А порядок в державі таки можна навести.

04.03.2015 21:30

А порядок в державі таки можна навести.

 

Шановні читачі. Я в цьому остаточно переконався. Це коли є бажання і політична воля. Коли сьогодні  депутати Верховної Ради України своїм рішенням  надали дозвіл арештувати трьох суддів, то це, я вважаю, нарешті лід тронувся. І це тільки початок. Тільки ті судді приймали рішення, як наш Яценко, по адміністративним справам, але рішення поприймали  явно неправосудні. От за це їм і наручники наділи. А там дивись за сутки принесуть стакан чаю без цукру, то вже і палку в нашого Шевченка просити не треба.Появиться бажання все розповісти…

А ви думаєте чому наш голова суду зараз сутками просиджує під телевізором. Отож бо. Приміряється і Яценку дещо розповідає. Я здогадуюсь про це. Адже минулого разу Яценко прийняв також неправосудне рішення. А чому б іще його відміняли в Харкові. Бо цей чоловік такого понаписував, що мені в мої 68 років не завжди зручно характеризувати так як воно дійсно виглядає. Яка не є ,а все таки ж газета, не на стовпі ж пишеться і не на заборі. І читають її там, де нам і не снилося.

Це я кажу про те, що наш Яценко мав би там бути бодай четвертим, якщо бути справедливим. Та, в зв'язку з нинішнім розглядом мого адміністративного позову до селищної ради, я боюся щоб мене не звинуватили в нібито тиску на суддю. Якщо говорити відверто, то мені майже байдуже по якій ціні буде та вода. Я здатен вижити. А що робити тим сім'ям де троє чи четверо малих дітей. Це ж за ними треба цілий день ходити і кран закривати. Це буде просто бідою. Мені їх жалко і  тому я прийшов до суду. А ще мене просто коробить ота  байдужа несправедливість і ігнорування чинного законодавства, що хоч якось захищає наші права.

В судове засідання для моєї моральної підтримки прийшли мешканці Зачепилівки коло тридцяти чоловік. Мене це вже задовольняє, так як ці люди наяву побачили кого вони вибрали селищним головою, який в суді був відповідачем по справі. Він на жодне із моїх питань не надав ясної аргументованої відповіді. Отакий рівень Зачепилівського керівника. Практично все, що він говорив, то в народі називають "лапшею на вуха". А нам треба все це слухати.

Я хочу звернути увагу читачів і на таку сторону медалі. Візьмемо, наприклад, посаду голови обласної державної адміністрації і задамо собі питання чи дуже залежить наше з вами життя від цієї поважної особи. Звичайно, що залежить. Але я би сказав, що мені селищний голова не менш важливий від отого чужого дядька. Чи я не прав?

Тепер декілька слів про сам суд. Я переконаний в тому, що рано чи пізно, я суд цей виграю. А точніше - ми разом. Або я виграю, або Яценко "сидітиме". Він зараз ухмиляється, але може так статися, що сміятися йому вже не захочеться. Адже дома може залишитися дружина з двома дітьми, а Кривенко чи привезе сухарі чи ні, то ще є питання. Яценко взявся розглядати вдруге дане питання, що законом заборонено. Він це добре знає, та дурником прикидається. Це вони роблять разом із паном Бойком. Їм важливо своєчасно чистити свій "мундир", а що ви змушені ходити до суду щоб таким чином захистити свої елементарні людські права - їм по барабану.  Тому я  змушений доводити пану Бойку навіть той факт, що він і в туалет ходить за державний кошт. Це звучить в якійсь мірі як шутка, але все це є правда. Вони чекають люстрації.

Суд не закінчився, подальший його розгляд перенесений на 12.03.2015 р. на 10 годину ранку. Вісім днів знадобилося суду для того, щоб в судове засідання можно було запросити керівника Зачепилівського водоканалу, який в суді не потрібен і на … Та в судовому засідання має керувати суддя, а не Марголін. Подивимося, що з цього роя вийде, чи будемо з нього мед їсти.

Незалежно від того, чим  закінчиться це судове представлєніє, я щиро вдячний моїм землякам, які відставили свої справи і прийшли до суду. А разом ми сила. Як говорив мені наш відомий дисидент - Лук'яненко Левко Григорович - сила і правда на нашому боці, а тому ми переможемо. На ганку суду я сфотографував нашу судову команду. Як вийшло - подивіться. На слідуючий раз нас повинно бути в два-три рази більше, якщо  хочемо, щоб нас не вважали за бидло.

Редактор - Віктор Марголін, 04.03.2015 р.

Тема: А порядок в державі таки можна навести.

про Юру

про ЮРу | 11.03.2015

гейша | 11.03.2015

Я думала ,що він тільки йо&арь нікудишній.... А він і як селищний голова - ху&вий. От так діла....

Re: про Юру

для гейши | 13.03.2015

Тебя хоть хорошо хоть плохо всеравно разтрепаеш

Re: Re: про Юру

Гейша | 13.03.2015

О хорошем - поделюсь и посоветую. А от такого пи#дюка и жлоба- предостерегу

Поссовет

Это Я | 06.03.2015

Юра, поверь, последний раз избрали тебя

Re: Поссовет

jjjjj | 08.03.2015

Наумович,чи в тебе мозги висохли повністю? Ти привітати жінок по-людськи можеш,якщо взявся? вам треба з горизонтами обьєдинитись і разом за горизонт закотитись. бо висихає у вас разом конкретно

Re: Re: Поссовет

Htlfrnjh | 09.03.2015

Скоро, очевидно, буду схожий на тебе.

Re: Поссовет

Дело | 10.03.2015

Думать надо головой что пишите , а голова человеку дане не для того чтобы шапку носить. Мысли глупые приходять от безделия ,возмитесь за дело некогда будет чушь нести.

наши керманичі

читач | 05.03.2015

Відверто скажу, у свій час голос мною було віддано за Кривенко. І це вважаю моя помилка. І дуже велика! Чи ніс задрав з першого дня, чи диферамби відразу всі працівники селради гучно йому заспівали ( а знаю точно, що в ніч територіальна комісія вже пила магарич перемоги разом з Кривенко), чи не тягне селищні проблеми, - АЛЕ це не той Кривенко, що був.!!! Доречі, хотілось би, щоби і Кривенко і інші селищні керівники зібрали нас виборців у клубі та прозвітували про свою работу. Розповіли б про проблеми, про фінанси, про актив селищний про майбутнє селища. Відчуваю, что сільські ради будуть укрупнятися, а район може теж примкнуться до Краснограду, або Кегічівки. А Зачепилівка стоїть з 18 століття і ще буде жити, якщо всі ми не будемо байдужі до нашего селища. А нам є що робити. Шановний Кривенко Ю.В.,треба з нами, з виборцями, не тільки вміти розмовляти, але й треба навчитися вітатися зі всіма на вулиці, бути на наших вулицях бажаним гостем .

Re: наши керманичі

юра | 06.03.2015

проголосовали и спасибо!

додати новий внесок