До такого генерала в мене довіри немає.

20.10.2014 04:52

До такого генерала в мене довіри немає.

 

Шановні читачі. Закінчується передвиборча підготовка як виборців, так і самих кандидатів у омріяне депутатське крісло. Боротьба між кандидатами загострюється. Обіцянок лунає з кожним днем все більше, що викликає певну недовіру. Один із кандидатів говорив, що обіцянка є одним із кроків до брехні. Із такою думкою сперечатися майже неможливо. Серед людей проблеми округу та країни в цілому обговорюються жваво і повсюди.

Серед кандидатів в депутати особливою активністю, як на мене, виділяється пан Грицак. Саме йому  я і хочу присвятити свою коротеньку розповідь.

Василь Грицак - це перш за все генерал від міліції. Яка сьогодні довіра у людей до міліції - всім відомо. Як розповідають люди, вперше в наш район Василь Грицак приїхав в супроводі іншого генерала - Володимира Верхогляда. Вже від СБУ. Уже тільки враховуючи ці обставини голосувати за Грицака не слід, бо про цих генералів можна не тільки статті писати, а цілі книжки. Коли читаєш в Інтернеті на що здатні ці генерали, то по шкірі мурашки ходять. Я особисто не зустрічався з ними, але і бажання такого не маю. Про себе я говорю: "Спаси і одведи , Господи".

Якось воно дивно виходить. Будучи тільки на першому курсі юридичної академії Грицак уже стає помічником начальника обласного управління міліції. Тобто навчається заочно. І в той же час  досить оперативно стає кандидатом юридичних наук. Він же і заслужений економіст України. Та це просто вундеркінд якийсь. Статті пише і повоювати успів. Чому не став міністром у міліції - я зрозуміти не можу. Був у Зачепилівці один  подібний міліціонер у якого дядя став міністром МВС. Так племінничок у Дніпропетровську швидко став генералом. Цей досвід читачам добре відомий. Та хвалитися немає чим. Добре це чи ні, судити читачам, але на мою думку в нашій міліції одного генерала на всю країну було би достатньо. Та не мені це вирішувати.

Читаємо листівку пана Грицака. Йому вірні журналісти намалювали такий авторитет серед виборців, що він майже у чотири рази за рейтингом випереджає таких кандидатів, як Шахматенко С.І. та Гіршфельд А.М.  Ну, вибачайте, але цій лапші на вуха я ніяк повірити не можу. Звідки взявся такий авторитет? Де ті заслуги? Видавав лампаси і відразу став депутатом ВР України, розробив 35 законів, які прийняті і діють. Це вже якесь чудо. Такого талановитого законотворця пошукати. Ось чому ми так довго і щасливо з вами живемо. Схоже на те, що після Леніна за перо так, крім Грицака, усердно ніхто не брався. А головне - результат то який. Жаль тільки що забули бодай хоч один конкретний приклад привести. Живемо і не знаємо кому подякувати, отакі ми невдячні люди. Отакі меліоратори в міліції до генеральського чину дослужилися, а ми і не відаємо де та кузня міліцейських кадрів.

Читаю ще одну листівку. Звертайтеся всі , допоможу кожному. Василю. Ну, ти нібито грамотна людина. Але навіщо отак опускатися в цій брехні. Не можна так спекулювати на людському горі. А саме горе - це те, що ми маємо отаких генералів, яким місце в АТО, а їх від трибуни не відгониш. Це ж ти маєш не один мільйон грошенят, а чим поміг нашим воїнам так і не розповів. Тільки листівки замовляєш, щоб люди дізналися який ти у нас хвацький. Є в тебе і машини, які з твоїм портретом гасають. І бензину в тебе вдосталь. І люди найняті листівки роздають. Та тільки нам усім від твоїх статків радості малувато. І все це ти досяг на державній службі. Ти думаєш, що ми і не догадуємося звідки такі таланти. А все просто. Ти, Василю, є активним будівельником злодійської державної машини, яка дозволила, таким як ти, обікрасти цей злиденний народ до нитки. А щоб уникнути відповідальності ти навіть безпартійним  себе видаєш. Депутатська ширма потрібна.

Всі ці фокуси шулерів від політики народу стають все більш зрозумілими і тому не сподівайся на чудо. Для тебе його вже не буде. Я так думаю, бо країна стає іншою. Тобі це зрозуміти важко, але то твої особисті проблеми. Я не бачу жодних найменших твоїх переваг серед інших кандидатів у депутати. І ніякий ти не лідер. Не варто нас так відверто обманювати. Та чекати залишилось не так багато. Час поставить свою крапку. І вона буде справедливою. Я на це сподіваюся.

 

20.10.2014 р.            Редактор - Віктор Марголін.

Тема: До такого генерала в мене довіри немає.

статтей не знайдено

додати новий внесок