Добре тому хто "родився" депутатом чи прокурором.

03.10.2020 13:32

Добре тому хто  "родився"  депутатом чи прокурором.

 

Шановні читачі. Пригадав я вірш Миколи Некрасова "Кому на Руси жить хорошо". Цей вірш міг би добре доповнити мої скромні думки на дану тему, так як змінилося за цей час не так уже й багато. Все ніби про нас.

Почнемо з того, що нами любима Україна ще досить молода країна, коло трьох десятків років. За цей час демократичний устрій держави ще не вкоренився як треба. Та все ж ми регулярно ходимо на вибори, вибираємо Президентів, депутатів різного рангу, а толку ніякого. І чим далі то гірше і гірше. Важко навіть подумати - чим це все може скінчитися. Чи, можливо, наша земля проклята Всевишнім? Чому ми такі бездарні? Всі наші сусіди живуть краще за нас, а нам то віра, то прапор не такий. Ніколи мені раніше не приходило на думку що ми можемо скотитися до такого рівня існування. Так, я не помилився. Життям все це назвати я не наважуюсь.

 Час нас наближає до нових виборів. По суті ми стоїмо перед узаконенням чергових наперсточників, ворів, п'яниць і просто проходимців різного рівня в їх бажаннях приблизитись до "корита" і трохи покерувати нашим життям. В цей час нам можна обіцяти золоті гори, вішати "лапшу на вуха", артистів нам можуть показати і т. д. Нинішній Президент уже так забрехався, що не виконав жодної обіцянки. З чим він збирається іти на вибори, де його партія, де його совість? А ще ж біда і в тому, що поряд з ним нам свої послуги рекомендують не менші проходимці, з грошима, з гречкою, зі своєю армією, обіцяють світле майбутнє вже завтра. Всі ці прізвища відомі, вони довели нас до майже жебрацького життя. Люди в селі взагалі обікрадені, далеко не всі мають змогу купити свіжу хлібинку. Про що  варто говорити далі? Кому не відомі такі прізвища як Кернес, Добкін, Світлична, Аваков, Райнін, Чернов і десятки, і сотні їм подібним, які вже скуштували влади і їх уже навіть палкою відігнати  від влади просто майже неможливо. Тільки їм відомі рецепти як нас усіх зробити щасливими і заможними. А самі на державній службі якимось чином поставали мільйонерами.

Всіх таких слуг народу назвати у мене можливості немає. Але декого із місцевих варто згадати.  03.10.2020 р. в районній газеті надруковані списки тих, за кого нам рекомендують голосувати на чергових виборах. Знову - Кривенко, Галій, Ружинська, Власова, Дикун і т. д. Матюкатися не буду, бо, можливо, це остання моя стаття в газеті. Як це все … Декому вже треба і срок відсидіти, а вони лізуть в депутати. Подивився я на ці списки і думаю: а чи варто іти на вибори? Адже, ідучи на вибори я частку відповідальності за справи в країні беру на себе. Від мого вибору залежить доля моїх дітей та внуків. Тут є над чим подумати.

А тепер про головне. Хто точно знає скільки у нас партій? Я думаю що ніхто не знає. У людей створили, наприклад, три партії - демократичну , республіканську і консервативну. Проходять століття і практично нічого не міняється. Людям вистачає цих партій. Між цими партіями відбувається  певна конкуренція, відбуваються вибори, люди мають право віддати якійсь партії перевагу. Людям досить просто розібратися в обіцянках  конкретної партії. З часом наступає і політична відповідальність за невиконання обіцяного. Тобто, партії виконують консолідуючу роль в суспільстві, вони об'єднують народ і аж ніяк не роз'єднують його. Це дуже важливо. Бо народ об'єднався не навколо Тимошенко, Ляшка, Медведчука, Зеленського, Бойка з Рабіновичем. Там народ об'єднує ідея, яка містить в собі непереборні демократичні цінності, які можуть  існувати багато років. У нас же створюється партія Ляшка, наприклад, а Ляшком управляє Ахметов, бо в нього є достатньо коштів. А таких ахметових у нас розвелося чимало. Кожному із них хочеться мати свою фракцію в парламенті, мати свою озброєну охорону, свою армію. В такій ситуації парламент є підконтрольним і приймає Закони в інтересах окремих бандитів. А ми вибрали Юлію і сподіваємося що вона є нашою заступницею. Чи, можливо, я помиляюся?  Таким чином геноцид над українським народом просто процвітає. А процвітає відвертий  феодалізм в якому ми є рабами і аж ніяк не більше. Та більшість людей хочуть жити в демократичній країні де немає вождів, де є свобода слова, де люди вільно вибирають собі керівників, де є свобода підприємництва, де один Закон для всіх, всі рівні перед законом, де працює Конституція, де пляшки з пива не валяються в парку і т. д. Все це гуртує націю. А ми з вами маємо таких керівників, які пройшли всі партії і мідні труби і в них хватає совісті  людям в очі дивитися. Собаки і ті  іноді очі відводять, а цим все рівно. Де більше платять грошей там і вони. Там же Шура, Таня, Валя, Надя і їм подібні. Про яку ідеологію можна вести з ними мову? Які демократичні цінності закладені в їх головах і куди вони нас закликають? Убожество та й годі. Продають навіть те чого у них давно немає.

Дехто з моїх читачів можуть задати мені питання: так, а що робити, за кого голосувати і чи варто це робити взагалі? Тут я не бажаю ставати на заваді майбутніх виборів. Але я ділюся особистою думкою. Ця затія нам нічого не принесе. Ми як зомбіровані раби будемо і далі ходити на ці безтолкові вибори, будемо працевлаштовувати наших феодалів, подібних пану Кривенку з Галієм, до того часу поки не порозумнішаємо. Я ж бачу тільки один реально можливий вихід з цього майже безнадійного становища. Розумні люди нам підказують куди і як потрібно нам усим рухатися. У нас в країні створена партія - "Рух нових сил". Про цю партію нам відомо не так багато, її створював Михайло Саакашвілі. Там зібралися не вожді, а патріоти України. Саме там сповідують демократичні цінності нормальних людей. Іншого, більш достойного шляху, я не бачу. А дорогу зможе осилити тільки ідущий. Навіть в США на посаду Президента кандидата рекомендує партія і вона несе за нього політичну відповідальність. Нам до цього ще далеко. Цікаво, а щоб вони робили коли б їм підсунули 300 партій?

Я ж сподіваюся на ваше розуміння моїх думок. А самі вибори мені запам'ятались з тих часів коли я в 1954 році в січні місяці мав змогу в селі купити бутилку сітра і з задоволенням її випити. З тих часів мало що змінилося в моєму житті, а жаль.

Так, у вересні місяці минулого року прокуратурою району була відкрита карна справа пов'язана з крадіжкою державних коштів в Зачепилівському водоканалі, які виділені на субсидії. Документальні докази такого явища я надав слідчому поліції Сторчеусу, який працює під керівництвом Стрільця. Є в них і начальник Ільчицький. Кого там не вистачає мені важко і придумати. Та минає рік, а за справу забули, ніхто нічого не досліджує, інтереси людей і держави захищати немає кому. Правда, карна справа на 50 листів 08.09. 2020 р. відправлена на експертизу. Тобто, ще треба чекати рік висновку експертизи. Правда, я розумію, що цим бардаком в державі я нікого не здивую. Нам залишається лише ще раз проголосувати за Кривенка з Галієм і буде їм щастя, а ми будемо чекати чергового підвищення тарифів на послуги водоканалу.

На мій запит депутату Світличній можна ставити памятник. Отак ми їм усім потрібні. Так це перед виборами, а після…Залишиться в пам'яті лише "велосипетний батальйон".

 

Редактор - Віктор Марголін. 03.10.2020 р.

 

Тема: Добре тому хто "родився" депутатом чи прокурором.

про зміст ваших коментарів

Редактор | 15.10.2020

А звуть того філософа Фесуненко Манул Недоколиханий

манулу дебілу і крахобору

Редактор | 14.10.2020

Через твою безмозглу писанину ми втрачаємо дазволений розмір нашої газети. Рекомендую тобі на взятки створити свою особисту газету і пиши там свої бредні дні і ночі. Не отравляй людям життя, контужений ти наш.

Наш крайлик

Гоги | 14.10.2020

Димон,стань посмотри на себя в зеркало и такого о себе сам наговоришь ,что поймёшь чего мы думаем про ваш наш край

Re:ворюгам депутатам райради

питання | 14.10.2020

У зачі у місцевій владі одна робота з цвиточками прийти до пам,ятників та стрілою на фуршет.Що там можно робити всі 8 робочих годин кожен день в рда а особливо райраді?

дяде

молодь | 14.10.2020

СТАРИ Тварюки идуть ще в депутати

Re: дяде

Йо | 14.10.2020

Молодi тварюки не кращi

про зміст ваших коментарів

Редактор | 13.10.2020

Чокнутому манулу. Христом Богом прошу тебе не засирай газету своїми полудебільними думками, які не зрозуміло кому адресовані і кому вони потрібні.

про покарання

рулетка | 11.10.2020

Козакову вже бог наказав один син и той не общаеться а людим скильки робить подлости

Рулетка

Виборець | 10.10.2020

Що це за рулетка, що вибирає майже на кожні вибори, головою комісії в Миколаєвці Козакову Олену. На довиборах у верховну раду, комісія під її керуванням вкидала бюлетені за Світличну.

Re: Рулетка

про покарання | 10.10.2020

Бог їі суддя ціїі козак Олени.Хай платить за свою підлість

1 | 2 | 3 | 4 >>

додати новий внесок