Добре коли за справу беруться відповідальні люди.

17.05.2016 00:25

Добре коли за справу беруться  відповідальні люди.

 

Доброго дня, мої земляки, читачі "Зачепилівської правди". Давно ми з вами не спілкувалися. А питання у нас є досить цікаве і його з вами я хотів обговорити.

Останнім часом в нашому селищі відбулися події  пов'язані з святкуванням Дня Перемоги. Ходив і я на мітинг до пам'ятника, слухав виступи керівників району і селища. Та найбільше мені запам'ятався виступ селищного голови,  який побажав усім нам Божого благословення. У його виступі не прозвучали якісь там обіцянки від влади для мешканців селища. Звітувати також не було чим. Аналогічно, формально звучали виступи і інших наших керманичів. І в цей час у мене не ішли з голови думки про те як нас усіх "надувають" отими тарифами на воду та водовідведення. Це є кощунство над правами людей, неповага до тих же людей. Ми для влади - ніщо. Влада, по суті, використовує систему субсидій щоб від нас відкупитися. І в неї це виходить непогано за рахунок державного бюджету. Такий стан речей я вважаю помилковим для всієї країни. До тих пір поки система субсидій не створить умови щоб кожен громадянин  був  фінансово зацікавленим  в збереженні газу,  води, чи електроенергії - діла в країні не буде. Ми весь час будемо ходити по світах з протягнутою шапкою. Невже наші правителі цього не розуміють?

Та все ж знайшлися люди, які пам'ятають свій рідний край - Зачепилівку. Те, що було зроблено для благоустрою селища цієї весни, не могло приснитися в найкращих снах зачепилян. Та найбільше мене вражає і радує оздоровлення та реконструкція парку в центрі нашого селища. Це повинно виглядати як ізюминка нашого краю. Це буде нашою загальною гордістю яку ми повинні оберігати, примножувати та цінувати.

Я не маю наміру в даній статті розповідати  подробиці всіх добрих справ цієї весни. Я думаю що до цієї теми ми ще повернемося. Єдине, що варто згадати,  це те, що наш земляк Верхогляд Володимир Олексійович взяв на себе місію головного організатора наших новобудов, знайшов у цій справі однодумців, об'єднав зусилля, ресурси.  Я сподіваюся, що мої земляки з  великою вдячністю і на довгі роки запам'ятають вклад кожного в справу розквіту нашої рідної  Зачепилівки.

Шановні Зачепиляни. Я з великою радістю дізнався про деякі плани Верхогляда В.О. щодо подальшої роботи. Виявляється що це тільки початок. Навіть в парку є ще багато роботи, багато задумів. В найближчі дні роботи будуть продовжені. Є керівники підприємств які погодилися приймати  активну участь в благородній справі відродження Зачепилівки. А разом - ми сила. Нажаль, наші районні керівники, я маю на увазі Коноплю Л.Д. та Гляня Л.Д., не проявляють належної активності. Мабуть правду в народі говорять люди що старе дерево не пересаджують. Його, як правило, або спилюють, або викорчовують.

Отже, настав час. Треба думати. Коли керівник втрачає здатність бути лідером, то варто уступити місце. Не варто "мучити коняку". Так живе увесь цивілізований світ.  Мені б дуже не хотілося чекати поки пан Глянь заробить усі гроші в районі.

 

Редактор - Віктор Марголін, 17.05.2016 р.

Тема: Добре коли за справу беруться відповідальні люди.

Марголину

Чоли | 19.05.2016

Шо, знову - лизь????

Re: Марголину

манул | 21.05.2016

ну навіщо-ж лаятися без будьякої причини,не добре це ,пане чи пані чоли.

Re: Re: Марголину

Соли | 22.05.2016

Никто не ругается. Просто констатация фактов по марголину...

Re: Re: Марголину

совість | 22.05.2016

дивіться,люди,як комуняцький бешений котяра розмурликався,який він лагідний та пухнастий,як лагідно муркоче в захист комуняки марголіна,був-би він таким "толерантним"в дискусії з людьми майдану. І після всього цього хтось заперечить "ніжну" дружбу між коммуняками та марголіним,можливо на взаемовигідній фінансовій основі

Re: Re: Re: Марголину

манул до совісті без совісті | 22.05.2016

до "людей"з майдану ,які гублять Україну ,толерантним не буду,але видавати відверту брехню вважаю нижче людської гідності,ганьба брехунам!

Re: Re: Re: Марголину

манул до совісті без совісті | 22.05.2016

скажи хто ти,щоб я міг плюнути тобі в твою антикомуністичну та брехливу харю.

Самообман

Незаконно полученная зарплата конопли | 18.05.2016

Вопрос - плохой или хороший Глянь но он многое делает для людей а что сделал за 2 с фостом года Конопля для района и людей- ничего.То что другие люди по своей инициатве делают приписывает на свой счет .Конопля признай что ты неудачник и занимаешь чужое кресло.

солнышко

солнышко | 17.05.2016

В.Н. вы пишете что Кривенко пожелал людям Божого благословения а сам в кабинете жителей которые приходят на прием провожает матом.Бог такое не прощает.Если ег о люди раздражают пусть уходит с должности.

Re: солнышко

Віктор Марголін | 17.05.2016

Я з вами повністю згоден. Це якась Зачепилівська аномалія, це випадкова людина зі злочинним присмаком. Як люди Зачепилівки цього не бачать? Віктор Марголін.

додати новий внесок