А справедливість таки повинна перемогти.

28.02.2016 18:04

А справедливість таки повинна перемогти.

 

Шановні читачі. Давайте пригадаємо - навіщо нам газета? Тільки не подумайте, що з допомогою газети я стараюся вам навішати "лапші" на вуха. Мені, як людині в майже 70 років, це не потрібно. Це був би великий гріх. Та і не заради посади буде іти мова. На першому плані у мене стоять питання соціальної справедливості. От і все. Я лише уявляю які докори посипляться в мій адрес. Але коли вовків боятися, то і в ліс ходити не варто. Чи не так?

Спочатку давайте згадаємо як пропагандисти боротьби за соціальну справедливість говорили і писали для нас  років 15-20 тому.Наприклад.

ВАС КОЖЕН ДЕНЬ ПРИНИЖУЮТЬ І ГРАБУЮТЬ! ПОВСЯКЧАС ВАШІ ПРАВА ПОРУШУЮТЬ!

Неприбраний смердючий під'їзд — порушення ваших прав комунальними службами міста. Черги у поліклініках і переповнені палати лікарень, де за все треба платити — порушення ваших прав, прописаних ст. 49 Конституції України.

Платна освіта в «безплатних» навчальних закладах — порушення ваших прав, зазначених у ст. 53 Конституції України.

Черги на житло довжиною в мільйони людських доль — порушення ваших прав, гарантованих ст. 47 Конституції України.

Безробіття та низька заробітна плата — порушення вашого права, задекларованого ст. 43 Конституції України.

Жебрацькі пенсії дають вам право хіба що на достроковий «вихід» із життя. Ваше право отримати свого представника в органах влади порушується — голоси виборців розкрадаються!

Чиновники щогодини порушують ваші права, принижують вашу честь і гідність.

ПРАВА ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЩО ПРОГОЛОШЕНО В ЗАГАЛЬНІЙ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРАВ ЛЮДИНИ ТА ЗАКРІПЛЕНІ КОНСТИТУЦІЄЮ УКРАЇНИ, ГРУБО ПОРУШУЮТЬСЯ ВЛАДОЮ

Судові органи не виконують своїх функцій. Вони не захищають вас від беззаконня, бандитизму та державного рекету. Вони є частиною тотального свавілля безправ'я.Ви змирилися з такою ситуацією? Ви розчарувалися в боротьбі за свої права?

ВИ НЕ ЗНАЄТЕ, ЩО РОБИТИ, НЕ БАЧИТЕ ВИХОДУ? У ВАС НЕ ВИСТАЧАЄ СИЛ ДЛЯ БОРОТЬБИ? ЦЕ ТОМУ, ЩО ВИ ОДНІ ПРОТИ МАШИНИ НАСИЛЛЯ ТА БЕЗЗАКОННЯ!

Відстоювати свої права, захищати свою честь і гідність можна лише гуртом. Люди, об'єднані ідеєю захисту своїх прав і свобод, взмозі отримати перемогу над свавіллям беззаконня і безправ'я.

ОТЖЕ, ШЛЯХ ОДИН — ОБ'ЄДНАННЯ!

Разом ми потужна  сила яка  здатна  знести будь   які  бар'єри на шляху розвитку України як держави Права, Свободи і Закону.

 

Як бачимо, все ніби вірно. Але що змінилося за ці роки? Та нічого на краще. Злочинність та корупція роз'їдає устої нашої держави, довіра людей до влади практично щезла. Про ці факти мовчати також не можна.

Отже. Вже немало років я витратив на те, щоб офіційно довести  злочинну суть адміністрації Зачепилівського водоканалу в плані  підготовки  економічно обґрунтованих розрахунків стосовно тарифів на їх послуги. Не можна сказати що вся ця відверта брехня проходить мимо наших найкращих депутатів селищної ради, які за третім разом все таки голосують за запропоновані їм так називаємі розрахунки. Це є колективна безвідповідальність. І такого в нашій країні досить немало. Бо країну розікрали, а на лаву підсудних сідати немає кому. Чи закони такі, чи ментальність не дозволяє… Та коли я поцікавився в ОДА і дізнався що ми платимо водоканалу найбільше в області,  то думки визрівали різні. Ні, не просто найвищі, а просто захмарні. Я вже писав що навіть там, де іде війна, такі тарифи просто є недопустимими. То невже саме цього ми діждалися від  людей, які нами вибрані на посаду селищного голови, стали депутатами, які взяли на свої плечі обов'язок захищати нас від злочинної влади, тобто від Гляня з Коноплею і ін. Важко навіть зрозуміти. То невже навкруги нас одні вороги, бандити , вори… Ну, то нехай керівник водоканалу слідчому написав що в цих справах він не розуміється, а як останні? Ну, то нехай у архітектора щось там не склалося, чи селищного голови, а Гляня з Коноплею я неуками ніяк назвати не можу. То де ж та причина зарита? Чому у нас вода в два рази і більше дорожча ніж у людей?

Вибачте, але відповідь у мене одна - крадуть. І крадуть безбожно. Якщо у вас є інша думка, то наша газета для вас і є площадкою свободи де ви можете анонімно висловити свою думку. Тільки я би просив вас не писати туди всякі лайки та ін. непотріб. Ваша думка повинна бути аргументованою і ми її разом всі обсудимо. Бо коли  за воду вже платять по 112 грн., то тут у людей щось твориться на кшталт Путіна стосовно війни. Це вже хвороба на всю голову.

Тут я вирішив зізнатися перед вами, що у мене визріває ось такий план. Чим більше людей буде учасником цих подій ,тим більше шансів на наш загальний успішний похід за правдою. А боротися нам потрібно не тільки за свої права, а і державу треба боронити. Я поясню чого я так пишу.

Мова піде про державну субсидію. В державному бюджеті на ці цілі виділено десятки мільярдів грн.  І кожен рік ця цифра збільшується. На перший погляд ніби все правильно. Я і мільйони наших громадян отримують субсидії і  рідній державі дякуємо за значну допомогу. Але ж давайте вдумаємося чуть глибше в цю проблему. Давайте уявимо собі що ми за воду будемо платити не 52,49 грн, а 20 грн., за газ не 7 грн. за куб а лише 2,70 грн.. Аналогічний підхід повинен бути і відносно електроенергії.  Ви тепер уявляєте скільки мільярдів грн. можна зекономити і віддати ці кошти не олігархам і баригам а , наприклад, заводу який виробляє танки і патрони. Я сподіваюся що кожний , хто ходив до школи, зрозуміє мою основну думку. В цьому я загадок робити не буду і скажу відверто. В церкві батюшка багато разів промовляє що ваші дії можуть бути  різні, але говориться так - "прости ему вся согрешения  его, вольная и невольная, аще словом, аще делом, аще ведением и неведением". Отак і Галій приблизно писав слідчому і завіряв його в тому що він не є бухгалтером і не є економістом і в цій справі нічого не розуміється. То може ми зобов'язані йому все простити…? Та робити треба трохи не так. У нас із вами предостатньо доказів того, що розрахунки, подані на затвердження депутатам, є суцільною брехнею і нехай суд робить відповідну оцінку таким діям. Наша ж задача -  бути в суді і все бачити  та чути. Тобто, Галій з Кривенком ведая чи неведая а таки залізли в державний бюджет шляхом  творимого беззаконня у вигляді непомірного, несправедливого підвищення тарифів на послуги водоканалу. Тільки дурню може бути незрозумілим той факт, що коли б тарифи були економічно обгрунтованими, то людей, які потребують субсидії, було б набагато менше та і розмір самої субсидії був би значно меншим. Ось в чому істинний кримінал Кривенка та Галія. А Глянь і Конопля виступають в цьому процесі як свідки та адвокати, як співучасники яким місце також на лаві підсудних. Вони ж підписують те, що їм Швецов напише. Всі вони шахраї  вольні і невольні.

Мої зусилля мало чого варті без допомоги громади, без зусиль Народного депутата України Гіршфельда А.М., який мені майже гарантував проведення громадських слухань паном Кривенком. Уявляєте, до чого ми дожилися. Щоб пан Кривенко виконав вимоги Закону треба бодай пів року оббивати пороги Народному депутату. Це є неподобство - м'яко сказано. Ось що таке влада сьогодні. З зони АТО приходять хлопці і говорять що не за таку владу молоді люди життя віддають і кров проливають. А в нас Галій здав свою машину в оренду своєму підприємству і тепер їздить на роботу за наш із вами кошт. На це Кривенко закриває очі. І таких прикладів можна з десяток навести. Крадуть разом і діляться. Іншого пояснення я не знаходжу. Як можна робити розрахунки, коли свої доходи не брати до уваги. Це ж обдираловка відверта всіх мешканців селища серед білого дня. Я вже не говорю за те, що коли немає в людей каналізації, а вони платять за неї в радіозаводських будинках.

 Хлопці - де ваша совість. На підприємстві немає років два головного інженера, а ми за нього регулярно сплачуємо. А де ті каналізаційні люки за які ми вже десять разів заплатили. Хто пояснить? В чиїй кишені наші грошенята? Охаміли?

На водонапірну башню в центрі селища нараховується амортизація, яка є складовою частиною собівартості послуг водоканалу. Антимонопольний комітет України дає роз'яснення з цього питання. Якщо в башні літають горобці, то цього робити не можна. Та чи це правило торкається Зачепилівки?

Всім відомий факт, що на водонапірній башні встановлена  станція стільникового зв'язку. То невже вона там працює безкоштовно? В це якось не віриться, але акт ревізії КРУ про це ні слова. Вміють у нас зустрічати ревізорів.

Один працівник водоканалу повідомив мені весною минулого року про те, що їхній екскаватор більше місяця не заводився так як не було потреби. Але це не завадило списати на його роботу 300 літрів дизельного палива. Якщо це є правдою, то немає чого дивуватися саме такій собівартості послуг водоканалу.

Вищезгадані розрахунки свідчать про те, що асинізаційна машина зробила 963 викачок нечистот. Уявляєте скільки коштів водій цієї машини зібрав з мешканців району заправляючи машину за кошти підприємства? А чи потрапили ті кошти до каси підприємства? Ось в чому питання. І хто ними розпорядився? Тут речі треба називати своїми іменами. За фінансову дисципліну на підприємстві  карну відповідальність має нести головний бухгалтер. Водій тієї машини не має  права взяти до своїх рук жодної копійки, а він інколи з людей ще і бензин вимагає. Може про це пани Кривенко та Галій чують вперше? То нехай поділяться секретами своїх доходів від такої роботи. А ми про собівартість печемося. Питання роботи асенізаційної машини досить цікаве. Одне воно вимагає судового розгляду. Горіти вам, хлопці, в полум'ї. Ось чого іноді в водоканалі відбуваються пожари. А мова повинна іти не про десятку гривень, а про сотні тисяч вкрадених коштів в людей, які вас вибрали. Якби мене допустили до їх бухгалтерських документів то я , без сумніву, розібрався би і довів би вам усім чому відбуваються пожари у нас тільки у водоканалі. Бо там є що приховувати. Отоді б Галій більше ніколи не звинувачував би мене і Колєсніка в підпалах його осиного гнізда.

У мене появилося бажання показати вам рівень безгосподарності в самому водоканалі за яке ми з вами постійно добросовісно сплачуємо. Кошти , про які піде мова, включені до собівартості послуг водоканалу. Для контролю за використанням води підприємство запланувало і очевидно тримає 3 контролера. На це в рік витрачають 72544 грн. у вигляді виплати заробітної плати. Я розумію,  що походити начальнику водоканалу разом із контролером по деяких будинках западло, але ж і повірити що у нас відсутні несанкціоновані підключення до системи водопостачання я не можу. Тепер питання до всіх. А вам знайомий випадок що когось таки покарали? А коли немає таких фактів то навіщо контролери? Це все рівень наших тарифів. Це наші резерви. Водоканал - це не є  приватна власність Галія чи Кривенка з Глянем. Абоненти водоканалу повинні знаходити порозуміння з адміністрацією водоканалу. Але з боку водоканалу такого порозуміння я також не бачу. Їх задача забрати в людей гроші зовсім не подумавши про шляхи здешевлення своїх послуг. Всі катаються на машинах маючи престижні заробітні плати, на людей дивляться через вікно авто. Про громадські слухання і мови немає. Народ для них, як джерело влади, став ніхто. Невже і Народний депутат України  Гіршфельд А.М. на ці питання дивиться з такою цікавістю, як Галій з Кривенком ?  А коли це корупція чи просто крадіжка то треба щось таки робити. Досить лише обговорювати. Зупинка за самим справедливим судом.

Я прожив і працював завжди пам'ятаючи про те, що державна копійка ніколи не пропадає. Ще з раннього дитинства я це чув від батьків, цьому  і   мене навчали. Тому мені надзвичайно неприємно зараз відчувати себе одуреним і обікраденим. Захист слід шукати тільки в суді. Прокуратура і міліція, з цих питань, в нас повністю бездіють. Це щось на зразок ракової пухлини на тілі українського народу. Люди  тупо заробляють гроші розтоптуючи всі моральні принципи вироблені суспільством за тисячі років.

Так уже сталося що більшість свого життя  я змушений був "любуватися" політичною рекламою на якій були намальовані Ленін, Сталін, Маркс, Енгельс. А от коли б мені запропонували намалювати зараз щось подібне в цьому ж плані, то я би обов'язково малював образи Коноплі, Гляня, Кривенка, Галія - нинішніх "класиків" Зачепилівки. Дебілику тут місця явно не вистачить. Недотягує. Хоча теж падлюка ще та.

 

Редактор - Віктор Марголін, 28.02.2016 р.

 

 

 

Тема: А справедливість таки повинна перемогти.

Редактору

Алієв Анатолій | 07.03.2016

Вибачте, Віктор Наумович, що ніжна дитяча психіка, деяких ваших читачів не витримує моєї писанини. Цим ойойкам, приємніше читати образи покидьків, та їх матюки на адресу літньої людини. Чомусь тоді їхнього обурення я не чув.

ОЙ

ОХ | 07.03.2016

В.Н.ви переписуєтесь в газеті з Алієвим удачі Вам. Нам це читати не цікаво.Якщо ми читаємо газету Вашу то тільки не Алієва бредні.

Re: ОЙ

Віктор Марголін | 07.03.2016

Хто це ми? Мені було б цікавим узнати. Я просив би Вас не скандалити на цьому. Радійте тому що у вас є площадка свободи за рахунок моєї пенсії. Я був би радий, якби у нашій газеті публікував свої статті журналіст Віталій Портніков. Та ми до того рівня не доросли. Давайте більше про наші домашні проблеми писати. Це все для більшості із нас простіше і зрозуміліше. Ми можемо перемогти тільки в єдності. Пам'ятайте про це. Редактор.

Re: Re: ОЙ

совість про фінанси | 08.03.2016

працюючи тоб-то крадучи в центрі занятості Ви суттево поповнили свої фінанси.щось залишилось і з"гонорарів" від кгб,та і майдануті та йобнуті коммуняки типу манула Вам поповнюють Ваш бюджет,а бреднів портнікова досить і в інших місцях.А підтримуючих майданну владу визнаю винними у зраді народу

Re: ОЙ

Щит | 10.03.2016

Коли шакальсько-сепарською зграєю "тролите" людей віри, правди, людяності, справедливості в коментарах. Коли "постійні коментатори" нападаються на одинокі коментарі УКРАЇНЦІВ - вам,гадам це подобається. А коли вам починає протистояти в полеміці два і більше УКРАЇНЦІ зі своїми коментарами - починаєте плакати, вам стає страшно і ви валаєте:" нам это не интересно, мы так не играем и т.д.".
Тож знайте перелом вже наступив а ваше скавучання викриває ваше місце знаходження і диспозицію, тож скоро скоро відчуватимете товстий і пульсуючий під самими гландами!

Думки в голос.

Алієв Анатолій | 06.03.2016

Два роки назад, коли московська орда розпалювала на південному сході України вогонь сепаратистсько-терористичної чуми, одні і ті ж кегебістсько-феесбешні засланці блукали по сепаратистських шабашах, видаючи себе за жертв Київської хунти, та розповідали різні небилиці про знущання фашистів-бандерівців з російськомовних жителів півдня і сходу. Одного такого запроданця маємо і в Зачепилівці: недосмалена кішка-манул, він же не щирий українець, він же хохол, татарин і казах, і це не весь перелік його кличок, під якими творить цей майстер пера в стилі анонімного доносу, аля КГБ. Фантазія у чоловіка безмежна, в частині придумати собі кликуху.
Хтось може спитати, чому смажена – він сам розповідав, що горів одного разу в Афганістані, правда в другій розповіді це був Таджикістан. Він сам бачив як одні майданівці стріляли в інших. Мабуть це саме він зафільмував момент розстрілу беззбройних людей спецназівцями та виклав відео у всесвітню мережу. Цей же чолов’яга бачив як на Куликовому полі загинули люди, ймовірно саме перебував в одеському будинку профспілок (трішки вчадів чолов’яга – буває). Варто уважно роздивитись звідки ж розповсюджувалося полум’я і хто розпочав розстріл мирної ходи. Він же бачив безчинства активістів під час блокади півострова кримськими татарами та добровольцями, і він став свідком побудови раю земного московською ордою на окремо взятому півострові Крим.
От тільки єдиним джерелом, з якого цей розумник черпає свої «шедеври» - Російські ЗМІ. Такий собі зачепилівський Кісельов. Залишилось переповісти вигадки про розіп’ятого хлопчика зі Слов`янька та зґвалтовану російську дівчину в Кельні.
Не обійшлося і без розпалювання ненависті до євреїв. Це мабуть у комуністів така політика побудови нової держави. Звісно тут немає нічого нового, оригінального, але хотілося б нагадати цьому добродієві, чим це закінчилося в Німеччині на початку минулого століття. Фашисти винищили мільйони євреїв.

P.S. Хомі Невіруючому – смачного.

В Украине, все будет так, как решит народ.

Алиев Анатолий | 04.03.2016

Продление Обамой санкций на год - это шаг на разрушение РФ.

Это разрушение экономической базы противника.

РФ больше не субъект войны. Она объект.

Наши так смело воруют, как в последний раз, потому что для них это действительно последний шанс.

В Украине произойдут демократические перемены так или иначе. Это уже даже не вопрос украинцев. Просто нас приняли в мировое сообщество. Мы территория стратегически важная для РФ, поэтому нас не отдадут РФ. Тут будут коренные изменения и все прежние уйдут или сядут.

Сдержать эти трансформации не надолго может только война.

У РФ нет силенок тягаться с Миром, но нагадить у нас она еще может.
Наши все это понимают. Им тоже конец, потому как они и РФ, они и совок - есть одно.

Так случилось, что народ Украины выбрал Европу, а не совок.

Когда Майдан победил - Яценюк, Порошенко и Ко сами были поражены. Никто из них не верил. До этого они ездили к Януковичу на переговоры и даже договорились, пытались склонить народ разойтись и получили все вытекающие события.

Когда были самые жаркие и страшные дни весь этот "бомонд" был готов к побегу. На Майдане был только народ. По факту "лидеры" Майдана бежали еще 18-го. Это было массовое предательство.

Первые дни после победы, власть в стране лежала на полу.

Все бежали.

Силовики жгли документы или дрожали в частях и РОВДе.

Самооборона взяла контроль над городом. Сотни выходили на патрули, вставали на защиту военных частей и складов. Автодозор уговорил ГАИ патрулировать с ними дороги для оформлений ДТП.

Старая власть вывезла все. Крах экономики был понятен еще в 12 году... Но то, что случилось дальше.

Фонды были разграблены, из страны выводилось все, что можно вывести, даже рукописи.

Майдан победил, но подобрать власть никто не хотел.

Потому, что никто на Майдане не ставил такой цели, кроме... Кроме тех, кто подобрал.

Нам нужны были переговорщики с американцами и Европой, нам нужно было сформировать РНБО, россияне начали подводить войска, ситуация была критической....

....люди которые подобрали власть, не поняли, что произошло. Теперь они в сложном положение. Бежать им некуда. Деньги они не спрячут. С ними хотели по-хорошему, они не поняли.
Им объяснили. Будут делать, что велено.

Но есть нюанс. Это народ. Его не учли на Майдане. Нас не учли в АТО. Мы им вечно путаем все карты.

Терки между большими дядями - это замечательно. И че там они придумают - это интересно.

А по факту, практика показывает, что все пойдет так, как решат командиры среднего и младшего звена.

А по факту, по крайней мере в Украине, все будет так, как решит народ.

Радует меня то, что на наших воров, в приказной форме, давит Европа и США. Бежать им некуда. Найдут. Деньги отберут.

И я бы на их месте (депутатов, отдельных членов Кабмина, прокуроров, судей) боялся не Европы. Те просто отберут незаконное бабло, имущество. Максимум посадят.

Бояться нужно другого, и слава Богу это понимают и на Западе.

Re: В Украине, все будет так, как решит народ.

брехня.все вирішують олігархи.а тольки нас дурачать. | 05.03.2016

лікуй голову гине саме україна.а Росія позбавляеться олігархів та ї\х холуїв.хоча я ж забув:ще обмороженіші на всю голову в верховній зраді уже переіменували Україну в Росію і можливо петьку рошен в Путіна тоді твоя бредова статя вірна Україна-Росія дійсно на межі загибелі

Re: В Украине, все будет так, как решит народ.

не вірю я тобі | 06.03.2016

марною справою займаешся.цей бред транслюють всі "чесні українські"телеканали.щоб я повірив іди в АТО.або посилай туди своїх дітей(батальйони карателів типу азов не рахуеться.також не рахуеться хімія по методу твого тьоски-укропа.коли геройскі стережуть генеральську) дачу.коли я дізнаюся що ти це виконав то публічно зїм свою шляпу в центрі зачепилівки

Re: Re: В Украине, все будет так, как решит народ.

манул | 06.03.2016

чоловіче,жаль.що ти не назвався.чекаючи такого ти ризикуеш померти з голоду так і не скуштувавши своеї шляпи

1 | 2 | 3 >>

додати новий внесок