Авторитет нашої лікарні зростає не по днях...

08.04.2014 13:45

Авторитет нашої лікарні зростає не по днях…

 

Спочатку я хотів би перед читачами оговоритися відносно того, що зі здоров’ям кожного треба рахуватися, відноситися до цієї справи досить делікатно і тим більше насміхатися – то є великий гріх. Ми всі ходимо , як кажуть, під Богом. Ми не знаємо що може відбутися із кожним із нас в любу хвилину.

Цю тему мені підказали  мої земляки, телефонуючи мені  додому. Справа в тому, що цілий ряд голів РДА із Черкащини скопом їдуть на лікування до Зачепилівської лікарні. І не у Феофанію їдуть, а до нас. Якщо справи і далі так ітимуть, то слід чекати на лікування  саме в нас і колишнього Президента Януковича.

Колись тим хто їхав на постійне проживання до США, в Канаду, до Ізраїлю і т. д. говорили так: «Там краще жити, а умирати краще тут, дома». Це звичайно ж жарт, в якому є доля правди. Та, дай Бог здоров’я тим, хто потребує лікарської допомоги. Люди, можливо, здоров’я втратили виборюючи нашу з вами свободу.

Тепер я маю намір від медицини повернутися до політики. Тут я вільний в тому, щоб висловити свою особисту думку відносно подій в нашій державі. В зв’язку з подіями на майдані в членів партії регіонів з’явилася епідемія, говорять діарея. Це така хвороба, яку треба негайно лікувати. Краще це треба зробити за кордоном. Все дуже просто. Пакуй валізи і вночі, в тайні від усього народу, сідай у свій літак і пір’їна тобі в жопу. Ця рекомендація більше підходить для тих, хто знаходиться близько до Президента країни, хто зумів сколотити відповідні кошти. Діарея любить гроші, доляри. І чим їх більше,тим краще. Це діє як сучасні антибіотики. В результаті їх вживання тобі можуть і єфір надати, щоб ти міг нагадати світу про своє ще не втрачене існування. Там навіть можуть тобі написати що треба говорити. Можливо знайдеться хтось такий, що повірить.

Особисто я придивляюсь до членів партії регіоналів і не бачу там здорових людей. Вони всі якісь такі, пришиблені. У них викривлене світосприйняття. Вони якісь однобокі. Чи то на них Чорнобиль подіяв, чи що. У Президента з головою щось не так, він із нею не дружить. Він поважає лише російського Президента. А ми, 45 мільйонів громадян – для нього ніхто. Якщо послухати пана Добкіна, так він «цікавіший» від Кернеса. А що вже торкається пані Кобильської, то я сподіваюся, що вона намагатиметься ще виринути під якимось  демократичним прапором, якщо не знайдеться для неї путнього прокурора. Вона мені заявила, що тоді їй ніяк було говорити, а тепер у неї руки розв’язані… Кому це піде на користь  - подивимось.

 

Редактор – Віктор Марголін, 01.03.2014 р.