Чи варто відповідати на явний дебілізм?

10.07.2019 19:26

Чи варто відповідати на явний дебілізм?

Шановні читачі. Я сьогодні думаю так, що коли цього дебілізму розвелось занадто багато то хочеш не хочеш, а реагувати треба. Чомусь на мене останній час "доброзичливці" ополчилися і пруть матюччя як у себе дома. Та невже я їм уже так насолив? То вказали б бодай одне своє прізвище, а то я змушений тільки здогадуватися. В цій ситуації я часто пригадую  слова Левка Григоровича Лук'яненко:              "Ми переможемо бо за нами правда". Це іноді рятує.

Всі ці мої роздуми, в якійсь мірі, ми пов'язуємо з майбутніми виборами. Та , як кажуть, толерантно себе вести уміють далеко не всі. Що ж може бути коли всі будуть доводити свої переконання з допомогою кулаків чи матюків? Чи не пора нам умнішати. На нас  світ дивиться і  більшість хочуть щоб у нас все було добре.

Щоб зрозуміти всі мої доводи і тривоги треба почитати всі коментарі під попередньою статтею в нашій газеті. Мої читачі там згадали і дебілика, і Коноплю, і Черненка, і звичайно ж мене. Згадувати то можна, але до всього ума треба. Я, наприклад, не пам'ятаю щоб пан Конопля працював на виборній посаді. Він завжди призначався на посаду. А ви що пишете? Я такого не пам'ятаю щоб я був у партії Ляшка. І багато чого іншого. Якщо цим сортірним писакам хочеться полизати чиюсь дупу, то можна це робити і поза межами "Зачепилівської правди". Правда, у нас в Зачепилівці за таку роботу і пенсії в 1,5 - 2 рази більші платять. Така традиція, прижилася.

Шановні читачі. Такі недобросовісні нападки на мене я вирішив трохи побомбити. Для цього потрібні певні документи. І я їх знайшов у своєму архіві. Правда, я живу в такому віці коли пам'ять не завжди довго тримає всякі нісенітниці, обіди. Але документ, якщо він є, швидко відновлює події і факти. Ось тому мій позов до самого гуманного суду України дає роз'яснення на деякі події тих років, показує зв'язок між владою і судом та саму можливість добитися правди. Я хочу щоб ви прочитали мій позов до суду і розумній людині стане дещо зрозумілим чому і сьогодні дехто не може заспокоїтись?

 

                                                        До Зачепилівського районного суду

                                                        Харківської області

 

Позивач:       Марголін  Виктор Наумович –

проживаючий  в сел. Зачепилівка,

вул. Українська 8, кв. 9,

Харківської області, тел. 5- 18 - 43,

-066-71-68-753,

інд. 64401,  mailto:margolin4600@mail.ru

 

Відповідач: Зачепилівська районна виборча комісія Харківської області,

 смт. Зачепилівка, вул. Радянська 49,

 тел.- 0993185048

 

Позовна заява

про скасування результатів виборів.

 

Коли я дав згоду балотуватися кандидатом в депутати до Зачепилівської районної ради Харківської області я написав відповідну заяву, яка 29.09.2015 р. була здана до районної виборчої комісії. Я відразу ж поцікавився по якому округу я маю право балотуватися. Я вибрав округ № 5 де я проживаю вже 36 років і де мене майже всі знають. По цьому округу значились такі вулиці: вул. Українська, пров. Першотравневий, вул. Котовського, вул Сіроштана. Відповідно до цього розкладу я і проводив свою передвиборчу роботу.

В день виборів 25.10.2015 р. мені зателефонував незнайомий мені чоловік і повідомив про те, що хотів за мене проголосувати, але мого прізвища в його бюлетені він не знайшов. Після цього я з головою районної партійної  організації Радикальної партії  Олега Ляшка Черненком Д.В. пішов до районної виборчої комісії (голова Дядечко Т.В.) і попросили пояснити причини такого стану. Вона нам відразу ж надрукувала копію постанови районної комісії від 15.09.2015 р. "Про затвердження територіальних виборчих округів з виборів депутатів районної ради" від 25 жовтня 2015 р. В цій постанові в окрузі № 5 значиться вул. Радянська. В цьому і заключається обман мене як кандидата в депутати. Без сумніву це було зроблено умисно в угоду кандидата в депутати  Ружинської Л.М. Про зміну складу округів нас ніхто своєчасно не попередив, а повинні були це зробити. Я навіть сам за себе не зміг проголосувати.

Я вважаю, що в даному випадку вибори проведені без дотримання передбачених Конституцією України та Законом про вибори  принципів і засад виборчого процесу. Вибори - це не є політичний процес, адже це передусім юридичний, чітко регламентований процес, а додержання виборчого законодавства – обов’язок кожного, хто бере в ньому участь. На етапі встановлення результатів виборів постало питання їх легітимізації, тобто встановлення факту  порушень,  які  явно спотворюють результати виборів.

Враховуючи викладене та керуючись ст. 172 п.п. 5,6  КАС України

прошу суд:

 

1. Результати виборів по округу № 5 визнати недійсними.

 

2. Зобов'язати районну виборчу комісію провести повторні вибори по округу №4 з участю кандидата в депутати Марголіна В.Н.

 

3. Запросити в якості свідків до суду голову районної організації Радикальної партії Олега Ляшка Черненка Д.В. (тел. 0954242856), та Чернухіна С.В.- мешканця села Руновщина, учасника виборчого процесу ( тел. 0951984083).

 

Додаток: - постанова районної виборчої комісії від 15.09.2015 р.

 

26.10.2015 р.             ______________  Марголін В.Н.

 

Хтось може запитати мене чи виграв я суд. Скажу чесно, що я точно не виграв і хто із суддів розглядав цей позов - я також не пам'ятаю. З усього видно, що пані Дядечко і досі смакує, отримує задоволення. Мені ж все це гидко пригадувати. Стати депутатом в Зачепилівці це не є настільки престижною справою. Тому пані Ружинська підняла в районі медицину, то тепер взялася за весь район. Результати її праці ми всі відчуваємо. Я тільки жалкую чому дописувач не згадав про те, що дебілик мені так і не віддав 7 тис грн зароблені на виборах. Нехай вони йому на сухі доски… Зате я можу сміливо, чесно дивитися своїм землякам в очі, ніхто мені нічим не попрікає і т. д.

Як бачимо, стільки років пройшло, я майже все забув, а люди є такі що пам'ятають. І гріха не бояться. Одурили діда і довольні… А хто бажає перевірити як працює суд, і не тільки в Зачепилівці, то вам дорога відкрита, і нам розкажете. Домовились? Державу треба будувати, а не дурачками прикидатися коло компютерів.

 

Редактор - Віктор Марголін, 10.07.2019 р.

 

 

Тема: Чи варто відповідати на явний дебілізм?

выборы 2015

Редактору | 14.07.2019

Уважаемый Виктор Наумович! Вы подняли вопрос 4-летней давности о районных выборах 2015 года и назвали мое имя. Но Вы затронули не только голову РВК, а всех членов районной комиссии, подвергли нас необоснованному наговору. Не буду цитировать Ваши слова обо мне, а поясню и вам, что вы неправы. 1. ПОЧЕМУ вы были уверенные , что округ №5 - это те улиц, где вы живете? Откуда у Вас была эта информация? От кого Вы ее получили? 2. ИМЕННО 15.09.2015 г. районная комиссия утверждает 26 округов по району для голосования, а 16.09 2015 эта информация уже находится в ЦВК (можете проверить, это отчет ф. 11.) и штабы политических партий берут ее у нас 3. ПОЛИТИЧЕСКАЯ партия от которой Вы шли в депутаты подала районной комиссии ПОДАННЯ (Список кандидатов) 29 сентября, в котором вы шли по номером 8 с указанием округа № 5 (эта улица Радянська). Поэтому и в бюлетене Вы шли по округу № 5. Если бы Вы или ваш штаб (Радикальная партия О.Ляшка) внимательно ознакомился с округами, то этого недорозумения не было. Тем более, что содержания бюлетеней 26 округов формировались районной комиссией 6 октября. И за этот промежуток времени мы бы приняли изменения конкретно по кандидату Морголину В.Н., и перенесли бы Вас в округ №4 (ваши знакомые улицы),не убрав с этого округа ни одного кандидата. В округе №5 стало бы на одного человека меньше, а округе №4 - больше. Что касается суда, то к нам не поступал запрос с Суда. А то что представители ОБСЭ у нас выясняли этот вопрос, то это правда. Да они у нас были раз 6 за период сентябрь- октябрь. И все было ОКей. Но самое парадоксальное, что и ВЫ несколько раз были у нас в комиссии, а на информационный планшет, где висели округа до выборов- вы не обратили внимания. ТАК почему виновата Дядечко Т.? А не ВЫ и ваш штаб? У меня также сохранилось много документов 2015 года.,не смотря на то, что в архив мы сдали огромнейшее количество документов. Я уверена, что вас я не оскорбила, как ВЫ меня. С уважением , голова РВК Дядечко Т.

Про пана Гіршфельда

Редактор | 13.07.2019

Я поцікавився як саме цей пан голосував за диктаторські закони від 16 січня 2014 року. В Інтернеті є список цих зрадників інтересів народу і які до цього часу при владі . Ось чому цей фашист практично не їздить до нас. Та місце його вже давно на Холодній Горі
Хто із людей через неділю проголосує за цю злочинну партію і цих продажніх ідіотів - той отримає всенародне осудження. Редактор.

про вибори

Від імені Зачепилян | 13.07.2019

Хочу звернутися до Черненка Василя Григоровича і задати йому одне питання. Говорять люди що ти їздиш по селах і зриваєш агітацію за Кучера Олексія Володимировича і на те місце клеїш проходимця і дармоїда Гіршфельда. Невже і ти докотився до рівня Валі наді Шури Тані. Дай нам відповідь

додати новий внесок