До кого ще іти, кому можна задати питання.

12.01.2020 08:45

До кого ще іти, кому можна задати питання.

 

Шановні читачі. Відразу хочу заявити про те, що питання моє не є новим. Вже декілька років я його задаю всім - від пана Швецова  до Кабінету Міністрів. Я навіть відповідь з Києва отримував про те, що моя пропозиція слушна і в подальшій роботі вона буде врахована.

Поясню читачам. Я пропоную наступне. При визначенні тарифу на вивозку твердих відходів в домоуправлінні чи селищній раді повинні діяти наступним чином. Всі затрати на виконання даної роботи повинні ділитися на кількість споживачів і аж ніяк не на квадратні метри житла споживачів цієї послуги. Нажаль, цю просту істину не зрозуміли "недоучені дятли", які називають себе владою і ходили, і ходять з гордо піднятою головою. Вони з людьми не часто стрічаються, за свою роботу ні перед ким не звітують, що таке громадське слухання їм не є відомим, а депутатів ми понавибирали - Господи прости… І живіть як хочете. Про які реформи мова? Хто в них зацікавлений? Можливо, баба що пішла нарешті на пенсію? Ні, так державу не будують. Без вирішення питань соціальної справедливості всі інші питання - ніщо. Це схоже на те коли своє щастя намагаються будувати за рахунок інших. А це протирічить християнським заповідям і рано чи пізно за ці речі приходить відповідальність. Я думаю, що приклади приводити не варто.

Свою громадянську позицію з даного питання я в черговий раз 08.01.2020 р. висловив у кабінеті голови об'єднаної громади пана Кривенка де були присутні і його бойові помічники "градобудівельники". При цьому я не просив у них для себе якихось привілегій. Я вимагав у людей, яких називаємо місцевою владою, прийняття рішення яке б задовольняло мешканців селища і було до всіх справедливим. Для прикладу я їм залишив розпечатку з Інтернету в якій  повідомляється про те, що в Харкові вже рік тому розрахунки вартості вивезення відходів ведеться з розрахунку на кількість мешканців у квартирі. То чому для Зачепилівки така методика не підходить? Чи в нас немає кому порахувати? Чи в нас розумнішої людини за Олександру Захарівну так і не знайшлося? Позорище. У домоуправлінні мені відповіли що це тому, що у нас невідома відстань до сміттєзвалища. Хтось із читачів мог би придумати таку дурницю?

Залишив я кабінет селищного голови  з надією що моє питання все таки буде розглянуте.

Але на другий день я зустрів на вулиці керівника домоуправління який мене попередив що тепер я буду сплачувати не 22 грн. в місяць, а більше тридцяти грн. На чому грунтується така думка я не знаю. Але я точно знаю, що тепер я зможу прослідкувати скільки селищна рада, суд, прокуратура, поліція, редакція районки, РДА, районна рада і т. д сплачують за вивозку мусора. А питання тут можуть бути. І не варто діда лякати тією десяткою. Та і владу ми вибирали щоб вона допомагала нам на світі жити. А в нас що виходить? Свої законні права треба зубами вигризати і не один рік. Чиновники отримують по 10-20 тисяч грн на місяць, а більшість пенсіонерів отримують, у кращому випадку, 2-3 тисячі і ми змагаємось. У нас війна в країні і ми бачимо що наші чиновники є набагато страшніші ніж агресія з-за кордону. У нас чиновники призначають собі оклади яких і  сам Брежнєв не отримував, по мільйону і більше на місяць. Куди не піди - скрізь тебе намагаються одурити. Я про це вже писав як голова обласної ради пан Чернов С.І. привселюдно обіцяв мені в Будинку культури  допомогти розібратися  в питанні нарахування моєї пенсії. Після цього я написав Чернову п'ять листів. І ви думаєте я вирішив свою проблему? Ні, навіть Чернову вони не під силу. Країною управляють такі ж чиновники як у нас в Зачепилівці. Ось і весь сказ.

Якщо цього замало, то приведу вам ще приклад. Стосовно нашого водоканала 22.01.2019 р. і 06.09.2019 р. були відкриті дві карні справи. 23.12.2019 р. ці питання щодо бездіяльності слідчих Зачепилівської поліції розглядалися Зачепилівським судом. Ну і що? Та нічого і по цей день. От що таке Зачепилівський чиновник. А чим вище перебиратися по цій драбині тим страшніше. Чим менше знаєш, тим легше доживати.

Третій рік я не можу з ідіотами-прокурорами Харківської обласної прокуратури вирішити питання ноутбука моєї внучки. І це при тому що відкрита карна справа, я виграв у суді три слухання з цього питання. І все як лобом у стіну. Наші чиновники не бояться жодних реформ. Вони у нас нічим не кращі від російських окупантів і тих хто знищував наш цивільний літак в Іраку.

 Я ще змушений висловити і свою дещо крамольну думку. Всі ми надіємось на нового Президента, що він у нас прийде і наведе порядок. Я уже розповідав про пана Чернова, вам цього мало? Так це ж одне і те ж. Ми не ті люди котрі розуміють слово "пожалуста". Це підтверджене самим життям. І без  елементів бодай маленької диктатури у нас нічого не вийде. Якщо цього не відбудеться, то до нас повернуться Добкін з Кобильською, Азаров з Яником, Порошенко із своїми казнокрадами і т д. Так я бачу наші перспективи на майбутнє. Ну, що із того що на сесії районної ради заслухали керівника місцевої поліції? Яка від цього користь суспільству? Я її не бачу. А хто із депутатів там задав слушне питання і що про це написала районна газета? Так це ж все народні кошти просто на вітер і ніхто цього не бажає побачити. Один із Лебязьких депутатів мені задав на сесії питання: "Ты что здесь самый умный?"  Ось такі депутати і владі нашій підходять. Вони не бачать у якому стані вже не перший рік у нас знаходиться головний памятник, їм не потрібні тротуари бо їздять тільки в машинах, їх не цікавить яку воду ми п'ємо. А скільки наших людей продовжують свою боротьбу за право володіти своєю землею. Їх цікавлять їхні оклади і повноваження, а все інше  - потім. Два бюджета в районі, два головних лікарів в лікарні, два зав районо і т. д. В районі створене двовладдя.  Ось до чого нас привів пан Чернов. Та за такі речі, як мінімум, треба в СІЗО сидіти. А ми всі тільки спостерігаємо та бред манула в газеті читаємо. А начальник лісництва під Харковом осуджений і, очевидно, відкупився і продовжує керувати, лісом торгує. То невже прокурор області про це не знає? Голові ОДА Кучеру треба вмішуватися в справу? Ні, так далеко ми не проїдемо. Це дійсно "недороблена" країна. А чим займаються працівники СБУ. Приїжджають, на дурняк заправляться  і тільки їх бачили. І подібних питань можна приводити безліч та чи корисними вони будуть для моїх читачів?

Побачимо з коментарів.

 

Редактор - Віктор Марголін, 12.01.2020 р.