І скільки ж нам чекати змін на краще?

14.08.2015 11:35

І скільки ж нам чекати змін на краще?

 

Шановні читачі. Кожен із вас мав можливість в останній  телепередачі з назвою "Свобода слова" почути висловлювання пана Саакашвілі про те, що в державі можна за 24 години навести певний лад. Так. Але ж для цього треба мати і певну політичну волю. А її якраз і не достає нашим керманичам. А як її вистачить, коли навкруги любі друзі. От і терпимо ми всі разом чергові експерименти над людьми. Прикладів достатньо.

Наприклад. Мені оформили субсидію. За це дякую. Але кошти між організаціями розподіляє компютер. Тому сьогодні водоканал мені винен 835 грн. Кому потрібний такий заробіток? Я описав все це і послав пану Яценюку. Та я сам здатний розділити виділені кошти, тільки віддайте їх мені. Потім у мене наступить відповідальність за те, щоб я нікому не був винен. От і все. А в нас закрутили всі ці розрахунки так, що треба мати декілька вищих освіт щоб розібратися в їх суті.

Я сподіваюся, що мій лист до прокурора області буде цікавим для розуміння читачами питання - в якій країні ми живемо. Отже, читаємо:

 

Прокурору Харківської області,

державному раднику юстиції 3 класу

Данильченко Ю.Б.

 

Марголіна Віктора Наумовича -

мешканця селища Зачепилівка,

вул. Українська 8, кв. 9,

Харківської області,

редактора Інтернет-газети

"Зачепилівська правда",

інд. 64401, тел. 5-18-43,

mailto: margolin4600@mail.ru

 

С К А Р Г А

 Пане прокурор. В даній скарзі я хочу задати вам два конкретних питання, які стосуються роботи підлеглих вам прокурорів в Зачепилівці:

 

1. 07.10.2014 р. прокурор Зачепилівського району Твердохліб пише листа нач. міліції. Копію цього листа я вам подаю, так як на слово в таке повірити важко. Скоро рік пройде, а в міліції і прокуратурі палець об палець не вдарили щоб хоч щось зробити. В міліції нач. слідства пішов на пенсію, слідчий перевівся в  інший відділ. Прокурора Явнікова забрали до облпрокуратури. А хто буде захищати інтереси рядових громадян? Вам залишилося Твердохліба підняти по службі і всі проблеми. А мова тут іде про відкрите кримінальне провадження пов'язане з можливим злочином в Зачепилівському водоканалі.

 

2.  10.07.2015 р. в Червонозаводському суді прийнято ухвалу про скасування постанови заст. нач. другого слідчого відділу слідчого управління Ковальова А.В. від 23.03.2015 р. про закриття кримінального провадження. Тепер міліціонери  в Зачепилівці можуть і далі продовжувати катувати людей, інвалідів. Пройшов уже місяць, але з вашого відомства жодного обнадійливого повідомлення, ніякого додаткового слідства, все забуто і покинуто.

 

Пане прокурор. Після цього мені залишається тільки запитати вас, чи вам особисто не соромно отримувати заробітну плату і поки ви плануєте таким чином "пити кров" з харківських рабів? Маючи стаж державної служби в 30 років мені важко уявити як можна так сьогодні працювати в правоохоронному відомстві. Це суцільний ваш злочин. А ви ще конкурси об'являєте щоб  Медяник з Твердохлібом і далі торгували інтересами нашої держави, її народу.

Про прийняті міри прошу повідомити автора.

Додаток: - лист прокурора району від07.10.2014 р.

 

Мешканець Зачепилівки ________________ Марголін В.Н.,  13.08.2015 р.

 

 

Сюди ж можна добавити і питання пов'язане з крадіжкою лісу коло села Руновщина. Та якби ота головна героїня тієї крадіжки вже сиділа за забором і гризла сирі кабачки, то наша держава б краще вирішила свої продовольчі реформи. Було б за що і річку чистити. А так, грошенятами діляться, а справа на місці.

Говорячи з головою суду по телефону я запропонував йому коли буде писати мемуари про свій життєвий суддівський шлях, то щоб не забув написати як на його очах суддя Огієнко вимагав з мене майже 300 грн. за розгляд справи в суді. Це є незаперечне  кривосуддя. Це є злочин перед всією громадою селища, так як питання про тарифи водоканалу. Та його підтримали і в апеляційному суді. Прийшлося писати касаційну скаргу. Де ще можна правду знайти?

На сьогодні досить, бо вампіри,типу Огієнка, лише здоров'я забирають. Та якби він був у нас один… А нам байки розповідає пан Райнін, совітує як нам краще жити. Їх штаб до виборів уже працює, а людям він потрібний? Яка від нього користь? І кому?

 

Редактор - Віктор Марголін, 14.08.2015 р.

Тема: І скільки ж нам чекати змін на краще?

Вопрос

Алєкс | 10.03.2016

Ви,ЯК КАЗАВ ВЕЛИКИЙ ЛЕНІН,Є ПОЛІТИЧНІ ПРОСТИТУТКИ

Вопрос

Алексей | 10.03.2016

Вам не стидно перед майданівцями і пенсіонерами?

Выборы

Избиратели | 30.08.2015

А правда, где узнать , кто из руководства представляет какую полит силу и кто потенциально претендует на роль " хозяев " района , депутатов областных и районных? И кто у наз оппозиция?

доки чекати?

манул | 29.08.2015

а чекати кращого тоді коли перестанемо слухати бред пожератиля галстуків пана саакашвілі,жодного голосу майдаунам,нас грабують,нас убивають,нам плюють в лице,а нам все божа роса,

Re: доки чекати?

вопрос манулу? | 29.08.2015

Кто в Зачепиловке майдауны? Мы не можем разобраться , за кого голосовать на местных выборах. Все вроди бы свои, а жить все хужей.

Re: Re: доки чекати?

манул | 30.08.2015

згоден з Вами,розібратися важко,але можливо,майдаун, як тепер говорять,"канает" під захисника народу,але голосуем за того хто ремонтуе асфальт на вулиці,а не з піною коло рота вимагае переіменування вулиці,голосуем за того хто і раніше був хоть відносно чеснимі хоть щось зробив на благо зачепилівщини,

Re: Re: Re: доки чекати?

Вася | 30.08.2015

А поименно?

глядачу

народ | 28.08.2015

женская половина РДА не просто уважают они любят своих руководителей,даже советуються при выборе парфюмерии и нижнего белья.и стыд и срам.

Re: глядачу

варвара | 28.08.2015

А поподробнее?

І скільки ж нам чекати змін на краще?

глядач | 25.08.2015

Мені не зрозуміло, чому ніхто не пише. як цікаво по новому було організовано молодою командою РДА святкування державних свят. Все було зроблено для змістовного відпочинку нас звичайних зачепилян. Але чомусь ввечері на святкуванні було нас зовсім мало, складається враження, що наші керманичі району стараються , але люди це зовсім не оцінюють, а може ще не настав час. щоб ми всі зрозуміли, що ми повинні підтримувати один одного. І керівники РДА тоже люди і їм також потрібна наша підтримка. І тоді зміни на краще в нашому районі відбудуться і швидше і краще.

1 | 2 | 3 | 4 >>

додати новий внесок