Чи потрібний нам такий суд, коли його рішення приймають не до виконання, а до уваги.

23.03.2015 13:59

Чи потрібний нам такий суд, коли його рішення приймають  не до виконання, а до уваги.

 

Шановні читачі. Отак посміятися над усіма нами і над судом міг собі дозволити лише селищний голова Зачепилівки Кривенко Ю.В.   Хтось із читачів може задати питання про наявність в селищній раді ще і депутатів. Та відповідь уже готова. Який голова, такі ж і депутати.  Так їх доля звела на цій грішній землі. Журналістська етика мені не дозволяє сказати по іншому, так як серце велить. Маємо те, що маємо.

Та все ж, щоб бути в юридичному плані більш точнішим та виваженим, я дозволю собі діждатися, коли закінчиться термін оскарження судового рішення. Якщо буде подана апеляційна скарга, то ситуація різко міняється. А на оскарження судового рішення влада селища має право. А от чи стоять за цим права громади Зачепилівки - це є велике питання.

Маючи, хай і невеликий досвід, я маю впевненість що виграти справу в апеляційній інстанції в Кривенка Ю.В. не має жодних шансів, якщо суд буде праведним. Для нас, шановні читачі, найбільше в цьому плані лихо є те, що суддя Яценко взявся розглядати справу не маючи на це достатніх правових підстав. І тому справа може повернутися для розгляду в Зачепилівці вже третій раз і саме голові суду. Саме так буває коли намагаються гребти жар чужими руками.

Тепер, коли вже відома подальша доля справи і постанова суду  вже точно  буде оскаржуватися, настав час поговорити про деякі інші питання та деякі речі назвати своїми іменами.

Із суботнього номера районної газети мешканці району дізналися про те, що наша селищна рада прийняла рішення суду до відома. Тільки не подумайте, що я помилився. Так, до відома і аж ніяк не до виконання. Тут усе є зрозумілим, з нас вимагають гроші. Коли грошей обмаль, то і вкрасти буде нічого.

Підсумовуючи сказане я звертаюся до всіх мешканців селища. Шановні, піднімайтеся з колін, давайте разом доводити нинішній владі те, що ми є частина справжнього українського народу. Ми не раби, раби не ми. Ми не є бидло, яке не може постояти за свої елементарні  людські права. У нас є честь і є гідність. Коли нас багато - ми є непереможні.

Я розумію, що під час керівництва країною Януковичем і Кобильською у душі рядових громадян нагнали стільки страху, що його вистачить на багато років. Але при наявності волі до перемоги ми можемо перебороти отой страх. Ви всього боїтесь. І коли вам скажуть що їде  Гіршфельд, то ви кучою біжите, щоб попити теплого чаю…  то де ваша гордість за дідів і прадідів, які своє життя часто віддавали за цю рідну землю, политу кров'ю українського козацтва і інших патріотів. Визнайте, що так далі жити не можна. Доля нашої країни сьогодні, як ніколи, у великій біді. Матінка Україна майже на колінах просить у нас захисту, а ми себе не бажаємо захистити. То хто ми є в такій ситуації? Давайте чесно дивлячись в свої душі дамо відповідь на це питання. Досить бути "безхребетними". Наші співвітчизники  в Києві гуртуються, перекривають рух на Хрещатику, ставляють перед владою конкретні питання і чогось таки добиваються. Невже це  гірший приклад для нас із вами?  Але ж і в  нас є питання на які відповіді мають далеко не всі.

 В світі завжди поважали хоробрих і сильних. То ж слід доводити, що ми і є такими.

Будемо вважати, що дана наша тема не є вичерпаною. До неї, як мені видається, у нас ще буде  потреба і нагода повернутися. Крім цього, я сподіваюся, що у суддів апеляційного суду вистачить розуму щоб зрозуміти аж занадто господарський хист нашого селищного голови, який  не провівши громадських слухань, по суті, робить усіх дураками. А якщо бути ще точнішим, то один із можливих варіантів може бути таким: рішення суду буде скасованим і справа повернеться на новий розгляд до суду в іншому складі суду. Та  для пана Кривенка такий варіант не є виграшним, бо він затягує справу, устраює волокіту та копає собі "яму".

Слава Україні!

Героям слава!

 

Редактор - Віктор Марголін.

23.03.2015 р.

   

Тема: Чи потрібний нам такий суд, коли його рішення приймають не до виконання, а до уваги.

чи потрібний такий суд?

редактору | 24.03.2015

В.Н.! Як культурно табе Бойко послав на....

Re: Re: чи потрібний такий суд?

Редактор | 25.03.2015

А чого не підписуєтесь під коментарями? Ставте своє справжнє прізвище і вашу непідробну дурь будуть знати всі ваші земляки. Це ж треба таке написати в надії, що знайдуться люди, які повірять у цей бред. А лікуватися таки прийдеться.

Re: Re: Re: чи потрібний такий суд?

поїзд | 28.03.2015

вас просто знають з вашого в Зачепилівку приїзду,кстаті, а чого ви не були,наумович у гіршфельда на зустрічі? Чого про пекарню не сказали, про поїзд,про всі проблеми району?і прекращайте людей обзивать, шо ви собі позволяєте

Re: Re: Re: Re: чи потрібний такий суд?

поезду | 29.03.2015

Так он гондон сцикливый.как та собака полаял и в будку.а вы гризитесь

додати новий внесок