А пограбування зачепилян продовжується, бо влади то немає.

06.08.2016 21:54

А пограбування зачепилян продовжується, бо влади то немає.

 

Шановні мої земляки. Ми з вами не закінчили тему про наш славний водоканал так як і правоохоронні органи, якщо їх можна так називати, досі не визначилися чи наших вибранців - Кривенка з Галієм можна вважати порядними людьми чи ні. А тут вже на повістці дня питання пов'язані з роботою Зачепилівського ВУЖКГ, або домоуправління. Можете все це називати журналістським  розслідування, якщо бажаєте. Та його зміст я змушений викласти в заяві на ім'я  керівника Зачепилівської поліції. Отже, читаємо.

 

До Зачепилівського відділення поліції

 Красноградського відділу поліції

ГУ Національної поліції в Харківській області

майору міліції  Берлиму Р.Г.

 

Марголіна Віктора Наумовича -

мешканця смт. Зачепилівка,

вул. Українська 8, кв.9,

інд.64401, тел. 5-18-43, 066-71-68-753

Заява про скоєний злочин.

 

Минулої неділі біля під'їзду мого будинку з'явилося оголошення про те, що 5 серпня ц. р. буде проводитися перевірка димових та вентиляційних каналів в квартирах будинку. Мешканців будинку просили бути готовими оплатити послуги перевіряючих.

У мене з'явився сумнів відносно законності цієї операції і я поділився своїми думками з деякими мешканцями будинку. Про це якимось чином дізналася керівник Зачепилівського ВУЖКГ Пишненко О.З., яка 05.08.2016 р. о 09 год.03 хв. зателефонувала мені і розмову почала так: " Ти що, там найумніший?". І т.д. Розмова велась із позиції сили ніби я є її підлеглим.

Потім я знайшов у себе Договір про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. В цьому договорі записано, що виконавець зобов'язаний  утримувати внутрішньобудинкові мережі в належному технічному стані та здійснювати їх технічне обслуговування. За ці послуги я зобов'язаний кожного місяця сплачувати 45,10 грн., що я і роблю кожного місяця.

Крім цього я знайшов вирізку із республіканської газети зі статтею "Розподіл житлово-комунальних послуг" в якій заступник міністра з питань житлово-комунального господарства України Анатолій Козленко дає роз'яснення стосовно послуг, які входять саме до житлово-комунальних послуг. Цей керівник дає чітке пояснення: обслуговування димовентиляційних каналів входить до Типового переліку послуг з утримання будинків.

05.08.2016 р. до моєї квартири прийшов пічник Голубничий В.М., провів відповідну перевірку, виписав акт перевірки  та запропонував мені розписатися у відомості і заплатити 60 грн. Це робити я відмовився, аргументовано пояснив свою відмову платити та зателефонував до районного відділу поліції. Через декілька хвилин прийшов працівник поліції Ковалівський В.В., який розібрався, вислухав сторони і може все це підтвердити.

Крім цього я отримав інформацію від своїх знайомих, які проживають в м. Харкові в аналогічних умовах. До них один раз в квартал приходять з перевіркою, але за це вони окремо нічого не сплачують.

Враховуючи викладене я зробив для себе наступний висновок: керівник Зачепилівського ВУЖКГ Пишненко О.З. організувала протизаконний збір коштів із мешканців будинків , які повинні обслуговуватися її організацією. Такі її дії мають ознаки злочину передбаченого ст. ст.  192, 225, 365 КК України.

Дане моє повідомлення прошу розглядати як повідомлення про злочин, а тому воно повинне бути внесене до ЄРДР.

 

Додатки: - оголошення;

                 - ксерокопія статті в газеті.

 

 

06.08. 2016 р.                   ___________        Марголін В.Н.

 

А тепер можна задавати питання, та, нажаль, відповідати на них немає кому. Чи є у нас райдержадміністрація, районна рада, їх відділи по контролю за діяльністю слуг народу. Всі ці чиновники довели свою нездатність управляти маленьким районом, а ми лише обговорюємо питання чи  потрібний нам Зачепилівський район, який перетворився на  кормушку для бездарних чиновників.

Останнім часом я звернувся до голови Харківської ОДА  пана Райніна І.Л. з прооханням розглянути питання щодо ліквідації підприємства Зачепилівський водоканал і перетворити його на філіал Красноградського водоканалу. В зв'язку з відсутністю влади в районі треба забрати кормушку у ворів. Відповіді на це питання я ще не  отримав.

Життя доводить, що за свої права треба боротися.

 

Редактор - Віктор Марголін, 06.08.2016 р.

Тема: А пограбування зачепилян продовжується, бо влади то немає.

зачепиловки

эхо | 08.08.2016

В.Н. ты прав.Пышненко пусть ответит .Не хотят через банк проплачивать пусть Пышненко выписывает кассовые чеки,всеравно семочки лузгает в рабочее время или по магазинам шляется..

про нинішні суперечки

Віктор Марголін | 08.08.2016

Я все ж сподіваюся на те, що розумних людей є більшість! Редактор.

Re: про нинішні суперечки

Марголину | 08.08.2016

Только ты к ним не относишься, жадная , завистливая , продажная тварь

Ясно!

зачепиляни | 07.08.2016

Тепер ,якщо є у Зачепилян проблеми з димоходами - сміливо йти до Пишненко. Бо раз є договір- всі проблеми Пишненко вирішить.???????????????????Будемо йти.????? Смішно.!

поясню те що зможу

Віктор Марголін | 07.08.2016

Читачі цікавляться що то за люди-перевіряючі. Пояснюю. По квартирах ходив Голубничий Віктор Миколайович, мешканець Краснограда. Виконувати це доручення йому поручив Шепелєв Едуард Миколайович, який нібито є підприємцем і саме він заключав договір з Пишненко О.З У нас складається уже така традиція. Кобильська Л.Д. шукала лісорубів у Наталіному. Чому так виходить здогадатися не важко. Редактор.

Re: поясню те що зможу

Украинская 8 | 08.08.2016

Частный сектор давным-давно платит Голубу Г.М. и никаких проблем,а тебе все не так. Из за тебя ублюдок могут газ не пустить всему дому в отопительный сезон.

Re: Re: поясню те що зможу

Советская 35 | 08.08.2016

марголин-твои 45.10 это тариф 2006года.Моли Бога что бы Захаровна его не пересмотрела в сторону дымохода.Тогда тебе пи...................!

Re: поясню те що зможу

зачепилянин | 12.08.2016

так поясни якщо зможеш чому в країні встановлені правила безпеки а ти не хочеш про це говорити це не тільки в зачепилівці перевіряютьі це не захаровна придумала якщо десь щось у квартирі рвоне ти будеш відповідати сказав би спасибі що нетреба самим бігати пічника шукати

додати новий внесок

Тема: А пограбування зачепилян продовжується, бо влади то немає.

статтей не знайдено

додати новий внесок