А чи потрібний нам саме такий суд?

20.04.2020 13:27

А чи потрібний нам саме такий суд?

 

Шановні читачі. Я думаю що на це риторичне питання відповідь не потрібна. Не будемо жалкувати за суддею проходимцем Огієнком, який років п'ять нам усім викручував руки і ноги та розказував людям як треба боротися із такими як Марголін. Ау… де тебе лихий носить, доборовся? Навіть курник свій у Зачепилівці продав. А ми то знаємо що в Зачепилівку що не припливе…

І як тут не "подякувати" почесному громадянину району пану Бойку, який практично життя поклав заради нашого щасливого майбутнього (уже без нього). Це ж тільки оцінити потрібно яку кадрову спадщину він залишив нам. Довго ще нам прийдеться гикати та згадувати яким чином будувалася демократична Зачепилівка. Та до цієї теми, можливо, нам прийдеться ще повертатися.

А тепер про головне, сьогоднішнє.

Шановні читачі. Як Вам уже відомо, що 22.01.2019 р., не так давно, трохи більше року минуло, як Зачепилівським відділом Первомайської місцевої прокуратури було відкрито кримінальне провадження за ст. 227 КК України за фактом невідповідності води, що постачається населенню, санітарним нормам. Саме так відбувалось тільки тому, що керівник слідства нашої поліції пан Стрілець С. В. ну ніяк не бачив у цьому порушення. Як на мене він став уже майором і тому дозволяє собі ігнорувати навіть вказівки з прокуратури. Охамів хлопець. Правда все це для мене не є несподіванкою, так як я з ним  зустрічаюся в судовому засідання далеко не вперше. Тут треба йому віддати належне. Тільки "дякуючи" йому з голови пана Галія за десять років не впала жодна волосина. А те що із семи свердловин шість дають нам воду, яку медики не вважають питною, нікого в нас не турбує. Таке вже маємо керівництво в районі та селищі. А про здоров'я людей нехай  турбується Всевишній і при цьому пан Кривенко може побажати нам Божого благословіння. А коли ми з вами подивимось в договір з водоканалом, то побачимо що ця організація зобов'язується надавати нам питну воду. А коли такі умови договору не виконуються, то ми маємо право звертатися до суду, в поліцію і прокуратуру Це і є наші правозахисники. Від них і залежить той факт, що за ті "помиї" ми всі платимо справно чималі кошти, а нас при цьому обманюють і, по суті, травлять.

Отак і рік пройшов, а  дана справа виявилася аж занадто не по силам нашим слідчим. Вони свою заробітну плату  та премію отримують вчасно, а ви пийте отой "нарзан". Скільки разів я змушений був приходити до прокуратури і поліції - тільки Богу відомо. Знаю тільки те, що справу доручили розглядати новому слідчому за прізвищем Сторчеус В.В. Але ж справа не двигалась ні туди, ні сюди. Наскільки я розумію, справа тут не в кваліфікації слідчого, а в тому що у нього є отой самий Стрілець - керівник і уже заступник начальника відділу поліції. Та все таки слідчий по справі наважився  27.12.2019 р. "родити" постанову про закриття  кримінального провадження. Це була  така "лапша на вуха", що я не берусь коментувати. Тут я однозначно з цією макулатурою мав іти  в прокуратуру. Там достойно оцінили такий шедевр слідчого і в результаті з'явилася постанова від 03.02.2020 р. про скасування постанови слідчого про закриття кримінального провадження.  Постанова прокурора абсолютно справедливо указує на цілий ряд недоліків в роботі слідчого та указує що постанова слідчого винесена в порушення вимог КПК України.  Висновок там зробили однозначний:

« досудове слідство проведене поверхово, не в повному обсязі, а саме: до матеріалів кримінального провадження не долучені письмові вказівки прокурора від 27.09.2019 р., фактично жоден пункт із зазначених вказівок не виконаний, не проведено жодної слідчої дії, окрім формального допиту начальника вищевказаного КП, не допитано в якості свідка Марголіна В.Н., не допитано в якості свідка начальника управління праці та соціального захисту населення Зачепилівської РДА Харківської області, не допитано в якості свідка бухгалтера вищевказаного підприємства та інше. Такий стан речей унеможливлює прийняття остаточного рішення у вказаному кримінальному  провадженні».  Саме це і є повноцінним та документальним підтвердженням того, що працівники слідства безвідповідально та халатно відносяться до виконання своїх службових обов’язків. Це є рівноцінним того, що офіцери поліції скоїли кримінальний злочин. А як я по іншому повинен розцінювати дану ситуацію, коли карна справа відкрита вже сьомий місяць, докази надані документальні, а результат нуль. Складається враження що в поліції сидять і чекають на черговий хабар.

Далі піде мова про найцікавіше. В справу втручається сам пан Стрілець. Він пише: враховуючи те, що органом досудового розслідування не можливо прийняти об'єктивне рішення по вказаному кримінальному провадженню, тому слідчим слідчого відділу подано до слідчого судді Зачепилівського районного суду клопотання на продовження строку досудового розслідування. І далі: відповідно до рішення Зачепилівського районного суду  у задоволенні клопотання  Стрільця С.В. про продовження строку досудового розслідування в кримінальному провадженні від 22.01.2019 р. за ч.1 ст. 327 КК України відмовлено. І далі, посилаючись на наще недолуге законодавство, Стрілець  28.02.2020 р., ніби законно, своєю постановою, минаючи слідчого закриває кримінальне провадження. Підстава цьому звучить так: строк досудового розслідування, визначений ст. 219 КК України закінчився та жодній особі не було повідомлено про підозру. Ідіотизм такого висновку мене вражає. Оце такий договорнячок гонять Зачепилівські подонки. Важко навіть полічити скільки "зайців" влучив голова суду одним пострілом. Вже після цього зникають всі сумніви щоб назвати істинного організатора Зачепилівської мафії. Перемогу одночасно отримали: Галій, Стрілець, Кривенко, Яценко. Все стало на свої місця. Керуйте і далі, а ми заплатимо. Але ми твердо будемо знати хто у нас є дармоїд і сепаратист, хто у нас корупціонер і лідер місцевої мафії. Підтвердженням цьому є ухвала суд від 08.04.2020 р. якою суддя Яценко відмовив мені в клопотанні щодо скасування постанови слідчого по водоканалу. Ось так нас захищають в суді і поліції за наші ж кошти.

Тільки прошу не подумати що я успів так  швидко полюбити отих ледарів з поліції, ні. Просто я хочу звернути увагу читачів на той факт, що слідчий звернувся до суду з проханням дати можливість, продовживши строк слідства,  вивести істину на чисту воду. Формально це виглядає так.  Хоч це було і так, але все це відбувалось формально і під тиском прокуратури. В цій ситуації і суддя, і слідчий зробили розумну пику і винайшли спосіб як можна спасти репутацію керівника водоканалу. Та все ж суддя не думав що про це дізнаюся я особисто, так як мене не було визнано слідством як потерпілим і я не повинен був дізнатися про деякі майже таємні бумаги слідчої справи. В цій історії, наскільки я зрозумів, слідчий суддя міг прийняти і інше рішення, продовжити строк слідства з тим, щоб отримати вірний правовий висновок слідчого. Але він виявився нікому не потрібний. Такою є моя розгадка  фокуса пана Яценка. Я вважаю, що  такий поступок голови суду не є проявом законності та відображає його особистий інтерес. Все це і є відповіддю на поставлене питання в заголовку даної статті. Все це підтверджує, що коли людина сволочь, то це надовго.

І це ж іще не все. Друга карна справа торкається крадіжки бюджетних коштів, які виділені урядом на оплату субсидій. Карна справа відкрита прокуратурою 06.09.2020 р. Вже минуло пів року і ви думаєте що є результат? Помиляєтесь. Слідчі пішли іншим шляхом. Вони попросили суд щоб їм дали дозвіл на отримання документів в водоканалі. Тоді ці папірці віддадуть комусь для аналізу. Там напишуть що порушень не установлено і гуляй Вася. Отак їм потрібна ця держава, яку ми називаємо Україною. І все це під керівництвом самого справедливого суду. Та хоч би не забути подякувати пану Бойко за такі результати. Адже його вклад в загальну працю Зачепилівських мафіозі історією ще до кінця не визначено. Давайте будемо сподіватися на краще.

Хочу навести ще такий приклад. 08.04.2020 р. я подав нач. поліції заяву про те, що прокурор Костяний і слідчий Сторчеус були в суді без  карантинних масок. Пройшло вже  майже дві неділі і ніхто ні гу-гу. Та я знаю що суддя Яценко їх ніколи не покарає, бо як же він потім сіятиме кукурудзу? Але ж один закон для всіх, так повинно бути. А як ні, то чи є в нас держава?

22.08.2016 р. суддя Яценко виніс постанову на мою користь і Пенсійний фонд повинен мені повернути 580 грн. судового збору. До сьогоднішнього дня мені ніхто не повернув жодної копійки. Скаржитися - справа безнадійна. А коли б людям дозволили мати зброю то я би пішов  до тих чортів що в Пенсійному фонді і вони би швидко попіднімали свої сраки і ще б і пробачення просили. А так я ніхто в цій бандитській державі. І після цього дві третини судів можна було би скоротити, так як ніхто би не засівав чужу землю, ніхто би не пиляв народний ліс, ніхто би не крав велосипеди і т. д. І дармоїдів не треба буде держати із зарплатою від 30 до 200 тисяч грн. на місяць. Невже цього не розуміють в Києві? У нас же суди зацікавлені в рості самої злочинності.

Ні осуджений, ні виправданий наш земляк Криничний Віталій, який підозрюється в скоєнні злочину і який відсидів уже 5 років в СІЗО. По якому це закону пане Стрілець? Поясни це людям. За що отримуєш заробітну плату? Я думаю, що твоя така праця цілком задовольняє і пана Яценка. Тому нашу країну треба зшивати і крояти по- новому. А сепаратистам з корупційним ухилом слід вказати на їхнє місце в суспільстві.

Таким є моє переконання. А що думаєте ви з цього питання?

 

Редактор - Віктор Марголін. 20.04.2020 р.