Чи варто говорити про рейтинг влади?

01.04.2020 11:51

Чи варто говорити про рейтинг влади?

 

Шановні читачі. Ми з вами дійсно переживаємо не кращі часи в історії нашої країни. Помилки допускає як влада, так і народ. Хто більше і хто менше - питання дискусійне. Та останні управлінські рішення нашої влади не залишають переконливих надій на наше світле завтра. Тому я як рядовий громадянин використав своє конституційне право і звернувся до Президента України. Доля мого народу складається із таких громадян як і я. Мої питання не є якимись глобальними і їх можна вирішити якби ми всі поважали права людини і Конституції України. В результаті правовий нігілізм отруює життя цілого народу. Сама влада стала для народу гірше коронавірусу. Часом складається таке враження що країною керують якісь неуки, без досвіду, без честі і совісті, без належних принципів і знань, просто випадкові люди. І на все це дійство повинні споглядати мільйони обікрадених полунищих громадян. Мені не так багато залишилось топтати цю святу землю, а тому хотілось би побачити оте світло в кінці тунелю.

Прошу Вас прочитати моє звернення.

 

                                                                                                                        Президенту України

                                                                                                                        Зеленському В.О.

 

З В Е Р Н Е Н Н Я

 

Шановний пане Президент. Якось раніше мені в голову не приходило що на 74 році свого життя я змушений буду писати Вам листа. Та в житті все передбачити неможливо. Але маючи за спиною 30 річний стаж роботи на різних посадах державної служби я вважаю своїм обов'язком поговорити з вами.

Так, дійсно наше життя в Україні - справа не з простих. Я розумію що давати поради набагато простіше ніж все це виконувати. І спадщина отримана не з кращих рук. Я проживаю в райцентрі невеликого району, багато чого не знаю, як це знаєте ви, але своє бачення проблем я хочу розділити з вами. Роки ідуть, а в нас практично нічого не змінюється на краще. І не завжди виною є війна. Про це я заявляю впевнено. Можна назвати цілий ряд країн які знаходили вихід з кризової ситуації і продовжують своє безхмарне існування. Досвід цих країн нам варто вивчати.

Та без конкретних прикладів нам не обійтися. То ж почну з роботи чиновників всіх рівнів. Біля 20 років, після мого засудження по карній справі, я написав не одну сотню листів до прокурорів Харкова, Києва і т. д. Такою є моя правозахисна діяльність. Підсумок цієї  моєї діяльності практично на 99 процентів - нуль. Вам важко буде повірити, але у вироку суду по мені не було написано за що я осуджений. Ті, хто мене судив, були відвертими п'яницями, виконували замовлення, продавали за хабарі честь і совість і т. д. І що змінилося за ці довгі роки? Нічого. А хто за що відповів? Я таких прикладів не маю. В своїх додатках я намагаюся це довести. Всі намагаються лише пограбувати країну і цей беззахисний народ. Хто більше краде, той має більшу повагу.

Шановний пане Президент. Я би Вас із задоволенням хотів побачити в нашому селищі. Якось раніше мешканці району хоч рідко та мали нагоду зустрітися із заступником прокурора області, Народним депутатом, працівником відділу внутрішньої безпеки міліції і т. д. А зараз? Всі тікають від людей, займаються окозамилюванням, пишуть в кращому випадку безвідповідальні відписки. То звідки взятися отій повазі та рейтингу влади? А мені так хочеться щоб у Вас все получилось. Але ми такий народ, що у нас дуже багато тих хто виглядає із-за вугла.

  Та незважаючи на все це ви є лідер нації. Від вас люди чекають поступків в результаті яких всім стане краще. Наприклад. Ви приїхали до Зачепилівки і зайшли до районного суду, запитуєте: "А де голова суду?" Вам можуть сказати: " Голова суду сіє кукурудзу на своїм полі". А можуть і не сказати, бо чоловік п'ятнадцять обслуговують одного суддю на два поверхи. Така у них реформа за рахунок людей праці. Одного суддю (Огієнка) я добився вигнали, а колишній голова суду пішов на пенсію, кажуть одержує 54 тисячі гривень і мучиться від того що не знає куди їх можна витратити. Після цього ви повинні все зробити щоб до вечора помінялась вся влада в районі, а в області бодай половина. Тоді люди скажуть що в країні є господар. А ви приїхали в Харків, пожурили тих хто знищує ліси, а чорні  лісоруби ще більш завзято стали вирубувати столітні дуби. В такій ситуації губернатор нічого з цим явищем зробити не в силі. Суди, прокурори і поліція - всі чекають і не впливають, а тільки охороняють вкрадене. А коли б ви поступили подібним чином в Києві, Львові, Одесі і Харкові то країна бодай психологічно швидко б змінилася. По моїм заявам декілька разів відкривали карні справи за вирубку лісу в районі і так же успішно все позакривали. Такий стиль роботи я бачу на всіх поверхах влади і перш за все в судах , прокуратурі і в поліції. Якщо цього не змінити, то державі гаплик. Як це можна зробити - запитайте Михайла Саакашвілі. Мої листи до Авакова, Генпрокурора , Князевича - все як в колодязь. Все вертається в корупційний Харків.

До цього додам декілька слів про прокуратуру. В районі трьохповерхова прокуратура, працює чотири прокурора і вони наглядають що роблять три слідчі в поліції. Тобто, кримінальні справи розглядати інколи немає кому, а давати вказівки ще є кому. Нашою прокуратурою керує прокурор Говоруха з сусіднього району. Його  я не бачив в районі жодного разу. Отака в нас реформа.

У мене, як редактора Інтернет-газети, в 2017 році провели обшук, арештували всю комп'ютерну техніку. Через півтора року закрили цю безглузду карну справу, частину речей повернули, а ноутбук моєї внучки до цього часу залишається в облпрокуратурі. Він був угроблений, очевидно, відремонтований і його мені пропонують забрати. Мені ж з ремонту і з їхніми жучками ноутбук не потрібний. Таким чином була відкрита карна справа за пошкодження арештованого майна. І що далі? Роки ідуть, а ці подонки всі при владі. Ними тимчасово була паралізована робота редакції газети. І все безкарно. Ці придурки з поліції і прокуратури навіть принтер забрали, який не є носієм жодної інформації. Все забрали і навіть протокол обшуку не залишили

 Так колишній прокурор району Твердохліб у своєму кабінеті мене переконував що такої держави, як Україна, скоро не буде. Все відійде до Польщі і Росії . І ви думаєте що я комусь зміг довести цей злочин перед українським народом? І ви в своїй роботі опираєтесь на подібних ідіотів? А страждають рядові люди.

Отримав я листа від 25.03.2020 р. з облпрокуратури. Прошу прочитати. Це є класичний приклад кришування своїх же злочинів працівниками прокуратури. Так, дійсно раніше за знищення і крадіжку трьох гектарів лісу прокурором Медяником відкривалась карна справа. Але ще жоден прокурор сам себе не відправив до в'язниці. Але це не значить що він мало не святий. За злочин треба комусь відповідати. От і пишуть мені що уже мені раніше повідомляли про результат розгляду, іди діду в суд. Та краще пішли би вони кругом світу. Прокурор Медяник після Зачепилівки працював в Лозовій, потім в Харкові, далі в Шевченківськім районі. Так замітають сліди. А ліс, який ріс 52 роки, нам ніхто не поверне. Ось так вони захищають державу і людей.

Я вам наведу ще один приклад який демонструє обласна прокуратура коли в листі від 20.03.2020 р. пишуть що кримінальне провадження закрите в зв'язку з закінченням строку досудового розслідування. Більшого дебілізму я придумати не зможу при всьому бажанні. Так працюють і п'ють кров полковники при погонах зі свого народу, а ви на Авакова Богу молитеся.

Надзвичайно цікавим є приклад роботи чиновників району і області. Під час перерахунку  моєї пенсії за рішенням суду мені не включили частину мого заробітку. Я звернувся за допомогою до голови облради Чернова, який привселюдно пообіцяв мені допомогти. Я йому вже написав 5 листів, він підключає заступників голови ОДА і в них нічого не виходить. Ось такі шакали сидять в Пенсійному фонді. При цьому я не прошу підняти мені пенсію. Прошу дати роз'яснення і нічого не виходить. То що може добитися рядовий колгоспник у цих шакалів?

Під час виборчої кампанії на окрузі №179 я підійшов до пані Світличної і задав їй дуже просте питання: чому вона на мої три звернення, як голова ОДА, не надала жодної відповіді. Єдине, на що спромоглася ця "кукла" так це тричі сказала - "Вибачте". Ось тому ми так і живемо.

Відповідно до моєї заяви 06.09.2019 р. була відкрита прокуратурою карна справа № 42019221400000100 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.191 КК України. Якщо коротко, то в водоканалі крадуть бюджетні кошти, які виділені на оплату субсидій. Я довів це на конкретних документах. Але 27.12.2019 р. поліцаї закрили кримінальне провадження, злочину не бачать, держава в стані війни і нікому тут не потрібна. В прокуратурі скасували таку постанову слідчого. Ці сволочі  ходять на роботу заради отримання хабарів, по суті займаються мародерством, а люди платять за куб води 67,22 грн. Де ще є таке? Отакі наслідки маємо від створеної об'єднаної громади. Маючи отаку заробітну платню в поліції служаки  втрачають честь і офіцерську совість. Начальник слідства за декілька років став уже майором. Він нікого не розуміє, працює явно не на державу. І скільки це буде продовжуватися?

Крім цього я маю ще цілий ряд питань. Не знаю чи здивую Вас.  22.08.2016 р. Зачепилівський суд розглядав адміністративну справу щодо перерахування моєї пенсії. Подаючи заяву я заплатив судовий збір в розмірі 580 грн. За рішенням суду Пенсійний фонд повинен повернути мені ці кошти. Це справа № 620\397\16-а. Та пройшло часу чимало але мені жодної копійки не повернули. Ось така у нас правова держава. Чекають що дід скоро окочуриться, а кошти хтось таки получить.

Маю я ще одну не зовсім приємну історію. Злигався я з працівниками СБУ, точніше подружився. Вони втерлися в довіру і попросили в мене певну суму грошей для виконання якогось завдання, обіцяли повернути. Таких коштів у мене не було і я взяв кредит який згодом прийшлося виплачувати. А ті хлопці виявилися звичайними шахраями. Я змушений був звернутися до військової прокуратури, була відкрита карна справа № 42017220750000271 від 04.07.2017 р. Після цього в військовій прокуратурі вже двічі намагалися справу просто закрити, а суд не дозволяє. Це говорить про те, що на всіх поверхах влади сидять злочинці та сепаратисти, шахраї і проходимці всіх мастей, і навіть в СБУ. Їхня заробітна плата така,  що не дозволяє піднімати пенсії в державі

Є в мене справи, які знаходяться в Полтаві в ДБР, але проходять місяці і ними, очевидно, ніхто не займається. Це дозволяє мені говорити про наступне.

Влада - це є насильство над людьми, але воно повинне відбуватися в рамках діючих законів. Ви говорили що прийде весна - почнемо заджати. Але за рік так нікого і не посадили. А цей лозунг був головним коли вас вибирали. Тому я боюся що народ України не буде чекати вас іще чотири роки. Треба щось таки робити. А якщо бажання працювати на народ України відсутнє, то заявіть відверто. І не треба із себе робити Сусаніна.

Не можу промовчати і про затіяну децентралізацію. За свій вік я пережив чимало реформ, починаючи з будівництва комунізму та перестройки, і жодного разу  всі ці реформи не були корисними для людей. Цю ситуацію я би розглядав з врахуванням сьогоднішнього стану об'єднаної громади, яку очолив пан Кривенко Ю.В. і який навіть після четвертого свого обрання так жодного разу і не прозвітував за свою роботу перед виборцями. Залишається сказати: які ми, то така і влада.

Шановний пане Президенте. Цей лист я обов'язково надрукую в своїй газеті. Я розумію, що підняті мною питання для країни не є більш важливі ніж пандемія грипу, але я добре розумію що так, із вами, нам державу не побудувати. А жаль. Нинішні чиновники нічуть не кращі за пандемію вірусу. Вони паралізовують роботу майже усіх інститутів влади, довіра до якої тане як весняний сніг.

Мої читачі будуть чекати на вашу відповідь. Та, коли ви моє звернення направите до Харкова, то така буде і вам ціна.

 

Додатки: - заява прокурору області від 07.11.2019 р.

- скарга прокурору області  від18.02.2020 р.

- заява прокурору області від 12.12.2019 р.

- заява-повідомлення про скоєний злочин прокурору області від                05.02.2020 р.

- лист з облпрокуратури від 20.03.2020 р.

- стаття з газети від22.12.2019 р.

- лист з облпрокуратури від 25.03.2020 р.

 

З повагою: мешканець Зачепилівки - Віктор Марголін,  ____________

 31.03.2020 р.

01/04/2020 .

Тема: Чи варто говорити про рейтинг влади?

Агов

Шок | 06.05.2020

Люди схаменіться, поки ви ділите шкіру невбитого ведмедя та "призначаєте" один одного на посади, в Зачепилівці твориться казна що. Посеред білого дня, на площі біля РДА в "ялинках" коляться наркомани,а потім,як нівчому не бувало лазать по селищу "убиті наглухо",це якийсь капець.
А навколо гуляють діти (можливо ваші діти чи онуки). Мені наприклад дуже страшно. Зробіть з цим що небудь.

Re: Агов

Баба надя | 17.05.2020

Идіть к генералу - не допоможе але ж ідіть просто ідіть ... голосуйте далі дБ блд

Re: Re: Агов

Агов | 18.05.2020

При чому тут генерал? Я звертаюся до керівництва району.

Керуем!

Тра та та | 15.04.2020

Так вперёд- чего шифроваться? А то все старьё планируете - Загноя, Дороша, Ленку- профурсетку. Создайте свою банду - и с Богом.

Re: Керуем!

33 | 18.04.2020

У батюшки совсем совести нет, номер карты выложил, позорище!!!

Re: Re: Керуем!

Безбожник! | 19.04.2020

Самый нуждающийся!!! Ходит босиком в холщовой рубахе с деревянным крестиком... Барыга

ИОАНУ- паникеру

українець | 15.04.2020

ИОАН! Откуда ты такой взялся??? Что народ тролишь? Чего его пугаешь?? Ведь 73 % от пришедших в 2019 году на выборы совершенно не владели элементарными знаниями ни политики, ни экономики, ни геополитики Украины . ПОэтому такая ситуация и наступила. 298 млард. грв. ДЫРА в измененном бюджете!!!Ты в своем "произведении" смешал все до кучи: кони+ люди+ винегрет + трусосость + паникерство. Отбери" зерна от половы", если считаешь себя умным. А твой метод ЛОЗУНГОВ- этот старый прием СССР да и сегодняшней России. Зачем нам нужны твои страшилки? Давай по делу, обоснуй то, что написал (ла)...

Re: ИОАНУ- паникеру

не українець.але громадянин України | 16.04.2020

От читаю я Ваше писання і розумію.що про Вас.як про французьку династію Бурбонів можна сказати:вони нічого не забули і нічому не навчилися. І Ви пане українцю нічому не навчилися і навіть нічого не зрозуміли. Ви уперто по рогулячі скачете на майдані і ніщо Вас не учить. Вас не навчило те що сотню олухів царя небесного перебили на майдані «свої»злодії на зразок пашинського.психічно не повноцінні на зразок парубія .дегенерати -алкаші типу петьки нікчемного і навіть міхо пожиратель галстуків там «відмітився». Добра компанія.противно навіть сісти з ними на однім гектарі. А там іще «колоритніші»персонажі криваві пастори та сеньки кролики. Вас не протрезвила трагедія Одеси де рогулі живцем палили людей. Не протре звила Вас і громадянська війна.покищо тільки на Донбасі. Вас не протрезвило майже двадцятикратне збільшення цін та тарифів. А Ви все скачете . навіть на виборах Ви «вибираете» між петькою нікчемним та нікчемним зеленим клоуном. Ви мовчите в тряпочку.коли крадуть Вашу землю. І на завершення про так звану мед реформу супрун. Ми вже отримали перші її результати.медики не можуть побороти якийсь там корона вірус.досить звичне захворювання на зразок грипу і ми сидим в карантині чекаючи.коли цей корона вірус нас передушить.не ходить транспорт.не працюють підприємства.не подохним від коронавіруса так здохнемо від голоду. Навіть в нашій лікарні твориться щось не зрозуміле.звільнилися три лікаря стоматолога.залишився найстаріший.якому до пенсії лічені дні(я не маю нічого проти.кажуть знаючий та старанний спеціаліст.але я з жахом дивлюся як йому тяжко просто піднятися на другий поверх) стільки ж він пропрацює. Так літня людина.кажуть ветеран боцових дій.неодноразово поранений.як же мені було б спокійніше. Коли б поруч з ветераном працював би молодий та енергійний доктор. А ми все скачемо. Та вже доскакали ся.

Иоан

Что еще нужно знать о ЗЕвласти | 14.04.2020

Домашний арест за захват здания, поджог и причастность к убийству.

Ничего, кроме комплиментов, за нож в спину украинцу.

Землю – иностранным банкам.

Украинские банки – на колени.

Бюджет страны – спекулянтам.

Донбассу - обстрелы.

Реформы Супрун и других ликвидаторов - ускорить, углубить и усилить.

Прессе - цензуру.

Работающим – новый кодекс крепостного права.

Нуждающимся – верификацию и лишение льгот.

В парламент – соросятню и порохоботню, рукоблудов, скандалистов, насильников и просто идиотов.

В Кабмин – профанов и иностранных агентов.
«Новые лица» в Нацбанке, НАБУ, САП и Нацраде по вопросам тв и радиовещания, Укроборонпроме…

Вятрович, призывающий отнять Лавру, ястреб обороны Наем, железнодорожник Лещенко с миллионными доходами, вечный Абрамовичус.

Воровство и контрабанда.
Ложь и коррупция.
Тупость и еще раз тупость.
Опостылевшее чтение роликов с суфлера, отсутствие планов и конвульсивные истерические рефлексии.

Пародия на власть осуществляет пародию на государственное управление.

Re: Иоан

Оце да | 14.04.2020

Людоньки,кажуть шо Гальку вигнали нахуй з роботи,хто чув?

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок