А «Зачепилівська правда» комусь муляє.

04.05.2017 11:47

А «Зачепилівська правда» комусь муляє.

(Голос із підпілля)

 

      Шановні читачі.     Я  хочу вести мову не стільки про мене особисто, як про долю нашої газети. Хоча, якщо розібратися, то провести лінію розмежування не так уже й просто.

Коло п’яти років я витратив на створення певного іміджу газети. За цей час я переконався в тому, що нашу газету читають не тільки в Зачепилівці, іа і далеко за межами України. Стосовно  моєї роботи, як редактора газети, я отримував навіть похвального листа від Мирослави Гонгадзе. Це для мене є важливим, але не головним. Я ж перед собою ставив завдання підняття ділової, економічної, соціальної активності моїх земляків. Та, нажаль, похвалитися якимись успіхами в цій справі я не можу. Причин такого явища немало. Як нам відомо, все починається з голови. Все наше суспільство ніби якесь заторможене. Та маючи більше гордості ми мали б уже на весь голос заявити про те, що нам соромно жити в країні, де земля не здатна прогодувати на кращих у світі чорноземах свій народ. Керівники нашої країни мало не з шапкою побираються по світу щоб захистити перш за все себе від людського гніву всередині держави. Добре, що є в нас  патріоти, які не жаліючи свого життя і обороняють нас на сході України.  І як прикро визнавати  безкарність колишнього прокурора району Твердохліба, який у своєму робочому кабінеті на третьому поверсі з особливим пафосом заявляв що скоро такої країни, як Україна, не буде. І куди  тільки я не писав про цю злочинну діяльність цієї паскуди-сепаратиста  - результат нуль.. В що я мушу після цього вірити? Хто нам прийде будувати цивілізовану демократичну Європейського зразка країну?

Не можу  не згадати «самовіддану» працю  судді Огієнка. Цей роботяга отримує коло 20 тис грн. на місяць і працює інколи в середу і четвер. Цей суддя виносить «за так» любі судові рішення, які потрібні слідчому слідчому  Стрільцю С..  За цим процесом я спостерігаю давно і висловлюю своє переконання, що Огієнко в цьому процесі отримує хабарі. Нажаль, голова суду тільки руками розводить і говорить: «А що я зроблю?». І щоб мені закрити рота та знищити «Зачепилівську правду» Огієнко знайшов в одній із статей газети мій недоречний вислів на свою адресу, як судді. Як результат його заява в прокуратурі, проти мене відкрита карна справа, проведений 17.02.2017 р. обшук, забрали комп’ютер,принтер, ноутбук, флешки,журнал. Все це поїхало на експертизу в Харків. За цей час зі мною жодного разу ніхто навіть не поговорив. Та слідчий з Краснограда Субачева прислала мені повістку на 05.05.2017 р. щоб я в якості свідка явився до неї. Я ж продивився  кримінально-процесуальний Кодекс і не знайшов такого щоб можна було у свідка арештовувати майно. То про що це говорить? Ця слідча дама –майор, я пам’ятаю, приїздила з метою спасти  так називає мого суддю  Огієнка від неминучої погибелі. З цією метою вона разом зі своїми орлами знімали на камеру і світили прожекторами в мій погріб шукаючи комп’ютери газети «Зачепилівська правда». До речі, в рішенні суду такого дозволу немає. Після цього я Красноградських прокурорів і поліцаїв вважаю за психічно хворих людей, яких відібрали для Зачепилівки в результаті довгоочікуваної реформи. Мені видається, що в цій державі щось робиться не так, не для людей все це затіяно. Мордовороти, і їх місце в АТО, яким держава кожен місяць сплачує по 10-20 тис грн. по суті катують тих, хто отримує по 1,5-2 тис. При цьому ніхто із них ні за що не відповідає. Щоб отримати відповідь на заяву до обласної поліції я змушений був телефонувати на «гарячу лінію» в Київ. Я можу собі тільки уявити радість місцевих можновладців в результаті такого нашого злиденного та безправного життя. Практикою вже давно доведено, що чим народ бідніший, тим простіше ним правити. Тому, як мовчазний протест, розумніші люди масово покидають країну в пошуках справедливої платні за свою працю.

Про  історію з паном Огієнком, коли я вимагаю в суді надати мені копії звукозапису двох судових процесів в яких цей хамло по-звірячому кричав на мене, погрожував вдруге оштрафувати мене, ховав фальшований Стрільцем документ, вигнав мене з зали суду, оштрафував мене на 2 тис грн. і я на протязі трьох місяців не можу отримати ті копії. Я думаю, що голова суду Бойко Г.В. також уже пересидів, давно доробився до «ручки» і йому пора «подякувати» за його  багаторічну, плідну, для себе, діяльність. І поки ми всі це не зрозуміємо справи на краще у нас не підуть. Ми повинні дружно сказати всім пузатим і не дуже пузатим: « Досить. Ми також люди».

Сьогодні я не за себе турбуюсь. Якщо мене навіть на пів року помістять за грати, то через пів року газета все рівно буде виходити і буде ще більш цікавою, так як я наберуся певного досвіду. Та все ж я вважаю, що справа затіяна Огієнком не має жодної судової  перспективи. Його дур ніяк не може пройти через сито Європейського суду з прав людини. А слідчому і прокурору прийдеться почитати ст.. 372 КК України – притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності. Так має бути в демократичному суспільстві за яке боротися – наш громадянський обов’язок, якщо ми хочемо щоб про нас згадали потомки. Чи не так? А сьогоднішні прокурори і слідчі – це 90 процентів пародія на те, що повинно в нас бути. Та коли ми дивимося на те, що відбувається в Києві, то не варто дивуватися стосовно «любові» Гляня Л.Д. і Ружинської до «Зачепилівської правди». Я на них дивлюся як на людей випадкових і тимчасових при владі. Але все життя так не буде. Дасть Бог, що і на нашій вулиці буде свято. Я в це свято вірю.

І останнє. Чи закони у нас такі, чи прокурори зі слідчими, але я не розумію їх логіки: як я можу бути свідком у своїй карній справі? А як думаєте Ви?

 

Редактор – Віктор Марголін, 04.05.2017 р.

Тема: А «Зачепилівська правда» комусь муляє.

статтей не знайдено

додати новий внесок