А чи правду говорять, що піший кінному не товариш?

16.05.2019 13:20

А чи правду говорять, що піший кінному не товариш?

 

Шановні читачі, мешканці селища Зачепилівка. Сьогодні я прийшов до висновку про те, що моя давня ідея має право на існування. До такої думки мене підтовкнула, якщо можна так висловитися,  моя ж поїздка на мопеді на околицю селища в сторону с. Миколаївка та спостереження на кругу в центрі селища за манерою їзди моїх земляків. Повірте, що ці мої, досить невтішні, висновки  появилися в результаті досить доброго мого відношення до всіх вас.

 Я сам виріс на велосипеді, мотоциклі, мопеді, а тому знаю про що говорю. Зараз в Україні за кермом авто гине людей більше ніж на війні. А це невиліковне горе батьків, жінок, дітей. Причини бувають досить різні, а результат приблизно один. Втрата життя - це трагедія для багатьох. Я не вважаю за потребу когось переконувати в іншому. І про нових інвалідів забувати не можна. А це ж тисячі скалічених життів.

Далі я постараюсь більш конкретно. Їхати по вулиці Соборній сьогодні - це просто жах. Особливо коли тебе обгонить інший автомобіль чи фура. Сподіватися на те, що тут діють якісь дорожні правила - це справа дуже рискована. Мені важко уявити на цій дорозі молоду маму, яка везе дитинку до лікарні в колясочці чи в інше місце. Це або безстрашні люди, або майже самовбивці. Інше на мою думку не приходить. Правда,  коли полатати ями на проїзній частині дороги  то чи це не погіршить ситуацію взагалі?

Мене вражає кошмарна думка - як в такій ситуації  до нас не прийшло лихо? Та у всьому світі швидкість руху транспорту підлягає регулюванню.

Свої спостереження я дозволю собі продовжити. Вже після 20 години вечора нас троє стояло на кругу в центрі селища. Зі сторони Миколаївки їхала, а як точніше, "летіла" червоного кольору автомашина "Жигулі". Водій цієї машини доїхавши до кругу трохи повернув вліво і поїхав в сторону районного відділу поліції. Ми стояли і спостерігали. Кожен із нас думав, очевидно, чи збавить водій швидкість руху коло відділу поліції. Та наші сподівання були марними. Швидкість в 120 км\год стало нормою для нашого селища. Люди добрі-це є кошмар. Але поки що нас оберігає тільки Всевишній. Хто і коли  попаде під колеса любителів погасати я прогнозувати не берусь, але береженого і Бог береже. Так говорять люди. Це я не придумав.

Свою коротеньку статтю я хочу закінчити наступним чином. Всі ми знаємо наскільки чудово виглядає тротуар за річкою в сторону Нагорного, до колишнього радіозаводу. Тільки з подякою можна пригадувати будівельників цього об'єкту. Все це реально кожен день і ніч слугує моїм землякам, школярам, які не мають "Мерседесів". Отже, якщо ми маємо владу для людей, то пора вже звернутися до відповідних чиновників з проханням нарешті побудувати аналогічний тротуар бодай з однієї сторони по вулиці Соборній. Я сподіваюся, що мої земляки підтримають таку мою думку і пропозицію. А що торкається самого голови об'єднаної громади то йому варто подумати за що його мають згадати в цьому краї.

І насамкінець. Давайте пригадаємо навіщо нам із вами районний відділ поліції. Давайте "повернемо" в район пана Кувашкіна і багато з цих проблем залишать нас надовго. Якщо цього не відбудеться то лихо нам буде. Я не Ванга, але знаю,що  на Бога надійся , а сам не плошай.

 

Редактор - Віктор Марголін, 16.05.2019 р.

Тема: А чи правду говорять, що піший кінному не товариш?

=

= | 06.06.2019

Ружинська і Кібець подружки,ціни собі не зложуть, бездельніки.Гнати їх потрібно і чим швидше тим краще.Все красуються на сайті шагу не роблять щоб не виложити в газеті чи сайті свої фото..

Re: =

0706019 | 07.06.2019

Ладно еще Лара,но Кибчиха вонючая ---позорище.

Семимильными шагами в светлое будущее!

+ - + | 05.06.2019

Уррряяя! ВаЗелин нанёс сокрушительный удар по старой , прогнившей власти , Поршенко - Ахметов- Вилкул - Мураев-Добкин потерпели поражение! вРоттердам плюс отменили! Следующий решительный шаг нового Президента будет Попенгаген минус! Трепещите враги!))) ликуй народ!))

-

- | 01.06.2019

За Шур противно что то говорить.Бегает всем преподносит как она работает и что только она работает.Раньше и Прокудин и Кравчук делали ту же работу что Шур но они сидели скромно даже незаметно.А Шур требует и требует деньги для поздравления ветеранов , а где их брать да еще их переполовинет.Сделает одно поздравление и превозносит какую ж она сделала работу.Сколько дел и проблем в районе ,а она вынуждает заниматься одной Шур.Конопля уже прячется от нее.

Згнивша "пілотка"

Моє ім'я | 02.06.2019

Знайшли про кого писати. Не марайте руки об цю, вугільно-цукеркову освітянську аферистку.
Не пишіть про неї навіть "коми - ,". До цього "чудовища" нормальні, освічені люди давно-давно застосували БОЙКОТ! Всім раджу! Не розмовляйте з таким як вона, Гергельша і їм подібним - зразу відчуєте спокій відносно своєї персони, вони не матимуть можливості отримувать від вас, про вас інформацію, тож не розноситимуть її перекрученою на свій дебільний розсуд.
Одне слово - кончені, сношені "підстилки".
Народна назва "Дурка" , так оце вони і є, мусорки з чорними ротами.

Re: Про шуриху, гергельшу, кібчиху та їм подібним.

А це моє ім'я | 02.06.2019

Ти забула про Кібчиху Нінку - теж, той персонаж, кума Ружинської, обидві подружки Савчучки, тоже ТАНІ... Прости їх Господи!!!
Кидай гранату, ховайся кріпко.

Re: -

***** | 06.06.2019

Отій Шурихі рот якби хто заткнув чим небуть, воно б краще було. Суне свого носяку куди не треба. Ну нічого, колись воно таки станеться. Прошмандовка хрєнова!!!!!

Хорошее начало !))) С нетерпением ждем продолжения!))

Давай Марголин стирай пост!))) | 31.05.2019

По состоянию на 19:00 30 мая у главы государства насчитали уже 9 промахов, среди которых:
1) возвращение гражданства Украины М. Саакашвили вопреки закону "О Гражданстве Украины" ст.10 с.5 (28.05.2019 18:00);
2) служебная халатность, которая привела к гибели и тяжелым травмам людей во время наводнения в Закарпатской области, что подпадает под ст.367 Уголовного кодекса Украины (27.05.2019 16:04);
3) отмена предыдущих указов о назначении члена Национального совета по вопросам телевидения и радиовещания вопреки закону "О Национальном Совете по вопросам телевидения и радиовещания", 538/97-ВР (24.05.2019 12:00);
4) отмена указа президента, который содержит индивидуальный характер (24.05.2019 11:50);
5) выступление на конференции iForum на русском языке, чем нарушил ст. 10 Конституции Украины и Решения Конституционного Суда от 14 декабря 1999 года о ее толкования (23.05.2019 14:00);
6) назначение заместителем председателя СБУ действующего председателя партии "Слуга народа", что запрещено законом о "Службе безопасности Украины" (22.05.2019 12:30);
7) назначение А. Богдана главой Администрации президента Украины вопреки закону "О очищении власти" № 1682-VII (21.05.2019 19:40);
8) назначение Начальника Генерального штаба ВСУ вопреки п. 9 Положения о Генеральном штабе ВСУ от 30.01.2019 года №23/2019. Отсутствует представление министра обороны Украины. (21.05.2019 18:50);
9) прекращение полномочий Верховной Рады Украины неконституционным способом. Отсутствует основание, определенное ст. 90 Конституции Украины (21.05.2019 17:40).

Re: Хорошее начало !))) С нетерпением ждем продолжения!))

Редактор | 31.05.2019

Я постараюсь не виправдати твоїх надій.Можливо , я не правий. Але не виглядаєш ти для мене ні розумним, ні добрим. Ти просто приласканий колишньою владою чоловік. А влада та є злочинною. А давно вже ведеться так, що завжди давали 100 днів для початку щоб аналізувати стан речей. А в тебе якась сверблячка. Ти не здатен зрозуміти що та влада приймала закони для себе і аж ніяк не для людей. Ми для тієї влади і в негри не годимося. Ми є бидло. Я не чув щоб хтось заперечував те, що Верховну раду треба не закривати, а розганяти і так щоб і через триста років потомки помнили. А що пишеш ти, грамотій. Ні, я не стану витирати твою писанину, адже розумні люди повинні знати які придурки бродять серед нас. Ти хіба поставив своє справжнє імя під цим творінням? А ти хіба чимось пострадав заради всенародного щастя? А ти здатен на якусь пожертву? Проаналізуй все це і ти зрозумієш свою нікчемність, підлість, продажність. Одним словом - для мене ти є падлюка. Вибачай за такий різкий тон, але ти не є будівничий моєї країни. Таким є моє переконання.

Re: Хорошее начало !))) С нетерпением ждем продолжения!))

хотабыч | 31.05.2019

Порошенковская мразь-здрысни.

1 | 2 | 3 | 4 >>

додати новий внесок