Чи рубатимемо ополонки щоб води набрати?

20.09.2014 21:45

Чи рубатимемо ополонки щоб води набрати?

 

Дорогі мої земляки. Я продовжую свою просвітницьку місію і сподіваюся, що мої труди не пропадуть даром. Сьогодні мова  знову піде про Зачепилівський водоканал, про воду та про наших правителів. Отже все по порядку.

Керує Зачепилівським водоканалом такий собі Галій Григорій Іванович. А коли говорити більш точніше, то він не такий собі, а такий як написала і підписала Подколзіна Олена Вікторівна коли тільки починала працювати в селищній раді. Наскільки я зрозумів, то вона і коли помиратиме, то від цих своїх слів ніколи не відмовиться. А коли щось буде не так, то треба і самій "брати шинель" та йти геть додому.

Шановні читачі. Мені і самому приємно почитати таку характеристику, адже я з дитинства люблю казки. Отже читаємо.

Характеристика на начальника КГІ Зачепилівське ВКП Галія Григорія Івановича

 

Галій Григорій Іванович,

23.11.1965 року народження, освіта повна вища. Харківський інститут механізації, електрифікації сільського господарства, 1991 рік , депутат селищної ради

Галій Григорій Іванович працює начальником комунального підприємства Зачепилівське водопровідно-каналізаційне підприємство з 15 лютого 2006 року. Дисциплінарних стягнень не має.

Високо дисциплінований , суворо і точно дотримується правил внутрішнього трудового розпорядку. Використовує в роботі всі нормативно-правові документи, що регламентують діяльність підприємства.

Систематично працює над підвищенням професійних знань, умінь і навичок.

Вміє спілкуватися з людьми, поєднуючи слово і справу, чітко ставить цілі діяльності, вміє їх обґрунтовувати та організовувати спільну роботу своїх підлеглих.

Йому притаманні такі моральні якості: справедливість та об'єктивність, гуманність і чіткість, тактовність та чесність.

Серед колег та співробітників користується повагою та авторитетом.

Виявляє здібності до роботи в колективі.

Завжди зберігає оптимізм, витримку .

За час роботи зарекомендував себе, як керівник, здатний взяти на себе відповідальність в прийнятті рішень зі складних питань, які знаходяться в його компетенції.

 

Заступник Зачепилівського селищного голови                О. Подколзіна

 

Прошу повірити мені, що печатка і підпис на місці є. До цього тільки треба добавити слова Кривенка Юрія Вікторовича - нинішнього селищного голови про те, що Галій Г.І. вже два роки не вживає. Якби я мав право добавити хоч слово, то я би обов'язково дописав про те, що наш "герой" кожен день умивається, чистить зуби і перестав ходити  в туалет. У нього є тільки один недолік в тому, що з його приходом в водоканал тарифи на воду піднімаються не на 10-15 процентів,  як у людей, а весь час удвічі, або і більше. Цей чолов'яга має повну вищу освіту, а коли його запитують у міліції щось там про економіку підприємства , яке він ніби очолює, то він лукаво пише що він не бухгалтер і не економіст і в цих питаннях не розуміється. Якийсь дивний феномен Зачепилівського начальника. Ніби то і грамотний, а багато в чому не розуміється.

 Я вас, шановний читачу, завіряю, що не все це є правда. Такою є моя особиста думка. Я попробую навести декілька прикладів і ви все зрозумієте яка  це загадкова постать оцей Галій. Я тільки не пам'ятаю чи висить уже Галій на новій дошці пошани чи ні. Якщо ні, то це слід вважати великим прорахунком нашої влади як в селищній раді, так і РДА.

Як я уже вам повідомляв, 17.09.2014 р. ухвалою Зачепилівського районного суду зобов'язано прокурора Зачепилівського району внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом вчинення службовими особами КП "Зачепилівське ВКП" діянь, що містять ознаки злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України згідно до заяви Марголіна В.Н. від 08.09.2014 р.  Ось таке формулювання дослівно. Ухвала оскарженню не підлягає. Тому рішення суду треба негайно виконувати. Інших думок просто не може бути. Звідси і почнемо "танцювати".

Перш ніж занурюватися в деталі я хочу прояснити свою особисту думку щодо тарифів в водоканалі. Я не проти підвищення тарифів, але ж не в два рази. Адже таких тарифів, як у Зачепилівці, немає у всій країні. Це перше. Друге, розрахунки треба робити чесно і добросовісно. По іншому не можна. Я розумію, що на депутатів можуть нажати і ті піднімуть руки і тоді хоч кричи караул. Але скільки так можна жити? В Інтернеті на сайті Зачепилівської РДА подані розрахунки адміністрації водоканалу щодо нових тарифів на воду та водовідведення. Всі бажаючі можуть роздивитися, але зрозуміти всю цю арифметику не так уже й просто. Треба мати терпіння та відповідні знання. В даній статті я хочу звернути увагу читачів лише на деякі моменти в розрахунках, яку відверто свідчать про небажання пана Галія працювати на здешевлення послуг. Надані розрахунки зроблені, як кажуть, по максимуму.  Це говорить про те, що в водоканалі просто жирують, правда не всі, і про здешевлення їх послуг вони і не мріють. Вони зовсім не думають про те, що в країні іде війна, що більшість людей отримують мізерні пенсії, багато безробітних. Все це їм не цікаво. Вони штучно підняли собівартість своєї роботи до небачених висот і будуть намагатися всіх нас переконати, що по іншому і бути не може. Вони і далі готові "обдирати" як не людей, то бюджет селищної ради. Взагалі то я сподівався, що з приходом до керівництва селищною радою пана Кривенка щось буде мінятися на краще, але я вже маю переконання в тому, що я помилився.

Тепер я маю привести декілька прикладів, які будуть засвідчувати, на мій погляд, недобросовісність розрахунків в водоканалі.

1.     Плановий прибуток в розрахунок не враховувався. Так поступати не можна, незалежно від того хто там керівник. Підприємство буде нормально працювати коли воно матиме рентабельність виробництва бодай на рівні 15 процентів. В розрахунках це питання не висвічується так як там не побажали показати кошти, які заробляються водоканалом помимо своєї основної діяльності. Це є нечесна гра. Про це в наступному пункті.

2.     В розрахунках зазначено, що асенізаційний автомобіль  викачав за рік 963 цистерни нечистот. Якщо господарі приватних  будинків звільнилися від нечистот в кількості 900 цистерн і за кожну цистерну заплатили приблизно по 150 грн., то коли це все перемножити, вийде немала сума в 135 тис. грн. Цих коштів я в розрахунках не знайшов. Чому ці кошти приховали - можна тільки здогадуватися. Скоріше за все - це питання для слідчого.

3.     В розрахунках в мене викликає недовіру багато цифр, але розрахунки амортизаційних відрахувань потребують особливої перевірки, так як антимонопольний комітет України роз'яснює, що коли основні засоби не беруть участі в наданні послуг, то затрати на їх утримання не можна відносити на собівартість послуг.

4.     Якщо в минулому році на ремонт електронасосів було затрачено 5,7 тис грн., то в цьому році планують витратити 18200 грн. Якщо така тенденція буде зберігатися, то навіщо там директор?

5.     Є така стаття - витрати на паливно-мастильні матеріали для потреб апарату управління. На цю статтю заплановано витратити 20039 грн. А чи не забагато?

6.     Витрати на електроенергію по каналізації зроблені по питомих нормах, а не по факту. Я думаю, що тут або відсутній облік цих витрат, або так вигідніше підняти собівартість цієї роботи. Якщо так, то це нечесно по відношенню до споживачів.

7.     На купівлю люків заплановано витратити 12400 грн., але я дуже сумніваюся, що ці витрати будуть зроблені водоканалом.

8.     В вартості каналізації  і води окремо плануються витрати на поштові послуги, канцтовари і папір. Як можна все це врахувати окремо - мені не є зрозумілим.

9.     При розрахунку собівартості каналізації закладені витрати на паливно-мастильні матеріали в сумі 88793 грн. Невже тут не можна нічого зекономити?

10.     Затрати на розроблення норм питомих витрат палива та електроенергії складають 4300 грн. Невже, коли в країні війна, то треба обов'язково цим займатися?

11.      В розрахунках закладені витрати на головного інженера і охоронця, без яких успішно обходяться. Це затрати на суму коло 100 тис. грн. Варто задуматися.

12.      Одним із самих кричущих питань - це оплата за каналізацію в радіозаводських будинках, де по суті відсутня сама каналізація. По цьому питанні повинна вже давно була би відкрита карна справа.

13.     В адміністративні витрати включені паливно-мастильні матеріали на суму 33793 грн. і запчастини на суму 3338 грн. Тут я не все розумію.

14.     На оренду автомобіля підприємство кожен місяць витрачає 300 грн., а його обслуговування нам же коштуватиме ще 1000 грн. на рік. Уявляєте який мудрий там керівник. Свою машину  не пожалів і здав в оренду. Тепер я із своєї пенсії оплачую підприємству щоб Галія привезли на роботу. Нормально?

15.     Всім буде цікаво, а яка заробітна плата у керівника. Його заробітна плата - 3654 грн\міс., плюс коефіцієнт -1,2. Дорівнює -4384,8 грн. Коли все це помножити на 12 місяців то буде 52617,6 грн. Це без оренди автомобіля, без бензину і масла.

16.     В водоканалі планують, очевидно тільки для керівника,  купити 2100 літрів бензину на 30282 грн. і масла на 3511 грн. Всього на 33793 грн. По угоді підприємство бере на себе всі витрати пов'язані зі збереженням та експлуатацією орендованого транспорту. Я думаю, що Галій устроявся непогано.

17.     Як мені повідомили мешканці радіозаводських домів, асенізаційна машина іноді в їх яму виливає відходи ті що забираються в людей, а Галій мені доводив що відходи відтіля машина перевозить до центральної очисної установки. Все це є відверта брехня Галія, лапша на вуха.

18.      Варто також проаналізувати чи мають пільги працівники водоканалу і які.

19.      На хімічний аналіз води заплановано витратити 16758 грн. А що із цього мають споживачі?

 

Шановні читачі. Це є далеко не повний перелік питань, які потребують певної уваги та перевірки. Багато із цих показників є завідомо завищеними і коли б керівники району і селища хоч трохи в своїй роботі цікавилися як живуть їх "кріпаки", то ситуація могла би бути значно кращою. А так надрукували в районній газеті, по суті звинувачення на мою адресу в зв'язку з запланованим підвищенням тарифів на воду та водовідведення. Я отримую на вулиці питання і звинувачення , а всі останні в стороні. А розібратися чи не бажають, чи хисту не достає. Надіються на депутатів, а тоді всі стріли будуть направлені в їх сторону. А ви тоді хоч лобом в стіну. Коли вже все сплановано. Вибрали, то тепер і їжте, що вибрали. Дякую за увагу.

Прошу вибачення, якщо я допустив якісь неточності.

 

Редактор - Віктор Марголін, 20.09.2014 р.

Тема: Чи рубатимемо ополонки щоб води набрати?

Маргошкіну

Житель рАЙону | 11.10.2014

Чого ти все пишеш всілякі каверзи на людей? шо ти зробив для району особисто??? Іди в депутати, працюй. Ні, виходь на суботник-раз ти такий патріот! А ти все втіхаря!!! Значить шо? значить - проплачений! Хто тобі платить і що обіцяють? Чого про діток своїх не пишеш, цікаво чим вони займаються??? Небось наркомани або так як ти на когось пашуть))))

Добрые новости

Муся | 28.09.2014

Дорошенко ми тебя приветс т вуем ты снова в обойме

Re: Добрые новости

карабин | 28.09.2014

с дорошенка такой патрон . как с гавна пуля! лену может и будет е&ать , а на большее он не способен.

добрі новини

Гриша | 28.09.2014

чого заціпило редактора? Не знає кому тепер лизати?

Re: добрі новини

вибори - вибори | 28.09.2014

ДимаЗубарев _ Леня Глянь (надя немашкальша) - Добкин и К
Лена соска (Пишненчиха) - Яценюк
Конопля (Билик) - Кличко, Порошенко
Кутицький ( Глянь) - Ляшко
Дорошенко Глянь) - Гиршфельд
А Глянь как ка семиделуха- наш пострел везде поспел

Добрі новини

ХОДА | 27.09.2014

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ РОЗПОРЯДЖЕННЯ
26 вересня 2014 року Харків №711-к
Про звільнення О. ПОДКОЛЗІНОЇ
Відповідно до статей 6, 8, 9 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

оголошується Розпорядження Президента України від 20 вересня 2014 року Хе 1035/2014-рп про звільнення ПОДКОЛЗІНОЇ Олени Вікторівни з посади голови Зачепилівської районної державної адміністрації Харківської області.

Вважати ПОДКОЛЗІНУ Олену Вікторівну такою, що звільнена з посади голови Зачепилівської районної державної адміністрації Харківської області 26 вересня 2014 року у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України.

З якої новини почати.

БАТЬКІВЩИНА | 24.09.2014

На демонстрації з нагоди визволення Зачепилівки з прапорами партії БАТЬКІВЩИНА пройшло більше десяти активістів .,,Диви на другий день Лени вже нема .Скажи марголін де треба збирати мітинг і під якими прапорами ...щоб викинули ще й Грицька і де для нього поставити смітник. та провести обряд люстрації .

Стосовно коментарів

Редактор | 24.09.2014

Мене тішить те, що в нас є думаючі люди.Тільки погано те, що ми їх не знаємо. І поки ви думаєте сидіти в "окопах".

Re: Стосовно коментарів

думаючі - Марголіну | 24.09.2014

Поки ти бігатимеш на консультацію до Бойка і стоятимеш на довольствії у Зубарева.

Re: З якої новини почати.

ХОДА | 27.09.2014

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ РОЗПОРЯДЖЕННЯ
26 вересня 2014 року Харків №711-к
Про звільнення О. ПОДКОЛЗІНОЇ
Відповідно до статей 6, 8, 9 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

оголошується Розпорядження Президента України від 20 вересня 2014 року Хе 1035/2014-рп про звільнення ПОДКОЛЗІНОЇ Олени Вікторівни з посади голови Зачепилівської районної державної адміністрації Харківської області.

Вважати ПОДКОЛЗІНУ Олену Вікторівну такою, що звільнена з посади голови Зачепилівської районної державної адміністрації Харківської області 26 вересня 2014 року у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок