І мова знову про тарифи.

09.12.2016 17:04

І мова знову про тарифи.

 

Шановні мої земляки, читачі "Зачепилівської правди". Якщо я буду стверджувати той факт, що в нашому житті радості не так уже й багато, то чи багато знайдеться бажаючих поспорити зі мною? Думаю, що ні. Та коли ви візьмете до рук районну газету, то там все в" шоколаді". Правда не у всіх. Такий висновок я зробив після відвідин свята в районному Будинку культури з нагоди свята самоврядування. Та кількість вручених почесних грамот, які були вручені винуватцям свята, засвідчують шалену і титанічну працю районного керівництва для нашого з вами добробуту, миру і спокою. А вже коли селищний голова Кривенко Ю.В. отримав з рук Гляня Л.Д. і Дорошенка С.В. (тобто від Гіршфельда А.М.) почергово дві грамоти за неоцінений вклад в розвиток самоврядування, то я подумав що треба чогось нового в нашому житті чекати. І таки я не помилився.

08.12.2016 р. на вхідних дверях  в будинках, які обслуговуються Зачепилівським домоуправлінням, з'явилися оголошення про намір адміністрації домоуправління збільшити тарифи на їхні послуги. В цьому ж оголошенні намагаються нас з вами переконати що саме так і необхідно зробити. Якщо в листопаді ц.р. ми сплачували по 0,82 грн. за 1 кв.метр житла, то тепер планується 1,81 грн. Ріст - 2,2 рази. Саме ця цифра викликає великий сумнів в тому, що нас не дурять.

Історія повторяється. Нею мовчки керує селищний голова  Кривенко Ю.В. Все відбувається як у літаку: один керує, а всім тошнить. При цьому я не думаю, що цей голова  буде проводити громадські слухання і пояснювати мешканцям Зачепилівки чому в нас найдорожча вода з водовідведенням в порівнянні з усією Україною, а тепер добавиться до наших з вами турбот і славне нагороджене домоуправління.

Шановні читачі. Я, можливо, повторюсь, але хочу пояснити свою цивілізовану, обгрунтовану позицію. Особисто для мене не є вже такою трагедією саме підвищення отих тарифів. Життя наше дійсно таке, що без цього обійтися практично неможливо, але до всього треба ума, совісті і розуміння історичного розвитку суспільства. А коли в чиновника пузо лежить на столі, то йому складно нас з вами зрозуміти. Коли слухаєш виступ пана Гройсмана, то виходить, що в місцевого самоврядування коштів немає куди дівати, а коли до діла, то шкуру здирають з убогого народу. Щось воно в нашій країні робиться не так.

Про ці справи я говорю так тільки тому, що мені зателефонували з апеляційного суду та повідомили про результат розгляду моєї скарги на судове рішення Зачепилівського суду та поліції з прокуратурою разом ( Огієнко, Стрілець, Ятло ). Все скасоване і справу буде направлено на нове досудове повторне (третє) розслідування. Яке позорище, яка безвідповідальність, яка дебільність. І це вже не тільки моя думка. І тепер я повинен довіряти отому Кривенку, Галію, Гляню, Пишненко і деяким іншим великим і малим правителям в районі. Та вони все зроблять для того щоб нас одурити, їм віри немає і на пів гривні. Тільки не сподівайтеся на наших депутатів, проголосують, як їм скажуть. Хіба це перший раз?

Та повернемося до оголошення на дверях. За моїм глибоким переконанням наведені цифри аж ніяк не переконують в тому що розрахунки правильні і справедливо обгрунтовані. Наприклад. Якщо електроенергія піднялася в ціні в 5,3 рази, то чому вартість освітлення піднялася з 4 -х копійок до 37 коп, тобто в 9,25 рази. Мені цього ніхто не поспішає пояснювати. Інший приклад. Якщо ціна на дизельне паливо піднялася в 5,5 раз, то для нас ця робота піднялася з 0,37 грн. до 0,42 грн. Невідповідність видна неозброєним оком, і рахувати не потрібно. Знову димовентиляційні канали обслуговувати немає кому. Шахрайська схема буде і далі існувати? Мені не є зрозумілим чому плановий прибуток не враховується під час визначення рентабельності підприємства? Мені важко повірити в те, що витрати на поточний ремонт внутрішньо-будинкових систем майже такі як вартість прибирання прибудинкових територій і більше за вивіз твердих побутових відходів. Здоровий глузд підказує, що так не повинно бути. Із цієї писульки жоден бухгалтер чи економіст не здатні зробити об'єктивний висновок щодо самих розрахунків, їх правдивості і обгрунтованості. І не треба нас дурити. А хто нам розповість про фінансовий вклад селищної ради у вирішенні даної проблеми. А то як малі діти кічаться грамотами, а роботу роблять тоді, як Верхогляд В.О. наряд дасть. Коли ж Народний депутат України попросив дати пояснення відносно причин такої захмарної  ціни на воду, то в районі на це питання відповісти немає кому. І пан Дорошенко про це добре знає, але для хороших людей йому грамоти не жалко. Отримуйте і знайте наших.

Така ситуація з тарифами в 2006 році повторяється і зараз. Адже тоді підняли тарифи так, щоб можна було 10 років про це не думати. Нехай дурні платять. Так не повинно бути. Тарифи повинні змінюватися набагато частіше в залежності від факторів, які мають відношення до собівартості послуг. Якщо мусор вивозиться в Скалонівці то  цю роботу повинні оплачувати мешканці Скалонівки, а не пятиповерхівки в центрі Зачепилівки. Це буде справедливим. І все це залежить від стану бухгалтерської роботи на підприємстві. А коли вона ведеться за інструкцією як рахувати бюлетні під час виборів, то всі питання будуть зайвими.

Це далеко не повний перелік питань на які мешканці селища повинні отримати відповідь від селищного голови. Удачі вам.

 

Редактор - Віктор Марголін, 09.12.2016 р.

 

 

Тема: І мова знову про тарифи.

Про Шуру и Лену

Nik | 13.12.2016

А эти две клуши только и умеют дули тыкать и подхалимничать " я така дурна, така дурна - поможiть" . А сами две ведьмы - вампирши

олия

олия | 13.12.2016

А Подколзина с Шуркой тычут дули пригаваривая - от им всем не уйдем.Дуры алчные.

меч

Меч | 13.12.2016

Тут не зависть а дурость.Сидит дома на печи а все должны отчитываться.Когда ничего не делали в районе а деньги воровали и ложили себе в карман так это было хорошо а теперь когда облагоражуют поселок так теперь перед какой то сволочью нужно отчитываться. .

а зависті немає

123 | 13.12.2016

А зависті немає!!! Зависть- це великий гріх! Дійсно, ви , шановний, "ЗАч.." праві в тому, що селище стало доглянутим та красивим. АЛЕ! Ми мешканці Зачепилівщини вправі знати, відкиля ці кошти і які організації їх отримали! І чиї то організії та підприємства, які стали спонсорами! І ті, хто ремонтувавав одержав достойну зарплатню?!! Це називається демократія, відкритість та контроль за нашими грошима, людськими. Це називається громадянське суспільсьво, ГРОМАДА.

Re: а зависті немає

321 | 13.12.2016

Галя Иван. Межерыцька--успокойся,меньше знаешь-крепче спишь.

Зач

Зач. | 13.12.2016

Уваж.Верхогляд не обращайте внимание на дураков.Они не могут оценить Ваши старания,спасибо Вам за порядок в центре,Вы даже научили под шнур подрезать деревья и белить деревья.Обновили клуб и школу в которых был плачевный вид и много другого.А какая то шавка задает вопрос у цыфрах давится жолчу.Спасибо и Вашу фамилию передают з уст в уста и молятся за Вас, хоч влада запрещает это.Береги Вас бог.

Re: Зач

зач | 14.12.2016

Верхохляд В. не дав вкрасти ці кошти,які були витрачені. Тому ми бачимо результат.

А скажить..

123 | 12.12.2016

А скажить будь ласка, хто- небудь, куди йшли затрати по воді та електроенергіі на капельне зрошення дерев у парку та на алеї на мосту? В наші рахунки??? За які кошти поклали частковий асфальт на площі в селищі?Кажуть це цифра до 90 тіс. грн. А асфальт біля дому культіри це приблизно 60тис. грн. А за які гроші висадили хрезантеми в центрі? Красиво, так, але скільки це стоить? Дерева та кусти обійшлися до 100 тис? За рахунок кого вночі гріється сторож біля ялинки, яку нарядив пан В-д ще 6-го грудня? За електрику буде платити клуб! Я не вірю, що і ремонт клубу в центрі селища і школа відбувалася за одні кошти так називаємого підприємства, чи об"єднання "РЕВЕРС"!? Тут щось не так! Кімнати в клубі освобождають від КЛУБУ , якісь люди і хочуть зробити фітнос-центр! А чому мовчить районна рада? Це ж майно району? ТАК НАПИШИТЬ ХОЧ В РАЙОННІЙ ГАЗЕТІ, про все фінансування в селищі!!!Скоро буде так: чия дитяча площадка? пана В-да! Чий спорткопмлекс? пана В-да? Чия школа і вчителі? пана В-да? Чий клуб? пана В-да!! А чиє селище?? пана В-да!!! А як називається селище? ВЕРХОГЛЯДІВКА!!!!!

Re: А скажить..

321 | 12.12.2016

Галя И., не парь людям мозги,по твоему не будет,а жадность погубит.

Re: А скажить..

зача | 12.12.2016

Не завидуйте!

1 | 2 | 3 | 4 >>

додати новий внесок