Давайте спостерігати як нас влада шанує.

11.12.2018 14:44

 

Давайте спостерігати як нас влада шанує.

 

Шановні читачі. Я думаю що хто прочитає моє наступне повідомлення той зрозуміє все. Коментарі будуть лишні. Отже читаємо:

 

                                                                        О С О Б И С Т О

                                                                    Прокурору Харківської області

                                                                    Данильченко Ю. Б.

 

                                                                   Марголін Віктор Наумович -

мешканець смт.Зачепилівка

Харківської області,

11.08.1946 р.н.,

вул. Українська 8, кв.9,

інд.64401, тел. 066-71-68-753,

пенсіонер, ветеран праці,

редактор Інтернет-газети     "Зачепилівська правда"

 

Повідомлення про скоєний  злочин.

 

Дане повідомлення я подаю у відповідності до вимог ст. 214 та ст.459, 464 КПК України. Дуже нового я нічого не збираюся вам повідомляти, а лише  вимагаю повернутися до раніше відкритого кримінального провадження і успішно закритого за злочинною вказівкою відомого вам прокурора пана Медяника О.А. Слідством в районній  поліції тоді і зараз керує Стрілець С.В. - безхребетний поліцай, який уміє догоджати  ворам і бандитам усіх рангів. Усім їм інтереси громади чи українського народу - до лампочки. До цієї свори варто "долучити" колишню регіональську пройдисвітку - голову РДА Кобильську Л.Д., яка перебралася неушкодженою до м. Харкова.

Всю цю братію об'єднує  спільне бажання неконтрольованого збагачення за рахунок  українського народу. Результатом цих дій, організованих Кобильською і Медяником, було  практичне викрадення  52-річного лісу на площі 2,9 га на території Зачепилівського району біля села  Руновщина. Майже рік відбувався процес крадіжки. Прокурор забезпечив роботу пилорами, яка вдень і вночі пиляла вкрадений ліс. Слідчий Стрілець лише робив вигляд що розслідував явний злочин, а я писав скарги на які ніхто не хотів реагувати. Мафія всесильна. І навіть сьогодні, якщо знайдуться "адвокати" цього пограбування, у мене є своє переконання. Воно є наступним. Навіть коли б і дійсно ліс хворів, то це зовсім не означало що все до цурки треба було вивезти з району практично за безцінь весь ліс і навіть собачої будки при цьому не побудувати в районі. Жоден пенсіонер не зміг курника свого відремонтувати  чи будинка. В райцентрі будинки майже всі потребують ремонту. Та кому потрібні ці люди. На ці події я дивлюся як на штучно створену катастрофу для всього району. Збираючи гриби я блудив у цьому лісі і тому добре знаю про що веду мову. Я тоді не мовчав і зараз продовжую викривати явних злодіїв моєї країни, мого краю.

Пригадую як перший заступник голови РДА Глянь Л.Д. писав листа прокурору і називав мою роботу антиконституційною діяльністю і просив  примінити до мене міри прокурорського реагування. Сам же Глянь Л.Д. 01.11.2012 р. підписав відомість переліку дерев у лісі, як школярів у школі. У цій відомості він називає кількість дерев у лісі: ділових- 16, напівділових -381, дров'яних - 923шт. Всі ці дерева попали в розряд сухостійних. Все відбувалося як у тій казці: рубайся дерево криве й криве. 26.09.2012 р. підприємець з Краснограда Кравченко В.І. отримав лісорубний квиток. Так ніби в районі немає кому спиляти суху деревину. Все це було продумано. Ліс було спиляно,  розпиляно і вивезено за межі району. Тільки після моїх скарг якісь копійки попали на рахунок Малоорчицької сільської ради.

Та на цьому історія не закінчується. Начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства С.І. Мусієнко 29.10.2012 р. пише листа Кобильській і надає дозвіл на пиляння лісу. При цьому в своєму листі він пише, цитую: забезпечити якісне лісовідновлення деревними породами, які відповідають лісорослинним умовам зазначених лісових ділянок.

В результаті з'являється ще один важливий документ (для слідства). 30.10.2012 р. Кобильська підписує листа, підготовленого Глянем Л.Д., на ім'я Гриневича С.І. і Кравченку В.І. та дає в ньому свою злочинну вказівку, яка перевищує її службові обов'язки. Вона вимагає від Кравченка забезпечити якісне проведення рубки, сплату збору за користування лісовими ресурсами місцевого значення та провести посадку лісових культур цінних лісових порід в весняний період 2013 р.

Що відбувалося тоді і зараз - це ситуація не для слабонервових. Територія лісу була перетворена на місячний ландшафт. Був також посаджений ліс. Що з цього вийшло засвідчують мої фотографії - під час рубки і після висадження нового лісу. Словами все це описати майже неможливо. Нинішній начальник місцевої поліції відмовився  поїхати та подивитися на той "тропічний" ліс. А ще ж задля вирощування молодого лісу, я так думаю, держава виділяє певні кошти. І я хотів би дізнатися як вони потрачені і який від цього результат.

Це є далеко не повний перелік злодіянь посадових осіб, які потребують осмислення розумним слідчим щоб зробити правильний правовий висновок стосовно описаного мною  дійства в Зачепилівському районі.

На даний час, наскільки мені відомо, обласною прокуратурою робиться ряд перевірок стосовно збереження лісів в Харківській області. Тому моє повідомлення не повинне пройти  звичайним транзитом через канцелярію обласної прокуратури. Пам'ятайте, що ви на службі у народа, а не навпаки. А лапша на вуха мешканцям Зачепилівського району не потрібна, тоді як нас грабують на десятки мільйонів гривень, а нащадкам залишають пустелю.

Подаючи цю заяву я сподіваюся що вами буде належним чином захищені інтереси держави і українського народу у відповідності до чинного законодавства та шляхом проведення належного слідства При цьому всі організатори і виконавці групового злочину, хто укривав цей злочин мають бути покарані, а бюджет району отримає належну втрату. Постанову судді Яценка Є.І. від 08.04.2013 р. з даного питання я додаю до даної заяви. Цей су ддя  виявився не меншим падлюкою ніж Кобильська і Медяник. Вори повинні сидіти в тюрмі. Результати такого лісовідновлення ви можете побачити відвідавши ту ділянку де стояв прекрасний ліс. Це для вас і будуть нововиявлені обставини.

Що торкається вищеназваних фото, то я готовий їх передати визначеному слідчому після відкриття карної справи чи передати електронною поштою.

Додаток :- ухвала суду від 08.04.2013 р. та копія статті з газети "Зачепилівська правда " від 15.06.2013 р.

З повагою : Віктор Марголін, Зачепилівка, 11.12.2018 р.

 

Редактор, 11.12.2018 р.

Тема: Давайте спостерігати як нас влада шанує.

виродку що украв мій псевдонім

манул | 20.12.2018

Як же у нас багато різних лжеукраїнців. от і на цьому сайті появився лжеманул.Ця свинюка взяла мій псевдонім.а це позивний нашого вертольотного екіпажу.ми під ним проливали власну кров.захищаючи Вітчизну.а ця свиня під ним просто бреше.найду-натовчу мордяку .неумовичу.якщо це ти то і те що тобі вже років десять на кладовищі прогули ставлять тебе не позбавить процедури натовчення мордяки.таке не пробачу.ради тих хто не повернувся на аеродром . А тепер до суті твоеї брехні.ти пишеш:не глосував за порошенка-брехня ти можливо і ставив відмітку в бюлетні проти іншої фамілії. Але це був той же порошенко тільки під іншою назвою. Ти із тих поцрійотів що навіть ідучи срати виспівує:ше не вмерла(хоча і конае) а посравши кричить слава Україні. Ти ненавидиш путіна та говориш.що всі біди від війни. Існує лиш війна порошенка проти власного народу. А путін це проблема росіян. Ти звинувачуєш всих в сепаратизмі та найгірший сепар це той хто прославляе війну проти власного народу та готовий стати там карателем. А що ти знаєш про війну.ту справжню не ту.що в телевізорі. Ти бачив як помирае твій друг.бачив як на землі розкидано його нутрощі.чув як він плаче та зве маму.ти дивився в очі матері якій привіз сина в цинковій домовині.слухав як вона плаче(матері у донецку і у львові плачуть одинаково) Ти пишеш голодомор залишив в твоїй душі(душа у майданна тричі ха ха)чорний шрам так твої предки ходили з продотрядами і забирали останне.так чорний шрам у чорній душі. Яблучко від яблуні. Ти всосав це з молоком. Але не матері(майданів матері не народжували. Ними сучки щенилися) тому ти всосав це з молоком тієї суки .яка невідомо з ким кліщалася і такими поцріотами щенилася. Тому мовчи і будь ти зраднику тричі проклятий

виродку що украв мій псевдонім

манул справжній. | 20.12.2018

виродок сміе звинувачувати мене в тому що я не патріот і не підтримую війни олігархів з власним народом(олігархи та їх сраколизи називають це агресіею путіна)найкраще про це сказав кузьма скрябін.той хто е автором знаменитої пісні :разом нас багато і той кого вбили за наказом порошенка. одназ жертв майдану як і балбесна сотня.як і олесь бузина та багато інших.майдан нещадний і до своїх і до чужих. Кузьма написав вірш -найкраще слово про нашу громадянську війну. Лист до президентів. Панове президенти.маю до вас розмову бо давно нечути від вас правдивого слова і може ніколи непочинав би її та скажу вам відверто вся причина в війні и яку ви цюкраїну всі разом погрузили і щоб її не було нічого не зробили. невже за стільки років ви достатньо не нажили.щоб заробляти гроші копаючи могили.. Панове президенти до вас е питання:чому ви живете як вареники в смитані тоді як всі люди скидаються солдатам копійками.яких ви в них ще не встигли відібрати.. Чому не шлете на війну своїх сиеів ні внуків ні племінників. самих вас там не видно зате кидаете на смерть чужих чоловіків скажіть мені невже це виглядае справедливо.Чому холоднокровно ви зливаете країну і в своїй крові ви власну топрите дитину.Скажіть будьласка чим всі люди в цій країні винні.назвіть ціну за якук ви продали Україну.Яхочу побажати вам панове президенти відчути на собі весь наш біль перш ніж померти. а вашим нащадкам я бажаю тільки зла яке ви роками готували нам

Громаді і окремо для "несвідомита" чи то содоміта

Європа наголошуе | 20.12.2018

Україна не має європейського майбутнього з такою владою - експерт центру ECFR
08 Січень, 2018
Ґрессель закликає ЄС вдатись до точкових арештів рахунків корумпованих членів української влади та тих, хто чинить спротив реформам.
Україна не має європейського майбутнього з нинішнім політичним класом при владі. Більш того, самозбагачення політиків, які прикриваються статусом "проєвропейськості", лише дискредитує Європейський Cоюз, зменшує його вплив та зриває процес реформ в Україні.

Про це у коментарі, оприлюдненому сайтом аналітичного центру European Council on Foreign Relations, заявив Ґустав Ґрессель, дослідник Європейської програми даного центру, який спеціалізується у питаннях безпеки та оборони.Ґрессель бачить в Україні ознаки згортання президентом Порошенком "прогресу в царині верховенства права та розподілу державної влади, який вдалося досягнути після Революції Гідності".

На це, на думку автора, вказує ситуація навколо опозиційного українського політика, колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, тиск на НАБУ, якість новопризначених до Верховного суду суддів, нападки на борців із корупцією та ін.

Загроза переобранню та збереженню влади Порошенком, може бути єдиною мовою, як він розуміє
"Якщо так триватиме, Україна знову стане квазіавторитарною клептократією, в якій кілька очільників держави використовують силу державного апарату для просування власних інтересів", - пише дослідник ECFR.

Щоб попередити цей сценарій, Ґрессель закликає ЄС вдатись до точкових арештів рахунків корумпованих членів української влади та тих, хто чинить спротив реформам.

"Це надіслало б дуже чіткий сигнал напередодні президентських та парламентських виборів 2019 року - самозвані "проєвропейські" українські еліти не мають підтримки Європи. Більш того, загроза переобранню та збереженню влади Порошенком, може бути єдиною мовою, як він розуміє", - міркує Ґрессель.

Корупція та суверенітет - це різні питання і їх треба розмежовувати
Експерт також відзначає, що наступ Європи на корупцію в Україні не потрібно сприймати, як послаблення її у боротьбі за суверенітет та незалежність проти Росії.

"Корупція та суверенітет - це різні питання, і їх треба розмежовувати", - наголошує Ґрессель.

"Центральною вимогою Революції Гідності була трансформація України на державу, яка поважає закон, ставиться до усіх своїх громадян однаково та з повагою, та не допускає неправомірного збагачення політичної еліти. Порошенко та його уряд зазнали провалу щодо цих вимог. Адміністрація Порошенка все більше перетворює нову Україну на дзеркальну копію старої. Європейські лідери не повинні дозволяти використовувати себе як фіговий листок, яким прикривається такий регрес України", - наголошує Ґрессель.

Вальцмана в тюрьму !!!

Олег | 19.12.2018

Если мы хотим спасти Украину… «Добровольная отставка, или импичмент. Любой, кто поддерживает Порошенко — это враг Украины», – Олег Соткин
7 декабря 2018

Ситуация в Украине приближается к своему логическому завершению. Если взять вертикальную проекцию на события периода УНР, то Кравчук является аналогом Грушевского, Кучма — это симбиоз Винниченко со Скоропадским.

Ющенко — чистый Винниченко с примесью Петлюры, Янукович — чистый Скоропадский, который пошел на предательство и союз с Россией. А Порошенко — это симбиоз Винниченко, Грушевского со Скоропадским и авантюризмом Петлюры.

Однозначно, надо убирать от власти Порошенко. Надо объединить все силы в Верховном Совете, если у них остался хоть маленький инстинкт самосохранения, надо начинать процедуру импичмента Порошенко.

Ляшко должен прекратить метания, нельзя сразу бить всех противников. Главный противник — это Порошенко.

Надо отбросить все противоречия между Ляшко, Тимошенко и Садовым и ударить единым кулаком, а не растопыренными пальцами по Порошенко.

Его надо принудить уйти в отставку, если мы хотим спасти Украину. Или добровольная отставка, или импичмент. Любой, кто поддерживает Порошенко — это враг Украины. С Порошенко у Украины нет будущего.

Re: Велосипедисту Олежке с рульом в жопе !!!

Несведущий | 20.12.2018

Та говори прямо уже, витягивай из себя русько-монгольские сопли, валай потерпевшим : " путин приди".
Мало тебе того горя о котором говорят все и вся в нашей родной Украине из за войни. Так ти еще и призиваеш к анархии, чтоби пришол тот "окурок" всем обиженим руським "помог".
В общем едь туда к себе и там предлагай как сделать жисть руським лучще. Здесь тебе делать нечего! Здесь надр бить усним и образования, а там тебя сразу как прохвесора примут.

Re: Re: Велосипедисту Олежке с рульом в жопе !!!

читач | 20.12.2018

який же ти дурень.путін це порошенко в росії.і нікуди він не іде.а війна томос і прочі блядства. для того.щоб такі дурні не прогнали шоколадну блядь

А як у нас?

Редактор | 18.12.2018

Я маю велике бажання дізнатися про стан речей у Зачепилівці. Я маю на увазі чисто церковні справи. Я хочу знати думки моїх земляків, адже справа надзвичайно серйозна.Поділіться своїми думками, прошу вас. Редактор.

Re: А як у нас?

Католик | 18.12.2018

Насколько я знаю храм в Зачепиловке принадлежал УПЦ М(осковского)П. То есть его (церковь, храм) будут как-то "отжимать" в пользу созданной УПЦ. Я думаю что нас (простых жителей) это не коснется никак. Возможно поднимут тарифы на крещение-венчание-погребение. Хотя реакция властьимущих (бывшего первого секретаря РК ЛКСМУ Крывенка Ю.В., который говорил - "религия это опиум для народа", Верхогляда В.А., которого без проверки на верность атеизму принять в КГБ никак не могли) будет интересной, хотя и предсказуемой - "одобрямьсь"

Re: Re: А як у нас?

парафіянин | 19.12.2018

Якщо ти "простий житель" то навіщо коментуєш то що тебе самого не стосується?

Re: Re: А як у нас?

христопродавець | 19.12.2018

А верхогляд ще мощі привозив ... і хто він після цього

1 | 2 >>

додати новий внесок