Чи доживу я до того часу, коли у мене не буде підстав владу називати злочинною.

05.11.2015 19:29

Чи доживу я до того часу, коли у мене не буде підстав владу

 називати злочинною.

 

Шановні читачі. Я вважаю, що мій вік і соціальний стан  та трудовий стаж дозволяють мені вести мову про владу, її плюси та мінуси. Я постараюся не зловживати вашою довірою, а саму тему мені підказала нинішня влада. Наші з вами стосунки з цією владою мають неабияке значення на рівень нашого життя, на рівень нашого емоційного та морального стану. Це все те з чого і складається наше повсякдення.

Очевидно, не даремно з'явилася така оцінка коли люди говорять приблизно так: як суспільство відноситься до людей старшого віку, то таким і є те суспільство. А я маю право відносити себе до тих людей бо мені вже 69 років.

Щоб бути більш переконливим я змушений згадати історію даного питання. З моєї пам'яті ще не зітерлися ті часи, коли всі газети , журнали, радіо, телебачення закликали всіх мешканців країни ставати в ряди будівників комунізму. І ми будували. Якось тоді мова мало   йшла про побудову справедливого, чесного, порядного життя людей, про права людей, про цінність людини як такої. У нас було ЦК КПСС і лозунг "Плани партії - плани народу" заміняв всі наші мрії про щасливе майбуття.

Давайте згадаємо часи коли вся країна жила ідеями перебудови під керівництвом Горбачова і чим все скінчилося. Потім був розвал Радянського Союзу. Це був  неминучий крах імперії під керівництвом комуністів, які ще довго правили і обіцяли нам золоті гори. А ми продовжували вірити. Отак і старість моя прийшла. Ще довелося пожити і під час війни. Ось до чого ми прийшли разом з комуністами та олігархами, з Кравчуком, з Кучмою, з Януковичем та Порошенком і всенародним пасічником. Живіть і радійте.

А як достойно пройшов розділ Чехословаків на дві країни, без відповідного ажіотажу, мирно, цивілізовано, спокійно, без війни, з повагою одних до інших. То це є Люди з великої букви, як їх не поважати. А ми ішли довіку з Росією і прийшли… Мені соромно за всіх нас. Отакі ми є люди.

Я вже неодноразово писав і говорив про те,  як мене нинішня влада обманює і  зневажає. Це є наслідком того, що Конституція у нас є документом чисто формальним, декларативним. Ніякої гарантії її виконання перед рядовим громадянином ми не бачимо. У нас все вирішують гроші, доляри. Чим їх у тебе більше то ти можеш ближче приблизитися до влади і щось там вирішувати, здебільшого для себе. Правда, треба щось там пообіцяти електорату, кинути йому не зовсім посмоктану кістку і ти на вершині особистого щастя. Один чоловік телефонує мені і говорить: "Пішли до клубу, там Іван збирає людей, може щось за  газ розповість." Ось до чого нас постійно привчають. Нас спочатку зробили майже жебраками, а такими простіше управляти, такі в рот заглядають. А що той Іван до того газу ніякого відношення не має - це вже для нас є недосяжною арифметикою. А життя  іде, а ми все сподіваємося.

А хіба я не писав про те, що ми практично не маємо правосуддя, що ми маємо злочинну прокуратуру, злодійську міліцію, недієздатну райдержадміністрацію, для селищної ради за тарифи на воду і епітет мені важко підібрати. А все це є влада для якої ми існуємо чисто символічно. Я не думаю що німці, французи, поляки,   греки та  багато інших терпіли би отаке знущання над людьми, над країною. А ми все третій десяток років тільки вважаємо себе незалежними. Нам увесь світ допомагає, а зрушень не видно. Кажуть корупція… І поки так буде?

А як нам не згадати Майдани та революції, які ціною багатьох смертей патріотів України надавали нам можливість мріяти про краще майбутнє, вказували на можливих поводирів нації. І знову ми вірили та сподівалися. Результат всім відомий. Знову корупція. Про наявність політичної волі я мовчу. І це все про нас. Лише чути розмови про те, що тарифи на воду та водовідведення будуть підвищувати, Марголін доходився, кажуть…, а голосують за Кривенка Ю.В. - вора в законі. Уступили дорогу молодим. Кажуть Росію умом не понять, а воно і Україна не далеко відкотилася. То вже нехай ставлять 100 гривень за куб, відключать нам газ і електроенергію вєєром. І тоді прийде нам щастя з розумом напару. Також сподіваюсь.

І наостанок,  трішечки про вибори. Дві третини не прийшло голосувати, то що це? Я на це дивлюся як на рівень довіри і авторитету нинішньої влади серед виборців. Люди вже  розувірились і не вірять нікому , нічого. Хто при владі повинен задуматися і зробити серйозний висновок?  Я можу привести нашим виборцям один приклад з виборчої компанії, який стосується тільки мене особисто. Після того як я дав згоду балотуватися кандидатом в депутати до районної ради було визначено, що я буду іти по округу в Зачепилівці № 5. Кожен округ має свої кордони, вулиці. Я проживаю по вулиці Українській 36 років, на одному місці, багато земляків мене знають особисто і це мене влаштовувало з усіх сторін. Мопеда мені ховати від людей немає ніякої потреби. Все ішло по плану. Та прийшов час голосування і один із мешканців Зачепилівки ще зранку мені зателефонував і говорить, що хотів за мене проголосувати, але ж мого прізвища у його бюлетені не виявилося. Прийшлося відразу ж іти до районної виборчої комісії та виясняти чому так сталося. Комісією керує Дядечко Тетяна Володимирівна, яка розпечатала рішення комісії від 15.10.2015 р. про  склад округів. Але ж мене навіть по телефону ніхто про це не попередив. І що тепер із неї взяти. Вони в мене забрали вулицю Українську для Ружинської, а мені вписали вулицю Радянську. Кому це є вигідним можна тільки здогадуватися, але те, що це є, м'яко кажучи, дуже непорядним - стало очевидним. То що робити в такій ситуації? Нехай люди розсудять. Та від Дядечко Т.В. я такої "свині" не чекав.

Так уже в житті моєму відбувається. Звела мене доля з районною виборчою комісією. Я вважаю, що і тут мене обманули. Не бажають деякі з людей жити по правді. Взяли і змінили склад округу на якому люди могли за мене проголосувати. Адже 36 років я прожив на одному місці. Ці зміни відбулися,  а мені навіть по телефону не спромоглися повідомити. Я навіть сам за себе не зміг проголосувати. Про що можна далі говорити?

Цю ситуацію я вирішив оскаржити в районному суді. І думаєте, що голова суду взявся розглядати справу? Ні, відфутболив мене до обласного адміністративного суду. Такі вимоги закону прийнятого перед самими виборами українськими гіршфельдами для покращення нашого з вами життя.

Пройшло півтора  місяці як мені обіцяли голова суду -  Бойко Г.В., начальник міліції - Харченко Ю.В., його зами Лоботенко і Берлим що після виборів буде розглянуте питання чи варто в міліції держати ката Шеченка Олега. Вибори пройшли і всі мовчать. Знову брехня?

           Що ж ми за народ такий?.. пише Володимир Яворівський.....

"То що все-таки ми за народ такий, запитуємо себе багато століть, запитуємо й нині. А у відповідь чуємо хіба що: " Нащо нас мати привела?..." Якщо продовжувати цю тему в світлі минулих виборів, то слід сказати про декілька важливих речей. Про авторитет влади говорить явка виборців на виборчі дільниці. А голосувати прийшли приблизно тільки кожен третій. Це значить, що зневіра і апатія людей залишаються. В результаті перезавантаження місцевої влади в районі, як на мене, не відбулось. Гроші народні пущені на вітер. Та коли люди платять за воду і водовідведення по 52,49 грн. за куб і не ідуть на вибори, то я їх зрозуміти не можу. Я нагадаю вам що ст.13 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"  зобов'язує селищного голову Кривенка Ю.В. громадські слухання проводити не рідше одного разу на рік. Хто із вас був присутнім на такому зібранні? Та нас і за людей там не рахують. Може Глянь Л.Д. про це не знає? Чи він як Кучма буде нас питати яку Україну для нас будувати. А лізуть на посади як дикі свині до корита. Горло готові один одному перегризти… і при цьому в очах людей хочуть виглядати як заморські меценати.

Я уже привикаю, що куди б не пішов, куди б не звернувся - скрізь повинні одурити. Скаржитися - практично діло безнадійне. Чи розуміють це у Порошенка, Райніна, Коноплі з Глянями - сказати мені важко. Але їм це авторитету не добавляє. Це однозначно..

 

Редактор - Віктор Марголін,  05.11.2015 р.         

Тема: Чи доживу я до того часу, коли у мене не буде підстав владу називати злочинною.

Про пенсионеров

Кадри | 10.11.2015

У нас один разговор с пенсионерами- кроме них никто не умеет работать. Все молодые - лентяи и дураки. Только им нужно помогать ихним великовозрастным "дорогим"деткам и золотым внучатам . А у молодежи дети кушать не хотят???

Чи доживем ми?

Молодь | 09.11.2015

Глянь Л., Бойко Н.,Подколзіна О.,Пишненко О., Тютнник С., Куриленко В. , Берлим В., Семенов С., Ковалева Л., Ус А., Зайнулін Г., Ружинська Л., Мандич О. - майте СОВІСТЬ. ЗАРОБИЛИ ПЕНСІЮ - СЯДЬТЕ ДОМА. ДАЙТЕ МІСЦЕ МОЛОДИМ!!!

Re: Чи доживем ми?

молодь | 10.11.2015

Згодні. І Халаїм Н, і Шур Т. та ще безліч нахабних , які люблять всіх повчати, а совісті - ні на йоту.

питання до всіх

Віктор Марголін | 08.11.2015

Не знайшовши толкової відповіді для себе я вирішив звернутися до народу. Хто мені пояснить: навіщо депутатство посадовим особам таким як Конопля, Загній і деяким іншим? Те що законодавство не забороняє - я це розумію. А от з точки зору здорового глузду - навіщо все це їм? Редактор.

Re: питання до всіх

Микола | 08.11.2015

Як це для чого депутатство-шоб було

повертаємось до підсумків виборів

Віктор Марголін | 08.11.2015

Суботня районна газета подала нам деякі підсумки виборів в нашому районі. З цієї інформації я зробив висновок про те, що один Глянь уступив місце другому, Бабенко змушений уступити місце Загнію. Таке вже маємо придурошне законодавство. Як на мене, то виходить так, що люди за Гляня Л. і Загнія І . не проголосували, але їм улибнулося таке щастя і вони стали депутатами. Які із них депутати - ми вже знаємо. Та маємо ще одне питання. Невже в цих випадкових депутатів вистачить наглості виставити свої кандидатури під час вибору голови районної ради. Якщо таке станеться, то про яку легітимність місцевої влади можна буде вести мову? Про її моральність і т. д. Ми знову прославимося на всю Україну?

про манула

Віктор Марголін | 07.11.2015

Я вже другий раз звертаюся до манула з проханням нічого не писати до "Зачепилівської правди". Твоя ідеологія для мене - це кістка в горлі. Я її "наївся" досхочу за свої довгі роки роботи в райкомі партії. Що всі ми від цього маємо я повторювати не буду. Тільки скажу, що це той же самий фашизм у виконання комуністичних вождів, таких як Сталін, Брєжнєв, Бєжанов і багато інших. Тому на твою писанину я дивлюся, як на танці на могилах наших предків. Тобі, очевидно, все це зрозуміти - не дано. Ось тому твоя писанина підлягає негайному знищенні. Не витрачай свого і мого часу. Коли такий розумний, то створи свою газету і малюй там, що побажаєш, а людям було би цікаво дізнатися хто ти є насправді. Редактор.

відповідь

кащенко | 07.11.2015

Чого ви причепилтся до Наумовича?Неподобається не читайте.Відкрийте свою газету і хваліть один одного.

додати новий внесок