Чи буде нас колись хтось захищати?

28.02.2018 13:20

Чи буде нас колись хтось захищати?

 

Шановні читачі. Питання поставлене мною в заголовку, очевидно, є риторичним.  Поки ми не навчимося самі себе захищати – діла в цій країні скоро не буде. Суспільство наше хворе. Вірус  в наші душі (декого) заліз так глибоко, що ми почали втрачати найкращі риси і традиції українства. Тому для лікування, якщо це є можливим, потрібно не менше років, ніж для лікування одного покоління. Та, при всіх ділах – це є теорія і можливі плани на майбутнє. А нам якось треба сьогодні виживати. Про це я і хочу з вами поговорити.

Я сподіваюся, що навряд чи хтось стане зі мною дискутувати з питання нашого падіння, як держави. Здорові і розумні люди мільйонами стали покидати Україну в пошуках кращого і справедливого життя. На ці, надзвичайно важливі речі, наш Президент, уряд і парламент належної уваги не звертають, а тому ми так і живемо. Чимало людей не витримують соціального знущання влади над народом і виходять на мирні протести, які далеко не завжди бувають мирними. Влада проти власного народу виставляє  національну гвардію. Чим це закінчується люди знають і бачать. Влада майже повністю втратила довіру до себе. Для свого захисту там влада кидає молодих людей які травмуються десятками.  Обіцянки залишились обіцянками. А хіба люди заради цього виходили на майдан? Але то все здебільшого в Києві, а в нашій мирній Зачепилівці все спокійно. І чим менше знаєш, тим менше і голова болить.

Та все ж на прикладі як столичних так і зачепилівських подій я спробую показати на якому боці барикади знаходяться правоохоронні органи країни. Правда, робота нашого дільничного працівника поліції  Шевченка О.Г. далеко не є показовою, але ж там люди отримують не менше як по 10 тис.грн в місяць  і пора вже відробляти отримане бодай своїм відношенням до виконання службових обов’язків. Ось в цьому питанні якраз і є велике питання.

В попередній статті я вже розповідав що змусило мене писати заяви до районного відділу поліції стосовно стану справ в Зачепилівському домоуправлінні і водоканалі. Розглядати мої заяви там доручили пану Шевченку. Та пройшло значно більше місяця ніж я отримав так називаєму відповідь-відписку. Її підписали і керівники поліції – Новіченко А.В. і Берлим Р.Г.  Ці полковники своїми підписами узаконили ті речі, які відбуваються в наших обслуговуючих організаціях і які я намагаюся оскаржити та розповісти людям щоб захистити їх від власних помилок.

Тут я дозволю собі зупинитися на одному прикладі з життя водоканалу. Тут адміністрація пропонує своїм абонентам перезаключити договір на обслуговування. Але при цьому  в новий договір дописали пункт 13 яким зобов’язують абонентів брати на себе відповідальність за метрологічні повірки лічильників води в строки обумовлені його паспортом. Таких вимог в Типовому договорі немає. Всі обслуговуючі нас організації – енергетики, газовики, водоканал – кожен відповідає за своє. І тільки пан Галій вирішив що йому все можна і переклав із себе вказані обов’язки на плечі абонентів. Тут варто тільки уявити що буде далі. У водоканалі завжди з’явиться бажання і можливість виразити недовіру любому лічильнику і його господарю. Тоді вам треба якось від’єднати лічильник, повезти його в Харків в лабораторію на перевірку, заплатити там за послугу, заплатити 180 грн за квиток в автобусі і потратити день свого часу. Потім через місяць все це повториться так як вам треба забрати свій лічильник щоб дома не сидіти без води. Його треба установити, опломбувати і подякувати водоканалу за чудове обслуговування. Та найбільша хитрість впереді. В водоканалі закуплять нові лічильники і будуть вам рекомендувати по сходній ціні. Далі я мовчу. Все і так є зрозумілим. Це я намалював вам можливу бандитську схему по одурачуванню абонентів Зачепилівського водоканалу під мовчазним керівництвом селищного голови пана Кривенка. Навар там якось уже поділять.

27.02.2018 р. я попросився на особистий прийом до начальника Зачепилівського відділення поліції Новіченка А.В. і на прикладі з водоканалом розповів йому як працюють його підлеглі Берлим і Шевченко в їхній присутності.  До речі, вони також є абонентами водоканалу, але такі договора поки що не підписували. Це мені в водоканалі можуть про це нагадати, а їх ніхто не турбує.

Виправдовуючи незаконні дії адміністрації водоканалу пан Шевченко посилається на Закон України «Про житлово-комунальні послуги від 09.11.2017 р який вводиться в дію тільки з 10.06.2018 р. А до цієї дати треба ще дожити. Ось така кваліфікація і правда від панів  Шевченка та Берлима.

Далі я відкриваю Закон України «Про національну поліцію», читаю:

Стаття 1. Національна поліція України

1. Національна поліція України (далі - це центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

Стаття 2. Завдання поліції

1. Завданнями поліції є надання поліцейських послуг у сферах:

2) охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави;

3) протидії злочинності;

4) надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.

Шановні читачі. Прошу вас не запитуйте мене кому і яку допомогу надав пан Шевченко. Особисто я змушений розповідати керівнику поліції на конкретних прикладах яку шкоду приносить така праця Шевченка мешканцям Зачепилівки за багато років. Вам я перераховувати не буду так як цього роботягу ви знаєте. Ось тільки пенсію він буде отримувати в п’ять - сім разів більшу за вашу і буде насміхатися над нами.

Додам ще таку інформацію. Я написав заяву до селищної ради щоб мені повідомили чи там розглядалося питання  про зміст договору з водоканалом. Тобто я хочу знати чи пан Галій сам придумав таку аферу, чи отримав благословення в селищній раді. Далі шлях тільки до суду. На наших депутатів у мене надії немає.

Користуючись нагодою і не зовсім довіряючи нашій владі я хочу читачам нагадати про наступне. В Києві часто говорять про можливість у нашій країні надати право людям мати короткоствольну зброю для захисту. Питання дискусійне. Адже коли люди матимуть таку зброю то порушник закону обов’язково сім разів подумає про те що він вчиняє. А люди не будуть телефонувати до Шевченка з Берлимом  і просити допомоги. Їх послуги людям будуть майже не потрібні. І тільки потім, в першу чергу чиновники, подумають про своє місце в цивілізованому суспільстві, почнуть читати закони і інколи їх виконувати. І тільки тоді почнеться дійсне «очеловечивание» людей, як писав Максим Горький в своїй праці «Несвоевременные мысли». Рекомендую почитати, ніби вчора написане.

 

Редактор – Віктор Марголін, 28.02.2018 р.

счетчик посещений