Зачепилівські "клоуни" намагаються смішити, а воно аж ніяк не смішно. А плакати хочеться, так це точно.

22.11.2016 00:12

 

Зачепилівські "клоуни" намагаються смішити, а воно аж  ніяк не смішно.

А плакати хочеться, так це точно.

 

Шановні читачі. Ми з вами давно знаємо, що сльозами горю не поможеш. Та все ж давайте поговоримо. Так уже в нас виходить, що ми знову помилились і повибирали собі поводирів, на яких і очі не дивляться. А гарно обіцяли…

Я пригадав, правда не дослівно, як ще в 19 столітті один відомий барин жив в Парижі і до нього завітав один з відомих тодішніх письменників. От барин і запитує гостя: "Как там поживают в России?" Гість при цьому зумів пояснити одним словом :"Воруют".

До чого я все це веду - постараюсь пояснити на місцевому прикладі. Почну з водоканала. Таких тарифів ви не знайдете на цій планеті. Отже дурять і крадуть. Візьмемо домоуправління. Судовий спір ще не закінчений, але є сумніви  щодо законності збирання коштів за обслуговування димовентиляційних каналів пічниками. В РДА і районну раду в мене відпало бажання ходити бо там говорять красиво, а як до діла… Далі,читаємо в коментарях про баснословні  премії в районному фінансовому управлінні і ви думаєте що хтось заперечив з даного питання. Пішов я до пенсійного фонду з питанням про перерахунок пенсії і знову без суду не обійшлося. Заплатив я 580 грн. за розгляд справи в суді. В підсумку : кошти за судовий збір не повернули, а під час перерахунку хоч на 60 грн. а одурили. Таку вже державу побудували. Далі, пішла одна жіночка до слідчого щоб визнав її потерпілою по справі - не можна, пішла в суд - також не можна, треба писати апеляційну скаргу. Звертатися сьогодні до прокурора - це зайва втрата часу і нервів. Всі перелічені посадові особи отримують пристойні заробітні плати, а добросовісної роботи від них не чекайте. Тому і заголовок у мене такий вийшов. Дурять , брешуть і крадуть. Краю цьому я не бачу. І мовчати гріх. Тому я вирішив звернутися до одного із київських чиновників. Прошу прочитати.

                                                              Міністру МВС України

                                                              Авакову А.Б.

 

Марголін Віктор Наумович –

проживаючий  в сел. Зачепилівка,

вул. Українська 8, кв. 9,

Харківської області, тел. 5- 18 - 43,

 066-71- 68-753, інд. 64401,  mailto:margolin4600@mail.ru,

редактор  Інтернет - газети

 

С К А Р Г А

 

Шановний пане міністр. В свої 70 років та маючи стаж державної служби в 30 років я маю моральне право вести мову про наслідки реформи в органах прокуратури і міліції. Як на мене - це є відверта "лапша на вуха" всьому українському народу щоб вам самим залишитися при посадах. На прикладі роботи прокуратури і поліції в смт. Зачепилівка я не бачу  жодних позитивних змін. Майже все те, негативне від старої системи, знову запрацювало у наших поліцаїв.

Щоб моя розповідь була більш конкретною я постараюсь зосередитись на роботі молодого капітана поліції Стрільця С.В., якого вирішили відіслати на курси підвищення кваліфікації. Одне, що мене вражає, так це те, чому можна навчити вчорашнього випускника відповідного учбового закладу, ублюдка, який ось так себе зарекомендував. А не дай Бог йому дадуть майора, то це вже майже начальник районної поліції, нас чекає кошмар. А його місце - на лаві підсудних, і доволі давно. Тут без конкретних прикладів і стопроцентних доказів мені не обійтися. Отже, поїхали:

1.     Справа №12013220290000028 щодо незаконної порубки лісу на території с. Руновщина. Злочин влаштували колишній голова РДА Кобильська і прокурор району Медяник. Перша дама забігла безвісти, а прокурор працює в м. Лозова. Вони придумали лісу болячку і спасли його собі в кармани. За моїми заявами декілька разів відкривалась карна справа, яка згодом закривалася Стрільцем, прокурором і суддею. Мафія, що тут поробиш.

 

2.     Справа № 11кп\790\2123\15. Апеляційний суд Харківської області скасував постанову Красноградського суду про засудження гр. Криничного до 10 років ув'язнення через відсутність доказів його вини. Зачепилівським слідчим без різниці кого посадити, аби діло закрити. Це вже не є непрофесіоналізм. Це є злочин перед правами людини. Таким чином підозрюваний вже два роки в СІЗО, а за що - не відомо. Ні прокурори, ні слідчі в нашій країні за свої злочинні дії не відповідають.

 

3.     Треба було тільки бачити як працівники міліції разом з прокурором в судовому засіданні відмовлялися від звинувачення на адресу Криничного В. по іншій справі. Та перед цим пів року хлопця мордували відкритою карною справою. Керівник слідства Стрілець не поніс за ці злочинні дії жодного покарання. І тим більше, що Криничний має довідку від лікаря про те, що він є хворою людиною.

 

4.     Справа № 12015220290000088. Вартує належної уваги оцінка закриття карної справи по дільничному міліціонеру Шевченку О.Г., який незаконним шляхом проник в житло до хворої та побитої Коробки Н.Л. і заставив її їхати на суд в сусідній район, без повістки в суд, без належних правових підстав. Варвари, кровопійці, або просто поліцаї  українського народу. Для проведення слідчого експерименту на виклик прокурора  не відреагував. Подонок.

 

5.     Справа №42015220290000001. В Зачепилівській міліції практикують такий метод розслідування карних справ, як вибивання показів. На більше розуму не вистачає. Три дні тримали в приміщенні районної міліції Коробку Н.Л. - інваліда дитинства, яка погано чує та має діагноз - олігофренія. Це вже не міліція, а відверті фашисти.

 

6.     Справа № 12016220290000232. Ця ж молода жінка була по звірячому побита. Рентген показав поламані ребра. Сама Коробка не здатна захистити себе в міліції, в суді і свекруха написала заяву щоб її слідчий міліції Р.В. Білецький визнав потерпілою по карній справі. І цей нелюд відмовив їй. Слідчий суддя також. І тільки апеляційний суд 31.10.2016 р. розглянув скаргу Ісакової Т.Д. і задовольнив її прохання. Далі знову дорога до суду, який нічим не кращий від поліції. Звідси питання: на кого працюють нинішні поліцаї? Це навіть не є непрофесіоналізм. Це є підлість душі слідчого, працівника правоохоронного державного органу. Слідчий ігнорує виклик до суду. І, нажаль, ця "хвороба" є невиліковною. Тому юридична інфляція у нас перемагає здоровий глузд. Стрілець хіба про це нічого не відає?

 

7.     Справа № 120122202290000008. Третій рік розслідується карна справа відкрита по відношенню адміністрації місцевого водоканалу за безпідставне , захмарне підвищення тарифів на воду та водовідведення. Як ведеться розгляд справи - оцінку цій справі надав апеляційний суд. Копію судового рішення я додаю. Такого ідіота - керівника слідства, полудебільного та безвідповідального капітана поліції важко навіть уявити. То кого захищає нинішня поліція? А люди весь час, роками сплачують по 52,49 грн\куб., оформляють субсидії. Таких розцінок немає і в зоні АТО. За таку роботу в поліції не варто тримати і трьох днів. Сидять тільки хабарів чекають.  Мною було зроблено все можливе, щоб допомогти розкрити злочин. Та все марно, рогом упираються придурки… Ця справа наглядно демонструє всім нам як місцева мафіозна влада шанує ідеали Майдану. Мій досвід, як спеціаліста з вищою економічною освітою, цим проходимцям не потрібний.

 

8.     Справа № 12016220290000188. Четвертий місяць пішов як відкрита карна справа по факту шахрайства коли пічники-газовики  обслуговуючи димовентиляційні канали в будинках збирали з громадян кошти. За перші два місяці наші слідчі не спромоглися навіть опитати керівника домоуправління. Кому потрібна така робота в поліції? Це бездарі, чи шахраї?

 

9.     Під час розслідування карної справи по Криничному в його домі для експертизи було забрано два мішки одежі. Коли підозрюваний був осуджений його мати пішла до місцевої поліції за речами сина. Та навіть у присутності прокурора в них не було чого віддавати.  Кращі речі були просто розкрадені, а гірші згноїли. І хто за це має відповідати, коли в поліції більшість - це вори. Справа знаходиться на розгляді в суді. Невже Стрільцю і це зійде з рук?

 

  10.   08.11.2016 р. я заявив прокурору  і в поліцію про скоєний екологічний злочин  в селищі. На свалці, яка знаходиться метрів за 250 від помешкань Зачепилівки,  невідомі особи  вивезли коло десятка машин шулухи від переробки соняхів і підпалили. Такі дії я  розцінюю як забруднення атмосферного повітря - ст.241 КК України. Станом на 21.11. жодних мір реагування не прийнято. Я отримав лише "висновок". Моє повідомлення про скоєний злочин до ЄРДР не внесено, нюхайте люди добрі. Ось така зараз поліція, кого вона захищає - залишається таємницею і дуже невеликою.

 

11. Безконтрольність і безкарність серед працівників міліції та поліції призвела до того, що майор Шевченко О.Г. почав розповідати мешканцям Зачепилівки про те, що він застрелить мене за мою писанину. Про це я вам пишу не задля того щоб мене уберегли, а тому що такі подонки попроходили всі ваші реформаторські перевірки і, очевидно, за хабарі стали кращі серед кращих працівників нової поліції. Вони знають що і з коноплею треба робити. Люди "досвідчені".  Правда, на моє зауваження портрет Шевченка був знятий з Дошки Пошани в районному відділі. На що впливає підполковник Лоботенко - я взагалі зрозуміти не можу. За які гріхи до нас попав полковник Ліхачов і за що вигнали підполковника Харченка - жодного пояснення громада району не має. А заробітну плату всі отримують від народу. Так не чесно.

 

12. Дещо раніше майор Шевченко узаконив продажу на біржі недобудовану трьохповерхову школу, так як видана ним постанова стверджує що ніяких порушень при цьому немає. В результаті десятки мільйонів вкрадених державних коштів перекочували до тих, хто сьогодні затрудняється в складанні декларації . За це капітан став майором, а там і до генерала не далеко.

 

13. За моїми даними велика група мешканців села Руновщина Зачепилівського району зазнала рейдерської атаки бізнесмена з сусіднього району. Той весною передіскував їхнє поле озимої пшениці і посіяв кукурудзу. Люди за допомогою звернулися до районної поліції, справою займався Стрілець. Урожай з поля давно зібраний, а належної відповіді люди так і не одержали. Про їх захист я мову не веду. Спрацював принцип - конфлікт інтересів. В того бізнесмена працюють батьки Стрільця.

 

14. Цей перелік можна продовжувати до безкінечності. Та я категорично проти передачі розгляду моїх питань до Харківських корупційних бюрократичних кабінетів. Я дозволю собі звернутися до вас з проханням наступного плану: переконайте мешканців Зачепилівського району в тому що в бездіяльності Стрільця відсутня корупційна складова. Це справа вашої честі. По іншому не можна.

 

Пане міністр. Всі описані мною факти не є якоюсь таємницею. Про них своїм читачам регулярно сповіщає на своїх сторінках Інтернет-газета під назвою "Зачепилівська правда". Нажаль це не стимулює ваших підлеглих до кращої роботи. Вони дозволяють собі нагло ігнорувати вимоги КПК України, конституційні права людей, розумні строки розгляду справи. І щоб ви мене не відправляли до прокурора, до суду я вас запевняю, що там сидять такі ж кровожери, як і ваші. І куди вже звертатися - люди вже не знають. Одне є зрозумілим, що за таку роботу багатьом нашим поліцаям пора сісти на лаву підсудних, і в першу чергу Стрільцю С.В. Так далі працювати на відповідальній державній посаді не можна, це є злочин перед українським народом.

Якщо у вас інша думка, то ви повідомте мені, а я про це розповім своїм читачам. Якось раніше в район хоч інколи приїжджала виїзна приймальна обласного керівника міліції, а зараз ні до кого достукатися неможливо. Стало в районі гірше, ніж при януковичу. Я в районі вже місяць не можу попасти на прийом до  районного керівника поліції, пана полковника. Та виявилося що він уже в Харкові керує. Ось такий у ваших зв'язок з народом. То, можливо, і вам є потреба задуматися куди ви нас ведете. Адже в народі говорять: який піп, то таке і кадило. Дякуючи вашій реформі ми отримали не тільки поліцію, а і настоящих поліцаїв.

Чекаю на вашу об'єктивну оцінку справ в Зачепилівській поліції та ваші плани по боротьбі з явним "бардаком" в цьому державному органі. При цьому я хочу вас попередити, що формальна відписка ні мені, ні моїм читачам не потрібна. За 15 років я маю їх сотні. Мені відома ціна роботи органів прокуратури, я сам був осуджений по карній статті, а за що не знаю. Отже, суд мені, як контора, також відомий. То ж будемо вести мову по совісті і по ділу. Далі так жити і працювати ми не маємо жодного права. Нам наші потомки цього не пробачать.

Український народ ще вправі сподіватися на те, що ви щось здатні для нього зробити.

 

Додаток: - постанови апеляційного суду від 17.10. і  31.10.2016 р.

               

 

З повагою: Віктор Марголін - редактор газети.22.11.2016 р.

                                                             

 

Скажу відверто, що великих надій щодо об'єктивного розгляду названих питань я не маю. Але…, щоб совість не мучила.

 

Редактор - Віктор Марголін, 22.11.2016 р.

 

 

Тема:Зачепилівські "клоуни" намагаються смішити, а воно аж ніяк не смішно. А плакати хочеться, так це точно.

а судді хто?

зачепилянин | 26.11.2016

я мало знайомий з панами Стлільцем та Шевченком,але те,що їх лае засуджений судом злодій,безсовістний коммуняка та стукач кгб дае мені підстави думати,що вони чесні люди.марголін завжди знайде та підтримае негідника,адже вихваляв він того омельченка,який безсовісно обікрав загиблого воіна ато і саме марголін назвав великим політиком кровавого пастора турчинова,який винний у розвьязанні громадянскої війни на Україні

Re: а судді хто?

Марголін В.Н. | 26.11.2016

Шановний. Ваше щастя в тому, що ви їх не знаєте і знаходитесь на площадці свободи та ще і анонімно. Тому з вами в дискусію я вступати не планую і на ваші домисли і фантазії мені відповідати не варто. Ви цього не заслуговуєте. Якщо ви з моєю позицією не згодні, то ніхто вам не забороняє створити свою газету, а люди розберуться кому довіряти. Тому подальші ваші дурниці і брехні будуть видалені, як непотріб. Редактор.

Re: Re: а судді хто?

зачепилянин | 26.11.2016

моя відмінність від Вас в тому,що я пигу не з метою когось обгавкати,а від душевног8о болю за долю України

Re: Re: Re: а судді хто?

азов | 26.11.2016

як же багато розвилося всіляких зачипилян,совістей та їнших манулів(хоча давно його не бачив,можжливо бешений коммуняцкий котяра вже подох)всюди зрада і в Киеві в уряді і в Зачепилівці,всі спекулюють і всі бажжають одного-влади.Потрібен новий майдан,без зрадників типу порошенко,яценюк,аваков,і без коммуняк типу марголін та його друг манул .Зраду геть.Слава Україні

Re: а судді хто?

кащенко | 27.11.2016

Якщо ти називаєш Стрільця та Шевченка чесними то ти зними з однієї когорти .А ті кому прийшлося з ними спілкуватися згідні з Наумовичем .

Re: Re: а судді хто?

зачепилянин | 27.11.2016

лягаві вони і е лягаві,ну не вони моя проблема,а проблема в дебільній майданутій владі,задницю якої з великим усердям лижуть всілякі марголіни

а ви прагнули іншого?Вас же попереджали.

совість | 26.11.2016

Намович,а скакаючи на майдані,ведучи до влади фашиствуючих майданутих дебілів(парубій мае медичний діагноз-розумова відсталість і інші не кращі)підтримуючи убивців та ворів В чекали іншого.Доки майдануті при владі іншого не чекайте.До чесних людей,яких,я впевнений більшість на Україні:заради майбутнього ваших дітей боріться з майданутими і словом і ділом і навіть зброею

Re: а ви прагнули іншого?Вас же попереджали.

EXIT! | 29.11.2016

Навіть зброєю!?
А ти хоч знаєш, до чого призиваєш?
Ось такими закидами треба займатися вже СБУ!!!
Ти хоч знаєш, що таке зброя, га?!!!
А чи готовий ти зі своєю зброєю до того, якщо я візьму зброю до своїх рук офіційно і стану проти тебе відстоювати свою неньку Україну?!!!
Ти впевнений, що зможеш вижити?!
Чи знаєш ти, що таке бойові дії? Ти..... Ганебна наволоч!!!
Убиватиму дуже медленно - підранком пускатиму так, щоб мамка побачила, як ти - сука помератимеш, і жоден лікар на цьому світі тебе вже не спасе! А я це вмію!!!
Бережися падло. І сто разів подумай, перед тим, як щось подібне навіть просто подумати!!!

Боже! Бережи україну від такої гадини!!!

Re: Re: а ви прагнули іншого?Вас же попереджали.

совість | 04.12.2016

в афгані мені вже погрожувала всяка наволоч,будь ти проклят,що таке бойові дії я знаю,а ти сміливий лише з беззахисними мирними жителями донбасуМоли свого бандитського бога щоб зі мною не зустрітися

Re: Re: Re: а ви прагнули іншого?Вас же попереджали.

манул | 04.12.2016

якщо Ви будете собачитися між собою,то скоро станете колоніею якогось парагваю з гвінеею,а владу треба міняти,бо Україна гине,а ви все грезетеся,яко псюри,а хто підтримуе владу той зрадник України

1 | 2 >>

додати новий внесок