І знову мій шлях до правоохоронного органу.

10.05.2015 21:46

І знову мій шлях до правоохоронного органу.

 

Шановні читачі. Шквал негативу звалився на мої плечі. Дехто в Зачепилівці вважає , що це я добивався підняття тарифів на послуги водоканалу. Задля цього я і в суд ходив. Вимагати чесної поведінки від цих писак - справа безнадійна. Це люди, які вже давно втратили почуття міри і їх задача тільки скупляти машини і норкові шуби. Відповідати перед Законом і людьми вони не звикли. Вони навчилися робити шури-мури і це їх влаштовує. Щоб якось поставити крапку в цих недоречностях я написав заяву до прокуратури району. Зміст її наступний:

Прокурору Зачепилівського району

Харківської області

раднику юстиції

Твердохліб В. М.

 

Марголіна Віктора Наумовича -

мешканця селища Зачепилівка,

вул. Українська 8, кв. 9,

Харківської області,

інд. 64401, тел. 5-18-43,

mailto: margolin4600@mail.ru

 

 

ЗАЯВА

ПРО ВЧИНЕНЕ КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

 

Відповідно до ч. 1 ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов'язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, визначається керівником органу досудового розслідування.

Керуючись наведеним, доводжу до вашого відома обставини про порушення чинного законодавства які дають підстави для початку досудового розслідування за фактом вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст. 382, ст. ст. 364, 365  КК України - невиконання судового рішення, зловживання владою та перевищення службових повноважень.

Пояснюю.

20.03.2014 р. постановою Зачепилівського районного суду було частково задоволено мій адміністративний позов до Зачепилівської селищної ради та визнано не чинним рішення 18 сесії 5 скликання від 31 липня 2008 року № 383 "Про затвердження тарифу водопостачання по водоканалу. Таке рішення прийняв суд на підставі моїх доказів про порушення процедури прийняття подібних рішень депутатами селищної ради та нечесних розрахунків собівартості послуг водоканалу.

12.03.2015р. постановою Зачепилівського районного суду було також частково задоволено мій адміністративний позов до Зачепилівської селищної ради та визнано  рішення депутатів селищної ради від 28.11.2014 року протиправним і скасованим.

20.04.2015 року колегія суддів Харківського  апеляційного адміністративного суду прийняла ухвалу про залишення скарги Зачепилівської селищної ради без задоволення. Тобто рішення Зачепилівського районного суду про скасування рішення сесії депутатів селищної ради залишається в силі.

Та, незважаючи на всі ці обставини, селищний голова Кривенко Ю.В. ігноруючи всі попередні судові рішення  збирає 22.04.2015 року сесію депутатів селищної ради, яка своїм рішенням  порушуючи чинне законодавство приймає рішення про небачене підвищення тарифів на послуги місцевого водоканалу. При цьому навіть редакцію місцевої газети використали щоб завести в оману громаду Зачепилівки. Така недобросовісна та безвідповідальна діяльність селищного голови свідчить лише про умисне намагання не виконувати рішення судів.

В даному випадку пан Кривенко Ю.В. перевищив свої службові обов'язки, він грубо проігнорував  і навіть не захотів вислухати думку громади селища.

 

Враховуючи викладене та керуючись ст. ст. 382 , 364 , 365 КК України прошу:

 

1.           Прийняти та зареєструвати цю заяву.

2.           Внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості, викладені в цій заяві, невідкладно, але не пізніше, ніж через 24 години з моменту її отримання.

3.           Розпочати досудове розслідування за фактами, викладеними в цій заяві.

  

Додаток:  копія ухвали апеляційного адміністративного суду.

 

 

З повагою,

мешканець Зачепилівки                  _________          В.Н. Марголін

 

"06"травня 2015 р.

 

Відповіді на цю заяву я ще не отримав. Коли вона з'явиться, я постараюся повідомити читачів.

 

Редактор - Віктор Марголін, 10.05.2015 р.

 

 

 

Тема: І знову мій шлях до правоохоронного органу.

б

руслан | 14.05.2015

Цього Твердохлиба треба з гамном змисити багато на себе бера падло.

Твердохлібу та громаді

Редактор | 14.05.2015

Навіщо нам такий прокурор?
Шановна громада Зачепилівки! Я закликаю вас спільно з Зачепилівською правдою почати контролювати прокурора - сепаратиста. Він не ходить на роботу тому, що постійно загашений . Сусіди по поверху в с. Кочетівка, де проживає прокурор - п'янделига , у шоковому стані від свого сусіда - але бояться поскаржитися. Я обіцяю привести прессу та представників громади до нього додому та сфотографувати все, що коїться там. Фото відправити в Генпрокуратуру. Позор сепаратисту та п'янделизі Твердохлібу.

Re: Твердохлібу та громаді

Віктор Марголін | 14.05.2015

Шановні читачі.Писати коментарі ви маєте право, але писати їх підписуючись редактором - таке право маю лише я один. Тому давайте писати більш відповідально. А те що наш прокурор є людиною непорядною, мяко кажучи, то в цьому мене переконувати немає потреби. А коли ви його боїтесь, то така і вам ціна. З повагою - Віктор Марголін.

Інформаційний запит

Василій Алібабаєв Огли | 11.05.2015

Наумич! Так хто скуповує шуби й машини? Народ турбується! Всім цікаво!

Достойна відповідь

Марголіну | 11.05.2015

А якщо й це просреш, чим відповіси перед громадою?
Чи у тебе як і у яйценюка - політична відповідальність?

додати новий внесок