А як хочеться мені не боятися людей.

20.10.2015 14:33

А як хочеться мені не боятися людей.

 

Шановні зачепиляни. Цими днями, а точніше 25 жовтня, ми з вами будемо мати історичну можливість разом виступити на захист своїх елементарних людських прав. Ми не маємо права не скористатися такою надзвичайно важливою  можливістю. В головному Законі України - Конституції записано, що людина є найбільшою цінністю держави. І це ми повинні довести на ділі, нас не повинні купити за кіло гречки, за інші дрібні подачки . Ми є Люди з великої букви. Ми розуміємо свою історичну місію в справі побудови держави України. То ж поговоримо про самі вибори і їх учасників.

Перше, на чому хочу зупинитися, це як лозунг. Давайте дамо дорогу молодим. В списках кандидатів в депутати бачимо : Глянь Л., Глянь І., Кобильська Л, Подколзіна О., Александрович (заморський), Запорожець Г., Кривенко Ю., Прокудін О. Галій (доморощені),  Токар (імпортний). І так далі.  Я не можу стверджувати, що всі ці кандидати є якимись видатними, неординарними особистостями, які здатні принести любов, достаток і повагу в кожну нашу родину. Скоріше навпаки. Люди добрі, я Вас закликаю, давайте попробуємо ще пожити без їх обіцянок, заберемо у них можливість дерибанити нашу країну і наш народ. Ми є люди, у нас є своя гордість, відчуття відповідальності, у нас є совість і віра в світле наше майбутнє. І це є  на сьогодні головним. Більшість із цих людей - це перекрашені регіонали, або ті, які всі партії пройшли. До них немає жодної краплі віри. Це справжнє болото.

Для прикладу я пропоную зупинитися на одному із кандидатів до районної ради. Це Токар О.В.  Що ми знаємо про нього, і де він взявся на нашу голову?  Як завжди наші довірливі виборці вибрали його  депутатом районної ради і потім він став головою районної ради. Яка то була робота - мені соромно згадувати. Приїде чоловік з Дніпропетровська о 10-11 годині дня, поки перецілує більшість в "білому домі" і вже обід. А там і додому пора їхати. А вже як проходили засідання сесії районної ради при Токарю, то про це міг би чудово розповісти хіба що Аркадій Райкін. Але  ж районна рада це не є цирк на дроті, тут не сміятися треба, діло йшло до плачу. І так же й сталося. Попав цей "фраєр" в ДТП в Дніпропетровську через "п’яну собаку", убив чоловіка, а відповісти по Закону не захотів. Зате саме таким чином прославив Зачепилівку на всю країну. Очевидно, головним суддею у нас виявився грошовий гаманець. Хто, можливо, забув цього видатного зачепилівського політика, то приходьте на стадіон. Там оце небрите "опудало" ви знайдете серед еліти наших чиновників, а його поцілунки лунають на весь  стадіонний квартал. Я , думав що коли уб’єш чоловіка, то депутатський  мандат слід віднести туди, де ти його отримав. Але ж ні. Отаке гуманне маємо законодавство. А тепер він  приїжджає  і свої мисливські угіддя перевіряє, зайців перераховує . То ж при ділі чоловік. І душа його болить за зачепилівський край. Що то значить, коли людина не всю совість втрачає. З часом такі люди, як Токар, у нас стають Почесними громадянами району. Про них і в дитячому садочку будуть казочки розповідати - як про кращих із кращих людей району. А його душа бажає ще кращого, більшого, рветься в політ. Хто як не він краще за інших бачить і знає як треба відбудовувати державу Україну, з чого треба починати?

Звичайно, треба створити команду однодумців з тих, кого нинішня влада чомусь не запроторила до в'язниці. І перша в цьому списку виявилася пенсіонер і інвалід - пані Кобильська, яка добре знає де, що і як лежить. Досвід є. Їй і допомагати не потрібно, їй тільки руки "розв'яжіть", хоч малий "портфельчик" дайте до біленьких ручок. Не можна цій панянці так бездарно і безкорисно витрачати свій життєвий потенціал, дивитися як інші багатіють, життю радіють. То не так важливо, що відкрита карна справа по отому злощасному лісу біля села Руновщина. Що вже жаліти за тим, чого давно немає. Не будемо міряти хто кому більше винен : вона прокурору Медянику, чи той пані Ліді. Разом крали, давайте забудемо цю випадкову історію. Новий ліс колись, можливо, виросте, адже садили люди із Краснограду. Та хіба один ліс не пережив часи правління Кобильської в районі. А скільки тих посадок і садів було випиляні і перевезені до Європи у вигляді дров'яного  вугілля? А подивіться на нашу красуню річку. Хто ще зміг так умочити в ній свою лапу на 700 тис. гривень? А як проводилася реконструкція Зачепилівського водоканалу, при повній згоді та відсутності контролю з боку місцевих, так говорячи, голів селища Зачепилівка Запорожця Г., Кривенка Ю. та Подколзіної О., за більше ніж 5 мільйонів гривень? То є талант.  Тобто, ще в ті роки  закладався міцний фундамент майбутньої відбудови, а як точніше, то відродження цілої країни. А щоб  було що відроджувати, то треба спочатку розвалити, пограбувати, розікрасти, що і було успішно зроблено. А згадайте Лідині обіцянки навести лад на землі. І де той лад? Бо треба було все собі, собі, собі рідненькій. Вовка ще ніхто не заставив їсти траву чи сіно. Отак і Ліда біля  "корита". Що ж їй ще не вистачає в цьому житті?

А давайте звернемо увагу на таких кандидатів як Глянь Іван Данилович та Александрович. Моя думка наступна. Ці вибори для названих  господарників зовсім не потрібні. Іван Данилович, мене радують твої успіхи в вирішенні питань господарської діяльності. І займайся цим довіку. Не лізь в оту брудну політику. Не змішуй політику з бізнесом. За великим рахунком  ти і морального права не маєш, щоб займатися політикою, а ти розклеїв усі зачепилівські стовпи своїм портретом і стаєш схожим на Токаря. Ти думаєш, що це добавляє тобі авторитету? Я в цьому дуже сумніваюся. Зачепиляни ще пам'ятають наслідки трагічного ДТП з твоєю участю за яке ти так і не був покараний. А тепер за тебе будуть голосувати? Наскільки мені відомо, то і присвоєння тобі Почесного громадянина Харківської області підтримують далеко не всі мешканці Зачепилівки. Все це виглядає як пустушка для маляти.

Для Александровича мені жаль однієї строчки в даному тексті. Це з тих хлопців, яким потрібен мандат депутата на всякий випадок, щоб захистити свій бізнес. Але ж патріоти України кладуть свої голови з дещо інших причин.

Про таких кандидатів, як Кривенко і Галій, взагалі говорити не варто. Я сподіваюся, що мешканці Зачепилівки мали нагоду переконатися в тому, що це потенційні злочинці, які свої особисті статки і недоліки в організації тієї справи, за яку взялися, повністю переклали на плечі зовсім не багатих людей. Ті тарифи на послуги водоканалу, які їм вдалося протягти через сесію селищної ради, набагато вищі, ніж в зоні АТО. Так обманювати людей - просто великий гріх. З цього питання вже другий рік як відкрите кримінальне провадження і тільки дякуючи прокурору і міліції  ці діячі залишаються на волі. Та початок цього шабашу був покладений ще за часів Запорожця, який в три рази підвищив тарифи на водопостачання та водовідведення. Саме він поставив хабарника Галія до «кормушки». То ж Кривенко є добрим учнем у нікудишнього вчителя, який був знятий за багаточисленні правопорушення, але при цьому чомусь досі не сидить, мабуть школу все таки продав потрібним людям? При цьому слід наголосити, що ніхто не перевіряє скільки і хто тієї води витратив та скільки при цьому заплатив, адже Кривенко та Галій не контролюють наявність лівих врізок, а вони є - це беззаперечний факт, і вони лягають на плечі нам, звичайним людям, пенсіонерам та трударям, адже ми такі дурні, що заплатимо. Чому це все не висвітлюється в селищній раді, чому нам замилюють очі? А відповідь одна – вигідно для всіх можновладців-казнокрадів.

При цьому слід згадати таких персон-маріонеток як Прокудін О. та Подколзіна О., яких куди не постав всюди згодяться, тільки б владній бізнес-верхівці не заважали. Вони також по партіях як ті миші в коморі шмигають, якби тільки в теплі та нагодовані були.

Слід окремо пройтися по проблемі нашої зачепилівської землі, отих, як кажуть, «сєльсовєтовських» гектарах, багато хто із зачепилян їх мав, але завдяки недбальству місцевої влади втратив. Питання: чому? На це є одна відповідь. Завдяки тому, що ні Запорожець, ні Кривенко не подбали про те, щоб людей повідомити, що коли ти користуєшся землею, то ти ще не власник. Вони просто постаралися замулити очі  зачепилянам запевненням, що це їхня земля. Та спитайте мешканців с. Скалонівки чи жителів вул. Садової, та що там Садової, а й інших, де їх земля? Немає…

Спитайте тих зачепилян, що живуть за рахунок здачі молока, чи їм добре стояти на морозі та вітрі за оті копійки. Невже не можна обладнати якогось прихистку для них, -  це що, коштує великих грошей? А де обіцяні дороги та освітлення? Дякуємо хоча б Світличній Ю. за те, що майданчик на стадіоні постановили та стовпи аварійні в Зачепилівці замінили. А що твориться на старому дитячому майданчику та в парку? Смітник! Та невже владі байдуже на захаращення пустою тарою та битим склом цих місць масового відпочинку, адже там діти. Хоча для них це пустий звук. Адже і в дитячому садку, і в школі затопили тільки тоді, коли вже всі діти похворіли, а вікна пластикові в ясельну групу вирішили поставити саме зараз. Це ж піар!!! Якщо  вже це не відверне Вас від думки проголосувати за діючу владу, тоді не  скаржіться на життя. Адже вибір був Ваш особистий і ніхто Вас не заставляв.

25 жовтня українці будуть вибирати собі не стільки владу, як лише місцевих державних менеджерів. Але в нинішні місцеві вибори деякі політики намагаються довести рівень політичної відповідальності та поваги до виборця, до рівня ідіотизму. Наприклад, такі партії як  УКРОП, Волонтери, Солідарність та Батьківщина позиціонують себе як великі патріоти, борці за Батьківщину. Ми не можемо допустити, щоб демократичний процес волевиявлення громадян перетворився на якийсь ринок магнатів з олігархами.

То ж будемо пильними, шановні мої земляки. Голосувати за отих князьків, що внизу, то є великий гріх.Сьогодні навіть не слід голосувати за ВО "Батьківщину" так як районне керівництво цієї партії на чолі з Крупським І.А., яка фактично являється філіалом партії "Солідарність" і разом "впаривают" нам селищним головою Кривенка Ю.В., який давно втратив моральне право керувати громадою Зачепилівки.

 

Редактор Інтернет-газети "Зачепилівська правда", кандидат в депутати   до Зачепилівської районної ради  від Радикальної партії Олега Ляшка - Віктор Марголін

20.10.2015

Тема: А як хочеться мені не боятися людей.

Сопереживання

Сопереживаючий | 30.10.2015

Ну, як же Ви, пан Маргоша, у ролі депутата? Що, не вибрали? Ганьба тобі! А чому ти не пишеш, хто в партіі "ВІДРОДЖЕННЯ", хто це намагаеться нас відродити? Не ТОКАРЬ-АЛКАШ, вбивця та ще й наркоділець ,а може Вася Кутицький - перший браконьер на селі? Хоча він же у нас мисливець і очолює цю службу.Так, що простому грішному на полювання НІ-НІ. Зате він дружбанів своіх з усього світу возе в Зачепилівщину. Озеро у Червоному жовтні захопив у власність, бідолашним корівкам у спеку води напитись не дає. Зате язик добрий має. І гряз'ю людей поливать уміє. А ви спитайте в ресторанах Харькова або Дніпропетровська відкіль дичина поступила.У відповідь почуєте - як відкіль,від угідь Зачепилівщини. Із нього у військовий час війшов би хороший поліцай або ще кращий староста! Стріляв би в людей як у зайців,та косуль. Кажуть, ще й свата на той світ відправив, бо він же здоровий як бик з красними налитими очима, а той не зрозумів скільки депутатство коштує у ЧАРКАХ. Отакий він Кутицький Вася - борець за правову і демократичну Неньку Матір. Маргоша, а скільки тобі заплатив Зубарь? Хвате на круїз "Навколо світу" ? У тундрі тобі місце, до ведмедів білих і лисиць чорнобурих. І не забудь узяти фотоапарат. Зроби фото з собаками тими ,що в упряжки запрягають, і ногу добре задери, щоб чоловіче достоїнство твоє видно було. Помісти на своєму смердючому сайті і нюхай по-техеньку, бо більше тобі робити нічого! Хай всі подивляться, хоча, де воно в тебе. Один язик брехливий та шкура продажна. Та ото очки тобі Бог послав -думав, що ти маєш розум,а ти з нього давно вижив. А гроші, що тобі дав ПАН Зубарь, віднеси і здай в касу Поссовета, хай підуть на покриття платежів людських за воду. Нікчема ти! За що не возьмешся - КРАХ. А люди тебе не забудуть та труну тобі даром дадуть, і вінок на шию твою повісять.Так що дерзай Віктор Наумович!

А вибори були?

Іван | 27.10.2015

Таке враження, що в мене на окурузі вибори не відбулись.
Всі ті, на кого жалілись люди, всі ті, що крали землі і бюджетні кошти, всі залишились на своїх місцях.
Люди, ви здуріли?
Тішить те, що ці вибори на 2 роки і можливо за цей час свідомість нарешті прокинеться.
А ми - далі до роботи, під шквалом критики і бруду від людей, які хочуть змін, але не хочуть самі мінятись.

А як хочеться мені не боятися людей. статтей

Виборець | 26.10.2015

Шановний пане редакторе! Поясніть будь ласка чому на сторінках Вашої газети немає результатів виборів. А може Ви не хочете нас порадувати тим. що Ви нарешті стали депутатом обласної чи районної Ради і ми жителі Зачепилівщини вже почнемо з Вас питати, що Ви плануєте зробити нарешті для нас добре і швидко.

Re: А як хочеться мені не боятися людей. статтей

Победа)))) | 26.10.2015

Селищний голова

Изберком | 26.10.2015

ЮРИЙ ВИКТОРОВИЧ!!!!! ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Селищний голова

Юра | 28.10.2015

Та пішли ви всі на хуй!

Re: Re: Селищний голова

селищному голові | 29.10.2015

так держать Юрій Вікторович, вся блядота по списку обісралась,а особенно кобилиця, невдалося пошаманить тварюці,здохла-вся, посилай їх усіх

Вибір

Іван | 26.10.2015

Зараз Гляні з харківськими сбушниками вкидають) Просто зараз. О 3-ій ночі. Добраніч, зачепиляне!

Re: Вибір

Проти всіх | 26.10.2015

Іване, а вам завидно, що не ви з ними п"єте?

Re: Вибір

Победа)))) | 26.10.2015

Что вы пиздите.это 100% ложь.вы просто поняли что вы все со своими кандидатами обосрались.теперь вы пойтесь.дебилы

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок