Чи буде введений в країні військовий стан?

26.11.2018 20:39

Чи буде введений в країні військовий стан?

 

Шановні читачі. Питання я придумав не просте. Відповідь на нього, очевидно, в найближчий час дасть Верховна Рада України. На мою думку - ні. Причина цьому досить складна. Однозначно відповісти не можна і різних думок багато. Та найгірше те, що дожились ми до такого стану коли наша доля не вирішується саме в нашому домі. То який авторитет у світі ми маємо? Хто повинен  рахуватися з нашою думкою? Давайте подумаємо: чому сьогодні нападають на нас, а не на Польщу, Румунію, Канаду, Ізраїль, Чехію і т. д. Як мені видається - головна причина  криється в нашому керівництві. Наших кормчих не поважають ніде бо працюють вони не на свій народ, а на свою кишеню. От і вся відповідь. Приведу один приклад   і все стане на свої місця. Ціну на газ підняли так, як в Зачепилівці ціну на воду. І все ж люди вимушені сказати - та нехай аби війни не було. І на цьому наша злочинна влада планує виграти час і майбутні вибори. Та, я так думаю, що народ все це розуміє і номер в Порошенка може не вийти. Та час покаже.

Любий народ хоче жити в мирі і злагоді. Практично всі мають своїх дітей і внуків. І як їх не любити? Багато ми віддаємо заради їхнього благополуччя. А коли так, то де беруться війни? Їх придумують царі, Генеральні секретарі, королі та інші різні шамани. Їм все мало і тому вони можуть торгувати мільйонами своїх рабів. Та історія людства підказує, що світ змінюється і військова велич Росії вирішує далеко не всі питання хворих на всю голову їх керівників.

Я розумію що говорю про прості істини. Але так хочеться поговорити про дуже важливе. Це стан нашого патріотизму, це любов до рідного краю, любов до Вітчизни. Неможливо сьогодні порахувати скільки мільйонів  віддало свої голови за цю землю. А ми патріотичне виховання молоді перенесли у двір райдержадміністрації, куди перенесли пушку і на її стволі тряпки сушимо.

І на останок я дозволю собі задати моїм читачам досить крамольне питання. Почну із себе щоб не було кривотолків. Уявимо собі що у нас оголосили військовий стан, всім роздали автомати, треба стріляти. Справа у нас знаходяться народні депутати, судді, Харківський прокурор з Красноградським пройдисвітом. Всі ці сепаратисти, на чолі з Президентом, розповідають нам як їм хочеться миру. Зліва у нас знаходяться Путін зі своєю ненажерливою клікою. А мені треба вирішити питання: у кого треба влучити в першу чергу, бо і в мене будуть стріляти. Питання треба вирішувати досить швиденько і я так мислю що з російською братвою небагато, але можна почекати. А от своїм подонкам, сепаратистам і зрадникам прощення немає.

 

Редактор - Віктор Марголін, 26.11.2018 р.

Тема: Чи буде введений в країні військовий стан?

Перезвоните

Николай | 05.12.2018

Перезвоните мне пожалуйста 8 (812)309-40-10, Николай.

або зараз або ніколи

совість | 27.11.2018

Ну от і дочекалися.військовий стан.а шоколадна свиня –пожиттевий президент. За що стояли на майдані те і отримали.та я не буду песимістом. Бо в цьому е і користь. Нарешті майданута влада догралася. І ми можемо їй пояснити: тобі бл»диній також потрібен народ.хочаб для того щоб воювати за тебе.але за все буде відплата.ми маемо довести –ми народ а не бидло . тому ми маемо провести акції громадянської непокори.не виконувати жодного наказу влади.не посилати своїх дітей на війну.а не твереза гопота багато не навоює і вимагати справедливих тарифів.реальних цін.відміни всіх дурних реформ миру на донбасі.зараз настав момент істини.хто підтримае це-той вірний син України а хто проти той сучий син. Це стосуеться і пана редактора.або він патріот і підтримує це.або він жополиз порошенка і блокує це.Україно або зараз ти будеш вільною.або ніколи. Вирішуй Україно. Вирішуйте українці.

Re: Чия то "совість"

Читач | 28.11.2018

Призиви до громадської неполкори, не виконувати жодного наказу влади.не посилати своїх дітей на війну.а не твереза гопота багато не навоює.... ти ба, побачило воно тут собі користь - хочеться самому стати "майданутою владою". Спочатку навчись писати українською без помилок, вивчи орфографію... тобто... Щас пограю на емоція приплутавши сюди тарифи, ціни, реформи... В решті-решт: - ось ти зновузпечепий сучий син-вірний України. Та двоюшник ти дурнуватий - передай це своїй мамі в Ченлябінськ.
Або ти редактор ТЕ, або ти редактор СЕ. Геть пішов - НАВОЛОЧ УСУРІЙСЬКА!!!
Вирішуй у "сваей МАСКОВИИ" ВІЛЬНО- НЕВІЛЬНІЙ, ТАТАРОМОРДЕ, БРЕХЛИВЕ ЧМО....

ТАК ХТО "ГОПОТА"? Віник ти березовий із "ТОЛЧКА".

Детальніше тут: https://www.zachepravda.com/discussion/?tid=200000786&mid=200006166

Re: Re: Чия то "совість"

совість | 28.11.2018

зачесалися майдануті.тільки чесатися потрібно було коли майданута хунта з народу здівалася.а зараз-пізно всралися майдауни .поет писав :свьяти її.хрести її.а свиня свинею.гопоту одінь хоч в шаравари.хоч в мундир украхнської армії.воно гопотою і залишится і те що воно на донбасі вбивало .грабувало та гвалтувало мирних жінок та дітей людьми його не робить.облизуй порошенку-вайцману сраку.на краще ти не здатен. Буть ти прокляте вмісті з вайцманом і хай ваші внуки плюють на те місце де зариють ваші падли. і чому мовчать інші сучі сини .ату

Re: Re: Re: Чия то "совість"

Читач | 29.11.2018

Ай, молодець... Тебе та вайцмана треба підтерти з Української землі, щоб і сліду не залишилось і всім людям в нашій країні зразу стане добре жити і тим хто її захищав зі зброєю в руках і тим хто допомагав захишати і тим хто молиться за захист і свободу нашої неньки-України. Але серед нас тебе не має, тож прокльони твої, тобі та таким як ти, в гузно і в твою долю. Згиньте разом в один день, порадуйте Боженько нашого!!!

Re: Re: Re: Re: Чия то "совість"

совість | 29.11.2018

брешеш не проти вайцманів ти .а за ітебе вайцманового сраколиза нема серед нас і боженька у сраколизів вайцмана один долар

КОЗЛОДОЕВУ

Вальцман | 30.11.2018

Бомжара обоссанная, прежде чем учить кого либо грамоте, дочитай букварь до буквы Я. Гопота - это не про тебя, ты чухан не мытый, был, есть и останешься...

Ай да Наумыч

Моня | 27.11.2018

Виктор Наумович, ну наконец Вы трезвые мысли начали озвучивать, пробудились ото сна! Если дело так пойдёт и газету не заблокируют в связи военным положением, люди начнут Вам доверять больше! И если Вам не трудно , на страницах вашей газеты появляется информация о рейдерских действиях в соседнем районе, не могли бы вы прокомментировать эти события, похоже они имеют криминальный оттенок, да и к тому же в них задействованны некие одиозные личности, которые имеют не посредственное и прямое отношение к Зачепиловке

Re: Ай да Наумыч

Редактор | 27.11.2018

Шановний Моня. Ви стараєтесь втянути мене в досить сумнівні справи до яких я не маю жодного відношення. Поставте себе на моє місце. Звідки я можу знати чи це дійсні імена і чи реальні це справи. Я не є слідчий, не є прокурор, я не маю на руках ніякого судового рішення і т. д. Коли я ходив на особистий прийом до керівника Зачепилівської поліції то тут я міг би дещо розповісти, хоч і позитивного тут практично нічого не має. Як керував "полковник" Шевченко поліцією так і продовжує це робити. Систему треба міняти згори і по всіх напрямках. Тоді буде якийсь толк. Якщо ви і далі в анонімний спосіб будете займатися такими "дослідженнями", то я змушений буду таку вашу фантазію витирати. Домовились?

Кому война а кому мать родна

Обора | 27.11.2018

Рейдерские войны под Харьковом: новый виток напряженности
Рейдерские войны под Харьковом: новый виток напряженности
Забрать все - и земельные паи, и собранный урожай. На Харьковщине ООО «Сільськогосподарське підприємство «Добрий господар» осуществляет рейдерскую атаку на арендованные гектара и собственность двух предприятий «Фермер-Агро» и «Щедрі лани Слобожанщини».. Об этом стало известно журналистам «Стоп коррупции». «В 2017-2018 гг. «Фермер-Агро» и «Щедрі лани Слобожанщини» заключили договоры аренды земельных паев с их владельцами на территории Картамышский сельсовета Первомайского р-на Харьковской обл. - 1,050 га и 350 га соответственно. Договоры оформлены в соответствии с законодательством, зарегистрированы в Государственном реестре. В течение 2017-2018 годов указанные ООО открыто и прозрачно вели и ведут хозяйственную деятельность по использованию вышеперечисленной площади арендованных у пайщиков земель для выращивания сельскохозяйственных культур, показано в бухгалтерской, налоговой и статистической отчетности предприятий. Владельцами паев вовремя выплачивается обусловлена ??арендная плата, в государственный и местный бюджеты вносятся значительные суммы налогов. Зато, начиная с августа 2018, на указанные 2 фермерские хозяйства осуществляются системные рейдерские нападения для незаконного присвоения урожая, который засеяли и обрабатывали «Фермер-Агро» и «Щедрі лани Слобожанщини» и положено по законодательству данным обществам. Также рейдеры пытаются отобрать у этих двух обществ арендованные паи вопреки желанию владельцев паев. Выявлено, что рейдерский меры против «Фермер-Агро» и «Щедрі лани Слобожанщини» осуществляется со стороны ТОВ «Сільськогосподарське підприємство «Добрий господар», - говорится в тексте обращения. Юристы проекта выяснили, что возглавляет рейдерскую атаку директор «СП «Добрий господар» Каминская А.А., которой в незаконных рейдерских действиях активно помогает УСБУ в Харьковской области, отдельные работники прокуратуры Харьковской области, начальник главного территориального управления юстиции в Харьковской обл ., преступные группировки в виде 50-100 «титушок», которые периодически совершают силовое блокирование техники, земли фермеров. «По заявлению с фальшивыми данным директора «СП «Добрий господар» Каминской А.А., 20.09.2018р. возбуждено уголовное производство №12018220400000747 по ч. 3 ст. 186 (Грабеж, соединенный с проникновением в жилье, другое помещение или хранилище или причинивший значительный ущерб потерпевшему), ст. 356 (самоуправство), ч. 1 ст. 364 (злоупотребление властью или служебным положением) УК Украины в отношении представителей «Фермер-Агро» и «Щедрі лани Слобожанщини», которые похитили ... собственный урожай (который сами вырастили на арендованных ими паях) », - добавляют юристы «Стоп коррупции »в документе.

1 | 2 >>

додати новий внесок