своїми іменами. Я спробую це зробити, так як це є відверте безсовісне пограбування мешканців Зачепилівки. Сьогодні, як доказ, є моє повідомлення про скоєний злочин від 26.08.2015 р. Читаємо:

 

                                                                                                               До прокуратури Зачепилівського району

До Зачепилівського РВ ГУМВС України

                                                   в Харківській області

 

Марголіна Віктора Наумовича -

мешканця смт. Зачепилівки,

вул. Українська 8, кв.9 ,

Харківської області,

інд. 64401, тел. 5-18-43, mailto:margolin4600@mail.ru

 

Повідомлення про скоєний злочин.

 

Я вважаю своїм громадянським обов'язком повідомити правоохоронні органи району про злочин, який не є одноразовим, а скоюється постійно і , можливо, на протязі багатьох років. Суть цього злочину полягає в тому, що керівництвом Зачепилівської селищної ради та комунальним підприємством "Зачепилівське ВКП" (водоканал)використовується злочинна схема заробляння та розподілу коштів в результаті роботи асенізаційної машини. Я не є слідчий і не маю можливості документально і повністю довести сам факт злочину, але моя освіта і досвід роботи дозволяють мені зробити висновок  про абсолютно реальний факт зловживання  певних посадових осіб і в першу чергу  це селищний голова - Кривенко Ю.В., керівник водоканалу - Галій Г.І. та бухгалтер водоканалу.

Як стало мені відомо із анонімного дзвінка, 23.08.2015 р. асенізаційний автомобіль з білою кабіною і жовтою бочкою, у вихідний день, виконував роботи по відкачці нечистот в селі Руновщина. Саме такий автомобіль є  в селищній раді, що переданий в оренду водоканалу. Наскільки законною була ця робота - повинно установити слідство. У мене немає можливості установити об'єм виконаної роботи, кількість зароблених коштів і чи ці кошти внесені до каси підприємства.

Як мені намагалися пояснити по телефону, номер телефону водія автомашини мають практично всі мешканці району, кому потрібно. Коли в певному селі набирається  приблизно 4-6 замовників послуг, автомобіль направляється в це село. Кошти за роботу отримує водій і , очевидно, вже після  відповідні керівники вирішують що робити з заробленими тисячами. В даному випадку в мене немає жодних підстав довіряти саме такому порядку розділу, можна сказати, народних коштів. Головний бухгалтер водоканалу персонально відповідає за стан обліку на підприємстві.

Правда, я можу тільки припускати, що машина заправляється за кошти водоканалу, а прибуток отримують інші.

 Я, як кажуть, за руку не спіймав нікого, але і довіряти немає підстав. Я вже декілька років по суті воюю з селищною радою і водоканалом відносно захмарних тарифів на послуги водоканалу, які становлять 52,49 грн. за куб. Таких тарифів я не знаю по всій Україні. Прошу вас взяти до рук районну газету в якій Галій Г.І. дає розрахунки собівартості послуг водоканалу. В цих розрахунках ви не знайдете суми коштів, які мають бути заробленими асенізаційним автомобілем. Там повинна стояти не одна сотня тисяч гривень. В строчці - "плановий прибуток" стоять нулі. Таким чином відбувається відвертий грабіж громадян Зачепилівки серед білого дня. Отже, все це є наперед задуманим, як лівий, дохід певних керівних осіб. Це кошти, які майже кожен день крадуться в мешканців Зачепилівки. Ось тому і такі дорогі послуги водоканалу, ось тому вже майже рік як відкрита карна справа  стосовно розрахунків водоканалу і ми всі чекаємо на якусь ревізію. А злодії кожен день жирують і роблять свою чорну справу. Навіть там, де іде зараз війна, тарифи значно менші, ніж у нас. Яких доказів іще потрібно?

Вори мають сидіти в тюрмах.

 На підставі вищевикладеного та керуючись  ст. 214  Кримінального процессуального кодексу України, -

 

ПРОШУ:

 

1.           Прийняти та зареєструвати цю заяву.

 

2. Внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості, викладені в цій заяві, невідкладно, але не пізніше, ніж через 24 години з моменту її отримання.

 

3. Визначити правову кваліфікацію можливого даного злочину.

 

4. Розпочати досудове розслідування за фактами, викладеними в цій заяві.

 

 

Мешканець Зачепилівки         ___________________ Марголін В.Н.

 

26.08.2015 р.

 

Шановні читачі. Я повторюсь. Я не є слідчим, але повірити пану Кривенку і Галію в те, що коли через руки підлеглого водія проходять коло 200 тисяч гривень народних коштів і нічого ні в кого не "прилипло" - я повірити не можу. Подивіться на автобус Зачепилівка-Красноград і ви в ньому побачите контролера. Де є гроші - там повинен бути якийсь контроль. І та схема  відвертих крадіжок і брехливих розрахунків добре відома пану Кривенку який потакає Галію і разом у них все окей. Депутати ж селищної ради  ці питання "не доганяють", та воно їм і не потрібне. У них інші цілі.

Із прокуратури області мені повідомили про те, що триває слідство по водоканалу. Але то все є брехня, так як ніхто нічого не перевіряє. Чи бажання немає, чи кеби… Чи то є корупція? Сказати важко, але лава підсудних давно чекає на Кривенка і Галія.

Якби мої читачі мали можливість почитати характеристики на мене, які ці долбодятли понаписували і попідписували, то ніхто би і не сумнівався, що ці кадри здатні дурити навіть на воді тисячі людей. А що вже говорити про таких діячів як Глянь Л.Д. - голова районної ради, Конопля А.Л. - голова РДА, які пуза гладять і думають тільки про майбутні вибори. Тут мова іде про злочин, в результаті якого пограбовано тисячі зачепилян, а їм все "до фєні". Керують. Чекають поки люди на вилах винесуть, або у вікно спустять на грішну землю. А доведуть таки людей до такого стану. Ото будуть їм реформи в дії. Згідно юридичного тлумачення вищеописаного злочину Гляня і Коноплю слід причислити до учасників злочинної групи по відмиванню народних коштів в особливо великих розмірах. Це є їх злочинна бездіяльність, а тому їх біганина із партії в партію їх не спасе, якщо люди поумнішають і пошлють цих політиків на виборах на всі три заборні букви. Їм наше життя не потрібне. У них своє життя. Їм потрібні наші душі.

Слід відзначити, що і працівники РДА  Швецов та Гвоздік роками безучасно спостерігають за беззаконням творимим в водоканалі. Тому зрозуміти - чим, ким і як керує пан Конопля практично неможливо. Займається виборами. Вони йому нужніші.

Давайте все будемо валити на Київ, на Харків, а самі день до вечора. Справа ж вимагає свого логічного завершення. Бандити повинні сидіти в тюрмі. Чи я не правий?

Шановні читачі.

18.09.2015 р. ми з вами будемо "святкувати" річницю відкриття карної справи по водоканалу, а точніше річницю як правоохоронні органи нічого не роблять по даному питанню. Одному із працівників рай прокуратури я  рекомендував повісити на їх конторі замок і йти по домах. Від цього в районі нічого не зміниться. Нехай уже майор Шевченко нами править. Нам полковники не потрібні. Райдержадміністрації ліквідують. Поставлять старосту на зразок Кривенка або Галія і буде вам щастя. Досидитесь, та пізно буде.

Уявляєте, в рамках кримінальної справи слідчий з міліції не може заполучити на протязі неділі письмову відповідь з селищної ради і водоканалу на певні питання. То що це таке? Хіба це є влада? Навіщо сміятися над собою? Спішимо в Європу? Відверте ігнорування.

Мені вже якось і незручно турбувати заст. нач. районної міліції Берлима Р.Г. по цих питаннях. Та ж ситуація і з працівниками прокуратури. Беруть діда на ізмор. Все це я називаю державною бандою, до якої  руки не доходять ні в Президента, ні в уряду. Живіть як хочете. А про реформи одні балачки. І скільки вони збираються отак людей дурити? Складається враження що в райпрокуратурі і міліції злочини не розкривають, а успішно їх укривають за рахунок платників податків за які їх держава усіх утримує.

 

 

Редактор - Віктор Марголін, 04.09.2015 р.

Тема: А чи не пора назвати речі своїми іменами? Як ви думаєте?

редактору

манул | 13.09.2015

Наумович,сачкуете,другу неділлю ні строчки,чи не занедужали,храни Вас Всевишній,чи можливо у Вас обізвалася совість і Вам стало соромно за підтримку яценюко-ляшко-турчиново-тимошенко-ярошів(яка ще антиукраінська сволота не отримала Вашоі підтримки?) Тож: мовчи глуха,менше гріха,За що Ви так не любите Украіну,Молюсь за Ваше душевне здоровья,Та просвітить Вас Всевишній,

редактору

манул | 13.09.2015

Ви дорікали мені:не піднімаю теми"у себе під носом" то отримайте:сільським головою бажае стати тричі не судимий діма губарев,вибираемо з двох хамів,адже і нинішній голова пан кривенко коли до його прийшли скаржитись на розбій в земельнім питанні діми послав жінок,які йому в матері годяться на х**(відкритим текстом),Німецкою нах означае напрямок,а украінською також напрямок,тільки більш конкретний

редактору

манул | 13.09.2015

добре ,називаю: Украіна гине влада не тільки вбивае та грабуе громадян,а і всіляко ганьбить краіну,презедент уже перевершив у пиятцтві навіть горезвісного ельцина,двое сотників майдану, в Нюйорку взяли,за законами США,гей шлюб,як і раніше ростуть ціни та тарифи грузинський злочинець саакашвілі та злочинці "украінські" коломойський з яценюком гризуться яко псюри,а вороги украіни усілякі нуланди вже пичуть печенинки для майдану

" глядачю"

зритель | 13.09.2015

Ви не глядач. Ви той ,хто мабуть завжди пише на цих сторінках,щоб кривдити людей.Вам і люди у залі не народ, і теж знайшли для нього принизливі слова. ДІло зовсім і не в Ол.М.Дзибало. а в вашій ... Керівників за історію району було багато. І всі вони мають право на повагу. Я сподіваюся і книга є для того,щоб все розповісти. Дійсно редакція вела літопис життя, і на іі сторінках за роки були розповіді про багатьох, і не тільки керівників, а тих , хто в полі, на фермі, в школі. На жаль немає вже на цьому світі голови виконкому Ткаченко.Його теж з великоі поваги, запросили .Хіба можно згадати всіх за одну годину?Навіть за дві! ВІзміть книгу ,прочитайте, там мабуть обов,язково є і про шановного Олександра Миколайовича Дзибало. І ви нарешті не будете так нервувати.Бережіть своє здоров,я.

Re: " глядачю"

пісючу | 13.09.2015

Не звилюйтесь за моє здоров"я, побережіть своє. ви мабуть та халаїм, яка недолуго написала сценарій, намагаючись вилизати докрасна свойому роботодавцю. Вона ж так написала сценарій, що ті, хто хотів виступити, вискакували на сцену (вибачте не знайшов іншого порівняння) , як чорт із табакерки.Ніхто нічого не має проти шановних Сидори, Пузя та інших керівників господарств. Але як можно було відсунути та не дати слово багаторічному керівнику району Дзибалу О.М. Ганьба організаторам заходу! Отак спаплюжити свято!

зрителю

зритель | 12.09.2015

Ведущие действительно предлагали слово желающим . Молчанов например, попросил слова. Зачепилян поблагодарил. Это же было не собрание по протоколу.

Re: зрителю

глядачі | 12.09.2015

Скажіть , будь ласка, захисник Гляня - чому людину, яка керувала багато років районом , а потім господарством , свідомо не включили до сценарію.Вирішили принизити чи показати , хто в домі панич.

народу

Народ | 12.09.2015

На сколько помнит история, даже школьный учебник по история во времена уважаемого Александра Николаевича - Первого секретаря райкома коммунистической партии Хозяином страны- был именно народ. И зачем столько желчи из себя выдавливаете,людей оскорбляете? Интересно, а чего в жизни сами добились?

Re: народу

Народу | 12.09.2015

А там был народ? Согнали приближенных хлопальщиков и подлабузников, чтоб на их фоне выглядеть покруче.

Re: Re: народу

народ | 12.09.2015

За що ж ви так всіх презираєте? Хто ж Вас так скривдив???

1 | 2 | 3 | 4 >>

додати новий внесок