Чи можна називати таку владу нашою?

02.04.2018 09:26

Чи можна  називати  таку  владу нашою?

Шановні читачі. Я можу стверджувати що такий заголовок до моєї статті приведе до написання таких коментарів, які дітям до 18 років читати не бажано. Це ті писаки як "манул" та ін. Але собака гавкає, а караван іде… Тому  після четвертого очищення сайту від "манулячого" бреду я вирішив тимчасово прикрити йому цю лавочку. Що поробиш коли людина "хвора".

Про велику політику  нам розмовляти складно, а от про деякі місцеві "фокуси" влади варто поговорити. Наприклад. Давайте поміркуємо і дамо відповідь бодай собі. Чи розвивається наш район, селище, наші села? Я інколи ходжу на наш скромний ринок в суботні дні. При цьому я пригадую наш ринок 3-5 років тому. Це, як кажуть, небо і земля. Люди ходили на ринок, купляли і продавали. Тобто, люди жили повноцінним життям. А що зараз? Прийдіть в любу суботу і переконайте мене в тому, що ми розвиваємося, сміливо дивимося в майбутнє. І кого з керівників району ви побачите на цьому базарі? Та вони на службових машинах скоріше доїдуть до Краснограда, Перещепиного, в Карлівку і т. д.  Зачепилівка їм потрібна лише на час виборів, коли можна ухватитися за серце і  за Зачепилівку пустити сльозу, при цьому щось наобіцяти. Час виборів найкраща пора для подібних патріотів. Саме тоді вони до нас з'їжджаються з Харкова, Дніпропетровська та інших міст, навіть з Росії. Таке вже солодке це місце в Зачепилівці.

Таким чином, розуміємо, що Бог нас не обділив владою. От тільки якість цієї влади багато в чому залежить саме від нас. Отут уже Бог точно обділив багатьох із нас. І маємо те, що маємо. Тут я хочу навести конкретний приклад. Зайшов я на сайт Зачепилівської селищної ради. Читаю:

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” Зачепилівська селищна рада доводить до відома депутатів та населення громади про скликання  IX сесії VІII скликання Зачепилівської селищної ради 27 березня 2018 року о 14 годині .

Читаю далі:

27.03.2018 року відбулася ІХ сесія Зачепилівської селищної ради . Депутати розглянули питання про затвердження тарифів шляхом корегування на послуги з централізованого водопостачання. 

А далі читати немає чого. Чи я не знайшов? Правда є красочне фото депутатів які активно голосують. То яка буде вартість води я так і не узнав. То чи це випадково, чи так задумано?

      Хочу вам ще нагадати ось таку річ, яка поєднує бодай теоретично, два моїх попередніх питання. Отже, Закон України "Про житлово-комунальні послуги" наголошує на те, що 4) регулювання цін/тарифів на житлово-комунальні послуги, перелік яких визначено цим Законом, з урахуванням досягнутого рівня соціально-економічного розвитку, природних особливостей відповідного регіону та технічних можливостей. Слід розуміти, що це є один із головних  принципів державної політики у сфері житлово-комунальних послуг. А вже, як ви скажете, чи то Зачепилівська селищна рада є частинкою отієї державної влади для людей чи ні. Можливо, що це повічна вотчина пана Кривенка і ми його наділили правом робити із нас бидло, яке розуміє лише декількаповерхові матюки. Мені ж видається все це так, що коли заробітна плата чиновника Зачепилівського рівня складає 10-15 тисяч гривень на місяць то у нього зникає  почуття здорового глузду і він лише заглядає в рот пану Кривенку. Останній нарешті дочекався.

В цьому плані є ще одне цікаве питання. В регламенті селищної ради скромно записано: 9. Селищний голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу. Тут нам усім варто згадати про те, що таку форму роботи, як громадське слухання, ніхто не відміняв. Одна справа  прозвітувати перед депутатами, а зовсім інша справа вийти до людей, які тебе вибирали. Це дещо різні  речі. Я про це говорю лише тому, що пан Кривенко відверто і демонстративно, просто нагло  ігнорує  права виборців і за весь час своєї роботи жодного разу не провів громадського слухання. Я не чув від нього ні звіту про роботу, ні планів на майбутнє. Це не влада, а якась безвідповідальна аномалія. Не прийнято в Зачепилівці звітувати куди витрачаються мільйони народних коштів, людям ніхто не бажає  пояснювати причини захмарного підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги і т. д. Взагалі таке поняття як громадське слухання в розумінні Кривенка і прийнятого регламенту не існує. Я на це дивлюся як на злочин перед громадою та Конституцією України. Звідси, яка може бути повага до селищного голови? Я не розумію - як можна формувати, створювати нову громаду з таким керівником? Люди добрі, ви хоч розумієте про що я мову веду? Ми хто для такої влади - бидло, барани, стадо, чи я помиляюся? Я не бажаю щоб мене на вулиці запитували мої земляки де подівся пам'ятник із бронзи на площі, куди загнали причеп батарей з опалення дитячого садка, де подівся мармур з фонтана і т. д.

Та вийдіть ви в центр нашого селища і подивіться як "успішно" вирубуються дерева в парку. Може наша влада не причетна до цього дійства? В результаті визріла необхідність звернутися до правоохоронного органу з проханням дати правову оцінку вищеназваним подіям. Моя заява має такий вигляд:

 

Начальнику СВ Зачепилівського ВП Красноградського ВП ГУНП в Харківській області капітану поліції Стрільцю С.В.

Марголіна В.Н. вул. Українська, 8/9 с. Зачепилівка Зачепилівськнй район Харківська область

ЗАЯВА про вчинення злочину

Повідомляю, що до мене 30.03.2018 р. як до редактора інтернет-газети «Зачепилівська правда» звернулися ряд мешканців з с. Зачепилівка.

Їх та мене  цікавить в даному випадку наступне питання: чи в законний спосіб проводилась вирубка дерев в парку нашого селища.

Кабінетом Міністрів України визначений порядок видалення дерев у населених пунктах. Я та мої земляки вважаємо, що цей порядок посадовими особами селища порушений та порубка дерев здійснювалась з порушенням чинного законодавства України.

Одночасно з цією перевіркою прошу перевірити факт перенесення пушки з парку до двору Зачепилівської РДА.

Враховуючи ці обставини, прошу внести відомості в порядку ст. 214 КПК України до ЄРДР та в рамках досудового розслідування перевірити законність порубки дерев.

Про результати перевірки прошу повідомити мене з тим, щоб я зміг про це проінформувати моїх читачів.

 

    30.03.2018 р.

 

Таким чином, я хочу наголосити, що причиною нашого злиденного життя є не сама держава Україна, а те як нею керують. Та коли коло корита збираються вгодовані "вепри" то нам там робити немає чого. Нам залишаються недоїдки, які важко перетравлюються. А ще у нас немає чим топити школу, діти дома сидять. А в часи війни кажуть що топили. Якось воно не так повинно бути. Ми чекаємо що ці крахобори колись таки понаїдаються, але, очевидно, ми жорстоко помиляємося. Я вже не перший раз чую досить позитивні відгуки щодо роботи Нововодолажської селищної ради і при цьому думаю: везе людям на керівника. А тут як чорт лаптем обвів, що в РДА, що в селищній раді. Мені видається так, що працівники-журналісти районної газети "Горизонти Зачепилівщини" могли би пройти через дорогу і все це побачити, сфотографувати і в газеті про це написати, показати своє відношення до цих подій. Але ж вони ходять, в основному, до РБК де люди ляпають. Добре що є щасливі люди.

Хто із нас мріяв саме про таку владу? У нас краще виходить будувати поліцейську державу, яка ніколи не буде захищати народ. Як мені важко дивитися виступ Героя України Хмари С.І. на суді у Надії Савченко. Цей чоловік по суті життя віддав щоб його послухали і він мав право сказати своє слово. Але такі люди в цій державі такій владі не потрібні. Для нас це не біда, а ціла трагедія. Та чи всі це розуміють?

Чи я не правий?

І останнє. Я маю повістку в суд. 10.04.2018 р. о 9-00 годині повинна слухатися моя заява стосовно змісту останнього договору водоканалу зі своїми абонентами. Я буду намагатися довести в суді факт незаконної зміни типового договору адміністрацією Зачепилівського водоканала. Тому абонентів водоканалу я запрошую до суду. Тільки разом ми сила. До зустрічі.

02.04.2018 р.  Редактор - Віктор Марголін