А ми з вами хочемо порядку в державі. За це боротися треба.

16.12.2015 12:43

А ми з вами хочемо порядку в державі. За це боротися треба.

 

Шановні читачі. І щоб хто не говорив, але  в  цій справі кожен повинен починати з себе. Треба бути не брехливим, треба поважати закони країни, треба відповідально ставитися до питання самого  обрання влади, треба вимагати періодичного звіту від вибраних народом можновладців за свою роботу і треба просто любити наш край і нашу Україну. Без цього нам країну європейського зразка не побудувати. Таку думку я маю. Нічого хитрого в цьому немає. Просто, будьте порядною людиною, не пишіть матюки в газеті. Про можливості обікрасти земляка я і мови не веду. Це речі недопустимі.

Подивіться навкруги. Між нами ходять працівники правоохоронних органів району. Це добра сотня людей, переважно з вищою освітою, які повинні дивитися за нами щоб ми нічого не крали, виконували законодавство, а ми за це їх годуємо. І годуємо, я б сказав, непогано, навіть краще ніж самі себе годуємо.

Тепер давайте подумаємо над  питанням: а чи кращу модель устрою нашого суспільства ми вибрали. Питання то є цікавим.

Я пам'ятаю і це було років з 20 тому, коли я працював директором Зачепилівського районного центра зайнятості, нам розповідали як в багатих країнах виплачують допомогу по безробіттю тільки з метою щоб безробітні не заважали працювати іншим. Цей приклад я навів для того , щоб ми розуміли можливості громадянського суспільства зробити саме життя менш конфліктним і до цього, очевидно, треба бодай намагатися прийти.

Дехто з читачів може мені заперечити. Мовляв це є теорія, а коли наближаєшся до практики, то часто руки опускаються, душа черствіє, оптимізм зникає, а іноді і жити не хочеться. Все це мені визнавати ой як не просто, таке вже складне наше життя. І на думку приходять вже раніше сказані мною слова про те, як я 20 днів прожив у місті Моршині і за весь цей час не бачив жодного міліціонера, а про прокурора і мови немає. Невже там люди живуть без них? Навіть страшно подумати, а запитати соромно. Чи там люди не такі, як у нас? Чи рівень свідомості інший? Чи Європа ближче? Просто загадка якась.

Я сподіваюся, що однозначної відповіді на ці питання ніхто не знайде і тому   в зв'язку з такими роздумами я пропоную нам подивитися на  життя - буття прокурорів, які частину свого безцінного життя віддали нашій рідній Зачепилівці. Я не берусь описувати якісь дрібниці особистого життя прокурорів - Божка, Добровольського, Гладкіх, Медяника, Твердохліба і деяких інших. В багато чому вони дуже схожі , але слід сказати, що лише один Гладкіх умчався із Зачепилівки, в силу певних обставин, більш-менш благополучно. Всі останні не натягують і на трійку в своїй оцінці.

Всі ці роздуми, шановні читачі, я прошу вважати як вступ до даної статті.  Всі мої подальші думки літатимуть навколо слова "прокурор". І відразу ж скажу, що скільки я пам'ятаю це слово здавна несло певну смислову нагрузку. Це слово було таким же вагомим, як і слова  - суд, закон, держава. Це був якийсь стовп, що побудований на несхитній правді, невідворотній справедливості, істині майже в останній інстанції. Коли нам показували фільм про події досить не вчорашні і на екрані появлявся пан прокурор, то можна було здогадуватися про наближення кінця кінофільму, про торжество права і справедливості, невідворотність покарання. Сама постать прокурора гарантувала нам несхитність віри саме в нашу державу, її міць і в те, що коли буде потрібно, то держава здатна захистити нас.

Та пройшли роки і це надбання суспільства почало те ж суспільство  поступово втрачати. Я не маю наміру втягти читачів у вивчення історії нашої держави. Це є надзвичайно складний і тяжкий процес, він під силу тільки  не багатьом, так як там більше різних спекуляцій ніж самої правди. Якщо ж керуватися тільки подіями останніх десятиліть, то посилаючись тільки на таких керманичів, як Кравчук, Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко ми можемо пояснити повний провал прокурорської діяльності, яка іде зовсім поряд з самою державою, а  іноді і їй злодійський шлях показуючи.

Я проживаю в Зачепилівці з 1979 року. За весь цей час я не можу пригадати позитиву в роботі прокурорських кадрів, яких змінилося в нас стільки, як курчат в курнику.

Як зовсім недавно нам стало відомо, нашого прокурора "злизало". Поїхав, очевидно, навіки. Перед від'їздом, як положено, кому ішло на душу - було відповідно налито.

Той, хто регулярно читає "Зачепилівську правду, повинен знати про події, які передували "благополучному" від'їзду нашого прокурора. Так я говорю лише тому, що це сталося без наїзду п'яного прокурора на випадкового пішохода в Зачепилівському районі. В противному випадку на сесії районної ради мало би слухатися питання про присвоєння звання почесного громадянина району. Не дивуйтеся, шановні. У нас уже така традиція. Всі, хто вбивав пішоходів чи інших громадян, з часом стають почесними і за них голосують, стаючи в чергу, мої земляки. Це один із здобутків в районі сімї Глянів. Та про це не зараз. На цей раз якось минулося. Ну, позбивав залізобетонні стовпи чоловік в Абазівці. А скільки їх наставлено. Мабуть, якби був тверезим, то батькова машина була б ціла.

То нічого, що ніхто не чув і не бачив. Головне, що всі залишились живі-здорові. Саму подію сфотографували.  Стовпи в селі розкупили, пустили недорого. Нехай не перебігають дороги. За місяць машину відремонтували, подушки безпеки пройшли випробування "на висоті". Класна машина. А от що все це пройшло не заміченим з боку керівника РЕСа, начальника міліції, його зама, начальника ДАІ, голови райсуду - все це викликає певний подив. Так виглядає, ніби вони всі в одному човні і не бажають "світитися". Така вже їх мораль, така честь і совість. Все це і є характеристикою нашого сучасного суспільства. Такі ми є і хочемо добра.

Я вже писав, що про ці події я повідомляв прокурору Харківської області пану Данильченку. При цьому я розумію, що для нього викрутаси Зачепилівського прокурора не є чимось вагомим і видатним, у нього їх таких досить, що і на не таке здатні. Але цей чималий чиновник мав би розуміти, що в такому випадку пан Твердохліб мав би йти на "вільні хліба", а його забрали працювати до однієї з райпрокуратур області. Наскільки  це є справедливим - нехай оцінку зробить кожен читач для себе.

Мій вік дозволяє мені зробити і такий висновок. Я є батько і прокурор Твердохліб має батька. Отже ми батьки можемо один одному поспівчувати коли згадаємо скільки сил, енергії, коштів вкладено в цього ахламона, який став лише пяничкою-прокурором. Це в світі не можна вважати справедливим по відношенню до батьківської любові. Та така правда нашого буття , така наша доля.

До цього можу додати лише таке. Безконтрольність і безкарність влади - це є ворогом народу в повній мірі цього змісту. І не важливо - це є прокуратура, міліція, чи суд. Та все відбувається на наших з вами очах. А реакція - нуль. А жити всім хочеться краще. А так не буває. За все добре - треба боротися. Наприклад ось така заява:

                                                            До Генеральної прокуратури України

 

Марголіна Віктора Наумовича -

мешканця смт. Зачепилівки,

вул. Українська 8, кв.9 ,

Харківської області,

інд. 64401,тел. 5-18-43, 066-71-68-753, mailto:margolin4600@mail.ru, редактор Інтернет-газети "Зачепилівська правда".

Заява.

Дану заяву я подаю в  звязку з проведенням реформи в системі прокуратури України. Головну ідею цього заходу я підтримую, але у мене є зауваження, які я хочу висловити.

В нашому Зачепилівському на Харківщині районі працював на посаді прокурора району  Медяник Олексій Анатолійович. Це була людина, яка кришувала всі злочини правлячої регіональської сволоти. Жодна моя заява при Медянику не знайшла свого підтвердження. Особисто Медяник разом з бувшою головою РДА Кобильською Л.Д. украли в народа і держави не менше 3 га лісу вік якого 52 роки. Рік пиляли це добро. Була відкрита карна справа, яку сам Медяник і закрив. Це є злочин який був далеко не єдиним в трудовій біографії цього прокурора. Після цієї масштабної крадіжки Медяник був переведений на роботу в м. Лозова Харківської області. Його по суті сховали від людей. Тепер Медяник бере участь в конкурсі і успішно набирає бали. Я навіть в самому кошмарному сні не бажаю бачити пана Медяника в формі прокурора. Про викрутаси цього прокурора багато написано в місцевій Інтернет-газеті. Якщо таких прокурорів залишити в системі, то навіщо така реформа.  На це питання прошу звернути увагу.

15.10.2015 р. я послав скаргу на імя прокурора області. До цього часу відповіді я не отримав. Люди втратили всяку совість та відповідальність. Питати з них немає кому. Про захист прав людини і мови немає.

Після скоєного ДТП прокурором-сепаратистом Зачепилівського району паном Твердохлібом В.М. його перевели на роботу, наскільки мені відомо, в аппарат облпрокуратури. Це черговий ідіотизм діючої системи. Чи можливо я помиляюсь?

На дані питання прошу надати офіційну відповідь без пересилання моєї заяви до пройдисвітів Харківської області.

Додаток: - скарга прокурору області, відправлена 15.10.2015 р.

З повагою :  Віктор Марголін, 14.12.2015 р.

 

І так з року в рік, від одного прокурора до іншого, від Зачепилівки і до самого Києва. Чим далі, тим гірше.

Надійтеся, мої земляки.

 

Слава Україні!

Героям слава!

 

Редактор - Віктор Марголін.

16.12.2015 р.

Тема: А ми з вами хочемо порядку в державі. За це боротися треба.

yrr

fghty | 20.12.2015

а толку з ваших дебільних коментарів? шо змінюється від вашої гризні дурнуватої? караван іде і ніхто його не зупине -наркомани в районі процвітають, крадіжки, комунальні бешені,і т.д. і т.п. а ви все гризетеся, так шо змінилося ? і депутати нові ,і район скоро кане в Лєту

Re: yrr

Редактор | 20.12.2015

Я вимушений з вами в де чому погодитися. Мені далеко не все рівно що люди пишуть. Я сам дивлюся на мою газету як на острівок свободи, який повинен нам усім слугувати на добро. Як можна це не дооцінювати? Я навіть ваші матюки сприймаю легше ніж відверту дебільність. Я прошу не позорити наш Зачепилівський край. Адже нашу газету, без перебільшення, читає весь світ. Віктор Марголін.

Re: Re: yrr

газета | 21.12.2015

Весь світ... Ах-ха-ха!

до українців

цирий українець | 20.12.2015

за наш національний характер.я уже писав.Саме на українців наїжжати найбезпечніше бо вони кожен сам за себе.зараз маемо те саме.Манул гризеться з марголіним(признаки "договорного" матчу неоспоримі)дурень хоче пам"ятники валяти.ніби від цого на вулиці стане світліше. В селищної зради нема інших проблем окрім декомунізації.Ганьба нам.в 2015 році від різдва Христового не можемо вулицю освітити

Re: до українців

цирий українець | 20.12.2015

А як енергетик я знаю вже років тридцять існують прибори де сонячна батарея заряжае акомулятор і лампа світить всю ніч.цим користуеться европа. та ми йшли в европу.попали в жо**Де кошти?та місяць не повоюйте на донбасі і всю Україну освітите. На нашій крові петька рошен "заробив"сім міліардів. а сенька один могли б і на освітлення нам підкінути.І останне наумович та манул менше б ви по туалетах лазили та зайнялись корисним ділом

!!!

просто українець | 19.12.2015

Початком демократичних змін в районі має стати прибрання пам"ятника Ідолу - Леніну! А хто проти, нехай поставить себе на місце безневинно загиблих від голоду українців.

Re: !!!

житель | 20.12.2015

майданутим.може спочатку треба построяти щось корисне.а вже потім валяти.Уся ця бодяга з декомунізаціею просто мішура.щоб ми не задавали владі неправельних питаннь:про злидні наші.міліарди петьки-рошена та кролика сеньки.про війну та дурь влади.Шанс загинути з голоду майдануті"дарують" саме нам.якшо ми не перестанемо слухати таких дурнів як ти і не візьмемося за вила.майдануту банду геть

Re: Re: !!!

кащенко | 20.12.2015

Дивний Ви народ.Носите квіти памятнику Леніна і втой же час жалієте за царем.Ностальгуєте за КПРС і йдете до церкви, забуваючи що комуністи ці церкви руйнували.Проти війни на Донбасі і плачете за Росією з Путіним ніби не він цю війну розпочав.Ви самі з собою щирі буваєте.

Re: Re: Re: !!!

щирий украінець | 20.12.2015

ну то що?Я сам.незважаючи на вік піду воювати на донбас коли там буде батальйон мажор і фамілії бійців будуть порошенко. яценюк.турчинов тоді я і дітям накажу йти на війну.Дивно .що до сих пір на війну не пішли марголіни.аліеви. та і тобі за патрійотичний обов"язок згадати не завадить.А Ленин заслужив квіти.а майдануті плевок в харю

Re: Re: Re: Re: !!!

Українець | 20.12.2015

Дурак з дураків. Читати противно.

1 | 2 | 3 >>

додати новий внесок