Державний лохотрон дістався Зачепилівки.

19.05.2015 23:01

Державний лохотрон дістався Зачепилівки.

 

Шановні читачі. А чи пам'ятаєте ви про те як розпочиналася територіальна реформа в Україні? Я пригадую як головний організатор цієї серйозної справи  пан  Безсмертний з команди одного із наших Президентів розпочинав цю справу. То коли він приїхав до рідного села і  розповів людям що їх чекає в зв'язку з цією реформою, то люди цього політика палками вигнали з села. Та ми знаємо, що історія нас нічому не навчає. Такі ми є.

Тепер ближче до теми. Правди немає куди діти. Наше самоврядування є в більшості випадків збиткове. Я колись уже писав що наша земля нас не годує. То, можливо, із нас такі господарі? Крадем, крадем і край приходить. Вже нічого красти. Приїхали. Розбігаємось?

Є у нас такі сільські ради у яких немає грошей на виплату заробітної плати штатним працівникам. І хто ж у нас розібрався досконально в цьому питанні? Памятаєте, як після приходу до влади Кобильської, остання обіцяла розібратися і навести лад із землекористуванням в районі. І чим все це закінчилося? Я вам відверто заявляю - пшиком. В деталі заглиблюватися не будемо, бо прийдеться відкривати справу.

Деяка інформація появилася в районній газеті про майбутню територіальну реформу. Наскільки мені відомо, різні кривотолки пішли гуляти по селу. Нас почали приєднувати до Лозівського району, утворювати нові громади і т. д.   По всьому відчувалося, що здоровим глуздом у цій реформі і не пахне. Районне керівництво аж занадто обережно відносяться  до всіляких рекомендацій, а в результаті питань стає все більше і більше.

Виконуючи рекомендації зі столиці до нашого району завітали гості з області. Цю делегацію очолював заступник  голови обласної ради - Тітов Микола Ілліч. Головною задачею цієї команди було, очевидно, роз'яснення нам зачепилянам що і як треба робити, як учасникам цієї реформи. Маючи таку нагоду,  я хочу подякувати районній раді за запрошення взяти участь в цьому зібранні. Що я і зробив.

Народ зібрався в РБК де і відбулася відповідна нарада. Виступили  Андрій Леонідович і Леонід Данилович. Розповіли що уже зроблено в практичному плані в нашому районі. Було надане слово і нашим гостям.  Після цих виступів появилися питання та пропозиції від голів сільських рад. Звучали слушні питання і на них давалася кваліфікована відповідь. З усього було видно, що голови сільських рад Руновщини, Чернещини і Новомажарового більше останніх були зацікавлені щоб розібратися в справі і розпочати щось робити. Це все добре. Але…

Шановні читачі. Хочу відверто заявити, що я не є якимось експертом в справі територіальної реформи. Я просто маю певний життєвий досвід, деякі знання влади і її політики, знаю дещо про менталітет нашого народу і тому відверто і чесно хочу заявити про те, що у мене так і не визріла навіть теоретично віра в успіх цієї великої затії - реформи.

Для прикладу начну з того, що наші люди практично нічого не мають від тієї армії депутатів, яких ми маємо в кожному селі, районному центрі і т. д.  То що із ними треба робити? Розпустити і подякувати за плідну роботу. Натомість в кожному селі чи селищній раді буде обраний староста. Він і керуватиме життям села. Цю форму роботи, я вважаю, слід випробувати в наших умовах. Тільки в людей  подібні експерименти проводять на мишах, кроликах, а ми на людях. Ну, то нас ніхто не переробить.

В даному випадку я не ставлю за мету розповідати про все на нараді, але є питання , які я не можу обійти. Справа в тому, що реформа передбачає можливість майбутнього об'єднання територій нині діючих сільських рад. В цій ситуації, як нам намагаються пояснити, все робиться для того, щоб усі адміністративні послуги наблизити до громадян району. Чи вдасться це зробити за рахунок такого об'єднання - є великі сумніви. Та і взагалі я не пригадую щоб у нас щось таке велике робилося в інтересах всього народу. Це якась булька. Нам тільки ще не хватало щоб під час такого об'єднання трішки постріляли в районі. Адже  деякі голови сільських рад відчули, що вони можуть стати коронованими королями на певній території. А це вже є зоряна хвороба. Але ж перед таким можливим об'єднанням стоїть задача створити практично нові райцентри в селах. Для цього навіть обіцяють приход іноземних інвестицій. Все це добре, але віри в мене немає. В нас усе уміють розкрадати, а про будівництво чогось нового практично забули. Не розумію, як можна, наприклад, в Мажаровому підняти рівень медицини, освіти, міліції, пенсійного фонду, управління праці, пожарної безпеки  і багатьох інших організацій до рівня їх роботи в нинішньому райцентрі. Це утопія. Нас держава вже стільки разів дурила, обкрадала, обманювала, що віри немає. Покладатися повністю на гроші із Європи - це справа не зовсім серйозна.

Не витерпів я і в самому кінці наради попросив слово і зробив коротенький виступ. В ньому я звернувся до пана Тітова і нагадав йому про те, що в Зачепилівці майже немає суду, є злочинна райпрокуратура, бандитська міліція. В цих організаціях я за 14 років не зміг нічого добитися. І в цій ситуації держава за 23 роки практично нічого не зробила для покращення життя населення та покращення роботи цих організацій. Натомість держава майже сказала нашим головам сільських рад щоб об'єднувались і будували для себе комунізм, якщо хтось його бажає мати. Ось таке моє розуміння цієї проблеми. Можливо, що я помиляюся, але мені не хотілося  щоб в черговий раз "нарубали не тих дров".

На цьому нарада закінчилася. Відповіді на свої питання я так і не отримав. Зустріч відбулася, чиновники роз'їхалися, галочку поставили.

До нових зустрічей.

 

Редактор - Віктор Марголін.

 

19.05.2015 р.

Тема: Державний лохотрон дістався Зачепилівки.

ДЕ МИ БУДЕМ???

квак | 22.05.2015

Лайтесь , лайтесь , дураки! А в інтернеті - Зачепилівка - Лозівський район. Вася Оверко з Охрієм і Ленкою собі посади вибороли
( вотчини оставили - будуть старостами) , а за район ніхто і не спитав. Будете в глибокій ж#пі разом з народним Толіком і "шановними "даниловичами. А керуватиме всім відомиий помошник народного.

Re: ДЕ МИ БУДЕМ???

scoc | 28.05.2015

Люди змогли і здобули собі посади на які вони заслуговують, хто вам не дає? Виборюйте...

Re: Re: ДЕ МИ БУДЕМ???

Молдъ | 07.06.2015

ЗАСЛУГОВУЮТЬ???? ГНАТЬС В ТРИ ШИЯКИ СТАРИХ ПИДОРОВ ТА СУК!

ДЕ МИ БУДЕМ???

до редактора | 20.05.2015

Я не знав про збори в клубі і тому мені цікаво - до кого ж наш район приєднують?

Чого ж ти не зміг добитися?

Вода | 20.05.2015

Ти вже двічі переміг зачепилян в суді. Тепер, завдяки тобі - ідіоту, вода буде по 52,49 грн. Маргоша! Благаємо тебе, не ходи більше до суду з цього приводу! Бо якщо вода стане по 75 грн., ми тебе заплюємо так, що ти, крисеня таке, захлинешся!

додати новий внесок