Інформація цінна тоді коли вона є «свіжою».

19.12.2017 15:02

Інформація  цінна тоді коли вона є «свіжою».

 

Шановні читачі. Приблизно годину тому закінчила роботу сесія районної ради. Важливість  цієї події полягає в тому, що на даній сесії був затверджений бюджет на 2018 рік і був обраний голова районної ради. Тому я пишу ці строчки. 23 депутати з 25 проголосували за обрання головою районної ради депутата

Загнія

 Івана Івановича.

Я сподіваюся, що Івана Івановича мої читачі добре знають, а тому про нього мені розповідати просто немає чого. Він навчався і працював у нас на очах. У нього є достатній досвід роботи, він здатний робити правильні висновки, тому будемо надіятися на все найкраще. Побажаємо йому успіхів в майбутній роботі, бути відповідальним, чуйним, любити народ України і нас також. Присягу державного службовця Іван Іванович склав в сесійній залі.

Та, нажаль, це є далеко не все те, про що я хотів сказати своїм читачам. Питання в тому як «проводжали» вже колишнього голову.  Йому «дядько з Харкова» привіз наручні часи, йому були вручені букети живих квітів, присутні в залі нагородили його шаленими аплодисментами. Я так і не зрозумів – це була йому подяка за майже добровільний відхід від державної справи, чи щось інше? Тепер можна розслабитися, пошуткувати… Коли звір вже убитий то ми всі робимося сміливішими. А я згадую про наступне.

Був час коли я подавав заяву про скоєний злочин Кобильською і прокурором Медяником пов'язаний з крадіжкою лісу біля села Руновщина. Слідчий з поліції Стрілець все робив для того щоб затерти справу. Приблизно три гектара лісу було знищено після того як Глянь Л.Д. організував перерахунок ділових дерев в лісі, підписав відповідного акта, нарахував 13 путніх деревин, а останнє  як у тій казці – криве й криве. Очевидно, він заставив  цілий ряд посадових осіб поставити свої підписи під  цим ганебним, злочинним актом. «Спасали» ліс злодії.  Рік знадобився Кобильській і  Медянику щоб випиляти і вивезти тисячі кубів украденої деревини. В районі з цього дерева, як кажуть, курника не було побудовано. Слідчий отримав підвищення по службі, а ми і бюджет району отримали велику дулю. Звільнену площу від лісу треба було засадити новим молодим лісом. Що там росте я уже друкував фото, запрошуйте Кобильську – поїдемо подивимося.

Про наші комунальні тарифи можна розповідати до темної ночі...

За ці мої публікації пан Глянь писав донос прокурору району і просив його прийняти міри прокурорського реагування так як я займаюся антиконституційною діяльністю. Така була його оцінка моєї журналістської діяльності. А ви хочете щоб Тютюнник щось путнє написала…

На початку вересня ц. р. я звернувся  з офіційним зверненням до пана Гляня з пропозицією закласти в районі пальметний сад, як це роблять наші сусіди в Новомосковському районі. І ви думаєте що я дочекався від нього відповіді? Це говорить багато про що. Це людина бездарна, без ініціативи, випадкова на цій посаді.

А хто може пригадати щоб в селищі  було проведене громадське слухання? А хто може пригадати часи щоб перед виборами не проводилась зустріч з кандидатами? Яка тільки неповага до людей, до виборців. Це прояв нездатності виконувати свою роботу, це є відверте дармоїдство, це пограбування  бюджету серед білого дня, це і є корупційна діяльність, чи бездіяльність, посадової особи. Отже, якби в  сесійну залу зайшов наряд поліції і надів кайданки на руки тому роботязі з новим годинником, то я би також поаплодував. І при цьому я був би переконаний що наступний голова ради і не подумає зловживати своєю посадою. На цю посаду люди приходять добровільно, держава пристойно оплачує цю працю, то що тобі ще треба?

Будемо сподіватися на краще. Манула прошу нічого не писати.

 

Редактор – Віктор Марголін, 19.12.2017 р.