А кому потрібні ці люди в цій країні?

19.01.2019 12:54

А кому потрібні ці люди в цій країні?

 

Шановні мої читачі. Коли я пишу про такі речі, то мені насамперед хотілось би щоб ви зрозуміли що життя - це є форма боротьби і тільки не  та яка розпочинається з сидіння на дивані перед телевізором. Ми з вами є свідком того що газети,  без яких ще декілька років тому ми не уявляли собі життя, поступово покидають нас. Та це так взагалі. А в Зачепилівці поки що баба з лісу приїздить, перепечатає щось там про куклу-губернаторшу чи з Інтернету, вставить фото про пана Шевченка з поліції, навішає пенсіонерам якоїсь лапші на вуха, повідомить що спіймали чотирьох злочинців, а ви догадуйтеся хто це такі. Не газета, а суцільний ребус. У ній є і редактор, і директор. Отак я вже прожив 72 роки і ніколи такого не було. Це, очевидно, якесь надприродне новоутворення отієї реформи, яку називають в телевізорі об'єднанням місцевих громад де  можна мати двох головних лікарів, мати двох зав. районо, платити  деяким керівникам по 28 тисяч гривень на місяць за наш з вами кошт і нас не питаючи, а організувати посипання доріг немає кому. Будемо сподіватися що ці парадокси нинішнього нашого життя - це явище тимчасове. Справа в тім, що вже немало років наша влада працює над виконанням проекту коли на території України не буде потреби мати громадян в кількості 52 мільйона, а буде достатньо і 15. Чиновникам віл влади потрібна земля , а не люди. А оті 15 мільйонів будуть пити воду, як у Зачепилівці, в якій фтору в 5-6 разів більше допустимого і більшість із них будуть мати ознаки слабоумія. Тільки не подумайте  що це я придумав якусь страшилку. Попередні мої статті про ці речі розповідають як про результати наукових досліджень. Отже, над нами проводять багаторічний експеримент за активної участі панів Кривенка, Галія, Коноплі, Ружинської і деяких інших. Вони ж мають неабияку підтримку і в правоохоронних органах де "нарзан" від Галія п'ють в необмеженій кількості.

Далі я постараюсь пояснити чому я прийшов до такого висновку. Щоб мене вірно зрозуміли я пропоную читачам зайти в пошукову строчку і набрати "Смотреть. Самый высокий супермост - Миллад". Вашій увазі буде надана можливість побачити як у Франції будували міст, яким по праву пишається вся країна. А я лише хочу  відмітити що таке можливе  тільки там де є патріоти своєї країни, виховані, досвідчені, грамотні, не вори і не хапуги громадяни, які працюють на благо майбутніх поколінь. У нас же інженери, типу Галія, якщо поставлять башню Рожновського то чекай, що скоро вона упаде людям на голову. Ось такою є моя суб'єктивна думка.

Далі мова піде про таке. Я вже повідомляв читачам про інформаційний запит до Зачепилівського водоканалу, про  питання які я задав адміністрації підприємства, про їхню відповідь. В результаті у мене питань стало ще більше, ніж було до цього. Наприклад, у мене склалася думка про те, що наші люди  п'ють  воду з вмістом фтору в 5-6 разів більше від пропонованої медициною та науковими дослідженнями. Водоканал, на мою думку, не відправляє на аналіз проби води у визначені терміни, на цьому економить кошти абонентів, обманює їх. Водоканал ніколи, і я такого випадку не пам'ятаю, не інформував людей про якість води яку ми п'ємо. Поряд з цим все це не мішає оте "гамно", що нам качають, називати питною водою і за це брати захмарні кошти. Це просто ідіотизм і кощунство над правами і здоров'ям  тисяч людей. Та, нажаль, пан Кривенко скоріше закопає мільйони наших коштів (без нашого на те дозволу) в парку, ніж допоможе ще живим людям випити склянку чистої води.

Нагадаю читачам і про те, що адміністрація водоканалу, наскільки це розумію я, досить безвідповідально поставилась до питання дачі відповіді на мої поставлені питання. Я не берусь стверджувати яке саме порушення має місце. Я сподівався що слідчий Стрілець, Лисенко, Шевченко і інші здатні будуть після моїх довготривалих розмов та пояснень таки зрозуміти суть заданих питань і відношення до них "бригади" Галія. Але, очевидно, що таке явище як слабоуміє вже поразило і так не зовсім здорових правоохоронців. Тому ніякого порушення вони тут не побачили. Хист Галія замазувати всі свої гріхи і після вигнання суддІ Огієнка знадобився.. І, як виявилося, що це біда не така вже й велика. На його місці став суддя всіх часів і народів пан Яценко який знайшов чисто формальні підстави щоб мою скаргу на бездіяльність  поліцейських залишити без розгляду. Розповідати  пану Яценку про наявність не тільки правових, а і моральних цінностей в суспільстві - справа безнадійна. Він навіть не запросив справу з мінтовки. Та навіщо вона йому коли в нього досить коштів щоб купити воду привозну в гастрономі. А люди - та на хера йому ті люди разом із вашою Зачепилівкою. Він давно переступив поріг коли все земне не в поїд йому лізе до рота і він не вспіває все це переварювати. Тут явно перемагає тваринний інстинкт. А ставати на захист громади - то не його справа.

Таким чином, отримавши облизня в наших правозахисників я спробував звернутися до пана прокурора, який має право, при бажанні, скасувати довідку Лисенка. Подивимося що буде далі. А за ту довідку, яку підписав Лисенко, а Шевченко схитрував, треба вивести на площу Стрільця і Лисенка, зняти з них штани і кожний прохожий щоб мав можливість палкою показати їм що  саме народ є джерелом влади в суспільстві.

 

Редактор - Віктор Марголін, 19.01.2019 р.

Тема: А кому потрібні ці люди в цій країні?

хто не знае любу любу знають фсе

Александр Георгиевич АНТОСИК | 24.01.2019

бачили вайцмана ? такий же красень як брат близнюк в телевізір дивись побачиш

я

ю | 23.01.2019

Посмотрела газету а читать то нечего.Фу.

Re: я

Газетка | 23.01.2019

Две светульки засратульки обгадились по полной. То ли ещё
Будет, ой йой ой

хі

хх | 21.01.2019

Редактор Тютюнник - ваш герой Биченко якому ви віддали сторінку газети не герой а ........Ну служив 50 років тому ну той що.А за роботу його в нашому районі писати нічого -подлий,пихатий,хитрий агроном.Підніміть попу і пишіть за сучасних героїв.І не " воду"а ближще до життя.

Re: хі

ха | 21.01.2019

И причем здесь Тютюннык? Что Мотрынець скажет то и печатают.Кто всрался----невистка.

Re: хі

Перемога | 23.01.2019

Та шо та Мотринець! Тютюнник як рулила так i рулить.

Громаде

Александр Георгиевич АНТОСИК | 21.01.2019

Что вы как вши все ноете уже давно бы скинулись и пробили на пять домов скважину и пейте хоть подавитесь. Это стоит400000 тыс гривень мои знакомые могут сделать и все. Придурки зачепиловские. Галий себе давно пробил и пьет нормальную воду.

00

00 | 21.01.2019

гадості писати всі гаразд не було б галія сиділи б ви суки без води.Спитайте в громаді скільки заплановано замінити труб ,відповідаю а ніскільки.оце вам і качество води.

Re: 00

!+! | 21.01.2019

Полностью поддерживаю Галия!!!

для всіх

народ | 20.01.2019

Achtung!!! Слава гауляйтеру Зачепиловки и всему его боевому штабу.Фюрер наградит вас железным крестом!

1 | 2 >>

додати новий внесок