Чим відрізняються лісові кліщі від наших обранців?

11.06.2020 21:14

Чим відрізняються  лісові кліщі від наших обранців?

 

Шановні  читачі. Я хочу висловити свою думку, а вас попрошу бути об’єктивними в своїх оцінках. Давайте почнемо із заголовка. Як казав колись пан Азаров – всі вони кровосісі, тобто кровососи. А об’єднує їх усіх ота здатність пити кров із того хто не має можливості від них спасатися. Тобто, жертвою стає увесь український народ.

Як стало відомо, Михайло Саакашвілі запропонував Президенту України ліквідувати Конституційний суд. В ньому працює 18 суддів, які ухвалюють рішення, як правило, на користь олігархів і людей з грошима. Призначені судді строком на 9 років, отримують заробітну платню в обікраденій країні коло 500 тисяч на місяць. Крім цього вони вимагають для себе права не проходити тамошній досмотр на кордоні. Ви уявляєте до чого обнагліли  ці державні службовці в країні де нам постійно стверджують що перед законом усі рівні. А в нас і без них в країні наркоти вистачає. То що будемо і далі жити  для цих дармоїдів, чи як?

Шановні читачі. А давайте подивимось на ефективність роботи обранців в Верховній Раді України. Це є чисто 95 квартал. Вибачте, але мені до одного місця їхні політичні уподобання. Я хочу бачити в ВР досвідченого фахівця, який має певну освіту, честь і совість, а не 130 квартир в центрі Києва. Я переконаний, що інтереси рядових громадян у Львові , Харкові , в Донецьку і Одесі  мало чим відрізняються. Всі ми хочемо жити в правовій та незалежній Україні. А щоб так скоріше сталося нам вистачить і 250 депутатів у яких є масло в голові. Ми з вами що стали краще жити коли вибрали Світличну Юлію? Давайте не будемо себе обманювати. І те, що молода мама з чотирма дітьми під дверима облдержадміністрації об’явила голодовку, в цьому я бачу найбільшу провину цієї Юльки і таких як вона.

А що робиться в більшості наших Міністерств? По 1000 – 1500 чоловік сидить іноді бездарних дармоїдів які нічого не вирішують. Вони ніколи не будуть захищати рядову людину. Це ж аксіома. Вони зубами триматимуться за своє крісло. А коли місячна платня міністра становить мільйон і більше гривень, то життя цих проходимців-дармоїдів відбувається ніби на іншій планеті. Ми для них ніщо. Невже ми цього не розуміємо?

Я вже писав вам про те як я написав п’ять заяв та клопотань до голови обласної ради Чернова – політичного шарлатана, який привселюдно обіцяв розібратися з порушеннями в пенсійному фонді під час нарахування мені пенсії. Та головне красиво пообіцяти. Сволочі. Ось таких кровососів і дармоїдів маємо на своїй шиї.

Якщо спуститися нижче то ми побачимо прізвища Кривенка і Галія, Подколзіної і Швецова і майже всю їхню команду, яка все землю розподіляє… Коли ж я пішов на засідання сесії депутатів об’єднаної громади і повів мову про тарифи водоканала, то представник (обранець) з Лебяжого заявив мені: « Ти что здесь самий умний?».

І нарешті, остання позиція моєї статті. Мені не просто визначитись із чого почати. А питання надзвичайно важливе. Багато хто із нас дивуються і задають питання: чому Порошенко до цього часу не за гратами, тобто не є осудженим? Коло двох десятків карних справ відкрито і все ніби то щось не так. А все досить просто. Таке у нас законодавство. Воно служить не для того щоб карати злочинців, а для того щоб дати їм можливість відкупитись, отримати домашній арешт і т. д.  Складається враження що у нас юристи недавно з дерева позлазили і у нас немає юридичних академій, університетів, юридичних радників, адвокатів, народних депутатів і прочих язикатих кадрів, тобто юристів першого класу, заслужених юристів України і т. д. Просто позорище. На цю сторону нашої проблеми ми якось не дуже звертаємо увагу, а злочинці і більшість юристів про це добре знають. В результаті всі бандити на волі. Тому я не сумніваюся, що коли б проти Кривенка чи проти Галія  і відкрили карну справу, то вона нічим не закінчиться так як у них є чим відкупитися. Про це пан Стрілець із поліції знає від мене набагато краще. Та і суддя наш не такий уже дурень щоб цього не знати. То коли слідчий звернувся до суду щоб йому продовжили строк розслідування, то Яценко не дозволив цього зробити. Від цього добре і Яценку, і Стрільцю, і Кривенку і чимало іншим  шарлатанам при владі. А те що санітарна медицина вважає нашу воду зовсім не питною – це на тариф водоканалу аж ніяк не впливає. Платіть дурні. Моє подання апеляційної скарги до апеляційного суду також нічого не змінило. Тут також все схвачено і закон дозволяє це робити. Якщо слідчий рік жував соплі і не розібрався в такому простому ділі, то не важко зробити висновки чому все іменно так. Бо він знав що прийде час і можна з допомогою суду  абсолютно безвідповідально позакривати «непотрібні» справи. І все на підставі діючого законодавства. Чесні юристи  відверто про це заявляють. Ось така у нас демократична і незалежна держава. Я тільки боюсь щоб чергова Юлька під поїзд не кинулася за наше щасливе майбутнє. А про Харківських суддів і мови немає. Їм абсолютно однаково що ми п’ємо і що платимо.

Шановні читачі. Ось так я намагався коротко висловити свою думку відносно злочинної бездіяльності наших чиновників. Я сподіваюся, що ви доповните статтю своїми аргументованими думками. Ви повинні зробити висновок про те хто для нас кращі – кліщі чи депутати, нами вибрані.

До зустрічі на сторінках газети. З повагою: Редактор –

                                                                                     Віктор Марголін.

11.06.2020 р.

Тема: Чим відрізняються лісові кліщі від наших обранців?

08

07 | 19.06.2020

Так не будував КРИВЕНКО площадки,а крав під виглядом будівництва.Мало все,подивіться на його декларацію,доходи як у президента.змовився з підрядником стягнути через суд ще 400 тис.грв. з нас.Тому й не захищався в суді.Тепер чекає від підрядчика на свою частину " відсуженого "

Натали, в голове себе ты дырку просверли

Натали, ты так смачно наступила на грабли. | 18.06.2020

Натали, ты орехи мне зубами наколи
Натали, наколи ты купола мне, наколи Натали, ты мне грядку в огороде прополи

Гоги

Агент | 18.06.2020

Скажу пишут подруга Дикун Валя и особенно Мотринець .,.

Re: Гоги

Иго-го | 27.06.2020

Матринэць сасет канэць. Животное ещё за язык не ответило)

Гоги

Гоги | 18.06.2020

Прочёл и думаю задание дал уже видно дал Верхогляд з ваньою гнать на Гришу , видно уже обосрались по полной , хочу добавить что ваш вечно угашенный не меньше напиздил и сейчас пиздит в районе такого безпредела не было никогда нашли святошу ?

Re: Гоги

Здивованi | 18.06.2020

Страшно те ,що понаписувано про Гришку-ПРАВДА

Re: Гоги - игого

Бачили | 20.06.2020

Мавпа ти дрімуча, заздрісна і невихована! Та ти хоч раз його бачило «угашеним», а щоб шо нибудь вкрав ??? А скільки разів ти сине під парканом уссатое валялося - нагадати! Бидло зневажливе і смердюче - фуууу !!

ОТГ - Бойко

якось так | 18.06.2020

Re: Для Моторинець
подружка | 18.06.2020

""Во первых не позеленив , а що он мог зделать был головой суду""

Для себе Бойко зробив ВСЕ! Казала Наталка, шо сейф повен доларів, а гривні нікуди складати.Re: ОТГ - Бойко

А може ми оббріхуемо його а він порядна людина | 18.06.2020

Велике вам подяка, за інформацію ! Треба дати Бойкові реабілітуватися перед громадою ! Будь ласка, Григорий Васильйович , зробіть щось корисне по справжньому важливе і потрібне , а не ганебне і жмотяче, вкладіть ваші заощадження хоч раз в житті дя користі тих кого ви обкрадали десятиліттями та покайтся - люди зрозуміють та Бог пробачить ва ми скоені злочини та не справедливість!

Re: Re: ОТГ - Бойко

Зробіть! | 18.06.2020

Бойко , зробіть щось корисне!Розберіть і продайте ще якусь школу, клуб, лікарню - все буде в ваших чіпких руках. Або під шофе збийте когось, а Надюха хай візьме вину на себе

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок