Чи мучить совість Зачепилівських суддів і чи служать закони людям.

16.06.2014 19:53

Чи мучить совість Зачепилівських суддів і чи служать закони людям.

 

За вагою правосуддя миготіла фігура продавця.

Г. Малкін

 

Шановні читачі. Я сподіваюся, що ви здогадалися. Питання в заголовку є риторичним і щоб на нього відповісти не треба напружувати мізки.  Совість  може мучити тільки тих у кого є ота совість. А у наших  суддів ця, більше моральна категорія, ще не зародилася і ця "вагітність" у них, нажаль, безкінечна. Я взагалі  собі не можу дати відповідь на питання: що треба щоб відбулося в країні щоб ці моральні уроди нарешті зрозуміли, що так більше жити і працювати не можна. І взагалі вони такі людям не потрібні. Часом здається що у людей шакали кращі ніж у нас судді. Я розумію що коли так говорити, то тебе не всі зрозуміють. Треба мати конкретні приклади. А їх більше, ніж достатньо.

Зараз вся країна стурбована тим, що засуджений за навмисне вбивство колишній народний депутат Лозинський за станом здоров'я звільнений від відбуття покарання. Тепер ніхто і не сумнівається що наші судді за великі гроші можуть робити все. Їх не цікавить те, що мати вбитого сина дні і ночі слізьми вмивається. Наші судді - це просто звірі, нелюди. Для них думка людей - ніщо. Для них не було Майдану. Присяга судді для них - це якась зайва формальність. Навіть війна в країні їх  не спонукає до чесної та добросовісної роботи. Вони знають тільки долар. І чим їх більше, тим краще.  

Хтось із читачів може сказати, що то ж не у нас. А я би такого запитав чи давно він був у Зачепилівському суді і чи добився він там чогось. А я вам наведу такий приклад.

20 березня ц. р.  голова суду Бойко Г.В. приймає постанову, після розгляду справи в судовому засіданні, про скасування рішення сесії селищної ради в 2008 році про підняття тарифів на воду і водовідведення. Рішення сесії приймалося з грубими порушеннями процедури прийняття подібних рішень. Очевидними є і інші порушення в цій справі, які були тільки на руку керівництву Зачепилівського водоканалу і деяких інших осіб. По суті відбулось шулерство та обман мешканців селища і в результаті тарифи виросли більше ніж у 2 рази, чого по всій Україні знайти не вдалося. І тут я був би несправедливим коли б не заявив, що таких рішень в Україні прийнято одиниці. Воно є абсолютно  справедливим та законним. До самого рішення у мене немає претензій. Але ж саме рішення не є кінцевою зупинкою на шляху до соціальної справедливості. Можливо , що воно і прийняте саме тому в такому вигляді. Це ще є питанням. Обдурити чоловіка в суді у нас можуть на любій стадії розгляду справи. Люди там на те і вчилися.

Після прийняття вищезгаданого судового рішення я, наприклад, уже три місяці отримую рахунки за послуги водоканалу по старим розцінках. Тобто по тих, які судом скасовані ще 20.03.2014 року.  І не треба бути великим юристом щоб зробити висновок про те, що в Зачепилівській селищній раді і водоканалі чхати хотіли на оте судове рішення. І це м'яко сказано. Та саме невиконання судового рішення є справою караною і цьому явищу присвячена одна із статей карного кодексу України. Але України і аж ніяк не Зачепилівки. Саме це змусило мене з відповідною заявою звернутися до суду. Прокурор району в цьому не винний і всі ці справи йому до лампочки. Він викупується в прокуратурі за державний кошт, навіть туалет у нього за рахунок держави. Повний комунізм. Тому його тарифи ніяким чином не турбують. Я сподівався на те, що хоч у Зачепилівських суддів заговорить професійна гордість і вони потребують виконання судового рішення. Та навіть прокурор району завів карну справу з цього приводу, а слідчий Штанько її ж і закрив по вказівці прокурора. Ясна справа що за погодженням з прокурором Медяником О.А. - процесуальним керівником слідчої справи в районі. А що я зроблю коли ні Медяник, ні судді Яценко та Огієнко не бачать злочину по справі. Тому моя апеляційна скарга вже місяць десь там у Харкові пилюку збирає.

Крім цього я звернувся до суду з заявою про те, що відповідачі по справі умисно не виконують рішення суду. Суддя Яценко повернув мені заяву без розгляду. Я написав другу подібну заяву, але суддя Огієнко також повернув мені цю заяву без розгляду. Справедливості ради слід сказати, що формально ці судді були правими так як я по незнанню тонкості адміністративного судовиробництва не витримав усіх тих вимог, які визначені у вимозі до самої заяви. Це те, коли в суді можна ігнорувати суть питання і з заявника в законний спосіб можна трохи "крові попити". Про совість судді, як я уже писав, тут мова не іде. Мені мало не скажуть, що треба найняти адвоката, заплатити певні кошти, яких усім повинно вистачити. Тоді можна звертатися до самого справедливого суду.

Така ситуація змусила мене більш уважно прочитати вимоги закону. Це стаття 267 КАС України на підставі якої мені судді відмовили у розгляді  скарги. Та коли я познайомився із коментарем до цієї статті, то дізнався, що дана стаття встановлює повноваження адміністративного суду щодо здійснення контролю за виконанням судових рішень в адміністративних справах з метою забезпечення їх повного , правильного і своєчасного виконання. При цьому законодавством передбачено дві процесуальні форми контролю за виконанням судового рішення. Яценко і Огієнко саме про це повинні знати краще за мене. Та чомусь нічого не роблять в цьому плані. Перше - це судовий контроль за ініціативою суду, що ухвалив відповідне судове рішення. Друге - це судовий контроль за ініціативою осіб, які беруть участь у справі. Таким чином  суд має право зобов'язати  відповідача  у встановлений судом строк подати звіт про виконання судового рішення. Ось і прийшли ми до головного, а питання дуже просте. Чого суд цього не робить? А тому що ці жирні коти давно вже живуть при комунізмі і потреби народу їм по барабану. А про Майдан чи якусь там люстрацію - геть і не згадуйте. Зажралися вже так, що вже і у власні штани влазять з трудом. На їх сліду стільки "не розкритих" злочинів, що перелік буде досить великим, якщо добре взятися. Оце вам і корупція з якою вся країна ніби бореться.

В одній з попередніх своїх статей, де мова ішла про підсумки минулих Президентських виборів, я ставив питання про незрозумілість моїх земляків, які пану Добкіну віддали свої 1028 голосів. Якось на той час все виглядало не логічним. Та пройшов деякий час і до мене надійшла інформація про те, що незадовго до виборів наші кормчі - Подколзіна - голова Зачепилівської РДА, колишній голова РДА Загній і нинішній голова суду таємно в лісі збирали "партійно-господарський "  актив і ставили задачу про необхідність підтримати отого Добкіна який у зачепилян відібрав поїзд до Харкова і заробив  чесною та непосильною працею на державній службі десятки мільйонів. Як бачимо, трішки спрацювало. Таку грязну політику я декому прощаю і не дивуюся. А от навіщо це голові суду - тут є питання. І вони дуже прості. Очевидним є те, що форми і методи керівництва країною, які сповідував Добкін, знаходячись не на останньому ряду в партії регіонів, підходять нашому голові суду - Бойку Г.В. Така спайка інтересів ніколи не буде служити інтересам простого народу. Це якась аномалія,  змова проти українського народу, це відверта державна зрада яка прикривається передвиборчим змаганням. Так і хочеться запитати Бойка Г.В. - чого ти в своєму житті ще не досяг, чим тебе обділила доля і що ти хочеш ще мати від цього знедоленого люду? Чого ти лізеш в оте лайно  разом з Подколзіною і Загнієм? Та нехай уже ці політикани тішаться надією що їхнє не все втрачено. Адже до влади в області уже рветься пан Гепа. Люди в Харкові вже виходять з протестами на вулиці. Цього допустити не можна. А ви тут у Зачепилівці ніби всі є "браття по разуму". Та я не думаю що наш Президент  допустить до керівництва Харківською областю такого одіозного чоловіка. Його поступки і дії відбувалися у нас на очах і нам цього досить. Григорію. Якщо вже ти взявся очолювати районний суд то потурбуйся хоч трішки про його авторитет. Твої колеги судді знищують останні краплі правосуддя в Зачепилівці, а ти закриваєш очі на цей бардак в суді. Цим уміло користується і прокурор району, який перетворив Зачепилівку у своє князівство. І до чого ми так можемо прийти? Нам що, Кобильської з Глянем мало? Важко мені це визнавати, але слід відверто заявити, що в країні мало що змінюється на краще. Люди вимагають позитивних змін. Заради цього їхали на Майдан. Та надія вмирає останньою.

Та повернемося до справ у самому суді.

Признаюся відверто, що ця ситуація мене настільки  схвилювала, що я вирішив звернутися за допомогою до самого голови суду - Бойка Г.В., який знаходиться у відпустці.  Стан речей свідчить про те, що в самому суді ігноруються не тільки якісь там вимоги закону, але і постанова самого голови суду. То може хоч це спрацює.  Мені було обіцяно, що16.06.2014 року дане питання буде розглянуте, мене запросять до суду. Та все це виявилося звичайною і безвідповідальною "лапшею на вуха". Ніхто нікого не викликав і не запрошував. У цих людей уже все є, крім честі і совісті. Та, як кажуть, Бог не теля - бачить відтіля. Всім за все колись та прийдеться відповідати. А до Григорія Васильовича питань буде не менше, ніж до всієї Зачепилівки. І допоки ти збираєшся торгувати правосуддям в Зачепилівці?

 

16.06.2014 р. Редактор - Віктор Марголін.

Тема: Чи мучить совість Зачепилівських суддів і чи служать закони людям.

Чи мучить совість Зачепилівських суддів і чи служать закони людям.

Стіни | 19.06.2014

Марголін і К . Майте совість!Якщо є що сказати чи показати - то дійте! Досить мазати стіни та переводити фарбу! Будьте чоловіками! Досить бути у підпіллі!

Re: Чи мучить совість Зачепилівських суддів і чи служать закони людям.

Редактор | 19.06.2014

Якщо хтось вважає, що редактор "Зачепилівської правди" працює в підпіллі, то це є просто дурниця. Чи не так?

Re: Re: Чи мучить совість Зачепилівських суддів і чи служать закони людям.

котик | 26.06.2014

не просто в подполье, а гавкает только за бабки. свой ум у тебя ужее давно высох. остался только куриный помет

Re: Чи мучить совість Зачепилівських суддів і чи служать закони людям.

Редактор | 20.06.2014

Це для мене є новиною. Раніше керівник водоканалу при людях стверджував про те, що я йому спалив водоканал. Тепер у мене є нове звинувачення. Якщо день у день пити горілку, то і не таке може привидитися. На таких людей гріх скаржитися. Вони і так є обіженими і це всі бачать. Звичайно, що хотілось би від вас прочитати щось більш розумне.

Чи мучить совість Зачепилівських суддів і чи служать закони людям.

адвик | 18.06.2014

у тебя марголин одна твоя извращенная совесть и одна твоя , больная на всю голову , правда. ты в кого как вцепишся. как клещ. и вокруг ничего не видишь. где ж твои изменения в лучшую сторону.Ладно, кобыльскую ты с бойком на пару убрал. атолько в ней было зло? Сейчас вообще никто ничего не делает . Подколзина только стонет и ноет, а нею руководят димон и гришка. глянь леня тот заболел навеки - шкуру свою пытается спасти . а вы качаетесь на волне порошенкового успеха. где же ваши дела??? ждете гепу и допу? флаг вам в руки , перо в зад!

додати новий внесок