Більшої наруги над зачепилянами, як повернення Кобильської, важко придумати.

05.08.2014 20:01

Більшої наруги над зачепилянами, як повернення Кобильської,  важко придумати.

 

Шановні читачі. Упаси Боже щоб я  накликав на вас подібну наругу. Таке може хіба приснитися тільки в самому кошмарному сні. Це вона ходить розкланюється і робить вигляд ніби нічого не трапилося. А ми пам'ятаємо її революційну ходу. І сказати , що ця жінка абсолютно бездарна - я не можу. Щось таке в ній таки є. Але оте щось, очевидно на першому місці із розряду непомірної жадності, якраз і згубило пані "золота ручка". Вона мало чим відрізняється від свинопаса Білика із Бердянки, який також уміє чужі гроші рахувати. Та про це я розповім іншого разу. А нагода таки з'явиться.

Що можна сьогодні почути серед людей. Думки різні і на першому плані це війна в яку нас не питаючи втягнули вікові браття і сестри з Росії. Одним розчерком пера була перечеркнута любов і повага один до одного двох братніх народів, які виховувалися не одне сторіччя. Знайшлися нелюди в яких піднялася рука на організацію братовбивчої війни. Більшого злочину над людством придумати неможливо. На це здатні лише диктатори зі своєю хворою фантазією. Нажаль, далеко не всі в Росії здатні адекватно оцінити ту ситуацію в якій ми всі разом знаходимося. Імперське мислення багатьом не дає покою. Нездатність російського керівництва навести лад у себе вдома якраз і штовхає зграї бандитів і мародерів на священну  українську землю.

З іншого боку слід визнати, з різних причин, - це нездатність керівництва нашої держави до проведення реформ, до реальної боротьби з корупцією і т. д.  Мені не варто вам розповідати який ми маємо парламент. Всі свідомі і розумні люди все це бачать. Мало де таке в світі ще відбувається. А відбувається тільки тому, що в Зачепилівці нікуди не подівся політичний екстаз, який демонстрували солідні молодиці від партії регіонів під час підрахунку голосів за пана Гіршфельда. Згадайте, люди добрі. А хочемо життя такого як у Європі. А мислити по-європейськи нам не дано. Ось вам і реальна проблема. Хто нас переробить?

Я часто розмірковую над цими питаннями. Тому поділюсь із вами ще такими думками. Декілька років у нашому районі  працював, якщо можна так сказати, на посаді прокурора району - Медяник Олексій Анатолійович. Носить він погони підполковника, а для мене він виглядає як бандит із під мосту. Ось цього роботягу в органах прокуратури, який в Зачепилівці не залишив жодного позитивного сліду, перевели працювати в Лозову. Якби перевели в Славянськ, то я ще міг би якось погодитися з таким рішенням. А так досвід бездарної, безконтрольної та безтолкової роботи цього правника буде поширюватися в значно більшому регіоні. Навчився хапати в Зачепилівці,  а далі піде як по маслу. Лозівчани матимуть можливість на своїй шкурі вивчити досвід роботи прокурора Медяника. Я тільки дивуюся як на такий крок і так просто іде прокурор області Синчук і Генеральний прокурор України. Та після такого переміщення Президенту України  треба їх усіх разом перемістити так, щоб ми їх шукали і не знайшли. А вони всі разом доють Україну безмірно і безкарно, а ми дивимося і мовчимо.

Ось в такий спосіб я вирішив звернутися до Президента України. Я написав йому листа. Чи є в нього час його читати - я не знаю. У нього є питання і більшої ваги в державі. Я розумію. Та все ж прошу прочитати.

 

Президенту України

Порошенко П.О.

 

Шановний Петре Олексійовичу!

 

До Вас вирішив звернутися мешканець селища Зачепилівка Харківської області, громадянин України. Мені майже 68 років, ветеран праці. Мій трудовий стаж тільки на державній службі складає 30 років, я маю вищу економічну освіту та мізерну пенсію, їжу на мопеді.

Повірте, Петре  Олексійовичу, що все це я розповідаю про себе не з метою отримання якогось "портфеля". Ні.  Просто душа і серце болить за майбутнє нашої України, наших онуків. Мені залишилось не так уже й багато топтать цю землю, а тому хочеться поговорити з вами саме на цю тему. Я чудово розумію і достойно оцінюю Ваш мужній крок, коли Ви підставили своє плече всій Україні. Дай Бог Вам здоровя на цій не легкій і надзвичайно відповідальній праці. Під час останніх виборів мене також запросили попрацювати до районного штабу і ми разом отримали хороший результат. Я був на зустрічі з Вами в Харківській юридичній академії. Ось такий у мене вийшов вступ. А тепер по-ділу.

Минуло майже пів року як ми всі здихалися злочинного режиму Януковича. Нас втягли в кроваву війну. І в цій ситуації знаходяться люди які задають питання: а що, домайданилися, у Європу вам захотілося? Звичайно, що це не є наші доброзичливці. Все це є зрозумілим. Але коли ми проводжаємо на реальну війну своїх земляків, то хочеться вірити в те, що все це не даремно. Світ розвивається і Україна вистоїть.

Та в цей же час нам усим слід оглянутися і задуматися. Що відбувається бодай в районі. А нічого особливого. Голова РДА - Подколзіна О.В. як керувала, так і керує. Прокурор Медяник як обкрадав район, так і продовжує це робити і далі. З трьох суддів я не можу похвалитися жодним - це ті, хто реально править в районі. Начальник міліції продовжує виконувати злочинні накази прокурорів і т. д.  Тобто, люди в реальному житті не відчувають якихось реальних, позитивних змін. В головах людей заглохла революція думок і сподівань. Далі Допи і Гепи на Харківщині нічого не просувається, нічого не змінюється.

Давайте ще повернемося до особи голови Зачепилівської РДА, що це за державний службовець - Подколзіна О.В.   Вона ж на протязі останніх років декілька разів міняла членство в різних партіях і , як правило, перебувала там, де їй пропонували  керівну посаду. Нічим особливим Подколзіна О.В. не відзначилась і лише виконувала вказівки зверху – направляла сотні державних службовців до антимайдану. З 2000 року вона знаходилася в «Партії регіонів», з 2004 року по 2009 рік вона член партії «Батьківщина», з 2009 року вона є активним членом «Партії регіонів» за що і була призначена головою РДА.  Подколзіна О.В. особисто разом із головою райсуду Бойком Г.В., колишнім головою РДА Загнієм І.І. організовували в районі тайні зборища керівників з метою підтримки Добкіна М.М. на посаду Президента України перед виборами. Такі речі є неприпустимими.

Тому, підкоряючись вимогам часу, я звертаюся до Вас, Петре Олексійовичу, з пропозицією якнайшвидше прийняти заходи щодо звільнення Подколзіної О.В. з займаної посади. Оперативне вирішення даного питання безсумнівно сприятиме одержанню позитивного результату на наступних  парламентських виборах.  Люди на майдані віддали свої життя не задля того, щоб такі як Подколзіна залишались на керівних посадах безпринципно змінюючи політичні забарвлення. Люди вимагають змін. Складний політичний та економічний стан нашої країни не може бути підставою для  застою на місцях. Повірте, що війна наших чиновників нічому не навчає. Вони привикли красти і якомога більше. Тому потрібні якнайшвидші зміни в керівництві на всіх рівнях. Довіру людей відновлювати нелегко.

Нам разом з вами не слід чекати приходу батальйонів після закінчення АТО під стіни Адміністрації Президента та і під стіни Зачепилівської РДА з метою нарешті змінити саму владу на місцях.

За свою журналістську діяльність я мав уже три серйозних попередження. Та все ж запрошую на сайт: zachepravda.com

Прошу Вас про прийняте рішення повідомити мене письмово.

 

З повагою:    Віктор Марголін із Зачепилівки.

 

05.08.2014 р.

 

 

В даній статті я хочу звернутися до своїх земляків з проханням більш активно брати участь в суспільному житті району і  в роботі самої "Зачепилівської правди". До мене телефонують люди і просять нових матеріалів в газеті. Тому я закликаю нашу газету створювати разом.

 

05.08.2014 р.  Редактор - Віктор Марголін.

Тема: Більшої наруги над зачепилянами, як повернення Кобильської, важко придумати.

хто нами керує

виборець | 06.08.2014

Ти Марголін, розумна людина. Але останнім часом у тебе відсутнє аналітичне мишлення. Причину ти знаєш сам. Так же її знають і всі зачепиляни - і Подколзіна і Борішко і Зубарєв - є пішаками ( ти ж шахматист) в руках Бойка - якого ти останнім часом дуже р"яно відбілюєш. А той свою не королеву так точно,може туру - "дуру" Наталку кинули в "поміч "Гляню" . Тепер вона з Ольгою Мандич та Діминими посіпаками дуже йрму "допомагають". То забор розмалюють, то квітів "насадять". Треба ж довести Льоню до " кондиції" . Щоб або на пенсію пішов, або тиск замучив. Щоб "царь- алкаш- вбивця- ворюга" володарював одноособово. Тоді і тобі повний......

Re: хто нами керує

Гриша | 23.08.2014

А повернення Кобильськоі не тільки ти один очікуєш,ми всі її ждемо,бо мудра все таки жінка

додати новий внесок