Боротися за правду – це справа не з легких.

31.01.2018 17:07

Боротися за правду – це справа не з легких.

 

Шановні читачі. Я розумію, що ніякої Америки я не відкриваю. Нажаль, все це я вимушений доводити на своєму особистому прикладі. А могло б бути значно цікавіше якби ви брали активну участь у створенні нашої газети. А уявіть собі що не я один кричу про те, що у Краснограді менти-поліцаями стали, прокурори перетворилися на відбірних шакалів, а деякі судді, які вимагають до себе поваги, перетворилися на «підстілку»  у  нинішньої злочинної влади. Те, що відбувається в Києві – все схоже на події в Краснограді. Суддя  Рибальченко коло чотирьох разів розглядала мої скарги і клопотання відносно неправомірних дій слідчої хвойди – Субачевої і жодного разу не установила жодного правопорушення відносно мене. Мабуть вона і сама така ж як і  та слідча. Угробили мій ноутбук – подарок внучці і крайнього  шукати повинна обласна прокуратура. Це ідіотизм цілого ряду реформ в нашій Україні, які влаштовують мільярдерів, деяких політиків, ворів різних масштабів, і просто злочинців від діючої влади. Все це  приводить до думки що наша правоохоронна система просто розвалена і країна держиться тільки на уламках бувшої системи і працює вона тільки для того щоб зберегти владу в руках які «нічого не крали».

За останні дні чимало моїх земляків на вулиці і по телефону задавали мені питання: що сталося з газетою? Я пояснюю так. Мої «доброжелатели» роблять усе від них залежне щоб знищити нашу газету. Вони в коментарях пишуть все наполовину з матюками, дають адреси порносайтів і т. д.  Потім вони пишуть на мене скарги господарю Інтернет-ресурсу і звинувачують мене в тому що я не дивлюся за газетою. І таку газету треба закрити. Така їх логіка. В результаті я повинен виправдовуватися і пояснювати дану ситуацію. Якщо ми будемо і далі працювати, то написання коментарів буде мною контролюватися більш ретельно. Для добросовісних читачів це нічим не загрожує. Іншого шляху я не бачу.

Далі, я вважаю за необхідне, варто надати читачам можливість прочитати судове рішення одного із «знасилованих» апеляційним судом суддів славного Краснограда.

 

Справа № 626/2015/17 Провадження № 1-кс/626/37/2018

 

УХВАЛА

5 січня 2018 року                                                    м. Красноград

Слідчий суддя Красноградського районного суду Харківської області Константинов Д.С. розглянув у відкритому судовому засіданні, за участю секретаря Кузнецової О.М., прокурора Бобрицького В.А., скаргу Марголіна Віктора Наумовича на бездіяльність прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви,

ВСТАНОВИВ:

До Красноградського районного суду з Апеляційного суду Харківської області надійшла скарга Марголіна В.Н. на бездіяльність керівника Первомайської місцевої прокуратури, яка полягає у невнесенні відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви.

Свою скаргу мотивує тим, що звернувся до керівника Первомайської місцевої прокуратури із заявою про обставини, які вказують на вчинення кримінального правопорушення, за яке передбачена відповідальність за ст.388, ст.171 КК України.

Прокурор відмовив у внесенні заяви до ЄРДР, тому заявник скаржився до слідчого судді Красноградського районного суду.

15 грудня 2017 року ухвалою слідчого судді Красноградського районного суду відмовлено у відкритті провадження за скаргою Марголіна В.Н.

Ухвалою апеляційного суду Харківської області від 11 січня 2018 року ухвалу слідчого судді Красноградського районного суду Харківської області від 15 грудня 2017 року, якою відмовлено у відкритті провадженім за скаргою Марголіна В.Н. на бездіяльність прокурора щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудо шх розслідувань скасовано, а матеріали за скаргою Марголіна В.Н. повернуто до Красноградського районного суду Харківської області для вирішення питання про можливість її розгляду по суті за відсутності інших процесуальних перешкод та відновлення процедур, передбачених ст.ст. 304-306 КПК України.

Вивчивши надані докази, суд дійшов висновку, що скарга підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.                                                                                                                             л

Статтею 214 КПК України передбачено, що слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, визначається керівником органу досудового розслідування.

Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що керівник Первомайської місцевої прокуратури відмовлено в реєстрації заяви Марголіна В.Н. про вчинене кримінальне правопорушення в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, що прямо заборонено вищезазначеною нормою закону, а тому скарга в цій частині підлягає задоволенню.

Відповідно до ст.ст. 303, 307 КПК України на досудовому провадженні можуть бути оскаржені такі рішення, дії чи бездіяльність слідчого або прокурора: бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного

реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення, у неповерненні тимчасово вилученого майна згідно з вимогами статті  169 цього Кодексу, а також у нездійсненні інших процесуальних дій, які він зобов'язаний вчинити у визначений цим Кодексом.                                                                                                                             •

Відносно прийняття рішення про закінчення арешту та зобов’язання слідчого компенсувати завдані збитки суд відмовляє виходячи з наступного.

Відповідно до кримінального процесуального законодавства України не передбачено зобов'язання в порядку ст.ЗОЗ КПК України прийняття рішення про закінчення арешту майна та зобов’язання компенсувати завдані збитки , ці дії не підлягають оскарженню в розумінні ч.І ст.ЗОЗ КПК України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 214, 303-307 КПК України, -

УХВАЛИВ:                                          ,

Скаргу Марголіна Віктора Наумовича на бездіяльність керівника Первомайської місцевої прокуратури щодо невнесення його заяви про вчинення злочину до Єдиного реєстру досудових розслідувань - задовольнити.

Зобов'язати керівника Первомайської місцевої прокуратури внести заяву Марголіна В.Н. про притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб до Єдиного реєстру досудових розслідувань.                            

У задоволенні інших вимог відмовити. Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя                                                                 Константинов Д.С.

Тепер можна коментувати, бо це є державний документ. І виник він не просто як дар Божий, а в результаті моєї боротьби за мої права на протязі майже року. А сама боротьба ведеться з чиновниками держави яких ми найняли на роботу, яким платимо пристойну заробітну платню і які потім із нас кровушку попивають і я вас запевняю, що нас захищати вони зовсім не поспішають. Варто згадати нашого  доморощеного "полковника" Шевченка і Стрільця Стаса і все стане на свої місця. Ці парні знають що таке хабар, що таке конопелька. Вони як для себе так і для нас будують державу. От тільки вони нас не запитують чи бажаємо ми жити в їхній державі. А так усе окей.  Сидять судді, отримують по 20-30 тис грн зарплати і інколи змушують прокурорів виконувати свої службові обов’язки. Оце і є паразити, чи настоящі черви, короїди, які під корінь знищують слабкі паростки молодої демократичної України.

Я розумію що це ще не перемога так як далі підключаться обласні прокурорчики. Що із цього вийде я постараюся вам розповісти.

З повагою: редактор - Віктор Марголін. 31.01.2018 р.