А кажуть що реформи не йдуть в Україні.

31.07.2015 20:36

А кажуть що реформи не йдуть в Україні.

 

Шановні читачі. В мене появились сумніви стосовно наявності загальмованих реформ в нашій країні. Можливо, що щось там і загальмувалось, але судячи з подій у Зачепилівці - в нас усе окей. Я регулярно читаю Інтернет-газету "Зачепилівську правду" і там у коментарях знайшов таке, що і приснитися не могло. Виявляється, що у нас із 27.07.2015 року на посаді заступника голови РДА працює всім нам уже давно відомий Загній Іван Іванович - це той що уже випробуваний на міцність у нашій же адміністрації. Про ті досягнення я краще промовчу, так як дуже веселого нічого сказати не можу. Знову чоловік ходитиме в суд на наряд. А чим там іще займатися?

Це буде щось на зразок: в суді роботу шукають три судді, а вистачило б і одного, тільки порядного, якби він був. Так і в РДА. Це - державні гроші на вітер. І питання тут не в працевлаштуванні дядька Івана. Питання набагато глибше.  І, як для мене, то є питання: як все це могло статися. В районі, де практично немає суду і правосуддя, де керівник прокуратури пан Твердохліб- відвертий сепаратист, де в міліції і досі чвіркають газом в очі щоб людина написала що їм потрібно - вирішили і РДА опустити нижче плінтуса і це в час підготовки до нових виборів. В такій ситуації хочеться волати і запитати пана Коноплю: пане Андрію, як ти дійшов до такого життя, тобі потрібні любі друзі? З ким ти погоджував своє таке рішення? Це гірше ніж прокурорський сепаратизм. Це зрада національних інтересів українського народу. Так можна всіх прихвоснів януковських працевлаштувати і  залишиться чекати царства небесного. Давай уже згукуй до купи - Павлова, Дорошенка, Репринцева, Біжанова, Загнія, Донського, Александровича, Карасюка, Шпарага і т. д. - патріотів, орденоносців і спасителів Зачепилівки. Гляні вже давно тут, їх не треба гукати. А щоб ваш комплект був повним, не забудьте про дебілика з Бердянки. Він штабну і воровську справу вивчив досконально і об'єднав усе до купи. В житті згодилося. То ж буде вам усім щастя.

Ой Боже ж мій Боже! Простити собі не можу. Як це я про Кобильську міг забути. Та це ж "звєзда балєта" першої величини на політичному небосхилі нашої рідної Зачепилівки. Вона здібна при певній підтримці Добкіна, Борішка з Глянем  не тільки річку чистити і ліс пиляти, а і почистить ваші  тощі  бюджетні кишені так що ви і не почуєте. Куди не кинь - усюди одні таланти. Така багата наша природа. У людей бурштин добувають, у землі риються, а у нас усе лежить на поверхні. Коли в державі виникає дефіцит з потрібними кадрами, наприклад Жашків, то Зачепилівка готова підтримати всю країну, пожертвувати кращими своїми кадрами для всенародного добробуту. А згадайте суддю Гришина, який від нас пішов до Харкова. Я взагалі не уявляю щоб там було якби не ця Зачепилівська кадра. Це така находка… А скільки прокурорів і начальників міліції роз'їхалося по світах дякуючи  благодатній Зачепилівській землі. Коли тут навчишся красти, то тобі вже ніде  не страшно. Оце так Зачепилівський університет. Де ще є таке?

Як бачимо, тільки тюкніть і реформи поїхали заради нашого щасливого майбуття. Це все ті люди, які не допустять нового пришестія януковців і готові за нас голови покласти.

Та, щоб я не говорив, то все залишається теорією, яку більшість населення району навряд чи зрозуміють. А от звернутися до голови Харківської ОДА Райніна чи пана Порошенка - нашого гаранта, бажання таки є. Не є великим секретом, що після призначення Загнія І.І. довіра до їх політичної сили різко впаде. Навіть мене, пенсіонера, в коментарях люди запитують про наявність партійної принципіальності, про суть люстрації по зачепилівськи. Так здавати інтереси українського народу, який кожен день віддає життя на різних фронтах країни - ніхто нікому такого дозволу не давав.

Я часто спілкуюся зі своїми земляками і тому з впевненістю виражаю їх думку і їх політичну позицію. Невже вам (я звертаюся до Порошенка і Райніна) все рівно що про вас думають і говорять люди? З яким політичним багажем ви ідете на нові вибори. Невже ви не розумієте, що в такій ситуації Порошенко з Яценюком можуть залишитися на узбіччі історії України. Їм заміна завжди знайдеться і вона вже є. В українській політиці є люди до яких є довіра та певні симпатії.  Я сподіваюся, що люди нарешті розберуться. Прийде час…

То, що ви на це можете відповісти моїм землякам? Чи почекаємо "Правого сектору"? У нас ще є Юля Тимошенко, є Олег Ляшко, Тягнибок, Саакашвілі і інші, які не повністю вичерпали свої можливості і бажають нам добра. Хочеться вірити, що ці люди не будуть торгувати душами  українського народу. Вибір у нас іще є, та часу малувато… Невже пану Саакашвілі українська земля більш дорожча, ніж всім вищеназваним   "героям"  Зачепилівки?

Слава Україні!

Героям слава!

 

Редактор - Віктор Марголін, 31.07.2015 р.

 

Шановний, пане Райнін І. Л. Дана стаття опублікована в Інтернет-газеті  "Зачепилівська правда". Я звертаюся до Вас з єдиним проханням - дати пояснення для мешканців Зачепилівського краю по поводу призначення заступником голови РДА Загнія І.І.  Адже та стабільність, яку ви намагаєтесь демонструвати, може привести вашу політичну силу  лише до майбутньої поразки. Народ вас не розуміє.

 

Дякую за відповідь.

 З повагою:  мешканець Зачепилівки - Віктор Марголін.

01.08.2015 р.

 

Тема: А кажуть що реформи не йдуть в Україні.

А кажуть що реформи не йдуть в Україні.

007 | 03.08.2015

Шановний пане редакторе! Ви зробили вигляд, що не помітили мого запитання про автомобіль "Шкода", який свого часу був куплений для РДА і потім невідомо не дівся. В результаті новий голова РДА Конопля А.Л. залишився без службового автотранспорту. А як йому працювати без автотранспорту без заступників. Буде край важко зробити реформи. які йдуть в Україні і в нашому Зачепилівському районі. Чекаю від Вас пане Редакторе відповіді. З повагою 007.

Re: А кажуть що реформи не йдуть в Україні.

Редактор | 03.08.2015

Пошел ты на х..007.Напиши свое имя потом поговорим.

Re: А кажуть що реформи не йдуть в Україні.

Віктор Марголін | 03.08.2015

Я здогадуюся хто це мені пише. Але питання сьогодні в іншому. Як я розумію, то Андрій Леонідович повинен з допомогою прокурора району примусити Кобильську-воровку віддати автомобіль. Але коли влада ні риба, ні м'ясо, як кажуть, то легше з кріпаків кошти зібрати і через деякий час, забрати собі той черговий автомобіль для влади. А ви мені про реформи. Кому вони потрібні ті реформи в районі?

Re: Re: А кажуть що реформи не йдуть в Україні.

Партия | 03.08.2015

Марголин , начни с себя - правдоискатель продажний!

Re: Re: А кажуть що реформи не йдуть в Україні.

ПРИДУРКУ МАРГОЛИНУ | 04.08.2015

А пусть шановный А,Л, понаходит те машины и компьютеры, которые он в РАПО спи""дил. Честній он наш -ваш.....

читач-ти повний iдiот i хам

ветеран | 03.08.2015

Напиши краще, якщо розуму вистачить, а лайки це ознака дебiлiзму.До речi , п"ять помилок в чотирьох рядках.Одиниця,грамотiй.

да

кащенко | 02.08.2015

А про карауцу ще забув .Він земельку під шумок дочищає.

Ничего не меняется

Кадры | 01.08.2015

Ничего в районе не меняется. Как бойко кадрил так и кадрит. Кобыльской - Зубарева , Гляню - бойчиху, Конопле - загния...... Осталось сваху ленку пристроить и сынка андрюху.. "Удар", БПП, Ляшко - вы где??????

Re: Ничего не меняется

дима стрелок | 01.08.2015

Я вчера показал кто в районе хозяин

Re: Re: Ничего не меняется

стрелку - треух | 01.08.2015

тра -та -та. не кажи гоп, поки не перескочиш.

<< 1 | 2 | 3 >>

додати новий внесок