А кажуть що реформи не йдуть в Україні.

31.07.2015 20:36

А кажуть що реформи не йдуть в Україні.

 

Шановні читачі. В мене появились сумніви стосовно наявності загальмованих реформ в нашій країні. Можливо, що щось там і загальмувалось, але судячи з подій у Зачепилівці - в нас усе окей. Я регулярно читаю Інтернет-газету "Зачепилівську правду" і там у коментарях знайшов таке, що і приснитися не могло. Виявляється, що у нас із 27.07.2015 року на посаді заступника голови РДА працює всім нам уже давно відомий Загній Іван Іванович - це той що уже випробуваний на міцність у нашій же адміністрації. Про ті досягнення я краще промовчу, так як дуже веселого нічого сказати не можу. Знову чоловік ходитиме в суд на наряд. А чим там іще займатися?

Це буде щось на зразок: в суді роботу шукають три судді, а вистачило б і одного, тільки порядного, якби він був. Так і в РДА. Це - державні гроші на вітер. І питання тут не в працевлаштуванні дядька Івана. Питання набагато глибше.  І, як для мене, то є питання: як все це могло статися. В районі, де практично немає суду і правосуддя, де керівник прокуратури пан Твердохліб- відвертий сепаратист, де в міліції і досі чвіркають газом в очі щоб людина написала що їм потрібно - вирішили і РДА опустити нижче плінтуса і це в час підготовки до нових виборів. В такій ситуації хочеться волати і запитати пана Коноплю: пане Андрію, як ти дійшов до такого життя, тобі потрібні любі друзі? З ким ти погоджував своє таке рішення? Це гірше ніж прокурорський сепаратизм. Це зрада національних інтересів українського народу. Так можна всіх прихвоснів януковських працевлаштувати і  залишиться чекати царства небесного. Давай уже згукуй до купи - Павлова, Дорошенка, Репринцева, Біжанова, Загнія, Донського, Александровича, Карасюка, Шпарага і т. д. - патріотів, орденоносців і спасителів Зачепилівки. Гляні вже давно тут, їх не треба гукати. А щоб ваш комплект був повним, не забудьте про дебілика з Бердянки. Він штабну і воровську справу вивчив досконально і об'єднав усе до купи. В житті згодилося. То ж буде вам усім щастя.

Ой Боже ж мій Боже! Простити собі не можу. Як це я про Кобильську міг забути. Та це ж "звєзда балєта" першої величини на політичному небосхилі нашої рідної Зачепилівки. Вона здібна при певній підтримці Добкіна, Борішка з Глянем  не тільки річку чистити і ліс пиляти, а і почистить ваші  тощі  бюджетні кишені так що ви і не почуєте. Куди не кинь - усюди одні таланти. Така багата наша природа. У людей бурштин добувають, у землі риються, а у нас усе лежить на поверхні. Коли в державі виникає дефіцит з потрібними кадрами, наприклад Жашків, то Зачепилівка готова підтримати всю країну, пожертвувати кращими своїми кадрами для всенародного добробуту. А згадайте суддю Гришина, який від нас пішов до Харкова. Я взагалі не уявляю щоб там було якби не ця Зачепилівська кадра. Це така находка… А скільки прокурорів і начальників міліції роз'їхалося по світах дякуючи  благодатній Зачепилівській землі. Коли тут навчишся красти, то тобі вже ніде  не страшно. Оце так Зачепилівський університет. Де ще є таке?

Як бачимо, тільки тюкніть і реформи поїхали заради нашого щасливого майбуття. Це все ті люди, які не допустять нового пришестія януковців і готові за нас голови покласти.

Та, щоб я не говорив, то все залишається теорією, яку більшість населення району навряд чи зрозуміють. А от звернутися до голови Харківської ОДА Райніна чи пана Порошенка - нашого гаранта, бажання таки є. Не є великим секретом, що після призначення Загнія І.І. довіра до їх політичної сили різко впаде. Навіть мене, пенсіонера, в коментарях люди запитують про наявність партійної принципіальності, про суть люстрації по зачепилівськи. Так здавати інтереси українського народу, який кожен день віддає життя на різних фронтах країни - ніхто нікому такого дозволу не давав.

Я часто спілкуюся зі своїми земляками і тому з впевненістю виражаю їх думку і їх політичну позицію. Невже вам (я звертаюся до Порошенка і Райніна) все рівно що про вас думають і говорять люди? З яким політичним багажем ви ідете на нові вибори. Невже ви не розумієте, що в такій ситуації Порошенко з Яценюком можуть залишитися на узбіччі історії України. Їм заміна завжди знайдеться і вона вже є. В українській політиці є люди до яких є довіра та певні симпатії.  Я сподіваюся, що люди нарешті розберуться. Прийде час…

То, що ви на це можете відповісти моїм землякам? Чи почекаємо "Правого сектору"? У нас ще є Юля Тимошенко, є Олег Ляшко, Тягнибок, Саакашвілі і інші, які не повністю вичерпали свої можливості і бажають нам добра. Хочеться вірити, що ці люди не будуть торгувати душами  українського народу. Вибір у нас іще є, та часу малувато… Невже пану Саакашвілі українська земля більш дорожча, ніж всім вищеназваним   "героям"  Зачепилівки?

Слава Україні!

Героям слава!

 

Редактор - Віктор Марголін, 31.07.2015 р.

 

Шановний, пане Райнін І. Л. Дана стаття опублікована в Інтернет-газеті  "Зачепилівська правда". Я звертаюся до Вас з єдиним проханням - дати пояснення для мешканців Зачепилівського краю по поводу призначення заступником голови РДА Загнія І.І.  Адже та стабільність, яку ви намагаєтесь демонструвати, може привести вашу політичну силу  лише до майбутньої поразки. Народ вас не розуміє.

 

Дякую за відповідь.

 З повагою:  мешканець Зачепилівки - Віктор Марголін.

01.08.2015 р.

 

Тема: А кажуть що реформи не йдуть в Україні.

Re: Re: Re: Ничего не меняется

громадяни | 02.08.2015

В Зачепилівці відбувається відкрите рейдерство, охоронне агентство тигр з автоматами нападає на держслужбовців, перекриває дороги, влада, міліція де ви, чому не захищаєте зачепилян, скоро вже з дітьми буде страшно вийти на вулицю. Віктор Наумовичу, а чого ти мовчиш з цього приводу

Re: Ничего не меняется

Отдел кадров | 03.08.2015

В п.з.е !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

жах

Зачепиляни | 01.08.2015

А де ж вчера была Влада, коли Тигри по селу людей лякали

Re: жах

ответ влады | 02.08.2015

Где - где ? У Валюхи в пи&де! ЭТО ЧМО под названием конопля -ля-ля и собственной тени боится

Комбат ДНР

Гиви | 01.08.2015

Очень хорошо. Сковородка разогретая Скоро зачепиловских сепаратистов право охранителей бросят на жаровню.

правый сектор

Ярош | 01.08.2015

Пипец конопле рейтиг ниже плинтуса после прихода загнившего

Re: правый сектор

люстрация по зачепиловски | 01.08.2015

ПИПЕЦ ЗАЧЕ С ТАКОЙ ВЛАДОЙ!!!!

Марголін, ти придурок!

Читач | 01.08.2015

Ти, Марголін, тупий претупий ідіот. Пишеш штампами та русизмами і вважаєшь себе майже кобзарем. Але, ж той був українцем. А ти, Вітюша, жидок. І не лише за походженням. Це ж ти про Білика пишеш тому, що він тебе грошенят не доплатив за твою участь у вибирчому штабі. А це свідчить, що задарма ти нічого не робиш. Тобі навіть за Коробку плате мама твого коханця Криничного. Чи не так?

Re: Марголін, ти придурок!

Віктор Марголін | 01.08.2015

Світ багато бачив дурнів, а таких - це рідкість. От що ти розумного написав?

Re: Re: Марголін, ти придурок!

Читач | 01.08.2015

У мене розомного написано не більше і не менш, ніж у твоєму лайні, що ти називаєш статтями. А то не творчість. То лише твої какашкі, дурень, які тобі раніше товк Віталік.

<< 1 | 2 | 3

додати новий внесок