Чи можна все це називати обслуговуванням.

27.10.2017 12:16

Чи можна все це називати обслуговуванням.

Шановні читачі. Я маю намір дещо вам розповісти про тарифи, які установлені, прораховані, проголосовані, затверджені і т. д. Про одні із них говорять в столиці, а доля інших вирішується на місцях. Та біда в тому, як це розумію я, від місця сидіння практично нічого не змінюється. Всім потрібні кошти і чим скоріше тим краще і чим більше – буде не гірше. Ось така примітивна філософія в тих чиновників, які вирішують питання – за що і скільки треба платити. І повірте – вони це питання успішно вирішують. А от наскільки чесно та справедливо, прозоро і відповідально – це головне питання нашої сьогоднішньої розмови.

Сьогодні наша влада намагається нас переконати в тому, що чиновники діють тільки в рамках закону. Та і ми не проти закону. Але часто, коли починаєш читати той закон, то виявляється що відповідь на одне і те ж питання в різних документах трактується по різному. Це і дозволяє чиновнику без великих проблем знаходити свою «добавлену вартість».

Я нікого не збираюся здивувати коли заявлю про те, що тарифи на газ разів у три вищі за оптимальні, електроенергію інколи у нас продають за кордон дешевше, ніж своїм громадянам. Тарифи на воду і каналізацію у нас обскакали Європу і Африку, я вже не говорю про область  і зону АТО, де тарифи майже удвічі менші. За Інтернет я плачу майже 200 грн. за місяць, хоч у країні урожай хоч ні, а хліб обов’язково дорожчає і т. д. В суді судовий збір такий, що краще туди не ходити. Дещо виручає субсидія. Пенсію не добавили. Ось така турбота за нас із вами. Разом з цим я розумію, що мій стан не самий гірший, а тому і пишу ці строки.

Сьогодні я відніс заяву до Зачепилівського домоуправління стосовно тарифу на електроенергію для освітлення під’їзду в будинку. Прошу вас почитати.

В. о. начальника

Зачепилівського виробничого управління

житлово-комунального господарства

Пишненко О. З.

 

Заява.

Даною заявою я звертаюся до вас з наступною вимогою. Як нам усім відомо, з 01.01.2017 р. тариф на послугу з  освітлення під’їздів в будинках селища зріс більше ніж у 9 разів, тобто з 0,04 грн. до 0,37 грн. з кожного квадратного метра квартири. Таке безпрецедентне підвищення тарифу визвало у мене бажання поцікавитися природою такої «бухгалтерії». В результаті з’явилися певні питання на які ніхто аргументованої відповіді не дає. Я не можу зрозуміти чому за освітлення під’їзду мешканець повинен сплачувати більше коштів тільки тому що в нього більша квартира. Який тут є прямий зв’язок між під’їздом і квартирою?

Далі. Я плачу за освітлення квартири по 0,90 грн. за кіловат електроенергії і питань не задаю. Але чому за лампочку в коридорі я повинен платити по 1,68 грн за кіловат? І це  не залежить від того горить лампочка чи ні. Це повний ідіотизм, так як обліку  дійсно витраченої електроенергії немає. Немає лічильників. Я не розумію як можна так господарювати. Так може бути лише у випадку коли за мету ставлять пограбування людей, а не їх обслуговування. Це має ознаки відвертого шахрайства. І за це треба комусь нести відповідальність.

Далі. При обчисленні так називаємої собівартості послуги з освітлення до виробничих затрат віднесли накладні розходи в розмірі

 4699 грн. Таку бухгалтерію я розуміти відмовляюся. За 38 років не вкрутили жодної лампочки, а маємо тільки накладні розходи в небаченому розмірі. Така «бухгалтерія» для мене виглядає як звичайний лохотрон з допомогою якого ви разом із селищним головою Кривенком Ю.В. завели в оману  депутатів ради, які не задумуючись проголосували за вами запропоноване бездумне підвищення тарифу. Ось такий висновок я зробив для себе.

Враховуючи викладене я відмовляюся від такої послуги як освітлення під’їзду. При потребі я скористаюся ліхтарем, що буде набагато дешевше, адже пенсію мені не добавили. З 27.10.2017 р. прошу не проводити нарахування мені за цю послугу і я не буду себе відчувати безграмотним бидлом. На це я маю повне право, тим більше що і договору між нами на обслуговування немає.

 

Мешканець Зачепилівки   _______________  Марголін В.Н.

 

Шановні читачі. Ви хоч уявляєте до чого дохазяйнувалася нинішня влада коли говорять нам відверто, що платити треба хоча і немає лічильників. На це у влади немає коштів. Я ж на ці речі дивлюся по іншому. Місячної платні Коноплі, Гляня, Кривенка, Пишненко, Гвоздіка вистачило б на весь райцентр щоб навести лад та установити соціальну справедливість. Невже вони цього не розуміють. А я, коли працював директором центра зайнятості,положив три     заробітні плати на проведення газу в приміщення, був зроблений ремонт, відремонтована каналізація і прийом громадян не припинявся і т. д. Це вже зараз знаходяться знатоки,розповідають що Марголін тільки крав у центрі зайнятості. Нехай хоч один мешканець району скаже що я з нього потребував гривню.

Немає у мене сьогодні бажання писати більше, толку від цього аж занадто малувато. Наостанок варто лише заявити про те, що коли б селищний голова Кривенко був розумною та порядною людиною, чесно виконував доручення громади, то і питань було б значно менше. А так… вам вирішувати. Якщо хто захоче побачити який із Кривенка господарник – загляньте в двір селищної ради. У мами Чолі набагато краще.

 

Редактор – В. Марголін, 27.10.2017 р.