І пан Коцький так не жив як наші …

20.07.2016 19:00

І пан Коцький так не жив як наші …

 

Шановні мої читачі.  Як ви знаєте, я не є дідом Панасом, а от з'явилося у мене бажання розказати вам гарну "казочку". Наше з вами життя не є таким уже веселим, щоб ви відмовилися таке читати. А починається вона так.

 Жив собі і не тужив в Богом забутій Зачепилівці дядько Галій. Більшість людей його звали Грицьком, а хто від нього був в якійсь залежності - ті говорили  Григорій Іванович. Де ж дінешся, треба. І було у того Грицька, майже у особистій власності,  таке собі невелике підприємство яке в народі називали водоканалом. Царювати на тому підприємстві дозволялося тому, кому довіряє це робити наш селищний голова. І таким чином 15 лютого 2006   року відповідна вірча грамота була вручена дядькові Грицьку на "право володіння" 1895 рабами, які кожен день хочуть водички напитися. А без водички у нас зараз і танки не заводяться, і літаки не літають і багато чого іншого. Отже, ще тоді було зрозумілим, що щуку кинули у річку. Та я прошу не думати так зверхньо, мов контора в очереті, один трактор, тільки одна машина, чим там керувати… Та то тільки так здається. Я також  спочатку вірив у цю казочку, але чим далі тим краще став розуміти чому краще сьогодні бути керівником водоканалу ніж директором школи чи керувати якоюсь соціальною службою. Таке воно життя-буття.

Та, щоб усім було зрозумілим, я скажу про наступне. Закон дозволяє мені висловити свою думку у зручний для мене спосіб і я вибрав той спосіб - у вигляді спілкування з моїми читачами. При цьому я не дуже сумніваюся що ви гірше за мене знаєте як важко слідкувати за вором. Адже відеокамеру за ним не будеш носити, а на його совість надіятися практично неможливо. Таким чином і пішов уже одинадцятий рік успішного воровського керівництва в нашому водоканалі. Я думаю що ця фраза нікого й не здивує. Я  веду цю розмову вже років п'ять чому то мене і звинуватив Галій у підпалі контори водоканалу. А секрет дуже простий і він на слуху людей вже багато століть про те , що на вору і шапка горить. Чого ніде нічого не горить, а в Зачепилівському водоканалі обов'язково повинно горіти і не один раз. Чи може нам екстрасенсів сюди запросити щоб допомогли цю загадку відгадати. Та я вирішив піти більш простим шляхом і запропонував  нашим слідчим зробити дуже простий аналіз маленького сектора господарської діяльності представників водоканалу. Про те що послуги нашого водоканалу просто  нереально дорогі - про це я вже писав. Ні Райнін, ні Конопля з Глянем цієї задачки для третього класу розв'язувати не беруться. А пан Гройсман тільки і думає як їм заробітну плату підвищити, бо можуть і роботу покинути. А тоді що робити?

Для тих читачів, які не так регулярно читають "Зачепилівську правду", я вважаю за необхідне нагадати, що мій багаторічний спір з водоканалом іде про нереальні ціни на воду та водовідведення. Таких цін, як у нас, немає на всій Україні. Адміністрація водоканалу надає свої розрахунки щодо рівня собівартості послуг водоканалу  на сесію селищної ради для їх затвердження. В заголовку тих розрахунків записано що вони є економічно обґрунтованими. Але в мене з'явилися  великі сумніви щодо їх обґрунтованості. Адміністрація водоканалу і селищна рада зацікавлені щоб із споживачів отримати як більше коштів. У споживачів є свій інтерес. Та в даному випадку ми повинні обговорювати і питання соціальної справедливості. Рівень життя людей досить далекий від бажаного, а тому люди змушені економити кожну копійку. А коли ще й появився сумнів у добропорядності керівництва водоканалу та селищної ради, то я змушений з відповідною заявою звертатися до правоохоронних органів району. Там більше півтора року тому (14.10.2014 р.) відкрили карну справу та й забули про неї. А ви люди добрі  платіть. Мої звернення про допомогу до народного депутата Гіршфельда ніякого позитивного результату не дали. Та воно йому і не потрібне. Наш народний депутат більшість засідань Верховної Ради пропускає, а тут іще проблеми Зачепилівки з Галієм та Кривенком. Пан Райнін доручив цю справу Коноплі, а той звернувся до "мами Чолі". Гляню це питання виявилося не актуальним, м'яко кажучи. І всі ці "кровососи" сидять на шиї у народу України без жодної користі для того ж народу. А ви платіть по 52,49 за куб., а підприємства уже по 112 грн.

Отже, в результаті простих роздумів я прийшов до висновку що нам треба запросити з водоканалу путьові листи водія що працює на асенізаційному автомобілі. Так і зробили. Потім я склав необхідну табличку в якій зробили записи  підсумків  роботи  водія за кожен день. І що ви собі думаєте? Питання є. Машина виконувала роботи самого водоканалу і  виконувала заявки мешканців району. Згідно путьових листів за рік було викачано  802 цистерни. В економічно обґрунтованих розрахунках , як план, закладена цифра  963 цистерни. Це в свою чергу означає, що споживачі води заплатили водоканалу за викачку 162 бочки, кожен рік, яких ніхто не викачував. В свою чергу це вартість не однієї тонни бензину вартість якого всім відома. Крім цього, як я вважаю, водій зранку заправляється за рахунок водоканалу, а зароблені за день кошти невідомо де. Про це ми можемо тільки здогадуватися. І все це відноситься на собівартість послуг водоканалу які ми справно оплачуємо. Про це я пишу досить детально щоб слідчий на ці питання якось звернув свою увагу.

Згідно письмової інформації начальника водоканалу Галія Г.І. і головного бухгалтера Таратута В.В. в 2013 році послуги асенізаційного автомобіля не надавались.Цікаво, чи ви в цю казочку вірите? В 2014 році на рахунок водоканалу тільки чотири рази поступали зароблені кошти, із них тільки два рази - це послуги населенню. В 2015 р. зароблені кошти тільки 8 разів поступили до каси підприємства, із них тільки п'ять разів від населення. Хто ці кошти платив, із числа громадян, мені на даний час не є відомим. У мене є лише відчуття, що все це є відвертою і наглою брехнею.

Крім цього варто звернути увагу на той факт, що в багатьох путьових листах не вказаний пробіг автомобіля за день.   До чого це призводить - я поясню. В економічно "обґрунтованих" розрахунках указується, що машина повинна проїхати за рік 7290 км.  Можливо, що за  декілька тисяч км. ми заплатили даремно? З цими питаннями нехай розбирається слідство. Я вважаю, що коли б автомобіль обслуговував тільки потреби самого водоканалу, то йому на рік вистачило  б 1290 км. пробігу. В свою чергу слід пробіг у 6000 км., нам споживачам, рахувати як умисно дописаним, щоб ми трошки розкошелилися. Ось це і є джерело безконтрольної крадіжки про яке Кривенку, очевидно, "не є відомо".  А ще ж у водоканалі є трактор і в оренді машина Галія. Якщо все це гарно порахувати, то ми маємо років п'ять за воду нічого не платити. А то ж як ці паразити придумали. Ми в центрі селища  в виді завищених тарифів проплачуємо за роботу асенізаційної машини і її послуги для населення  по суті повинні бути безплатними. Але водій їздить по людях і заробляє бабки і куди їх діває ми всі догадуємося. Цей секрет не такий уже й складний. Виходить за одну роботу платимо  як мінімум двічі. Щоб чиїсь жінки в норкових шубах ходили. Куди вже тому пану Коцькому… А в них це називається обслуговуванням населення. Як на мене це явище має зовсім іншу назву і нехай слідчий все це кваліфікує по закону. А ми прослідкуємо куди крива виведе. Мародерству всі дружно скажемо - НІ!!!

Коли в районний відділ міліції була запрошена головний бухгалтер підприємства я попросив її  вказати дні і кошти, які водій здав до каси після обслуговування населення району. Виявилося, що там  "копійки" і не кожного року.

Я добре пам'ятаю як пан Галій доводив що їхня машина перевозить нечистоти з радіозаводських будинків на центральну базу для послідуючої очистки. Та я будучи в тому районі сфотографував під'їзд до вигрібної ями і можу вас запевнити що в цьому році сліду від машини там немає. Це говорить про те, що водій може працювати в любому селі району, заробляти кошти, а в путьовці може написати що працював коло радіозаводських будинків. Отже, я вважаю, що це питання умисно запутане самим Галієм і ця його схема працює тільки на крадіжку  коштів з підприємства. А відтак і дозволяє грабувати населення. В цій справі Галій є і бухгалтер і економіст.

Не можу я не звернути увагу слідчого і на той  факт, що водій автомобіля категорично не має права взяти в руки бодай одну копійку від населення. Це вже є криміналом. Та тільки не в Зачепилівці.

 Та я  добре пам'ятаю як пан Галій писав слідчому що він не є ні бухгалтер, ні економіст і в цих питання не реве. А мені видається так, що він прикидається дурником і таким чином планує ухилитися від відповідальності. А мені один чоловік розповідав як Галій міняв на заправці талони на бензин  на готівку. Жирують хлопці. Для них списати пів тони бензину чи солярки - як раку ногу відломити. А платять за це люди. Третій рік немає на підприємстві головного інженера, а ми продовжуємо "платити" йому заробітну плату. І я чітко розумію, що за стан фінансової дисципліни  на підприємстві в рівній мірі відповідають керівник і головний бухгалтер. Жаль що цього не розуміють ні в райпрокуратурі, ні в міліції. Там вивчили лише дві дії - відняти і розділити. Їхня реформа - це лапша на вуха для всього українського народу.

Аналогічне питання з каналізаційними люками. Якщо за рік заплановано купити 20 люків, то за 2013 - 2016 роки мало б бути куплено 80 люків. Мені ж відомий лише один випадок установлення "людського" люка в нелюдський спосіб. І все. То де наші кошти, пане Галій? Я сподіваюся, що слідчий спроможний із моєю допомогою дати відповідь на це питання.

Про ці порушення фінансової дисципліни я говорив з селищним головою - паном Кривенком. І ви думаєте що це допомогло? Навпаки. В таких випадках говорять: а кому це вигідно? А, можливо, він все це "не доганяє"?

Треба чесно сказати, що подібних питань в розрахунках  водоканалу, "економічно обгрунтованих", доволі немало. Крушники робили ревізію, написали акта на більше 50 листів і жодного зауваження не виявили. Дармоїди. Ніхто так і не розібрався чи вірно відноситься амортизація на вартість води. Кошти отримані за договором із оператором мобільного зв'язку ніде не показують. Галій свою машину здав в оренду своєму підприємству, гроші заробляє, для нього тепер все безплатно. От що таке монополія. Це вірний шлях до злочину. А в радіозаводських будинках взагалі немає каналізації, все пливе самостійно в річку, а люди за що платять? Нехай би пан Кривенко це питання і роз'яснив би людям під час громадських слухань. Так слухань тих немає.

Ось таким чином пан Галій разом із своїм побратимом - селищним головою Кривенком організували безвідповідальне пограбування як свого населення, так і бюджету країни. У людей же шлях один - оформляти субсидію. А для них ми  є бидло безграмотне і безправне. Такими управляти не так уже й тяжко.

Що ще можна сказати про самого Галія. Це є аморальний і "безхребетний" чоловік. Його "таланти" залишаються не до кінця дослідженими. Він  у одній з судових справ в Красноградському районному суді подав на мене характеристику, як на журналіста. Відчуваєте рівень його підготовки? Почитали б ви які дурниці понаписував цей проходимець. А було і таке коли Галій, будучи в роги п'яний, більше 20 разів за день телефонував до мене на квартиру і таке молов… Так що відносно його психічного здоров'я у  мене є великі сумніви. А вже після звинувачення мене у підпалі контори водоканалу у мене ці сумніви пропали геть. Це не є адекватна людина.

Саме питання підвищення тарифів на воду цілком залежить від думки громади. Це не значить, що вулиця повинна керувати владою, але ж і ігнорувати думку громади - такого права законодавство селищному голові не надавало. Все це свідчить, що пан Кривенко відверто кришує  всі дії Галія. Їх інтереси зійшлися. Для таких керівників водоканал - це колондайк. Це означає , що Галій добирається на роботу за рахунок моєї пенсії. Галій "пережив" уже не одного селищного голову і  знайшов отой ключик до цих посадових осіб. Той ключик відкриває шлях до відвертого дерибану бюджету селищної ради і підприємства, а також кишень споживачів води.

Під  час затвердження тарифів водоканалу на сесії селищної ради я не бачив щоб хоча б один із депутатів взяв до рук самі розрахунки за які потім голосував. Та вже сам факт, що в розрахунках водоканалу записано що доходи підприємства до уваги не бралися викликає певну недовіру до  такої "бухгалтерії" обслуговуючого підприємства. Так рахувати не можна. Це відверте шулерство. Це є злочинний шлях, який веде до зловживання, а точніше до крадіжки. В цьому якраз і повинне розібратися слідство і цьому явищу повинна бути дана відповідна юридична оцінка.  Років п'ять тому я вже писав про те, що в Зачепилівці холодна вода набагато дорожча, ніж в Києві гаряча.

Отримана письмова інформація з водоканалу від головного бухгалтера може слугувати доказом по карній справі. З часу відкриття карної справи минуло більше півтора роки, тобто давно минули розумні строки  відведені законодавством для розслідування справи. А от чи "розтеляться" пани Балюк, Стрілець, Берлим і новий нач поліції в районі Ліхачов Андрій Михайлович  - я цього не знаю. Я точно знаю що пора або туди, або  сюди. Так себе вести на державній службі просто не можна. Це вже є окремий злочин.

Що ще хочу добавити. В цій ситуації ніяк не можна оминути моральну сторону справи. Ми всі знаходимося в стані війни. І в цій ситуації, коли батько лежить в окопі, тут у Зачепилівці Галій з Кривенком знімають "останню шкуру" з дружини і дітей нашого захисника. І не забувають сходити до церкви… В мене немає слів щоб дати оцінку таким подіям, коли люди втрачають усе людське, що дане природою і батьками. Така вже наволоч зібралася коло корита і ніяк наїстися не можуть. Все мало і мало. А колись таки понаїдаються і Глянь і Конопля, і Гіршфельд, і Кривенко з Галієм. Я в це продовжую вірити.

Вори повинні сидіти в тюрмах. Це є всім зрозумілим. А от чи вистачить "міліцейських погонів" Зачепилівського міліціонера щоб розкрутити справу і довести її до суду з об'єктивним обвинуваченням - оце те, що мене сьогодні найбільше хвилює.

Дана моя стаття писалася досить таки довгий час. За цей період часу я міг поспілкуватися з багатьма моїми земляками. І що я повинен вам сказати. Абсолютна більшість  із них мене повністю підтримують і погоджуються з тими питаннями відповідь на які повинно дати слідство. І тільки деякі з них нагадують, що у панів Кривенка і Галія обов'язково знайдуться "захисники", які постараються відбілити чорні справи цих прахвостів. З цього приводу у мене є така думка, що ті "захисники" відкрито і прозоро не наважаться захищати  цих горе-керівників, справи яких аж занадто є антинародними, злочинними і протизаконними. А про те, життя покаже. І все ж я не можу зрозуміти звідки у цих нелюдів береться ота патологічна нелюбов до людей серед яких вони виросли, які їх вибирали, які довірили їм ті керівні крісла. Хто дасть відповідь на це питання? Навіть наша церква не здатна остудити їх ненажерливі душі.

Шановні мої земляки. Прозрівайте, хто на це здатний, поки я живий. А ворам місце в тюрмі.

Гарно написав поет Андрій Демиденко, та чи доходять його пророчі слова до ума і серця наших земляків:

 

 

 

Хай не зрадять нас друзі

І власне сумління,

І земнеє тяжіння

Де родився і зріс.

Пам'ятаймо лишень:            

Домовина не має кишень,       

І життя не повторить          

Ніхто з нас "на біс".         

 

Приспів:

Не будуй своє щастя,

Сховавши за браму,

Добро й милосердя

Творити спіши.

Не буває дороги,              

Дороги до храму,              

Якщо храму немає,             

Немає в душі.                 

 

 

 

 

Редактор - Віктор Марголін, 20.07.2016 р.

Тема: І пан Коцький так не жив як наші …

для дода

Для дода | 10.08.2016

Я не знаю какой специалист Межерицкая но а что вонючка это точно.Ей просто нужно мыться и не душить людей вокруг себя.

гром

дод | 08.08.2016

Межерицкая хоть одна работает и переживает по бюджету .Небыло бы Галины Ив. п--дец был бы району с бюджетом ведь руководству оно не надо.Им бы только переселять .

Re: гром

Re: гром | 09.08.2016

ніхто б не воняв

Re: гром

ясно | 09.08.2016

Саша ти про маму ще твір напиши

Re: гром

Ангел | 11.08.2016

Галино.Сама себе хвалиш.Краще напиши як разом з Омельченко О.І, гроші відмиваєш,

рада

х фактор | 06.08.2016

ПОРЯДОК
роботи громадської приймальні з надання
безоплатної первинної правової допомоги

Загальні положення

Громадська приймальня з надання безоплатної правової первинної допомоги (далі – Приймальня) створюється для надання Зачепилівською державною адміністрацією безоплатної первинної допомоги особам, які перебувають під юрисдикцією України.
Приймальня утворюється за рішенням голови районної державної адміністрації.
Основною метою діяльності приймальні є сприяння забезпеченню правового захисту конституційних прав, свобод та інтересів громадян органами виконавчої влади, належної реалізації Закону України «Про безоплатну правову допомогу».
Приймальня здійснює такі види правової допомоги:
- надання правової інформації;
- надання консультацій і роз’яснень з правових питань;
- складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);
- надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.
Діяльність Приймальні ґрунтується на принципах:
- верховенства права;
- законності;
- доступності безоплатної правової допомоги;
- забезпечення якості безоплатної правової допомоги.

рада

сесія | 06.08.2016

24 червня відбулася VIII позачергова сесія районної ради VII скликання.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік».
2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки передбаченої до надання в оренду громадянці Коноплі Валентині Миколаївні для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Малоорчицької сільської ради Зачепилівського району Харківської області.

ще

гарно | 06.08.2016

Хай не зрадять нас друзі

І власне сумління,

І земнеє тяжіння

Де родився і зріс.

Пам'ятаймо лишень:

Домовина не має кишень,

І життя не повторить

Ніхто з нас "на біс".Приспів:

Не будуй своє щастя,

Сховавши за браму,

Добро й милосердя

Творити спіши.

Не буває дороги,

Дороги до храму,

Якщо храму немає,

Немає в душі.читай

ВАПНКвс | 06.08.2016

Жив собі і не тужив в Богом забутій Зачепилівці дядько Галій. Більшість людей його звали Грицьком, а хто від нього був в якійсь залежності - ті говорили Григорій Іванович. Де ж дінешся, треба. І було у того Грицька, майже у особистій власності, таке собі невелике підприємство яке в народі називали водоканалом. Царювати на тому підприємстві дозволялося тому, кому довіряє це робити наш селищний голова. І таким чином 15 лютого 2006 року відповідна вірча грамота була вручена дядькові Грицьку на "право володіння" 1895 рабами, які кожен день хочуть водички напитися. А без водички у нас зараз і танки не заводяться, і літаки не літають і багато чого іншого. Отже, ще тоді було зрозумілим, що щуку кинули у річку. Та я прошу не думати так зверхньо, мов контора в очереті, один трактор, тільки одна машина, чим там керувати… Та то тільки так здається. Я також спочатку вірив у цю казочку, але чим далі тим краще став розуміти чому краще сьогодні бути керівником водоканалу ніж директором школи чи керувати якоюсь соціальною службою. Таке воно життя-буття.

не люди, а звірі

ніч | 06.08.2016

Горіть вам всім в аду, за кривду!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок