Час згадати про "подвиги" прокурорів на Зачепилівській землі.

13.07.2015 22:30

Час згадати про "подвиги" прокурорів на Зачепилівській землі.

 

Шановні читачі. Як бачите, нічого дуже нового я вам повідати не збираюся. Та все ж я сподіваюся, що у більшості моїх читачів розкриються очі на деякі факти злочинної діяльності  прокурорів бувших і нинішніх на території нашого району. Те, що творили ці злодюги, не піддається аналізу з точки зору здорового глузду. Їм було дозволено все. Вони були господарями в цьому житті. Та, і мене особисто, їх "каток" не оминув. В той же час відповідати по закону  ці злодії в законі в нашій країні не звикли. Причин цьому багато. Та, я сподіваюся, головною причиною такого стану, як сказав Саакашвілі, є відсутність політичної волі в керівників держави щоб навести елементарний лад в країні. З цим спорити практично неможливо. І коли в  наші дні  в прокурорських кабінетах знаходять сотні тисяч доларів, то про який порядок можна вести мову? Це є суцільний кримінал. Система прокуратури в країні є повністю прогнившою. Я маю сотні листів до органів прокуратури з повідомленнями про правопорушення, але практично всі відповіді, як під копірку, повідомляють, що під час перевірки факти свого підтвердження не знайшли. Подонки. Що тут можна ще добавити? Вони так готові і Україну загубити, та народ країни їм цього ніколи не вибачить. Прокурори в нас стали не державним правозахисним органом, а особливою кастою в суспільстві, де діють переважно чисто бандитські порядки, правила і навіть звичаї.

Я вже раніше писав про цілу галерею прокурорів в приміщенні райпрокуратури,  що красуються на стіні на третьому поверсі, подалі від людей. З того списку я не знаходжу жодної порядної людини. Це Божко, Комар, Добровольський, Медяник, Твердохліб, Гладкіх і цілий ряд інших аж ніяк не шанованих в суспільстві людей. Та жили тут люди в своє задоволення. Про цілу армію їх помічників, які проходили  "навчання" в нашому районі, я вже промовчу. Ці, з дозволу сказати, правники, допомагали старшим по службі дерибанити країну і підбирали крихти з барського столу.

У мене особисто складається думка, що у владних прокурорських кабінетах оті злочини скоюються кожен день і без вихідних. Вони ніби створені для злочинної діяльності. Навіть на законодавчому рівні міліція повністю залежна від думки прокурора і підпорядкована тільки прокурору. Прокурор є процесуальним керівником всієї слідчої роботи в міліції. Та якби все це було на добро.

Враховуючи те, що в країні появляються якісь перші паростки довгожданого порядку та законності в самій системі прокуратури, наміри проведення конкурсів по підбору кращих спеціалістів на посади прокурорів районів, я вважаю за необхідне пригадати дещо із "творчої праці" прокурорів нашого району. Я сподіваюся, що моя інформація повинна послужити не тільки тому, щоб оті хлопці не попали в обойму "надійних" прокурорів, а в якійсь мірі навіть відповіли за скоєні злочини на Зачепилівській землі. Отже , я спробую пригадати декілька важливих  подій і фактів:

 

1. Стояла в Зачепилівці недобудована трьохповерхова школа на майже 1300 учнівських місць. Та не судилося їй наповнитися радісними дитячими дзвінкими голосами. Знайшлися при владі дядьки, які продали цю школу на біржі за 64590 грн. При цьому продавали те, чого у них ніколи й не було. По нинішнім міркам, продали як непоганий курник, менше ніж за 3 тис. доларів. Такого злодійства наша земля тоді ще не бачила. А колишній прокурор району Комар бачив, який закрив на все це очі. А в результаті школу розбирали цілий рік і зараз важко сказати скільки прокурорських дач побудовано навкруги Харкова з допомогою Зачепилівської школи. Де тільки не розглядалось дане питання. Спершу ДІМ Зачепилівського РВ УМВС України в Харківській області Шевченко О.Г. 16.02.2009 року видав постанову про відмову в порушенні кримінальної справи. Потім помічник прокурора району Явніков Р.Ю.10.01.2012 р. видав постанову на шести листах про відмову в порушенні кримінальної справи. Не залишився в стороні від злодійської справи і Зачепилівський суддя Яценко Є.І. який постановою від 07.02.2012 р. відмовив Марголіну В.Н. у порушенні карної справи. Вмочив свою "грязну лапу" в цю справу і прокурор району Медяник О.А. та судді апеляційного суду. Одним словом - мафія. А така школа сьогодні мала би коштувати, я думаю, не менше 50 млн. грн. Обідили  дядьки діток, думали що у них і внуків не буде і школа їм ніколи не буде потрібна. Ідіоти, що тут поробиш. Прокурора Медяника відправили на роботу до Лозової Харківської області, а Явніков уже переведений на роботу до апарату обласної прокуратури. Капітан міліції став майором. За які все це заслуги -  я зрозуміти не можу.

 

2. Стояв та шумів 52 роки на радість людям чудовий ліс коло села Руновщина Зачепилівського району. Та прийшли до влади кровососи регіональської сволоти. Вони швидко оцінили захворювання лісу і вихід був один - ліс треба негайно спасати, випиляти. Все це організувала колишня голова РДА Кобильська Л.Д. при підтримці прокурора району Медяника О.А., який знайшов необхідні пилорами. І закипіла робота вдень і вночі. Таким чином в їх черева пролягла дорога для мільйонів доларів. Їх ненаситні нутра зробили пустиню на певній території району. Тільки після моїх скарг на місці знищеного лісу садився лісорубами новий ліс. Зараз на тому місці бур'ян висотою 2-3 метра. Яка доля тієї території - це може визначити тільки незалежна експертиза. Але вже є давно зрозумілим, що це все має ознаки злочину, за який ніхто не несе відповідальності. Знову знайшовся правник - прокурор Медяник, який відмовився занести до Єдиного  державного реєстру досудових розслідувань незаперечний факт крадіжки лісу.

 

3. Я держу в руках лист прокурора району начальнику міліції від 07.10.2014 р. Цитую: "Направляю звернення Марголіна В.Н. щодо недостовірності, на його думку, поданих розрахунків для встановлення  нових тарифів на водопостачання та водовідведення, для долучення до матеріалів кримінального провадження  № 42014220290000011 та перевірки доводів заявника слідчим шляхом". На даний час мені не відомо про жоден крок слідчих в напрямку розслідування справи. Тим часом тарифи виросли до 52,50 грн. за куб води разом з водовідведенням. Такого по всій Україні немає, навіть там де іде війна. Тільки безвідповідальністю можна пояснити таке явище.

 

4. Ревізійна комісія Зачепилівської райспоживспілки підняла питання про економічні  зловживання керівника організації. 13.02.2014р була відкрита карна справа, були замовлені експертні оцінки злочинних дій. Більше ніж на 100 тис. грн. були підтверджені зловживання, а по суті крадіжка коштів підприємства. Пройшло  10 місяців, та справа не попадає до суду. Складається  враження, що прокурор чекає взятки. Іншу причину важко навіть придумати.

 

5. В  районній прокуратурі інколи зловживають владою і заяви про скоєний злочин не вносять до ЄРДР. Це змушує мене іти до суду зі скаргою на прокурора. І кому потрібний такий прокурор. Ось так він бореться зі злочинністю. Цей факт я можу підтвердити ухвалою суду від 09.02.2015 р. ( суддя Яценко Є. І.) . Але це не єдиний такий випадок.

 

 

6. В 2004 р. в Зачепилівці розпочалися роботи по реконструкції очисних споруд водоканалу, які тривали до 2012 р.  Було витрачено більше 5 млн. грн. Складається враження, що Зачепилівський  водоканал був перетворений на полігон по відмиванню державних коштів. Неодноразово  піднімалось питання про екологію селища та  незаконність самих тарифів водоканалу в зв'язку з включенням роботи по очистці стоків до затверджених тарифів, які сплачують люди. Та в органах прокуратури, в РДА,  в ОДА, в селищній раді - скрізь закрили очі на цю аферу.

 

7. Під час правління  в районі регіоналів, голова РДА Кобильська Л.Д.,  з бюджету района вкрали не одну сотню тисяч коштів, які були визначені для пільгових пасажирів місцевого автобусного сполучення. Гроші забрали до копійки, а людей не возили. Обліку ніякого. Замісто цього на всі мітинги голубим транспорт був безплатним. Прокуратура не вмішувалась.

 

8. Щоб "заробити" трохи грошенят голова РДА Кобильська Л.Д. придумала річку чистити. І все у неї вийшло. Карну справу як відкривали, так і закрили. Державних коштів прокурорам не шкода.

 

9. Відкривалася карна справа в Зачепилівці в зв'язку з незаконною реорганізацією в сільськогосподарському підприємстві "Заповіт Леніна". Потім справу забрали до обласної міліції. Про це я писав обласному прокурору Тюріну Г.Є.  Та все ж рейдерський захват пройшов успішно, "бабки" поділили, людям нічого не пояснили. Ось так можна керувати в прокуратурі.

 

10. 15.09.2011 р. прокурор Зачепилівського району отримав колективну скаргу від мешканців селища відносно знищення та розпродажу майна райспоживспілки. Колишній прокурор району Гладкіх О. так і не дав людям відповідь на дане питання. Зараз керує в Дніпропетровській області - заступник прокурора області, а в Зачепилівці "грає" в футбол. Таке хобі в чоловіка. І навіщо та робота?

 

11. Багато років я турбував прокуратуру усіх рівнів. Хотів дізнатися за що мене осудили по кримінальній статті в 2001 році. Все закінчилося безнадійними відписками з Генеральної та обласної прокуратур.

 

12.   10.07.2015 року я був в  Червонозаводському суді м. Харкова в судовому засіданні де розглядалось питання як катують людей в Зачепилівській міліції. І ви б послухали що "молотить" представник облпрокуратури в суді. Можна інфаркт отримати. Ні ума, ні честі, ні совісті. Не бачать вони в цьому злочину.

 

13. Я називаю всім відомий факт. В ДТП в с. Руновщина Зачепилівського району голова суду убив молодого хлопця. Це було не вчора. Та до цього часу голова суду Бойко Г.В. так і не відповів по закону, став почесним громадянином району.

 

14. Не так давно почесним громадянином області став також наш земляк - Глянь Іван Данилович, депутат обласної ради. Він також убив чоловіка і не відповів перед законом. Можливо, в прокуратурі і про це нічого не відомо?

 

Цей список можна ще продовжувати, та чи варто. Без перевірки тут все є зрозумілим. Органи прокуратури є найбільш корумпованим відомством в нашій країні. Та хто із прокурорів отримав хоч якесь покарання? А як вони контролюють роботу міліції? Це суцільний цирк в якому хочеться плакати. А всі політики обіцяють народу, що ми будуємо Україну по Європейському зразку. Кого ми дуримо?

Підводячи підсумок сказаному я  хочу висловити свою особисту думку стосовно роботи працівників органів прокуратури України. З їх роботою я знайомлюся неупинно з 2001 року. За цей час на моєму шляху зустрівся один єдиний порядний і добросовісний працівник обласної прокуратури, який потім став суддею. І все. Немає там більше порядних людей. Ні державу, ні людей там захищати ніхто не збирається. Там сидять і вирішують свої шкурні питання, збирають хабарі, кришують бізнес, укривають злочини і т. д. Таким чином, нову державу зі старими злодіями при владі побудувати неможливо.

Як стало відомо, в державі оголошений конкурс  на посади прокурорів районів. І коли на ці посади попадуть старі прокурори-кровососи з сепаратистськими настроями, то можна сказати - приїхали. Щоб цього не сталося я вирішив дану статтю направити до Генпрокуратури і до обласної прокуратури. Можливо, що моя інформація виявиться корисною.

Слава Україні!

Героям слава!

 

Редактор - Віктор Марголін, 13.07.2015 р.

 

 

Тема: Час згадати про "подвиги" прокурорів на Зачепилівській землі.

рейдери

КАЩЕНКО | 23.07.2015

редакторе по рейдерському захваті Заповіт леніна.Після захвату пайщики отримують на пай 3,5 га по 4200 гр,воду отримують безкоштовно ,мусор від дворів відвозять безкоштовно,майнові паї виплатили рейдери повністю.А Каракуця платив 700гр на пай та ще
й при розпайовці украв улюдей по 1га,тепер із сином на цій землі фермерують ,за воду брав гроші ніби на електрику.ТАК ХТО РЕЙДЕР?

Час згадати про "подвиги" прокурорів на Зачепилівській землі.

007 | 23.07.2015

Шановний пане Редакторе. А чому Ви не згадали про автомобіль "Шкода", який був куплений голові РДА Кобильській Л.Д. сільськогосподарськими товаровиробниками для використання в службових справах, а потім був нею приватизований. А зараз голова РДА Конопля А,Л. їздить на власній не "крутій" автомашині та ще заправляє її за власні кошти. Мабуть знову плтрібно селянам збирати кошти для "Мерседеса". А може люди правду говорять, що Ви Редакторе з нею частенько потайки зустрічаєтесь і вона спонсує Вашу газету. Дайте буть ласка відповідь. З повагою 007.

редактору

манул | 18.07.2015

Наумович,а це прогрес,Ви признали,що йде війна,признайте що майданна хунта веде війну з народом і Вас я вважатиму порядною людиною

редактору

манул" | 18.07.2015

Наумович,коли вже Вам дійде:не буде чесних прокурорів,суддів,керівників там де досі майдан,де вори,вбивці та просто псіхопати в майданних героях,спочатку геть майданну сволоту:петьку вайцмана,що косить під призидента,сеньку яценюка,кровавого пастора, там і для місцевих час настане,а ВИ все скачете та орете слава"героям",

222-му

333 | 17.07.2015

что где когда

lДебил

птн пнх. | 17.07.2015

ЧМОШНИК ПАРАШНИК,а где постановление суда о тарифах?Все гудят,а ты ПИДАР молчишь!

Як справи, окулярик?

Антімарголін | 16.07.2015

Ну що, людина-лайно, відмовив тобі Бойко? А як там твоя боротьба с Кривенком та Галієм? Ти вже вщух, виблядок підаркуватий? А що з нігтем на мізинці?

Антіредактор.

дебилу

маргоша дебил | 14.07.2015

ну ты и дебил а где зубарев

Re: дебилу

криволап | 15.07.2015

А Димка Зубарев и дальше деребанит район. Ему все власти по- &ую. То был при ввласти , теперь в оппоззицции_ под ручку с Загнием... Вот и встретились два одиночества.....

222

111 | 14.07.2015

БРАВО.... НАУМОВИЧ. ХОТЕЛОСЬ БЫ ЕСЛИ МОЖНО ПО ПОДРОБНЕЕ ПОЛУЧИТЬ ИНФОРМАЦИЮ О ДТП С УЧАСТИЕМ И. ГЛЯНЯ НА СТРАНИЦАХ . ВАШЕЙ ГАЗЕТЫ ,А ЗАОДНО И УЗНАТЬ ЗНАЕТ ЛИ ОБ ЭТОМ РАЙНИН И СВЕТЛИЧНАЯ И НЕ ОПУСКАЮТ ЛИ ОНИ СВОИ РЕЙТИНРИ В ГЛАЗАХ ПРОСТЫХ ИЗБИРАТЕЛЕЙ. И ЗА ЧТО СТАЮТ ЗАСЛУЖЕНЫМ ЖИ ТЕЛЕМ ОБЛАСТИ.НУ НЕ ЗА ТО ЖЕ ЧТО ЧЕЛОВЕКА В МОГИЛУ УЛОЖИЛ.

додати новий внесок