Давайте подумаємо: а чи здатна нинішня влада вирішувати наші питання.

26.02.2019 16:19

Давайте подумаємо: а чи здатна нинішня влада вирішувати наші питання.

 

Шановні читачі. Кожен прожитий день приближає нас до виборів. Кожна серйозна людина в ці дні задає бодай для себе питання: а чи варто довіряти свою долю тим хто сьогодні є при владі? Тут, я вважаю, треба розглядати всю вертикаль влади в  комплексі. На деякі питання, які турбували мене і моїх читачів, я вже по, суті, відповідь давав. Але час вимагає продовжити цю тему. І мене "завів" на цю тему один з наших земляків, який проживає в селі Олександрівка. Цей чоловік біля Будинку культури давав відповідь агітаторам від Порошенка на їхню анкету. При цьому він заявив що він людина дійсно щаслива бо отримує пенсію. А вже питання наявності дороги, відсутності газу, води і каналізації його не хвилює. Про туалет на городі я вже мови не веду бо коли в Європі про це дізнаються то туди нас можуть і не взяти. Такий уже в нього стан душі і з цим  сперечатися ми не будемо. Я не думаю що цей чоловік поцікавиться більш складними питаннями нашого буття. Та це вже його особиста справа.

Та коли я вже розпочав цю тему, то я буду розповідати те, що мені відомо достовірно. Я не збираюся розглядати питань пов'язаних з НАТО чи Європою. Для цього потрібні певні знання і досвід, а тому ці питання залишимо фахівцям з цих питань. Я ж пропоную читачам спуститися на грішну Землю і дещо проаналізувати з нашого життя-буття.

Наприклад. Наші стосунки з Зачепилівським водоканалом оформлені, як правило, договором. В ньому написано, що водоканал зобов'язується надавати нам питну воду. Інша вода нам і не дуже потрібна. Та тільки біда в тому, що лабораторний аналіз говорить нам про те, що таку воду питною називати не можна. Вона не відповідає Державним стандартам. Це щось схоже на те, коли б в магазині нам продавали вонючу ковбасу. В цій ситуації ми б з вами швиденько розібралися і таку ковбасу віднесли б знову до магазину. А з води, яку нам запропонували, спокійно десятиліттями готуємо борщі з супами і ніхто на це уваги не звертає. І на те що таку воду, де вмісту фтору в 5-6 разів більше від допустимої норми, адміністрація водоканалу замовчує. Наша ж справа залишається в тому, щоб ми вчасно сплачували баснословну ціну за воду і зайняли  чергу до стоматолога. Не можу не наголосити і на те, що в районному відділі поліції мене не захотіли зрозуміти, обійшлися відпискою Стрільця та Лисенка і руки умили. Справедливості ради варто відмітити, що в відділенні місцевої прокуратури мене вислухали і відкрили кримінальне провадження. Що буде далі - тільки Богу відомо. Єдине що я можу сьогодні сказати так це те, що коли Кривенко і Галій про все знатимуть, то можуть утекти за кордон. Такою є моя оцінка їхньої роботи. Тепер ви здогадуєтесь що ми п'ємо?

Але це не вся інформація, яка торкається роботи адміністрації водоканалу. Перш ніж іти до прокурора я подав до водоканалу Інформаційний запит в якому поставив два питання - це якість води, яку ми п'ємо, і кількість коштів які витрачені водоканалом на проведення таких аналізів. Наскільки мені відомо, в собівартість води включені витрати на аналізи в кількості 16750 грн. І ви думаєте, що я отримав відповідь на ці питання? Ви дуже помиляєтесь. А іти мені до Галія чи Кривенка з цими питаннями не зовсім зручно, бо прийдеться вислуховувати їх чергову брехню і пустопорожні обіцянки. Краще я вже лишній раз потурбую прокурора. А тим часом водоканал обманює і травить мешканців Зачепилівки. Ось таку маємо владу. Премія пану Галію жодним чином не залежить від того, які "помиї" він закачає в наші домівки.

Досить цікава історія в мене вийшла з пенсійним фондом, Зачепилівським. Я вже писав про це. І питання не стільки в грошах, скільки в бажанні надурити діда з вищою економічною освітою, з 30 річним стажем роботи на посадах державної служби. А питання досить просте. Я отримував, як працював,  премію. Це далеко не ті премії, що в нафтогазі. Це приблизно 40-70 грн в місяць які я збирав і купив собі мопед. Так от під час перерахунку моєї пенсії цю премію чомусь не бажають взяти до уваги, а перед цим я років 11 з цієї премії отримував пенсію. Красноградський начальник фонду пан Малишев написав до суду що викладені у моїй позовній заяві обставини є недоведеними та такими що грунтуються на припущеннях внаслідок чого вони не можуть підлягати задоволенню. То це ж якою треба бути падлюкою, щоб отак охаяти стару людину. Я розумію, що без Зачепилівських служак таке не могло відбутися. Тут коріння залягає набагато глибше. І чорт з ними з тими грішми, але коли відверто тобі плюють в душу і серце - тут я змовчати не можу. Всі ці чиновники, без сумніву, розуміють що вони абсолютно не праві, а тому відсилають мене до суду. Я так і зробив, а тому це питання повинен вирішити цей простий спір. То за що мені треба поважати цю владу?

Та повернемося на хвилинку до Зачепилівської прокуратури. Тут також є  чиновники, які роблять вигляд добросовісного служіння Батьківщині. Вони всіх нас вирішили захистити і 22.01.2019 р. відкрили карну справу пов'язану з недолугою, а часом і злочинною діяльністю адміністрації Зачепилівського водоканалу. В такому нинішньому рішенні я їх підтримую, але те, що робилося тут раніше, страшно пригадувати. І все це на рахунку влади.

А скільки років я витратив на те щоб довести керівництву домоуправління та селищної ради помилковість розрахунків тарифів на  послуги ЖКГ. Я і зараз наполягаю, що вірним було б витрати на вивозку сміття і різних відходів ділити на кількість людей, а не на квадратні метри житла. Іноді зі мною погоджуються, але роблять по-старинці. Отакі "твердолобі". Просив я дозволу щоб дозволили мені провести освітлення в під'їзді будинку від свого лічильника. Не дозволили.

Аналогічні питання можна задавати довго. І рано чи пізно кожен із нас задасть собі питання: а для чого я ходив на вибори. А питання тут в тому, що починати вибирати краще до виборів, проаналізувати що влада нам зробила і що ще наобіцяла. Я одному з відомих чиновників, а це є Турчинов О. В., вирішив послати листа в якому задав декілька питань. Там мій лист прочитали і уже своїм листом доручили розглядати мої питання Генеральній прокуратурі України. А в цій прокуратурі жоден чиновник не відірвав задницю від крісла і поїхало моє клопотання для вирішення питання по суті до прокуратури Харківської області та військової прокуратури в Харкові. Як на мій погляд, це однаково що написати і  кинути в колодязь. Це мною перевірено вже не один раз. Це все до того - яку владу маємо. Я хочу щоб ви прочитали цей лист.

 

Секретарю  Ради  національної

безпеки і оборони України

Турчинову О.В.

 

                                                                    Марголін Віктор Наумович -

мешканець смт.Зачепилівка…

 

К Л О П О Т А Н Н Я

 

Шановний  Олександре  Валентиновичу.

 

До Вас звертається дід якому вже було 72 роки, який має стаж роботи  30 років на державній службі, який редагує Інтернет-газету, має вищу економічну освіту, був осуджений по кримінальній статті, а за що невідомо і т. д.

Я розумію , що деякі мої питання не торкаюся чисто вашої праці. Але для їх вирішення у мене не вистачає ні життєвого шляху, ні запасу волі і сили. Проходять місяці і роки, в кращому випадку мене "годують" обіцянками, довели до інсульту, а далі одна дорога… Так що вибачайте, якщо зможете, то допоможіть. Я звертався в суди, в Генпрокуратуру, в Харківську облпрокуратуру - все це безнадійно.

Тому дозвольте перше питання. 17.02.2017 р. в моїй квартирі за рішенням недолугого Красноградського районного суду був проведений обшук та арешт компютерної техніки пов'язаний з моєю журналістською діяльністю. Через рік кримінальну справу закрили, компютер і принтер віддали, а ноутбук моєї внучки не віддали і по цей час. Цей ноутбук ніякого відношення до моєї газети не мав, але його зламали і намагалися мені його повернути, але я відмовився це робити. До прокуратури області я  подав повідомлення про скоєний злочин працівниками Красноградської поліції, було відкрито кримінальне провадження, а мене слідчий визнав потерпілим. На цьому все і закінчилося. На даний час я вже більше місяця не можу знайти цю карну справу, кажуть що кудись її передали. Працівниця на гарячій лінії обпрокуратури (Неля Володимирівна) вже і сама не знає що мені відповідати. Тому моя внучка звернулася до Президента України з проханням якось допомогти. Ноутбук їй потрібний у школі для навчання. У тому році слідчий Бондаренко говорив мені що ноутбук  здали на експертизу і десь в серпні 2019 року експертиза буде готова. Вибачте, але у мене вже слів немає щоб все це характеризувати. По якому праву вони дозволяють собі так катувати дитину, школярку?

Друге питання. Інколи, займаючись правозахисною діяльністю, я знайомий з карною справою мого земляка Криничного Віталія. Ця історія мене вражає. Хлопець без належних доказів сидить в Харківському СІЗО вже п'ятий рік. В демократичній державі такого бути не повинно. Звернення до Президента України залишається без відповіді.

Третє питання. Довірився я і позичив працівнику Харківського управління СБУ 25 тис. грн. Та минуло вже років чотири, а я нічого не отримав. Була відкрита карна справа і все. Я маю лише купу листів безвідповідальних працівників військової прокуратури. Моя скарга пану Матіосу від 27.11.2018 р. також нічого не дала. Складається враження що і тут беруть хабарі і нічого не роблять. Роки минають, а результат - нуль. Я маю відповіді на 16 листах, а далі що?

І останнє, четверте питання. Воно пов'язане з моєю скаргою на замовчування злочину скоєного колишнім прокурором району Медяником та колишнім головою РДА Кобильською, які вкрали 3 га соснового лісу. Та в цих їхніх діях ніяк не бачать злочину в обласній прокуратурі.

Шановний Олександре Валентиновичу. Таких листів я написав з 2001 року сотні якщо не тисячі. В судах і прокуратурі сидять інколи не дурні люди, але  чекати на їхню допомогу марна справа коли в державі відсутня атмосфера  відповідальності зверху до низу. Все це на руку ворам. Тому я прошу вас не відсилати мого листа за належністю. Треба знайти інший дієвий шлях щоб наші чиновники  відчули силу справедливої влади і силу закону. Якби в нас діяла прокуратура то такі питання  взагалі б не виникали. На цьому дозвольте закінчити.

Додатки на 9ти арк.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

 

З повагою: Віктор Марголін, смт. Зачепилівка, Харківська області.

07.02.2019 р.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

На сьогоднішній день мені похвалитися нічим. Єдине що відомо так це те, що мій лист перенаправили до Генеральної прокуратури. А що таке Юрій Луценко - ми всі знаємо. Отже, ще почекаємо. Але для мене є не зовсім зрозумілим коли  прокурорів просять дати мені відповідь, а сами залишаються в стороні. Їм це вже не є потрібним та цікавим. Вже за це я хочу назвати їх сепаратистами, зрадниками Але ж із саме таких прикладів і складається життя країни. Так хто ж має наводити порядок в країні? Чиновників у нас навалом, а служити людям немає кому. Таку країну збудували. Тому з нас сміється увесь світ. І є за що. А нам так хочеться щоб ті, хто вже поїхав по світах, повернулися до рідної хати. Та коли наше суспільство пронизане брехнею, а наші люди вражені корозією моралі то сподіватися на скоре видужання вкрай важко. За п'ять років після Майдану нам так і не сказали правду про ті трагічні події. По телевізору можна почути що ніхто з нинішніх високопосадовців країни в ті страшні дні не постраждав. То, можливо, звідти і ноги ростуть? Цікаве питання. Розумні люди відверто говорять про те, що поки влада в державі не зміниться, ніхто правди людям не скаже. Отак все наше життя зуміли поставити на рейки брехні, підкупу і корупції. В рядах прокурорів-дармоїдів Генпрокуратури в поту лиця трудиться їх коло півтори тисячі, але цього виявилося недостатньо щоб дізнатися і людям розповісти за 5 років хто куди стріляв і хто давав ці команди, навіщо поспилювали дерева на Інститутській і т. д. Питань багато, а результатів слідства немає. А шалені зарплати отримувати є кому. І так у нас усе. А коли написати туди заяву, клопотання чи просто звернення то отримаєте відписку, в кращому випадку, і пожалієте що не звернулися до мами Чолі. А в обласній прокуратурі взагалі суцільні злочинці. Пора нас уже порівнювати з Венесуелою, але ж там люди відстоюють свої права, а в нас безпросвітне бидло, раби своїх шлунків.

Я не знаю чи замітили ви, що участь наших військ в воєнних діях в Афганістані в цьому році вже не називають виконанням інтернаціонального обов'язку, а пишуть що це участь в інших країнах де ми забезпечували мир і спокій населення. Я дивуюся, як там зараз люди живуть без нашої допомоги. І чому немає в наших керманичів політичної волі щоб сказати людям правду про ті події. А, можливо, що коли б нас не було в Афганістані, то сьогодні російських військ не було б в Україні? А так виходить що ті "ватники" в нашій країні виконують свій інтернаціональний обов'язок. Але ж це дурниця. І для порівняння скажу. Коли собака хоч один раз дозволить собі безкарно кусати людину, то так уже й буде.

В одній статті неможливо згадати і про наше правосуддя, прокуратуру, поліцію, СБУ, про дороги і корупцію, медицину і освіту, екологію і землю-матушку, про наше іноді варварське відношення до потреб простої людини. В країні багато чого треба поміняти негайно. А от чи вистачить політичної волі в новообраного керівника України щоб не красти, а зайнятися ділом - життя покаже.

 Тому я все ж вірю в слова колишнього Президента Кучми Л.Д. "Україна не Росія". Історія України переконує нас і в тому, що коли наш народ переживав скрутні часи, то тоді розум брав верх. Це дає підстави сподіватися на цивілізовану зміну керівництва нашою країною. То так далі жити - це злочин як перед своєю совістю так і відповідальність перед дітьми і внуками. Прийде час і вони дадуть нам свою об'єктивну та справедливу оцінку. Про це забувати не варто.

 

26.02.2019 р. Редактор - Віктор Марголін.

 

Тема: Давайте подумаємо: а чи здатна нинішня влада вирішувати наші питання.

-

-- | 09.03.2019

ТЫ ЧТО ТО КОМЕНТИРУЕШЬ ТАНЯ ДЯДЕЧКО О ЗАЧЕПИЛОВКЕ В ОБЩЕМ, ТЫ СВОЛОЧЬ ЛУЧШЕ НАВЕДИ ПОРЯДОК В МУЗЫКАЛЬНОЙ ШКОЛЕ.ВЫ ЖЕ С САШЕЙ НАВОЛОЧ.для РЕ і ПР з повагою

Дядечко Т.В. | 04.03.2019

Шановні РЕ і ПР, з повагою до вас, але без ємоцій, без приниження, без злоби, без образ! Я- відкрито пишу, що думаю, ви - в масках. Але, по- перше: дійсно, на побутовому рівні я розмовляю руською мовою (не російською). Суржиком не вмію говорити, а літературною мовою - у мене не вистачає словарного запасу. Це я думаю, не головне, якщо читати всі коменти дописувачів на різних мовах. Руська від російської відрізняється акцентом і набором слів, які ми не вживаємо. Але у нас є російські села і їх мову треба поважати!!! У нас демократія, хоча ще слаба. По-друге, щоби внести ясність, що таке " політична проститутка", то я вас ознайомлю з цим терміном. Для загального знання - це має рацію., Тексти подані мовою оригіналу "сучасна формуліровка: політична проституція – це зміна депутатами,політичних поглядів, відмова від виконання передвиборчої програми, зрада інтересам виборців, що скоєна після або для отримання ними певної матеріальної користі чи благ. (так деякі депутати ВР хочуть внести такий законопроект). "
Полити́ческая проститу́тка — политическое клише, используемое для обозначения беспринципного политического деятеля, готового поступиться честью, совестью, долгом (перед народом и отечеством) и другими высокими ценностями ради собственной выгоды. Автор выражения доподлинно неизвестен. Выражение было типично для языка публицистов начала XX века. Широкую известность выражение получило после выхода в 1937 году фильма «Ленин в Октябре». Не сохранилось ни одного документа, где Ленин напрямую использует этот термин. Но есть множество свидетельств о том, что он использовал слово «проститутки» по отношению к своим политическим оппонентам. В частности, сохранилось письмо Ленина Центральному комитету РСДРП от 7 сентября 1905 года, где он писал: «Бога для, не спешите вы с официальной резолюцией и не уступайте ни на йоту этой бундовско-новоискровской конференции. Неужели без протоколов будет?? Да разве можно с этими проститутками без протоколов конферировать?»— В. И. Ленин о бундовцах[3](данні рос. ВИКОПЕДИИ) Сучаснім людям, 21 століття, не можна обливати гряззю тих, хто має іншу думку. Давайте будемо думати , аналізувати ,поважати і вчитися, а не жити тільки особистими ємоціями, коли преред нами стоїть питання: Україна буде назалежною державою, чи федеральним округом Росії???!, у якою Китай вже забрав на 49 років більш ніж 100 тис. кв. км території далекого Сходу. Я хочу жити в європейській країні! І Відкрийте маски, панове ! І останнє (щоби знову не було казок): я жодного разу не була ні яким депутатом) Думаю, що нікого не образила.

питання до пані дядечко і інших майдаунів

манул | 02.03.2019

спілкуючись з націонал "свідомими"я запримітив одну їх особливість:усі вони чомусь люто ненавидять український народ.почалося це ще до першого майдану.в той час я був змушений спілкуватися з націонал"свідомою"дамочкою.не міг уникнути спілкування.так як їхав разом з нею в однім автобусі.надовго я запамьятав ту поїздку.моя істерична супутниця всю дорогу називала нас недоукраїнцями та призивала нас покаятися. до цього часу не розумію в чому я маю каятися саме перед ними націонал"свідомими". можливо за діда який мае орден слави за форсування дніпра.чи за матір яка отримала диплом медсестри в день початку Великої Вітчизняної.а через три дні вже працювала в санітарному поїзді. чому їм не стидно за бендеру та бабий яр.а я маю стидитися матері яка пройшла війну і потім біль ніж сорок років рятувала людські життя. чому ваша ненависть веде вас до того.що ви навіть можете самі побити навіть своїх.як це зробили з так званою "небесною сотнею". можливо мені стидитися виконання присяги при "оплаті"інтернаціонального боргу.до речі "оплачували його власною кровью. вам потрібно зрозуміти як це коли тій товариш.з розірваним животом плаче та зве маму. а ти можеш лиш вколоти промедол. та невже матері донецка та луганска плачуть не так як матері зі львова.полтави чи харькова. за що ви так ненавидите Україну.що ввергаете її в громадянську війну?

И это правда

ПР | 02.03.2019

радерствуют на донбасе.почему ты разговариваеш на русском языке.проститутка политическая


Ради справедливости - Дядечко НИКОГДА не была членом партии регионовдля РЕ

Дядечко Т.В. | 02.03.2019

Хочу додати, шановний" РЕ" для вас особисто. Ви мене образили, так, але не про те, а про ДОНБАСС и Зачепилівку. Я вдячна тим, хто допомагав збирати та відправляти волонтерську допомогу в АТО, коли були скрутні часи, а Армія була гола!. Я схиляю голову перед нашими хлопцями, які там воювали. Я також дякую всім батькам, чиї сини - офицери нашої армії наші зачепиляни,, були там, в АТО чи ООС ,у тому числі і мій син... І наши сини не казали нам, на якії лінії виконували свою присягу Батьківщини. тому, что матринське серце слабе і чутливе. Я з гордістю дякую і бійцям і офіцерам нашої Зачепилівщини. Я це кажу відкрито, не приховуючи свого відношення до подій сьогодення. А ВИ, пан (і) РЕ - трус, прикриваючись "інкогніто", з такими не слід вести дискуссію. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!!! Вірю, що врешті решт Україна стане сильною, європейською, патриотичною і привабливою для всіх, а також і для РЕ

Re: для РЕ

для пані дядечко | 02.03.2019

Не вельми шанована пані.по перше відповім Вам на Ваш закид про анонімність. Ви підписуеетесь тому.що бажаете своїм вірнопідданим поцелуем шоколадної задниці.проложити собі дорогу в політику. Так я жодної копійки не віддав на братовбивчу війну.тим більше вороватим «волонтерам».які просто покращили свій фінансовий стан за рахунок «армії» тобто того що такі як ви так називають. Також я не можу вважати героями тих.хто не маючи ніяких мук сумління .стрілляе по жилих домах школах.лікарнях.та навіть по Божих храмах.заради того.щоб петька.чи бенька отримали черговий міліард. Дурна слава у таких героїв. Я не розумію того .що Ви ставите собі в заслугу не участь в партії регіонів та ком партії. Ви підтримуете партію негідника петьки .а це гірше. З часу коли майдан приніс Україні таке лихо як потрощено ми маемо лише злидні та братовбивчу війну. І так буде доти доки не проженемо те горе поганою мітлою. Тоді і буде і Слава Україні.і Героям Слава.а поки що треба боротися і з петькою і з безсовісними пропогандонами .до яких на превеликий жаль належите і Ви

Re: для РЕ

мешканці | 03.03.2019

нащо тому РЕ щось доводити.Це проплачений сепар!. 100 процентів.

Re: Re: для РЕ

сепар | 03.03.2019

проплачені саме ті хто воюе з власним народом. другий варіант ти дурень .який вірить пропогандонам

Re: Re: Re: для РЕ

р. | 04.03.2019

а ти ,РЕ, кому віриш,кого слухаєш ????

Re: Re: Re: Re: для РЕ

ре | 05.03.2019

своеї совісті

1 | 2 | 3 >>

додати новий внесок