Давайте розберемося: це міліціонери, чи звірі.

27.01.2015 22:50

Давайте розберемося: це міліціонери, чи звірі.

 

Шановні читачі. Я ніколи не думав, що про таке прийдеться писати в "Зачепилівській правді". Але ж і не писати також не можна. Ми з вами , очевидно, робили вигляд, що будуємо нову державу Україну, а вийшло що? Для нас є очевидним, що потрухло в державі буквально все. Все треба починати з нуля. А гарно жити хочеться всім. От і стоїмо над прірвою.

Та мова піде про роботу Зачепилівської міліції. До мене, як до редактора Інтернет-газети, звернулася досить молода жіночка, яка є дружиною одного із мешканців Зачепилівки, який підозрюється у вбивстві і знаходиться на даний час в Харківському СІЗО. По тій справі суду ще не було і це значить, що вина того чоловіка ще ніким не доведена. В ту справу ми вникати не будемо. Нею займаються спеціалісти-професіонали. А от те, що відбувалося паралельно, викликає певний журналістський інтерес. Слово інтерес, в даному випадку, ніби і вірне, але воно не відображає комплекс тих почуттів, які викликають конкретні події та факти. Те, що розповіла і потім написала собственноручно  вищевказана молода жіночка, перекреслює всі мої уявлення відносно праці зачепилівських міліціонерів. Щоб бути коротким у своїх коментарях я заявляю: я був шокованим. Я міг дещо допускати, але таке…

Людина просить допомоги, вона є інвалідом з дитинства, її , по суті, приютили в одній із сімей в Зачепилівці, та її доля виявилася настільки складною, що коли все це слухаєш, то мурашки по тілу бігають. Прослухана мною розповідь переконала мене в тому, що людина дійсно потребує реальної допомоги. Посилатися лише на емоції не варто. І я вирішив основні питання сформулювати у вигляді вимоги до прокурора району, щоб той відкрив кримінальне провадження по цій справі. На місці цієї жіночки завтра може бути любий громадянин району і тому мені дуже не хотілося б, щоб історія повторялася в такому вигляді. Отже, читаємо звернення до прокурора:

 

Прокурору Зачепилівського району

Харківської області

раднику юстиції

Твердохліб В. М.

 

Марголіна Віктора Наумовича -

мешканця селища Зачепилівка,

вул. Українська 8, кв. 9,

Харківської області,

редактора Інтернет-газети

"Зачепилівська правда",

інд. 64401, тел. 5-18-43,

mailto: margolin4600@mail.ru

 

 

ЗАЯВА

ПРО ВЧИНЕНЕ КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

 

Відповідно до ч. 1 ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов'язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, визначається керівником органу досудового розслідування.

Керуючись наведеним, доводжу до вашого відома обставини про порушення чинного законодавства які дають підстави для початку досудового розслідування за фактом вчинення злочину, передбаченого ст. 365 КК України – « перевищення влади або службових повноважень". В даному випадку тілесні ушкодження потерпілій завдавали безпосередньо працівники Зачепилівського районного відділу міліції під час виконання своїх службових обов'язків. А той факт, що незаконні дії працівників міліції супроводжувалися насильством, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілої, діями, свідчать про наявність кваліфікуючої ознаки ч.2 ст. 365 КК України. Всі працівники міліції, які брали участь в затриманні, в катуванні потерпілої повинні бути притягненими до кримінальної відповідальності.

До мене, як до редактора Інтернет-газети, звернулася мешканка селища Зачепилівка - Коробка Наталія Леонідівна та розповіла що з нею творили в районному відділі міліції. Про це я попросив її написати в відповідній заяві. Те, що описала заявниця, не вкладається в рамки загальноприйнятого правила спілкування між нормальними людьми. Тому я змушений передати всі ці матеріали вам для подальшої роботи і розслідування в рамках карної справи.

Гр-ка  Коробка Н.Л., як вона стверджує, є інвалідом з дитинства, її по суті приютили в місцевій сімї.  Її не міг не знати дільничний міліціонер Шевченко О.Г., так як в суді розглядалась справа пов'язана з ніби то побиттям гр-на Матяша. Та справа була судом закрита. Тоді і зараз підозрюваним у скоєнні правопорушення підозрювався чоловік Коробки Н.Л. - Криничний В., який на даний час знаходиться в м. Харкові в СІЗО. Наскільки я розумію,  гр-ка Коробка Н.Л. жодного разу правопорушення не скоювала, а тому і в підозрювані попала, очевидно, випадково. Після її катування в стінах районного відділу міліції у неї працівники міліції відібрали паспорт, який і зараз знаходиться в міліції. Без паспорта вона не змогла пройти судово-медичну експертизу в м. Краснограді та зняти побої. Як результат "слідчих дій" до Криничної Н.Л. в районний відділ міліції запрошували медичну "швидку допомогу". Свідком цих подій була мама Криничного В. - Кринична Тамара Даниловна, яка проживає по вул. Жовтневій 34 в селищі Зачепилівка. Її домашній тел. 5-21-61. Враховуючи  саме такі обставини можна підозрювати те,  що паспорт громадянці не віддають умисно, що також є порушенням її прав, як людини. Особисто у мене залишаються великі сумніви щодо правомірності її затримання. Я сподіваюся, що вам не має потреби пояснювати яку ціну мають покази свідків, які отримані злочинним шляхом. Можна зрозуміти і матір, яка знаходячись в приміщенні районного відділу міліції, чує нелюдський крик невістки, яку катують "правозахисники".

Провівши журналістське розслідування по факту незаконного затримання гр-ки Коробки Н.Л. і нелюдської поведінки з нею, вважаю за необхідне звернутися до вас офіційно з вимогою щодо захисту конституційних прав громадянки селища Зачепилівка. Досить призначати винних по справах. Це вимога суспільства.

Коробка Н.Л. проживає по вул. Жовтневій 28 в сел. Зачепилівка.

 На підставі вищевикладеного та керуючись  ст. 214  КПК України, -

 

ПРОШУ:

 

1.           Прийняти та зареєструвати цю заяву.

2.           Внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості, викладені в цій заяві, невідкладно, але не пізніше, ніж через 24 години з моменту її отримання.

3.           Розпочати досудове розслідування за фактами, викладеними в цій заяві.

   4.  Визнати гр-ку Коробку Н.Л. потерпілою в результаті незаконних дій працівників міліції.

Додаток:  заява гр-ки  Коробки Н.Л.  

З повагою,

мешканець Зачепилівки                  _________          В.Н. Марголін

 

"27"січня 2015 р.

 

Та дана інформація для читача є не повною. Я лишнього нічого придумувати не збираюся, але деякі речі є важливими. Заявниця написала про те, що її допитували чотири міліціонера, в т. ч. Шевченко, Гойденко. Її били палкою по ногах, в живіт. Їй надівали на голову шолом, били палкою потім по голові. Їй пускали газ в обличчя. З неї вимагали  написати те, що їм потрібне. В неї забрали паспорт і до цього часу не віддали. Їй в районний відділ викликали швидку допомогу, робили уколи. Свекруха, яка сиділа внизу на першому поверсі чула нелюдський крик невістки в результаті  її катування, але нічим допомогти не могла. Зачепилівські міліціонери робили свою чорну справу.

Та, повернемося до вимог законодавства. Згідно чинного законодавства  рідні люди мають право ніяк не свідчити проти своїх. Міліціонери мають право затримати людину на дві години і не тримати її по три доби. На це потрібна санкція суду. Я сподіваюся, що і пан  Берлим, і слідчий про це знають. Але чому порушують ці вимоги закону - ось в чому питання. Я думаю, що сподіваються на безкарність. В результаті винні по справах ними просто призначаються. На більше ці люди не здатні. І поки так буде?

До цього я можу лише добавити, що прокурор району забрав з моїх рук заяву не з великим бажанням. Все пояснював, що у нього в штаті немає слідчого і це є причиною майбутнього звернення до обласної прокуратури. Виходить так, що нас, зачепилян, в даному випадку можна тут усіх підряд лупцювати без оглядки.

Враховуючи викладене, я відправив копії цих документів до обласної прокуратури і повідомив про  скоєні події до Харківської правозахисної групи. Тому сподіваюся, що "розбор польотів" все-таки відбудеться. Всьому є початок і всьому є кінець.

 

27.01.2015 р.     Редактор - Віктор Марголін.

 

Тема: Давайте розберемося: це міліціонери, чи звірі.

продам врс

кандедат | 16.11.2017

бойко велика рогата скотина

Уважаемый РЕДАКТОР!

опозиция | 03.02.2015

Я не могу согласится с этим заявлением, а более того прочитав все это - меня привило в шок!Не думаю когда Вы выдавали эту статю взвесили все факты и доказательства, это все полный бред и не правда, что написано в этой статье. Я протестую против этой статьи, вообще что здесь написано - это полная ложь. Я с большим уважением отношусь к редактору и потому обращаюсь к Вам, УВАЖАЕМЫЙ ВИКТОР НАУМОВИЧ прошу Вас пересмотреть данный вопрос и выяснить поговорив на чистую воду еще раз с этой девчонкой , самому без никого, и я думаю, что выяснится в первую очередь действительные и правдивые обстоятельства, что по настоящему происходило, так как я знаю точно,что никого "КАТУВАННЯ" над девчонкой милиционерами не было,НЕ БЫЛО,а мало того может оказаться совсем все наоборот. Я думаю, что если Вы ,настоящий борец за справедливость, обязательно отреагируете на мое обращение и выполните мою просьбу...

Re: Уважаемый РЕДАКТОР!

Редактор | 04.02.2015

Якщо ти поважаєш себе, то ти мусиш себе якось там назвати по прізвищу, чи якось. Щоб люди бачили і знали з ким мають справу. Не можу я писати відповідь, наприклад : шановний сирун. Підкоряючись твоїй вимозі і т. д. Мені неприємно навіть визнавати, що стільки в Зачепилівці придурків сидить біля компютерів. А треба знати, що грамота дурням дуже шкодить.

Re: Re: Уважаемый РЕДАКТОР!

опозиция | 05.02.2015

Виктор Наумович, зачем Вы начали с оскорблений, я со всем уважением к Вам написав это письмо, надеявшийся на нормальный и положительный ответ, а Вы "грамота дурням" , а может с Вами общается нормальный человек и хочет Вам как-то помочь разобраться в этом всем. По моему мнению Вы погорячились написав это все. Я уважаю и себя, и всех окружающих и никогда никого не осуждаю, каждый выбирает свой путь в жизни!Падать в крайности написав под каким-то именем гадости на руководство в Зачепиловки люди питаются удовлетворится и скрыть тем самый свои ошибки, или неопределенность в жизни, это все психология... Да, очень хорошо, что существует такой сайт, где можно обсудить проблемы в районе и вообще, но чаще всего пишут гадость и тем самый показывают свою не воспитанность. Об этом можно говорить бесконечно - выбор каждого человека! Но мы сейчас не о том, а давайте действительно разберемся "це міліціонери , чи це звірі" , я все же надеюсь, что Вы, много уважаемый Виктор Наумович, сможете все-же разобраться в этом, так как Вы выпустили статтю и нельзя свои ошибки перекладывать на других!!!

Re: Re: Re:

Редактор | 05.02.2015

Невже я повинен вас переконувати в тому, що майор міліції не має права палкою бити молоду дівчину по животу, яка тричі була оперована і є інвалідом дитинства. Якщо я буду це робити, то хто є ви? Навіщо мені ця дискусія?

Re: Re: Re: Re:

опозиция | 05.02.2015

Меня НЕ НУЖНО убеждать в том чего на самом деле не было!!!Ведь я знаю правду, правду о которой ВЫ, Виктор Наумович, молчите. И Вы знаете точно, что никаких побоев палкой и "катувань", и прочие о чем Вы указываете не было. Я знаю, что я пишу и никогда бы не стал утверждал того чего ТОЧНО не знаю. Вам интересно кто я, придет время когда Вы начнете исправлять это все, я подойду лично к Вам и скажу кто я. Зачем Вам эта дискуссия, а затем что есть еще люди которым не все равно и которым боль читать такие не правдивые "факты". Ведь здесь в Вашей статьи задействованные очень много сотрудников милиции, которые защищают нас простых граждан, и которые действительно нашли преступника. Им нужно высловить благодарность за это, а не порождать ложь. Сколько маленьких детей живет в смт. Зачепиловке, сколько молодых девушек ходит вечером, не была бы это Шуманская, на ее месте могла отказаться та самая Н. Коробка, рано или поздно, или вообще любая другая девушка, а еще хуже ребенок. Вы вообще представляете, что могло бы случится в дальнейшем , если бы это Криничного не поймали, он бы понял, что можно убить и быть без наказанным, он бы дальше через время опять кого-то убил и не понятно кто был бы следующим. ВОТ ЗАЧЕМ ВАМ, ВИКТОР НАУМОВИЧ, ВСЯ ЭТА ДИСКУССИЯ!!!

Re: для читача

опозиция | 10.02.2015

Так написать может только родственник Криничного и защищать его, так как мне простому гражданину не известно доказали его вину или нет. И с вами мне совсем не интересно вести переписку...

Re: Re:

Твердохлебу | 30.01.2015

Поцелуй бо*ка в зад! Под его крышеванием делаются все пакости в районе . Разгул бандитизма, беспредел в ментовке , тогрговля наркотой и прочее блядствва. А тебя , милый купили с потрохами. Медяник вовремя сдрыснул. А Комар, о мертвых плохо или ничего, был умный парень. но водка погубили.

Редактору

Люстратор | 30.01.2015

Марголин подлый комуняка! Где твой партбилет? Он пишет все по команде Бойка -продажная шкура.

Re: Редактору

Люстратору | 30.01.2015

Вибачай за таку відповідь. Але ти вже допік. Я би міг пошукати свій партквиток, якби я знав що ти його сам собі засунеш в одне місце.

1 | 2 | 3 >>

додати новий внесок