А я не можу утриматися…

30.06.2016 21:27

А я не можу утриматися…

Шановні читачі. Можливо, що ви недостатньо обізнані щодо питання - хто нами керує. Оте діло, що затіяли в Києві, я без Грицька Стрючка затрудняюся  вам розповісти достатньо правдиво. Тому, коли я трішечки пофантазую, то ви вже вибачте старому

Оту справу назвали, нібито,  черговою реформою. При цьому нас упевнено переконали, що без реформи в органах прокуратури і міліції - нам не прожити. Так далі працювати не можна. І це дійсно так. Але ж мене нічого не запитали відносно цієї проблеми. А секретів у мене від читачів жодних немає. Я повністю підтримую Надію Савченко в тому, що такий Президент нам не потрібний. А коли ви мене запитаєте чи потрібна нам така прокуратура,  то у мене вже давно відповідь готова. Саме така прокуратура нам не потрібна . І точка. Тільки ви мене не провокуйте щоб я вам розповідав чим займалися в нашому районі прокурори - Комар, Гладкіх, Медяник, Твердохліб і т. д. Хто із них більший сепаратист я вже розповідав. Одним словом їх реформа - це лапша на вуха всім нам, бо жоден із прокурорів за гратами не сидить. А давно пора.

Та все ж я дозволю собі нагадати вам як прокурор Медяник в парі із Кобильською мало грижу не отримали рубаючи ліс під Руновщиною. Так це ж тільки один сюжет. А що робилось із землею під час їхнього панування? А вони лягали і вставали з однією думкою - що ще можна потягти? Ще довго люди ходитимуть по судах шукаючи правди. Може їм Гіршфельди допоможуть?

Не менш цікава історія зараз народжується в лавах "радянської" міліції. Можливо, що я помилився в назві, а по суті нехай буде вже так. Реформа у них у самому розгарі. Там докерувалися до того, що я вже буду просити Всевишнього щоб залишили нам хоч процентів з десяток від колишнього складу міліції. Якщо більшість в міліції складають такі як Шевченко Олег, то, я вже про це писав, роздайте людям автомати і нехай кожний сам себе захищає. Користі від цього буде набагато більше. Їх реформа -перевірка (атестація) розпочалася в Києві. Туди на своїх "Лексусах" поприїжджали начальники районні і обласні (мінти). І в кожного погони як не підполковника, так полковника. Пан Аваков наплодив цих полковників стільки, що і сам уже не радий. А вони виявилися - "дуб-дерево". Та дожилися до того, що і на три букви послати немає кого. А комісія  там виявилася допитливою і всіх цікавить питання: а на якій машині ви їздите, а як часто ви відпочиваєте за кордоном, а згадайте як називаються у нас три гілки влади, а коли останній раз у вас були сексуальні зв'язки з підлеглими, а чому ви раніше добре вживали горілочку а перед атестацією мало не святим зробилися і т. д. І що ви думаєте. В перший день комісія в Києві заслухала 30 наших полковників і тільки чотири із них згадали відповіді на поставлені питання.

 А робота у них достатньо нервова. Це ж треба багатьом із них приїхати на роботу за 130-150 кілометрів, провести якусь там нараду, десь там зателефонувати, об стіл почухати пузо, підготуватися до обіду, а там уже на ум приходять питання  щодо сексуальних утіх полковника. Діло то молоде, більшість із них фізично здорові і не вагони розвантажують. Отже люди живуть  у своє задоволення. А в Києві нехай собі думають, що наші полковники їдуть на край світу щоб європейську державу будувати  навіть в Зачепилівці. То ви тільки не думайте що я  сексуальні питання пана полковника вирішив поставити на останнє місце в його житті. Але ж коли ота реформа піде наміченим шляхом, то такі як Шевченко нам будуть не потрібні і дільничними поліціянтами в Зачепилівці будуть, як мінімум, генерали. Ото заживемо.

Пройде небагато часу і ми з вами дізнаємося про результати атестації в Харкові. А сьогодні маємо трудові досягнення наших поліцейських. Вони наступні. За червень місяць слідчий відділ, який очолює Стас Стрілець, повинен був направити до суду дев'ять  кримінальних справ  з відповідними висновками. І що ви думаєте? Жодної справи до ума не доведено! А чули ви щоб хтось із міліціонерів відмовився від заробітної платні? Маємо те, що маємо. Виходить, що наші міліціонери і прокурори заробітну плату отримують лише за успішне вирішення особистих сексуальних питань? А ділом вони взагалі думають займатися чи ні? Взагалі то я не проти того, щоб місцеві молодиці отримували хоч якесь задоволення від правників Харківської академії внутрішніх справ. Тільки чомусь ті випускники не вивчили змісту нашої Конституції і не відають що там написано відносно прав людини. Їм легше перетворити буцугарню в звичайну катівню і ні за що не відповідати. А сесія районної ради вирішила визнати роботу зачепилівських міліціонерів задовільною. То може між районною радою і поліцією немає ніякої різниці?

Ось таку розповідь я почув від Грицька Стрючка і вам розповів, мої читачі. Отже, до побачення. До нових зустрічей на площадці свободи "Зачепилівської правди".

 

Редактор - Віктор Марголін, 30.06.2016 р.

 

Тема: А я не можу утриматися…

навозный

жук | 02.08.2016

ПУЖЕКЕХА.Вы не правы а Захаровна ходит цмакает.Загнали людей до пропасти.Лена бросила б работу но только благодаря Захаровне она осталась на работе.Хорошо если б Вы ушли дали молодежи работать, не заменимые.Ходят под ручку друг друга поддерживают клуши.

РДА

РДА | 20.07.2016

Порошенко зарплата 30.0 тыс.грн а у Конопли 14.0тыс.грн Конопля получает такую зарплату а всю организаторскую работу в районе делает Верхогляд(спасибо ему большое )Конопля не стыдно.

Re: РДА

рда | 20.07.2016

Еще б порядок Владимиру Алексеевичу в конторе ЖКХ навести.Кроме как развезка транспорантов на День селища и все а так больше ничого не робиться

Re: РДА

Райрада | 20.07.2016

И для Валюшки 40га земельки отхватил! Пускай начинает взносы делать на развитие поселка.

Re: РДА

МЕЧ | 20.07.2016

Новый смотрящий !!!!НУ-НУ,Это не просто так!!!

про водичку

Грицько Стрючок | 17.07.2016

Завітав я до Зачепилівки. Ліг спати пізно, а тому і встав пізненнько. Думав так - сьогодні неділя, можна собі дозволити зранку подовше подрімати. А коли встав, то води, щоб умитися, вже не було.Тут я задумався - в чому ж справа. Позвонив я до водоканалу, але трубку ніхто не взяв.Думаю, може чеченські терористи теракт устрояли на нашій землі і вирішив зателефонувати до одного із знайомих мені чиновників. Та не ходити ж мені цілий день невмиваним. І отримав я ось таку відповідь. Виявляється так пояснював людям дядько Грицько із самого водоканалу, що наш земляк-генерал дав вказівку терміново викрасити водонапірну башню, яка знаходиться в центрі. Тому цю роботу штурмують. Там немає такого що ніколи, немає коштів, нікому красити і т. д. Правда, я не довідався чи відремонтували ту башню, але красити розпочали. То нехай уже що небудь роблять.Потерплять люди і я це лихо якось переживу.До нових зустрічей.

Лицей

Молодежь | 14.07.2016

Об учительнице - наркоманке написали ... Это же ваши ученики... Вы забыли???? Что посеешь , то и пожнешь. А сеете вы не умное, доброе, вечное , а зависть, алчность , злобу и безразличие

Re: Лицей

просто читач | 15.07.2016

Так вы,кто от "молодежь" еще оказывается и такта не имеете по отношению к людям и своим учителям.Вам еще учится и учится....

Re: Re: Лицей

Молодежь | 16.07.2016

У вас ? Учиться? Чему? Вашему ханжеству , двуличию , жлобству?

Про фігурантів при владі

Батько, що ходить до школи по своїх дітей вже 14 років. | 12.07.2016

Повністю підтримую думку більшості читачив з приводу можливого призначення Буланова Ю.І.! Вже й діти у Черненка в школу не ходили а два "комуніста" обидві руки у кишені до батьків запихували і тябурили от і до.... А матеріальні цінності школи, що посписували та попродавали (швейні машинки і т.п. і т.д, а харчові відходи з шкільної їдальні додому забирались - свиней годувати а скільки всього іншого... не хочу все, навіть пригадувати - бридко!!! Точно НІ !!! Схаменіться батьки!

Детальніше тут: https://www.zachepravda.com/news/os-tak-u-nas-umiyut-vidpochivati/

1 | 2 | 3 >>

додати новий внесок