А кажуть що реформи не йдуть в Україні.

31.07.2015 20:36

А кажуть що реформи не йдуть в Україні.

 

Шановні читачі. В мене появились сумніви стосовно наявності загальмованих реформ в нашій країні. Можливо, що щось там і загальмувалось, але судячи з подій у Зачепилівці - в нас усе окей. Я регулярно читаю Інтернет-газету "Зачепилівську правду" і там у коментарях знайшов таке, що і приснитися не могло. Виявляється, що у нас із 27.07.2015 року на посаді заступника голови РДА працює всім нам уже давно відомий Загній Іван Іванович - це той що уже випробуваний на міцність у нашій же адміністрації. Про ті досягнення я краще промовчу, так як дуже веселого нічого сказати не можу. Знову чоловік ходитиме в суд на наряд. А чим там іще займатися?

Це буде щось на зразок: в суді роботу шукають три судді, а вистачило б і одного, тільки порядного, якби він був. Так і в РДА. Це - державні гроші на вітер. І питання тут не в працевлаштуванні дядька Івана. Питання набагато глибше.  І, як для мене, то є питання: як все це могло статися. В районі, де практично немає суду і правосуддя, де керівник прокуратури пан Твердохліб- відвертий сепаратист, де в міліції і досі чвіркають газом в очі щоб людина написала що їм потрібно - вирішили і РДА опустити нижче плінтуса і це в час підготовки до нових виборів. В такій ситуації хочеться волати і запитати пана Коноплю: пане Андрію, як ти дійшов до такого життя, тобі потрібні любі друзі? З ким ти погоджував своє таке рішення? Це гірше ніж прокурорський сепаратизм. Це зрада національних інтересів українського народу. Так можна всіх прихвоснів януковських працевлаштувати і  залишиться чекати царства небесного. Давай уже згукуй до купи - Павлова, Дорошенка, Репринцева, Біжанова, Загнія, Донського, Александровича, Карасюка, Шпарага і т. д. - патріотів, орденоносців і спасителів Зачепилівки. Гляні вже давно тут, їх не треба гукати. А щоб ваш комплект був повним, не забудьте про дебілика з Бердянки. Він штабну і воровську справу вивчив досконально і об'єднав усе до купи. В житті згодилося. То ж буде вам усім щастя.

Ой Боже ж мій Боже! Простити собі не можу. Як це я про Кобильську міг забути. Та це ж "звєзда балєта" першої величини на політичному небосхилі нашої рідної Зачепилівки. Вона здібна при певній підтримці Добкіна, Борішка з Глянем  не тільки річку чистити і ліс пиляти, а і почистить ваші  тощі  бюджетні кишені так що ви і не почуєте. Куди не кинь - усюди одні таланти. Така багата наша природа. У людей бурштин добувають, у землі риються, а у нас усе лежить на поверхні. Коли в державі виникає дефіцит з потрібними кадрами, наприклад Жашків, то Зачепилівка готова підтримати всю країну, пожертвувати кращими своїми кадрами для всенародного добробуту. А згадайте суддю Гришина, який від нас пішов до Харкова. Я взагалі не уявляю щоб там було якби не ця Зачепилівська кадра. Це така находка… А скільки прокурорів і начальників міліції роз'їхалося по світах дякуючи  благодатній Зачепилівській землі. Коли тут навчишся красти, то тобі вже ніде  не страшно. Оце так Зачепилівський університет. Де ще є таке?

Як бачимо, тільки тюкніть і реформи поїхали заради нашого щасливого майбуття. Це все ті люди, які не допустять нового пришестія януковців і готові за нас голови покласти.

Та, щоб я не говорив, то все залишається теорією, яку більшість населення району навряд чи зрозуміють. А от звернутися до голови Харківської ОДА Райніна чи пана Порошенка - нашого гаранта, бажання таки є. Не є великим секретом, що після призначення Загнія І.І. довіра до їх політичної сили різко впаде. Навіть мене, пенсіонера, в коментарях люди запитують про наявність партійної принципіальності, про суть люстрації по зачепилівськи. Так здавати інтереси українського народу, який кожен день віддає життя на різних фронтах країни - ніхто нікому такого дозволу не давав.

Я часто спілкуюся зі своїми земляками і тому з впевненістю виражаю їх думку і їх політичну позицію. Невже вам (я звертаюся до Порошенка і Райніна) все рівно що про вас думають і говорять люди? З яким політичним багажем ви ідете на нові вибори. Невже ви не розумієте, що в такій ситуації Порошенко з Яценюком можуть залишитися на узбіччі історії України. Їм заміна завжди знайдеться і вона вже є. В українській політиці є люди до яких є довіра та певні симпатії.  Я сподіваюся, що люди нарешті розберуться. Прийде час…

То, що ви на це можете відповісти моїм землякам? Чи почекаємо "Правого сектору"? У нас ще є Юля Тимошенко, є Олег Ляшко, Тягнибок, Саакашвілі і інші, які не повністю вичерпали свої можливості і бажають нам добра. Хочеться вірити, що ці люди не будуть торгувати душами  українського народу. Вибір у нас іще є, та часу малувато… Невже пану Саакашвілі українська земля більш дорожча, ніж всім вищеназваним   "героям"  Зачепилівки?

Слава Україні!

Героям слава!

 

Редактор - Віктор Марголін, 31.07.2015 р.

 

Шановний, пане Райнін І. Л. Дана стаття опублікована в Інтернет-газеті  "Зачепилівська правда". Я звертаюся до Вас з єдиним проханням - дати пояснення для мешканців Зачепилівського краю по поводу призначення заступником голови РДА Загнія І.І.  Адже та стабільність, яку ви намагаєтесь демонструвати, може привести вашу політичну силу  лише до майбутньої поразки. Народ вас не розуміє.

 

Дякую за відповідь.

 З повагою:  мешканець Зачепилівки - Віктор Марголін.

01.08.2015 р.

 

Тема: А кажуть що реформи не йдуть в Україні.

ретактору

манул | 09.08.2015

Наумович,якщо для Вас психічно неповноцінний ляшко(який насилував дітей та заробляв на життя найдревнішою жіночою провесіею),звинувачуваний в карних злочинах в грузіі саакашвілі,воровата юлька тимошенко та інші майдауни достойні довіри,то Вам потрібно лікуватися в селищі Стрілече,бажаю вилікуватися,Ви-ж не бажаете щоб внуки прокляли Вас

Re: ретактору

Відповідаю | 10.08.2015

Ви не лікар? То чому турбуєтесь про здоров'я чужої вам людини? Це є ознакою, що у вас також не все гаразд. Подумайте. А так безпідставно давати всім оцінки - не потрібно. Та ще коли ви і не підписуєтесь. Беріть із мене приклад. Пока.

Re: Re: ретактору

манул | 29.08.2015

по правді,Ваше здоровья то Ваш клопіт,але погано коли психічно неповноцінні злодіі через майдан потрапляють у владу і коли психічно неповноцінні "журналісти" таких підтримують,тому лікуйтися,

Опа! И снова Допа

Ирина Єфремова | 05.08.2015

ОПА! И ЗНОВУ ДОПА.
Дуже неприємно визнавати, але дещо спільне у нас з Добкіним все-таки є – місце роботи. Обидва депутати Верховної Ради. Хоча, слід зазначити, що навіть не можу згадати, коли останній раз бачила його у Будинку під куполом, сама до цих пір не пропустивши жодного пленарного засідання. Це, до речі, невеличка ремарка для тих, хто бадьорою ходою йшов голосувати за «Опозиційний блок»…
Та навіть не в тому річ. Залишався б собі Михайло Маркович депутатом-трутнем і не намагався б привести війну на Харківщину, ну то й був би Бог йому суддею і, звичайно, його виборці. Але ж головний харківський «регіонал» чи то не може заспокоїтися, що без нього області набагато краще, чи то відпрацьовує кремлівські подачки, і всіляко намагається збаламутити Харківщину. При чому, тими самими методами, які ще не так давно використовував у боротьбі з опозицією.
Воно-то й зрозуміло – таких «добрих молодців» треба постійно тримати в тонусі, бо ж їхня «силушка богатирская», не приведи Боже, обернеться проти самого Добкіна і Ко.
От і не сидять «тітушки» без діла. Знайшлася і їм справа до снаги – створювати масовку бабусям-плакальницям за Опоблок та провокувати безлади, масові заворушення у Харкові. До речі, деякі обличчя ми всі чудово пам’ятаємо ще з часів, коли ці хлопці намагалися розганяти мітинги опозиції. Тоді це була улюблена забава тандему Кернес-Добкін.
Хоча є й нові герої. І це не дивно, адже, як з’ясували правоохоронці, з 49 вчорашніх «допотітушек», 30 виявилися гастролерами з інших областей. Навіть цікаво, чи то так добре відпрацювали міліція та СБУ, відчутно прорідивши лави кремезних помічників Добкіна, чи то частина хлопців самі вирішили взятися за розум та припинити порушувати закон, але факт залишається фактом – головний харківський «регіонал» змушений шукати порушників спокою по інших областях.
Проте, головне, що усі вони були затримані і далі з ними будуть розбиратися силовики, а в Харкові вдалося зберегти мир та спокій. Звичайно, ніхто не має жодних ілюзій і марних надій, що на цьому Добкін заспокоїться і залишить свої плани з дестабілізації Харківщини. Навіть припускаю, що він візьме участь у наступній клоунаді політичних невдах на чолі з «кровосісею» Азаровим з Москви. Тож треба бути готовими до будь-яких проявів хворої уяви цього горе-«державного мужа».
Тепер стосовно того, що Добкін обрав в якості приводу для вчорашнього театру абсурду – проблем з реєстрацією «Опоблоку». Дуже хочеться нагадати цьому нешанованому пану, як він давав вказівки всіляко блокувати документи «Батьківщини» з 2010 по 2012 рік, як органи юстиції в районах не давали жодних пояснень, а просто не приймали папери, які були вивірені до останньої коми. Я це знаю краще за інших, адже всі документи проходили через мене. І це стосувалося партії, яка була зареєстрована більше півтора десятка років. Тепер Добкін приносить в юстицію «сирі» документи і обурюється, коли йому вказують на помилки. Замість того, аби виправити їх і отримати омріяну реєстрацію, влаштовує показові виступи з заїжджими акторами… Навіщо? Мені здається, що на це питання мають, в першу чергу, шукати відповідь ті, хто віддає за «регіоналів» свої голоси. Бо дуже схоже, що «опоблоківці» бояться з тріском провалитися на виборах, продемонструвавши, що вони навічно пішли в небуття і вже ніколи не зможуть панувати та грабувати українців.
Хоча, не має жодних сумнівів, що дехто з них буде намагатися, як щури, пролізти до влади через інші неоднозначні, м’яко кажучи, політичні проекти. Дехто вже зараз робить певні реверанси у бік, наприклад, «Відродження». Агресивна реклама цієї партії на громадському транспорті, багатьох комунальних установах змушує зробити певні висновки з приводу того, де «спливуть» гуру «Партії Регіонів».
Однозначно на нас чекає дуже яскрава, проте, на жаль, дуже брудна передвиборча кампанія…
Шановні виборці, будьте пильні! Не треба відкочуватися в минуле, давайте рухатися вперед!
Коментарі

Тетяна Богдан •
ХГАК - Харьковская Академия культуры
Дуже влучна назва! От тільки "опи" могло б не бути, якщо б обласна влада проводила політику президента більш дієво. І, якщо у Харкові хоч якось ворушатьсч, то в районах - зовсім тихе життя з регіоналами. Хочу ще зазначити, що на місцях не буде перепонів і з реєстрацією цієї сили, тому що там всі соратники. От і виходить, що дійсно знову...

Re: Опа! И снова Допа

манул | 08.08.2015

із-за таких як ти і досі йде йде війна,не тобі бляді,але ти навіть не блядь,бо блядь це професія,ти шлюха,а це стан душі,будьте ви майдауни ролкляті до двадцятолго коліна,

Re: Опа! И снова Допа

манул | 08.08.2015

і як же треба ненавидіти народ Украіни,щоб віддати його яценюкам з порошенками,і яким треба бути дурнем,щом і досі пвдтримувати майданутих,

Re: Опа! И снова Допа

манул | 08.08.2015

чи знаеш ти,шлюхо,що ціни та тарифи від майданутих це геноцид народу,вони винні в розвязанні громадянськоі війни,та вони осквернили память наших батьків та дідів,майдаунів під суд,

Ничего не меняется

Рапо | 04.08.2015

Нехай не дуже шановній Конопля поверне комп"ютери, які прихватив уходячи з РАПО та розкаже, де машинки куплені сільгоспниками. А то таке ягнятко невинне. А як щось забув - хай загній з Дорошенком і Глянем підкажуть.

Для 007

Шкода | 03.08.2015

Служебный транспорт в РДА ЕСТЬ! Это ав-ль Волга + Волга в Рапо на которой ездил зам главы цыган Вова . А Кобыльская ездила на своей Мазде. А Шкоду она вернула , тем , кто ее давал. Точно так , как Загний жигуль 99 серый

Re: Для 007

Машинка | 04.08.2015

А еще бала машинка , которою бухой Дорошенко с девками разбил... Ее поищите!!!

1 | 2 | 3 >>

додати новий внесок