А суче "плем'я" то не дрімає.

06.08.2020 17:47

А суче "плем'я" то не дрімає.

 

Шановні читачі. Сьогоднішня ситуація нагадує мені обстановку коли удав тихенько  наближається до свого господаря і планує його згамати. Це я маю на увазі наближення виборів, коли усі їх чекають і всі знають що без фальсифікації таке у нас , як правило, не відбувається. Україна не Китай, де корупціонерів беруть і просто розстрілюють за такі речі. У нас вони нічого не бояться бо ми живемо в незалежній та правовій країні де хто як хоче так і править. Сподіватися на те що ми таки трохи поумнішали не варто.

 Приведу такий приклад. В вересні минулого року, згідно моєї заяви, була відкрита прокуратурою карна справа стосовно крадіжки державних коштів в Зачепилівському водоканалі. Слідство у нас проводиться поліцією, тобто Стрільцем. А навіщо там ще є і начальник я зрозуміти не можу. Очевидно, що була якась потреба працевлаштувати пана Ільчицького. Ну, та нічого. Одним дармоїдом більше чи менше в Зачепилівці - нічого не міняє. У нас уся країна така. І щоб читачу було зрозумілим мій настрій я вам доповім про те, що з отієї карної справи на сьогодні є один тільки пшик. Це не додає авторитету ні прокуратурі, ні поліції, ні Зачепилівському суду. Для пана Галія їх ніби і в районі немає. У мене складається таке враження ніби він уже давно відкупився і його кришує якась мохната рука. Адже у нас держава незміряних можливостей, все купується і продається. Навіть рідну неньку можуть продати, коли запахне зеленими. Такими ми вродилися і тут наші найкращі чорноземи просто безсилі.

Та, щоб ми не говорили, а вибори пруть до нас ніби як справедливе покарання. Пройде ще небагато часу і автобуси з гучномовцями начнуть об'їжджати наші вулиці і села та розповідати нам де сховане довгоочікуване нами щастя, якщо ж ми виберемо саме отого кандидата. А той кандидат, я маю на увазі пана Кривенка, уже чотири рази вибирався довірливими земляками, але жодного разу не провів громадського слухання в селищі Зачепилівка. І хто йому надав отакі права щоб так принижувати людей? Де його звіт про роботу і за що отримує непогану заробітну плату. А грошенята то народні.

Поряд з цим декілька слів про партії сраколизів. Хто із читачів може пояснити: навіщо нам 200 чи 300 партій. Мені би вистачило і 2-3 партії. Ми б їх знали, серед них була б конкуренція, у виграші залишився б народ. Кому це є незрозумілим? А все тому що більшість штабів уже розгорнули свою роботу і розносять макулатуру. В цих штабах, як правило, одні і ті ж. Правда є деяка залежність по їхніх рангах - чим в тітки більші цицьки тим більший начальник, від цього і жалування залежить. Там все продумано і дураків там не тримають бо це і є надійний і провірений роками фундамент отого "сучого племені". Проходять роки перш ніж ми дізнаємося кому скільки заплачено, хто як голоси рахував і як фальсифікували протоколи самих виборів. І все це за рахунок мільярдів народних коштів, яких потребує армія, медицина, народна освіта , пенсіонери, інваліди і т. д. Час минає, а ми так і залишаємося недоумками, як правило. В людей ці питання вирішуються дещо більш цивілізовано, нам би в них повчитися. А кому це все вигідно я питати вас не стану.

Шановні читачі. Все, що я пишу, це є моя особиста думка, яку я насильно нікому не нав'язую. А прожив я майже 74 роки. Я розумію що залишилось зовсім небагато. Тому мені хочеться поділитися з молодими людьми своїми думками. З людьми, які повинні будувати нашу розвалену країну. Хочеться щоб ми і наша молодь побачили світло в кінці тунелю. Український народ має все необхідне щоб пристойно жити. Але… Оце але, нажаль, залишається для нас ніби шлагбаум. Корупція та непомірна жадоба нашого керівництва як іржа роз'їдає всі моральні устої  цивілізованого суспільства. Всі поверхи нашої влади не вселяють бодай найменшої надії на краще завтра. Щоб далеко не зариватися в історію я прошу вас пригадати останні вибори коли вибиралась у Народні депутати пані Світлична. Кожен із вас пригадайте себе на той час і поясніть бодай собі - на що ви сподівалися? Я ж як міг тоді пояснював хто така Світлична, чого від неї варто чекати, зустрічався з нею особисто. Це була просто пустишка. Але ж мене не захотіли почути, зрозуміти. А тепер говоримо: маємо те, що маємо. А, по суті, ми стали "короїдами" нашого завтра.

Щоб мене вірно зрозуміли я приведу ще один приклад із життя району. Коли у нас були вибори і ми вибирали - або Денисенка, або Молчанова, то я зустрічався з паном Молчановим і просив його зняти свою кандидатуру. У мене були свої серйозні аргументи. Він же говорив:"А я маю право". Теоретично це так, але його підготовка не відповідала вимогам майбутньої роботи. Це було настільки очевидним, що я не міг не говорити про це людям. Але мене знову не почули і не послухали. А що маємо, я промовчу?

І як тут мені не звернути вашу увагу на очевидну кандидатуру майбутнього керівника району - пана Кривенка. Якщо я не помиляюся,  він п'ятий раз намагається стати у керма нашої громади. Цей чоловік не зміг ладу дати селищу, а тепер береться за увесь район. А ми з вами що є самовбивці, ми на них схожі? В даний час  я на прикладах доводити свої думки бажання не маю. Але ідучи на такі вибори кандидат уже повинен нам довести свою здатність на добрі справи, показати своє покликання, а не демонструвати знання домашніх і заморських матюків. Це не є  державотворенням. Я би не хотів щоб мене знову не почули і не послухали. Для себе я не вимагаю якихось особливих пільг, особливої уваги. Мова іде про інше. Всі ми вимагаємо людського відношення до себе, у нас є права і обов'язки як членів суспільства, у нас є Конституція України. От тільки "сучого племені" ми не здатні позбутися, а розвелось у нас його… міряно неміряно.

Та, мало не забув. А чи чули , ви виборці, що обезяни Харківського зоопарку звільнили з посади свого директора. Допік він їх, лопнуло терпіння. А ми що, будемо пятий раз вибирати свого "апачого".

Тут я дозволю собі пофантазувати, адже роки вже не ті. А питання таке. Хто із моїх читачів може розповісти куди направляються кошти із каси громади? А це є мільйони гривень. Ладно, я не буду таким уже прискіпливим бо знаю, що багатьом це не є цікавим. Їх діло голосувати і все. Я ж уявляю собі таке. Якби мені придумалося очолити громаду, то спершу я би поцікавився  у виборців -   що вони можуть і хочуть від мене чекати, як їхнього керівника. Потім я би поцікавився фінансовим станом громади, познайомився би з системою надходжень до місцевого бюджету. Потім треба співставити плюси і мінуси в цьому бюджетному процесі, доповісти про це виборцям і вже потім разом із ними приймати таке доленосне рішення, щоб потім люди не проклинали за цю виборчу аферу. Якби мене зараз запитали чого я бажаю, то я би насамперед заявив би про те, що треба привести до розумного рівня тарифи на послуги водоканалу і колишнього домоуправління, побудувати в центрі селища скважину щоб люди могли безкоштовно набрати в битончик дійсно питної води, прибрати сміттєзвалище в центрі селища, а на останні кошти, якщо такі будуть, будувати тротуари для людей. Інакше ми скотимося до рівня Педашки.

А сьогодні я констатую наступне: новий можливий кандидат пятий раз вибирається, але ще жодного разу не звітував. Отже, в моєму розумінні - це є вор і матюшник, який разом із Галієм краде у тих, хто його вибирає. То, можливо, ми все таки доведемо, що ми від обизян розумніші. Після спілкування з паном Кривенком у мене склалося таке враження, що він в питаннях економіки або ж дуже слабий, або ними взагалі не цікавиться і за багато років так і не зрозумів де беруться кошти в громаді, а вже як їх грамотно витратити, я мовчу. Я не уявляю як без цих знань можна управляти районом.

А щодо пана Кривенка відкрита карна справа, приїздили з Харкова експерти, робили розкопки в районі міні футбольного поля біля аптеки і поїхали. Про результати  такого дослідження нач. поліції намагається нічого не говорити, посилаючись на таємницю слідства. Я це розумію, у нас уся держава така. Та в любому випадку у нас уже така традиція: де будують, то там і крадуть. Мені, як рядовому виборцю, таке явище перед виборами є справою огидною.

Про явні провали в керівництві нашою громадою можна ще довго розповідати. Я не один раз був на особистому прийомі в Кривенка. Підсумок цих зустрічей та обговорення проблем селища - нуль. Він щось собі записує, щось доручає підлеглим, в підсумку нічого не контролює, роботу організовує по принципу протистояння. Все це не іде на користь громаді. Я не можу назвати жодної організаційної, ідеологічної чи ще якоїсь перемоги новоспеченої команди пана Кривенка. Більшість отримує незароблену і непогану заробітну плату. На пам'ятник в центрі селища коштів не вистачає. А можливо бракує чогось іншого.

Якщо в цій державі подібних Кривенку будуть називати "слугами народу", то яких чортів на нашу голову іще пошле нам Всевишній?

 

06 серпня 2020 р.     Редактор Марголін В.Н.

 

Тема: А суче "плем'я" то не дрімає.

чому?

скептик | 29.09.2020

Вибирають поспіль 4 рази, це, на вашу думку, дурість населення Зачепилівщини? чи довіра до людини ? Може варто не брудом обливати, а допомогати ?

Іномарка

Експерт | 17.09.2020

А чого ж неправда про машину? В нього зарплата 80 тисяч в місяць! Люди, подумайте тільки 80 тисяч!!! Є сімї шо за рік менше тратять. Канешно в отг немає грошей весь час, там все йде на зарплати. Всі, хто десь не пригодились, або хтось комусь лизав. Всі роблять там і жаліються як грошей не хватає. Не доведи Господи, повтору на виборах!!!!

Слов нет

Слов нет | 16.08.2020

От жеж ты и мудило придурыч Витя ! То светличную поливаешь дерьмом, то обращаешься с жалобой к ней , ну дурак же!

Да уж

Ну? | 16.08.2020

Если Петрова злыгалась с этим задорожным выходит она придорожная ?

Re: Да уж

Не завидуй | 16.08.2020

Пусть е&утся- лишь бы не бились

Re: Re: Да уж

33 | 16.08.2020

Там обом не позавидуеш

Не заблуждайтесь, не очаровывайтесь, знайте и помните.

Истина | 16.08.2020

Боги Славян — Родная Земля, Солнце, Родина и Великие Предки.
Святилища Славян — их жилища и Родовые Капища.
Главный учитель Славян — Природа.
Святые Славян — их Родители.
Ангелы Славян — их Дети и Внуки.
Главные космогонические тексты Славян — их народные Сказки.
Главные обряды славян — главные события их жизни: рождение чада, свадьба, клятва воина, смерть...
Главный источник стяжания Чести и Достоинства у Славян — Служение Правде.
Требы Славян Богам — плоды и результаты трудов их.
Главный нравственный императив Славян — Справедливость.
Главная миссия Славян — хранить Землю и держать Небо.
Главное Таинство Славян — Любовь.

юрік кривенко зачесався

совість | 16.08.2020

на минулому тижню.сталося чудо.наше "чудо"юрік нарешті зачесалося та почало "ремонтувати"дорожне полотно.Ямочний ремонт мае лише одну "позитивну" рису-дае можливість красти.ну стільки вже можна засипати ямки.та настиліть же сплошне полотно. ви ж (різні юріки ) вже вкрали досить щоб заасфальтувати всі дороги зачепилівки. і головне неподалік магазину КУМ знаходилося саме юрік і навіть тверезе. хто бажае бачити рідкіснге явище-тверезе юрік до магазину негайно

Re: юрік кривенко зачесався

2 | 16.08.2020

Да,чтоб так ремонтировать надо быть редким уйобриком . Ну,,как крывенко

Re: юрік кривенко зачесався

О чесотке крывенка | 16.08.2020

Як кривенко людей не поважае ! Я вам накладу кiзякiв на дорогах перед выборами -а ви ,дурнi,забудьте все,що я творив ,хочу до смертi за ваш рахунок жирувати

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок