Дивлюся і надивитися не можу.

10.06.2016 14:56

Дивлюся і надивитися не можу.

 

Шановні читачі. Я вирішив розповісти вам все так як було насправді.

Мене по телефону запросили  прийти в наш парк. Я покинув свої домашні справи і пішов в парк. Це було 09.06.2016 р. На той час в парку  я побачив дві великі купи асфальту, робітники розвозили його по дорожках і одночасно втрамбовували його. Розмах цих робіт вражав. На моїх очах парк ставав кращим і кращим. Все це робилося для людей і вони цього явно заслуговують. Всім цим процесом в парку керував наш земляк - Верхогляд Володимир Олексійович. Представників нашої домашньої влади там я не побачив.

Коли я підійшов ближче,  до мене підійшов Володимир Олексійович і запропонував підійти до того місця в парку де заплановане будівництво бесідки в якій мають  в майбутньому відбутися шахові баталії. І тут же , я навіть не зрозумів де це все взялося, Володимир Олексійович вручає мені подарунок для шахістів Зачепилівки . Це була шахова дошка краса якої мене надзвичайно вразила. В перші хвилини я боявся її держати в руках. В своєму житті я такої краси не бачив і в руках не тримав. На цій дошці можна грати в шахи, шашки і нарди. Коло такої дошки не тільки грати, а просто посидіти приємно.  Ось такий подарунок я отримав із рук генерала. Від себе особисто і від вас я хочу ще раз подякувати Володимиру Олексійовичу за конкретну увагу до нас із вами.

Дома я сфотографував шахову дошку і хочу щоб всі її побачили. Шахові фігури нам подарував Пишненко Іван Семенович.

 

Користуючись нагодою, я ще раз звертаюся до всіх відвідувачів нашого парку. Давайте будемо берегти цю красу. А говорити на цю тему, повірте, є нагальна потреба.

 

Редактор - Віктор Марголін, 10.06.2016 р.

Тема: Дивлюся і надивитися не можу.

ммм

Я | 04.07.2016

Оце підлизунець новий появивсь, еге дурік? Тобі очки милять, шоб ти свого дзьобика куди попало не пхнув....

1

сищик | 10.06.2016

Наумович а де ділися мраморні плити з фонтану на спару тисяч гривнів.

Re: 1

Віктор Марголін | 10.06.2016

А кого я тут можу запитати, як тут вор на ворові. Ви вибирали Кривенко.ю то його і питайте. А ні, то запитайте участкового Шевченка. Він добре знає де поділася школа, то може і на ваше питання дасть відповідь. Редактор.

!!!

ляля | 10.06.2016

окей

додати новий внесок