А "колишні" таки зазіхають на наші душі.

06.10.2015 19:09

А "колишні" таки зазіхають на наші душі.

 

Ті, хто готовий віддати свою свободу,

 щоб отримати недовговічний захист від небезпеки,

 не заслуговує ні свободи, ні безпеки.

Б. Франклін

 

Шановні мої земляки. З якого б боку я не підходив до висвітлення подій і фактів нинішнього життя українського народу - всюди тривога і небезпека. Саме це і вимагає від мене взятися за ручку і  дещо написати про наше сьогодення. При цьому я не берусь за якісь захмарні теми, а хочу поговорити з вами  про те, що ми всі бачимо. Це і є наше життя. І скільки ми не живемо - повсякчас нас переслідують безкінечні випробовування, екзамени, якісь страхи і т. д. Іноді складається враження, що сам Всевишній посилає нам ці випробовування, щоб ми ставали сильнішими, розумнішими, справедливими і відповідальними. Адже в українців є майже все для того щоб жити в мирі і злагоді, в добробуті і щасті. Не так уже й багато в мирі є народів, які нас обійшли в цих перегонах. Та виявляється, що життя  це і є постійна боротьба за краще майбутнє наших дітей і внуків. А я вам скажу, що заради цього варто жити і боротися. Прошу над цим задуматися.

В даній статті я хочу визначити наше чергове випробовування - це майбутні вибори, які повинні відбутися 25 жовтня 2015 року. Так, що ми маємо вибирати. По-перше. Ми з вами маємо повне право вимагати від влади організації таких виборів, щоб не було жодних сумнівів в їх чесності. В іншому випадку навіщо і кошти витрачати? Кожне порушення повинне бути покараним за відповідним карним Кодексом України. Багато хто із нас  на минулих виборах виявилися просто одуреними як на стадії передвиборчої компанії , так і під час самих виборів. Варто нагадати тільки імена: Ліда, Валя, Надя, Міша,  Ваня, дебілик і багато інших для яких самі вибори це як певна технологія по відмиванню державних і партійних коштів. І в них це виходить, бо пішки ніхто не ходить. Якщо хтось захоче зі мною посперечатися, чи подискутувати на цю тему, то спочатку знайдіть хоч одну людину в районі, яка би сказала що підводячи підсумки виборів вони особисто цій людині  віддали все обіцяне.  

Тепер повернемося до конкретних справ. Хто ж основні політичні сили в районі? Їх треба перелічити і найбільш потужними, очевидно, слід вважати:  - Радикальна партія Олега Ляшка, , "Солідарність",  "Батьківщина" Від цих політичних сил, навіть коли ви не будете в змозі вийти з двору, до вас з урною прийдуть у двір і запросять взяти участь у виборах. У цьому випадку вам на старі "граблі" наступати не варто. А чого не варто, я поясню.

Сьогодні знайти людину, яка би була задоволена своїм життям і владою, не так і легко. Ми всі чекаємо на зміни на краще. А це може відбутися тільки тоді, коли до влади прийдуть нові порядні  освічені люди, як кажуть, люди з Богом в душі. Тут ми не повинні за кілограм гречки чи цукру продати своє майбутнє. А порядні люди в нас обов'язково знайдуться. Таких людей знайшли в Польщі, в Чехії, в Словакії, Литві, Естонії, Латвії і в інших наших сусідів. Так що слід вірити в краще. Але при цьому треба бути "бійцем", діяти і не скиглити. А коли ми приведемо до влади вчорашніх убивць, бізнесменів, "любих друзів", то жалітися не буде кому.

Тут я хочу звернути увагу читачів на те як пан Добкін намагався зареєструвати свій злочинний блок в Харківській області і це йому зробити не вдалося. Я аж ніяк не жалкую з цього приводу. Я лише пригадую скільки звернень мною було написано особисто йому, коли він був губернатором,  і як він на жодне із них так відповіді і не дав. Це не є політик. Це є шулєр, наперсточник від януковської бандитської влади. Тепер їхніх можна знайти в партії "Відродження". Не тонуть, собаки. Адже грошей ці політики вже нахваталися і в них є певні резерви, на які вони і сподіваються, щоб хоч однією ногою вступити до нової влади. Я лише уявляю як Кобильській ночами сниться нова машина Коноплі, вона себе бачить вже у кріслі селищного голови і тоді можна і ліс пиляти, і річку чистити, і реконструкцію водоканалу продовжувати щоб холера не заводилась. Роботи не початий край. Дайте тільки зачепитися. Душа горить без роботи. Я розумію, що бідним народом їм керувати було краще. Багато із тих, хто був в виборчих комісіях, раді були тій і тисячі гривень. На дорозі то її не знайдеш. Вона може бути тільки в кишені якоїсь пройдохи, якій потрібна посада, а не та нещасна тисяча. Ви тільки подивіться на нинішнього нашого депутата районної ради Токаря. Це відвертий убивця, який так по закону і не відповів за свої злодіяння. Так от йому знову знадобився депутатський мандат і саме в Зачепилівці. Якийсь месія для Зачепилівки.  Ну, не хоче він боротися за цей мандат за місцем проживання, в Дніпропетровську. На нашій благодатній землі йому почувається якось вільніше. Тут уже в нього всі обціловані, свої, надійні. Тут навіть Добкіна можна вважати як рідного брата. Зійшлися інтереси. Так і хочеться запитати - хлопці, і поки ви будете людей дурити? Політики і прихильники опозиційного блоку та партії "Відродження"  для мене - це зрадники України. Їх місце на лаві підсудних. А вони якесь "Возрождение" збираються проповідувати. Бред якийсь. Чи не вони грабували та розвалювали державу, а тепер у них серце защеміло за обідрану Україну? Не все ще вкрадено? Як можна поважати ту людину, яка бачить себе поряд з  Токарем? Для мене це якийсь кошмар.

Та вже сьогодні дехто намагається майбутнім осіннім виборам причепити ярлик на зразок "ШОУ". Все може бути, але я за те щоб ми всі разом більш відповідально подивилися на майбутні вибори. Нам не потрібно щоб за наші кошти нас же і обманювали. Так в нашій історії було вже не один раз. Давайте хоч трішечки порозумнішаємо. Не дозволяймо собі щоб в часи, коли наші діти і внуки віддають свої життя за майбутнє,  а ми тут будемо продаватися за гроші - то це буде великим гріхом і злочином перед нашою ненькою Україною, її багатостраждальним народом.

Коли б мене запитали яким я хотів би бачити наш парламент, то відповідь була б наступною. Парламент повинен бути  дзеркалом незалежної демократичної країни. Ми всьому світу маємо продемонструвати що в цьому органі більше немає єфремових, ківалових, шуфричів, добкінів, симоненків з мартинюками ,      які занапастили нашу землю і хотіли разом із яником зробити нас своїми рабами. Саме вони організували небачене пограбування країни з часів монголо-татарського іга. Немає і не буде їм прощення за свої крамольні дії. Слід в цьому плані "Правому сектору" надати трохи більше прав і подивимося де  будуть такі опозиціонери зі своїми брехливими і підступними лозунгами. Адже знайшлися і такі партійні поводирі, в яких ума хватило пана Токаря зробити керівником районної партійної організації "Відродження" в Зачепилівці. Це ж як треба не поважати людей, щоб підсунути виборцям отаке лайно. І це не залежить від назви партії. Чи то так багато в них дармових грошей, чи нас уже й за людей не рахують. Для мене це звучить образливо.

У мене особисто є багато питань як до Президента так і до його підлеглих, чи любих друзів. Наприклад. Харківська область в державі займає далеко не останнє місце. Та чомусь губернатори тут змінюються так, що люди не встигають запам'ятовувати їх прізвища. Добкін, Балута, Райнін, хто слідуючий? За ким слідувати під час майбутніх виборів. Будуть і такі, що просто запутались.  Якщо судити по справах в Зачепилівці, то я між цими кандидатурами великої різниці і не бачу. Все це більше схоже на якусь нам не зрозумілу гру де мільйони людей є простими пішаками. А ми сподівались… Та приходиться жити на території де немає правосуддя, злочинна прокуратура, символічна міліція, грабіжницька місцева влада.

Я звертаюся до всіх виборців району, і не тільки. Коли у ваш двір приходять посланці Кобильської чи Токаря, Гляня чи дебілика, Дорошенка чи Бойко, Загнія чи Майдич О.     то ви відпускайте спочатку своїх собак. З ними повинна бути тільки така мова. Іншої вони не заслуговують. Досить нас рахувати за бидло, електорат і просто населенням. Ми є громадяни України. І цим все сказано.

Шановні читачі. Бажаючи вам добра, як самому собі, я уклінно звертаюся до Вас. Ми ще маємо небагато часу щоб розібратися за кого віддати свій голос. В нас є історичний шанс повернути  наш шлях розвитку до цивілізованого, проєвропейського напрямку. Придивіться уважніше і ви побачите, що є в нас люди яким можна довірити свою долю. Далеко не всі продалися зеленому долару. І якби в залі Верховної Ради не опозиція засідала, а більше було б представників Радикальної партії Ляшка, "Свободи", "Самопомочі", то наші справи були б набагато успішнішими. До такої думки я приходжу під час довгих і безсонних ночей. Тривога за подальшу долю нашої неньки України мене практично не покидає.

 

Слава Україні!

Героям слава!

 

Мешканець Зачепилівки

Харківської області                                     Віктор Марголін

Тема: А "колишні" таки зазіхають на наші душі.

марголіну

читач | 10.10.2015

луші і тіла гублять майдауни Україну розкрадають,а щоб ми не рипались розповідають байки про агресію Путіна про євровибір,про велич древніх укрів,які викопали Чорне море та збудували Египетські піраміди.Христос,Будда,конфуцій таЛяо-Ци були українцями не смішіть мої чоботи та не смійте срамити Україну такоюдурістю.Мимали чим гордитися при коммуністах

редактору

манул | 10.10.2015

майдануті привели до влади таке чудище як порошенко та яценюк(горіти їм в пеклі)ничто не ново под луной.це вже було в Росії.Там були єльцин з гайдаром.І там і в нас це привело до злиднів та громадянської війни.але Россія позбавилася і єльцина і гайдара не захворівши на фашизм і нам потрібно прозбавитися порошенка та яценюка не призиваючи фашистів-правосеків

редактору

манул | 10.10.2015

з приходом майдану та правого сектору. ціни та тарифи ростуть.як на дріжжах.не відстає і безробіття. в двадцять раз зросла злочинність.В районі викрадено близько двадцяти корів.а керована демократом аваковим міліція старанно вивчае хмари.вони певно в дитинстві мріяли стати синоптиками.Земляки.не повторіть помилки майдану.жодного голосу майданутим

редактору

манул | 10.10.2015

наумович.дивна у вас.майдаунів "обьективність".Про Януковича весь майдан співав:пентухом он бил на зоне.Брехня це.але ляшко дійсно був петухом на зоні.і про ляшка ви обьективний ви наш ні слова.Ви за свободу слова і тому в попередній статті зітерли всі коментарі.брехун ви.

Вибори -вибори , депутати .......

Обласники | 09.10.2015

А в область ідуттть - алкаші, кришуни, стройноногі і просто п-си-

Re: Вибори -вибори , депутати .......

гнидві зачепилівській | 10.10.2015

а ти не пизди і йдиттт тоже а чо так колбасе-підарасе а може підараска політична,тошно?,аби не мовчки?

выборы

избиратель | 09.10.2015

УВАЖАЕМЫЙ ВИКТОР НАУМОВИЧ. Раз уже пишите правду,, так о всех,ведь большая часть предала партию регионов и перебежала в БПП. И. Глянь на територии можарового сбил насмерть человека и пьяний сбежал с места ДТП .а только при этой власти смог получить звание почетного жителя Харьковской области.Что русло реки пересыхает потому ,что не доделано по проэкту,надо же было и ставок для уток у Гляня вырыть Л.ю д и хотят знать правду.

Re: выборы

тоже избератель | 09.10.2015

Зачем ты сука стираешь? Пидарас!

А теперь мы - БПП

Эндрю Конопелька | 07.10.2015

Правляча "гідра" лишилась однієї голови.
Жалкувати немає за чим.

Нарешті, 8 квітня 2011 р., відбулося засідання сесії Зачепилівської селищної ради. На повістку дня було винесено 46 питань. Та, без сумніву, найбільшу інтригу викликало питання «Про розгляд рішення Зачепилівського районного суду, подання прокуратури та акта ревізії КРУ».
Незалежно від того, як будуть розвиватися події в подальшому, я вважаю за необхідне на даний час відзначити справедливу, чесну і безкомпромісну позицію депутатів від «Партії регіонів» при вирішенні питань повістки дня в Зачепилівській селищній раді. За такими, як Запорожець , давно плаче Холодна гора .
Редактор «Зачепилівської правди» - Віктор Марголін, журналіст Всеукраїнського обєднання «Свобода», 11.04.2011 р. Нарешті, 8 квітня 2011 р., відбулося засідання сесії Зачепилівської селищної ради. На повістку дня було винесено 46 питань. Та, без сумніву, найбільшу інтригу викликало питання «Про розгляд рішення Зачепилівського районного суду, подання прокуратури та акта ревізії КРУ».
Після інформації з цих питань депутати селищної ради мали визначитись, чи довіряють вони селищному голові Запорожцю Г.І. подальше керівництво радою.
В одній статті мені досить не просто розповісти читачам про все те, що натворив для нас селищний голова. Щоб бути найбільш об’єктивним я зверну вашу увагу на Подання прокурора району про усунення селищного голови Зачепилівської селищної ради із займаної посади від 27.01.2011 р. Воно про наступне: Запорожець Г.І., діючи всупереч інтересам служби, підписав незаконне рішення виконавчого комітету селищної ради від 05.11.09 р. №161 «Про дозвіл на прибирання земельної ділянки» відповідно до якого надав згоду Гадірову Джаліл Гадір-огли на прибирання земельної ділянки та залізобетонних плит по вул.. Українській 25 не ставлячи їх на баланс селищної ради та які відповідно до договору купівлі-продажу належать Штепці Г.М. З вищевказаного об’єкту Гадіров демонтував та вивіз 26 плит на суму 21801 грн.
Таке діяння пана Запорожця було визнане незаконним, прокуратурою був складений протокол про вчинення ним адміністративного правопорушення передбаченого п. «г» ч. 3 ст. 5 Закону України «Про боротьбу з корупцією».
Відповідно до постанови районного суду від 13.01.2011 р. Запорожця Г.І. визнано винним в скоєнні правопорушення і призначено йому покарання у вигляді штрафу в сумі 255 грн. Відповідно до ч. 2 ст.79 Закону України «Про місцеве самоврядування повноваження селищного голови можуть бути достроково припинені, якщо він порушує Конституцію або закони України.
В результаті проведеної ревізії працівниками КРУ в роботі селищного голови виявлений цілий ряд серйозних недоліків та порушень, які зафіксовані в попередньому акті ревізії від 13.07.2009 р. Так будівля по адресу вул. Свердлова 21 в 1990 р. була передана безкоштовно на баланс редакції газети «Перемога» і вона на даний час враховується на обліку в редакції газети. Бюро технічної інвентаризації виготовило відповідне посвідчення. Незважаючи на все це пану Запорожцю, очевидно, схотілося бути хазяїном цього будинку і він з допомогою рішення сесії селищної ради узаконив своє бажання, а КПТІ «Інвентаризатор» виготовив висновок про оцінку майна з метою постановки на баланс Зачепилівської селищної ради вартістю 109000 грн. Тепер будівля має двох власників, що є порушенням Закону України «Про ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності в Україні». Таке рішення оскаржене до адміністративного суду 28.05.2009 р. редакцією та, нажаль, до цього часу залишається не вирішеним. Ось такі порядки в нашій державі.
В акті КРУ відзначається, що пан Запоржець всупереч законодавства ввів посаду секретаря виконавчого комітету тоді як існувала і посада секретаря селищної ради. Таким чином видатки селищної ради в сумі 3148,43 грн. слід вважати необґрунтованими.
Як виявилося , Григорій Іванович і торгувати уміє. Так за рішенням сесії селищна рада передала житловий будинок в с. Олександрівка на баланс Зачепилівського ВУЖКГ балансовою вартістю 14177 грн. і надає дозвіл на продаж цього будинку. Ви вже мабуть здогадалися, що цей добротний будинок зміг купити тільки шанований нами Григорій Іванович за 9500 грн. Тобто сам собі продавав. Нормально?
Селищна рада здала в оренду – строкове платне користування котельні селища. Як я зрозумів , за шість років селищна рада від орендаря не одержала жодної копійки. Все відбувалось як у тій приказці: кінчай батьку торгувати, нічим здачі давати.
На сесії було оприлюднено цілий ряд і інших порушень за які Запорожцю Г.І., головному бухгалтеру Зіновій С.М., бухгалтерам Мартиненко Т.О. та Горяшнік В.В. накладено адмінстягнення по ст. 164-2 КУпАП. І навіть все це далеко не є вичерпною інформацією щодо пана Запорожця, яким уже давно слід було зацікавитись правоохоронним органам, і не тільки Зачепилівки. Та всьому своя черга.
Крім цього, нам усім відома участь Запорожця Г.І. в організації і пограбуванні недобудованої школи в селищі Зачепилівка. На сесії селищної ради називалась цифра – 159 га землі, яка не здана нікому в оренду. Я сподіваюся, що немає потреби розповідати вам хто користується цими благами цивілізації. Можливо і газета «Перемога» проллє якесь світло на події в селищі, які не кожен день відбуваються.

Выборы

Маргошке ееее | 07.10.2015

А Бойко не убил человека? А уничтожил наверно сотни! А Глянь не сбил человека? А Запор с кагалой не разворовал поселек? А Школа???:Будь честным хоть с собой, продажная ты старая, дырявая коммунистическо ляшковская сволоч. Ты лучше расскажи , как ты попал в партию Ляшка из своей прявопорядка??? ЬТы купил или тебя поимели ?

1 | 2 >>

додати новий внесок